Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

od maja zakochany :lol: :tanczy: mmmm maj to piĂŞkny miesiÂąc na amory :tanczy: :jupi: nie pozostaje nam nic innego jak siĂŞ cieszyĂŚ :o chociaÂż nadzieje niektĂłrych fanek pewnie legÂły w gruzach :roll:
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

Mnie niestety pozostaÂło i tak tylko popatrzeĂŚ ;( . Za stara jestem. A mÂłodsze fanki zawsze mogÂą mieĂŚ nadziejĂŞ... Ale ÂżyczĂŞ panu Jarkowi wszystkiego najlepszego.
Kania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: piątek 01 gru 2006, 18:41

Post autor: Kania »

CoÂż nie ma nad czym pÂłakac. On tez znalazÂł swoja druga polowke. mam nadzieje, ze bedzie zyÂło mu sie swietnie.
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

I, ¿e nie bêdzie siê k³óci³ i sprzecza³ ze swoj¹ pani¹, bo nie bêdzie mia³ humoru i bêdzie smutny, a tego chyba byœmy nie prze¿y³y :D :D .
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Re: zycie romantyczne pana J.

Post autor: Lena »

kania37 pisze:W najnowszej "Pani" jest artykuÂł o rĂłznych facetach i jednym z bohaterĂłw jest Pan Jarek K.
I tam jest infiormacja, Âże w maju siĂŞ zakochaÂł. I Âże narzeczonej buÂłki kupuje... I Âże zakochany jest bardzooooooooooo.........:( :lol:
Kania jak zwykle Âściemnia... o buÂłkach to jest w wywiadzie ale z Tomkiem Sianeckim... co do KuÂźniara to w necie nic nie ma, trzeba kupiĂŚ gazetkĂŞ...

w sobotê przed siódm¹ w³¹czy³am przed wyjœciem TV, i widzê Anitka i widzê Krzyœ... obydwoje nieco sztywni :(

JarosÂłaaaaaawwww wracajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!
cudnego dnia :D
Kania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: piątek 01 gru 2006, 18:41

Post autor: Kania »

ChciaÂłam zauwaÂżyĂŚ, Âże sÂą dwie Kanie.
Tak Jarku wracaj podpisuje siĂŞ pod tym obiema rĂŞkami.
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

ee tan :) pójdê kupiê gazetkê i bêdê wiedzia³a wszystko :):):) zreszt¹ jeœli jest zakochany to chwa³a Jemu za to, bo w koùcu na mi³oœÌ zas³uguje :):)

wÂłaÂśnie.. Anitka.. ta to nawet siĂŞ nie uÂśmiechnie.. byle do powrotu Pana Jarka :):)
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

Czyli jednak nie jestem osamotniona. MyÂślaÂłam, Âże tylko ja nie przepadam za wiecznie powaÂżnÂą twarzÂą p.Anity. JuÂż zdecydowanie wolĂŞ Jakuba PoradĂŞ i z nim przetrzymaĂŚ czas do powrotu p. Jarka.
JuÂż niedÂługo...
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

niom :) Anitka czasem jak ma dobry dzien i siĂŞ uÂśmiecha to jest super :) ale przewaÂżnie to ehhsio.. nie da siĂŞ wytrzymaĂŚ :) ja wolĂŞ jak cosik siĂŞ dzieje, uÂśmiechy, ciekawe riposty i wtedy aÂż Âżyc siĂŞ chce :) Jarek, wracaj :)
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

Mikiska pisze:Czyli jednak nie jestem osamotniona. MyÂślaÂłam, Âże tylko ja nie przepadam za wiecznie powaÂżnÂą twarzÂą p.Anity. JuÂż zdecydowanie wolĂŞ Jakuba PoradĂŞ i z nim przetrzymaĂŚ czas do powrotu p. Jarka.
JuÂż niedÂługo...

a mnie z kolei ci¹g³e próby bycia zabawanym przez Pana Jarka dra¿ni¹, i mo¿e powinien on pójœÌ do Superstacji, jeœli rozrywka w nim dominuje. To jest kana³ informacyjny i ma on za zadanie przede wszystkim rzetelne i niezale¿ne przedstawianie rzeczywistoœci.
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

t pisze:To jest kanaÂł informacyjny i ma on za zadanie przede wszystkim rzetelne i niezaleÂżne przedstawianie rzeczywistoÂści.
nie za bardzo wiem co ma wspólnego poczucie humoru z rzetelnoœci¹ w przedstawianiu informacji... chyba odrobina humoru nikomu jeszcze nie zaszkodzi³a, a "poranek" ma raczej formu³ê luŸnego programu... i to ¿e prowadz¹cy jest dowcipny nie znaczy ¿e przekazywane przez niego informacje s¹ nierzetelne, zreszt¹ nie on prowadzi serwis informacyjny...

co do artykuÂłu w "Pani" to prawda, JarosÂław siĂŞ zakochaÂł w maju :) kupuje swojej Pani kwiatki i buÂłki, w 100% zasÂłuÂżyÂł na to nowe uczucie, poniewaÂż wczeÂśniej zostaÂł porzucony przez innÂą kobietĂŞ... pewnie sobie teraz kobietka w brodĂŞ pluje :)
cudnego dnia :D
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

DokÂładnie. Zgadzam siĂŞ w zupeÂłnoÂści z LenÂą. Co ma jedno do drugiego. Poranek ma swojÂą specyficznÂą formĂŞ a p.Jarek nie raz prowadziÂł serwis w DnÂŻ, i co? CoÂś nie tak? Chyba wszystko ok.
grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

.... Fajnie, Âże ma kogoÂś. Rozwiewa to chociaÂż wÂątek o preferencjach... :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Ale z drugiej strony szkoda, ¿e o tym napisali. Rozwiali t¹ aurê tajemniczoœci, któr¹ rozwin¹³ wokó³ siebie, a która tak nas do niego przyci¹ga³a :P :D :D :D

Hihihi mam nadziejĂŞ, Âże ona nie czya tego co my tu na forum piszemy ....

PS. Lenka a moÂże zeskanujesz nam artykuÂł ????
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
kania37
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 25 sie 2007, 20:55

Post autor: kania37 »

BuÂłki w nadmiarze sÂą niezdrowe i tuczÂące, nawet te buÂłki od ukochanej osoby.
Tak tylko przypominam.
:tanczy:
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

grupies pisze:Hihihi mam nadziejĂŞ, Âże ona nie czya tego co my tu na forum piszemy ....
czemu masz nadziejĂŞ, przecieÂż nie piszemy niczego strasznego... :rozglada: myÂślĂŞ , Âże jak tyo czyta to raczej siĂŞ uÂśmiecha :) pozdrawiam :) :xx:

co do skanu to nie wiem czy nie byÂłoby to bezprawne... nie wiem jak to siĂŞ ma do praw autorskich... jutro sprawdzĂŞ , jak moÂżna to zeskanujĂŞ, moÂże wystarczy podaĂŚ ÂźrĂłdÂło...
cudnego dnia :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości