POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

podmark pisze:Szkoda, Âże nie przeszkadzaÂło Ci Ich Troje, jak byÂło intensywnie promowane w TVN...
Nie przeszkadzaÂło mi, bo wtedy WiÂśniewski byÂł gwiazdÂą. MiaÂł miliony fanĂłw, nastolatki za nim piszczaÂły. Wtedy TVN go wypromowaÂł i zarobiÂł na nim miliony. Lata ÂświetnoÂści WiÂśniewski ma juÂż za sobÂą, teraz prĂłbuje znĂłw zaistnieĂŚ przez obraÂżanie i wyzywanie innych. Polsat robi z siebie poÂśmiewisko przygotowujÂąc koncert Ich Troje. Poczytaj to, co piszÂą na forach internetowych, mÂłodzieÂżowych na ten temat. A TVN stawia teraz na DodĂŞ, ktĂłra obecnie jest jednÂą z najwiĂŞkszych gwiazd polskiego show-biznesu. Za kilka lat Dody nie bĂŞdzie juÂż nikt pamiĂŞtaÂł, wtedy TVN siĂŞgnie po kolejnÂą wielkÂą gwiazdĂŞ, a Polsat zorganizuje wakacyjny koncert zespoÂłu Virgin...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze:Poczytaj to, co piszÂą na forach internetowych, mÂłodzieÂżowych na ten temat.
No Âświetnie, juÂż widzĂŞ z kim rozmawiam - jeÂżeli Ty siĂŞ sugerujesz wypowiedziami sfrustrowanych dzieci neo, to chyba nie bĂŞdĂŞ z TobÂą polemizowaÂł - szkoda czasu...

A co do Dody - trzeba pamiĂŞtaĂŚ, Âże to Polsat jÂą wykreowaÂł, a gwiazdÂą juÂż wielkÂą i skandalicznÂą byÂła, gdy wchodziÂła po raz drugi do "Baru 4" - wtedy to Polsat na niej zarabiaÂł.

A co do WiÂśniewskiego - jak widaĂŚ po iloÂści sprzedanych pÂłyt (rĂłwnieÂż tej ostatniej) to ktoÂś nadal chce go sÂłuchaĂŚ.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nigdy nie czytam wypowiedzi - jak to okreÂśliÂłeÂś - "sfrustrowanych dzieci neo". ZaglÂądam na fora mÂłodzieÂżowe, gdzie ludzie majÂą pojĂŞcie o muzyce, gwiazdach - nikt rozsÂądny nie napisze, Âże obejrzy ten koncert. Ale przecieÂż wiemy jakie grupy spoÂłeczne oglÂądajÂą Polsat...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze:nikt rozsÂądny nie napisze, Âże obejrzy ten koncert.
JakoÂś mnie to nie dziwi. Kilka lat temu, gdy Polsat nadawaÂł disco polo teÂż kaÂżdy siĂŞ zarzekaÂł, Âże tego nie oglÂąda. A jednak byÂło to ponad 10 milionĂłw widzĂłw.
Ale przecieÂż wiemy jakie grupy spoÂłeczne oglÂądajÂą Polsat...
No tak, TwĂłj ukochany TVN oglÂądajÂą tylko biznesmeni i wyksztaÂłceni mieszkaĂący miast. A te 1,5 miliona, ktĂłre oglÂąda telenowelĂŞ, to pewnie z ksiĂŞÂżyca... Ja siĂŞ dziwiĂŞ, Âże Ty jeszcze wytrzymujesz przed monitorem komputera, a nie leÂżysz pod siedzibÂą TVN i prosisz o to, by CiĂŞ wpuÂścili... TwĂłj fanatyzm aÂż odpycha od Ciebie - z TobÂą nawet normalnie nie moÂżna pisaĂŚ, bo Ty jesteÂś zaÂślepiony TVNem. Plakat Miszczaka to chyba caÂłujesz przed snem. :D :devil:
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

No takie dyskusje to ja lubie czytaĂŚ! Brawo, oby wiecej!

Po pierwsze nie jestem fanatykiem Polsatu.. nie mam narysowanego sÂłoneczka na suficie, ani tatuaÂży 'polsat' na plecach.. zwyczajnie kibicuje tej stacji.

POpieram, napisaÂłeÂś, ze nikt nie bĂŞdzie ogladac tego koncertu.. tego samego dnia leci koncert ambitnej Norah Jones.. jestem pewien, Âże wiĂŞcej widzĂłw bĂŞdzie ogladaĂŚ Ich Troje,.. ciekawe jak wtedy zareagujesz.. co? Pomylili koncerty widzowie..? (Merytorycznie oczywiscie wybiorĂŞ Norah Jones, ale telewizje rzadzi sie swoimi prawami) Ostatnia pÂłyta Ich Troje kupiÂło 115tyÂś osĂłb.. tyle nie sprzedaÂła nawet Doda... paniusia promowana przez TVN.. ktĂłrÂą wypromowaÂł Polsat.. co do faktu czy WiÂśniewski byÂł gwiazdÂą za czasĂłw "Jestem jaki jestem" owszem byÂł.. ale nie mniejszÂą jest teraz.. sprzedaje proporcjonalne iloÂści pÂłyt, a tabloidy interesujÂą sie nim tak samo lub jeszcze bardziej.. fakt pogorszenia jego zachowania nie jest winÂą nikogo. Koncert w Polsacie bĂŞde oglÂądaĂŚ.. oznacza to, ze jestem maÂłomiasteczkowym chamem, prostakiem, kretynem, debilem, idiotÂą, durniem.. jestem niewyksztaÂłcony, prosty i nie mam prawa do Âżycia.


Telenowele w Polsacie i TVN.. wzi¹³em sobie teraz program telewizyjny do rêki z roku 1998 w TVNie by³y 3 telenowele o jak¿e ambitnych i piêknych tytu³ach "Anna" "Jolanda" "Valentina"... TVN stawia na produkcje w³asne powiadasz? otó¿ w ca³ym dniu (czwartek) jedyne produkcje w³asne jakie nada³ TVN to.. "Na wybiegu" "Dobra cena" "Co za dzieù" "Twój problem, nasza g³owa" " "TVN Fakty, regionalne" i "TVN fakty" podliczy³em ile trawaj¹ te programy i doda³em telesklep.. ³aczny czas 5h i 15 minut.. ramówka trwa od 6 do 1.00.. czyli produkcja w³asna po ok. pól roku istanienia TVN zajmowa³a.. ok 27% czyli te 60% po prostu wzi¹³eœ sobie z ksiêzyca.. reszte czasu zajmowa³y filmy, telenowele i seriale. Dla porównania w tym samym czasie Polsat nadawa³ ok 6h produkcji w³asnych w tym w³asny morning show (Poranek z polsatem) i cztery wydania Informacji (8, 16 i 18.45, 23) Po prostu k³ama³eœ, lub zmyœla³eœ.

Sekret Laury emitowany jest na polsacie chyba o 6.30..

Teraz podsumowanie. Polsat jest drugi. TVN czwarty. ChoĂŚbyÂś nie wiem jak sie gimnastykowaÂł nie uda ci sie nikomu udowodniĂŚ, ze TVN rzÂądzi. Rynek nie kÂłamie. JeÂśli chodzi o udziaÂły w rynku, udziaÂły w grupach docelowych i kampanie reklamowe. RzÂądzi Polsat. Zobaczymy co przyniesie nam jesieĂą.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

mks pisze:POpieram, napisaÂłeÂś, ze nikt nie bĂŞdzie ogladac tego koncertu.. tego samego dnia leci koncert ambitnej Norah Jones.. jestem pewien, Âże wiĂŞcej widzĂłw bĂŞdzie ogladaĂŚ Ich Troje,.. ciekawe jak wtedy zareagujesz.. co?
WyjadĂŞ z kraju.
mks pisze:Po prostu kÂłamaÂłeÂś, lub zmyÂślaÂłeÂś.
Nie, nie k³ama³em, ani nie zmyœla³em - po prostu kiedyœ przeczyta³em to w jakimœ serwisie, a teraz nie mogê tego znaleŸÌ. Wydawa³o mi siê, ¿e tak by³o napisane w tvnmaniaku lub w tvnfakty, ale jednak nie. Postaram siê odnaleŸÌ to Ÿród³o.
mks pisze:Polsat jest drugi. TVN czwarty.
W wakacje! :] JesieniÂą wszystko wrĂłci do normy.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Trzymam cie za sÂłowo i mam nadzieje, Âże to wÂłaÂśnie Ich troje oglÂądac bĂŞdzie wieĂŚej widzĂłw. JeÂżeli ktoÂś w dyskusji odowÂłuje sie do informacji zasÂłyszanych nie jest wart uwagi i traktowania go powaÂżnie, informacja o 60% jest naprawde ÂżenujÂąca.

W wakacje? od marca Poslat jest drugi albo trzeci.. TVN byÂł trzeci 2 razy w ciÂągu 9 miesiecy.. prawda, ze wielki sukces? TVN siadÂł.. po 1,5 roku sukcesĂłw siadÂł i szczerze watpie w sukces jesiennej ramĂłwki..

zadam teraz twoje pytanie. I kto tu rzÂądzi?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

mks pisze:zadam teraz twoje pytanie. I kto tu rzÂądzi?
Niestety, jeszcze KaczyĂąscy.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

mks pisze:POpieram, napisaÂłeÂś, ze nikt nie bĂŞdzie ogladac tego koncertu.. tego samego dnia leci koncert ambitnej Norah Jones.. jestem pewien, Âże wiĂŞcej widzĂłw bĂŞdzie ogladaĂŚ Ich Troje
Ich Troje jest dla innej publicznoÂści a Norah dla innej. Moim skromnym zdaniem tutaj nie ma co porĂłwnywaĂŚ. Szkoda, bo maÂło PolakĂłw zna muzykĂŞ wysokich lotĂłw, jak np. wÂłaÂśnie Jones.
mks pisze:Ostatnia pÂłyta Ich Troje kupiÂło 115tyÂś osĂłb.. tyle nie sprzedaÂła nawet Doda... paniusia promowana przez TVN.. ktĂłrÂą wypromowaÂł Polsat..
a to jest dobre! Ta pÂłyta byÂła w co drugim kiosku ruchu do kupienia za bodajÂże 10zÂł, hehe to Ci dopiero.
//////////
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

widzisz nawet riposty masz podsÂłyszane, ktoÂś tak ci juÂż odpowiedziaÂł na forum media2.pl
sÂłabiutko, panie sÂłabiutko. Szkoda traciĂŚ czasu na rozmowĂŞ.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

mks pisze:Telenowele w Polsacie i TVN.. wzi¹³em sobie teraz program telewizyjny do rêki z roku 1998 w TVNie by³y 3 telenowele o jak¿e ambitnych i piêknych tytu³ach "Anna" "Jolanda" "Valentina" (...) reszte czasu zajmowa³y filmy, telenowele i seriale.
podmark pisze:No tak, TwĂłj ukochany TVN oglÂądajÂą tylko biznesmeni i wyksztaÂłceni mieszkaĂący miast. A te 1,5 miliona, ktĂłre oglÂąda telenowelĂŞ, to pewnie z ksiĂŞÂżyca...
object pisze:jak jak¹œ telenowelê mo¿na puszczaÌ o takiej porze- to trochê niepowa¿ne!!!
Na litoœÌ bosk¹, co macie do telenowel i ludzi je ogl¹daj¹cych? Przecie¿ fakt, ¿e "Prawo po¿¹dania" potrafi przyci¹gn¹Ì przed odbiorniki te 1,5 mln (co czwartego widza w czasie 15:20-16:20) œwiadczy o zapotrzebowaniu stacji (tutaj akurat TVN) na tego rodzaju tytu³ w ramówce. Ani "Cena marzeù", tym bardziej ¿adne "Barwy grzechu", ba - seriale meksykaùskie (podmarku, TVN pokaza³a jedynie dwa, trzy tytu³y brazylijskie - na marginiesie ;) ) w ci¹gu ostatnich trzech-czterech lat nie przykuwa³y uwagi tak znacz¹cej publicznoœci. Myœlê, ¿e szkoda czasu przypominaÌ, ¿e TELENOWELE kilka lat temu stanowi³y DU¯¥ czêœÌ oferty nie tylko TVN, ale i Polsatu.
mks do POpieram pisze: Po prostu kÂłamaÂłeÂś, lub zmyÂślaÂłeÂś.
mks pisze:Polsat jest drugi. TVN czwarty. JeÂśli chodzi o udziaÂły w rynku, udziaÂły w grupach docelowych i kampanie reklamowe. RzÂądzi Polsat. Zobaczymy co przyniesie nam jesieĂą.
mks pisze:W wakacje? od marca Poslat jest drugi albo trzeci.. TVN byÂł trzeci 2 razy w ciÂągu 9 miesiecy..
2 razy tzn 2 dni, 2 tygodnie, 2 miesiÂące? Takie "2 razy" ÂśmiaÂło mogĂŞ nazwaĂŚ manipulacjÂą z twojej strony. PrzypomniaÂł mi siĂŞ Polsat wÂłaÂśnie - ktĂłremu kibicujesz - reasumujÂący sezon wiosenny - wedÂług komunikatĂłw prasowych finaÂł "Jak Oni ÂśpiewajÂą" obejrzaÂło 5,7 mln osĂłb (a widziaÂło go 5 mln, 5,7 to wynik pierwszego epizodu z zaraz poczÂątku marca), z kolei w specjalnych spotach Agata MÂłynarska dziĂŞkujÂąc widzom za to, Âże tak POLSAT kochajÂą obwieszczaÂła, Âże to sÂłoneczny kanaÂł byÂł NUMERem JEDEN (owszem, w 16-49, ale po co to okreÂślaĂŚ -> masowemu oglÂądajÂącemu "wszystko jedno").

Poza tym PONOWNIE kÂłamiesz . Tygodni kiedy TVN gĂłrowaÂła nad Polsatem w ciÂągu tych 8. miesiĂŞcy 2007 roku byÂło akurat [6] (NIE dni czy "razy"). W tym samym czasie (styczeĂą-sierpieĂą) byÂły okresy 7 dni gdy anteny Waltera i Solorza zajmowaÂły pozycjĂŞ trzeciÂą czy drugÂą ex aequo.
I nie trzeba absolutnie czegokolwiek liczyĂŚ, a posÂłuÂżyĂŚ siĂŞ danymi AGB NMR, te poniÂżej:

TVN | Polsat
tydzieĂą 01/2007 15,4 proc. | 15,4 proc.
tydzieĂą 03/2007 15,6 proc. | 15,6 proc.
tydzieĂą 06/2007 16,3 proc. | 15,9 proc.
tydzieĂą 13/2007 18,0 proc. | 16,7 proc.
tydzieĂą 14/2007 18,1 proc. | 18,0 proc.
tydzieĂą 16/2007 17,9 proc. | 17,4 proc.
tydzieĂą 17/2007 17,9 proc. | 17,3 proc.
tydzieĂą 19/2007 17,7 proc. | 17,4 proc.
tydzieĂą 20/2007 17,2 proc. | 17,2 proc. (wszystko za tvn.pl)

Rzeczywiœcie, ogromna ta wiosenna w³adza Polsatu, naprawdê. Mimo ofensywy, hucznych WIELU zapowiedzi, reklam w prasie, radiu, na antenie NON STOP, na bilboardach, etc., z telewizj¹ z Wiertniczej wygrali zaledwie 0,3 proc. udzia³ów w +4.
GÂłoÂśne "Jak Oni ÂśpiewajÂą" przegraÂło z piÂątym - "odgrzewanym" i najsÂłabszym w histori wedÂług ciebie - "TaĂącem z gwiazdami" (bez gwiazd, ale co za problem w ogĂłle?! TERAZ juÂż druga seria JOÂŚ z miernÂą obsadÂą moÂże byĂŚ cacy, no nie?), najlepszy sitcom w Polsce z LindÂą i Foremniak z emisji na emisjĂŞ traciÂł w ratingach. TO wszystko juÂż BYÂŁO.

Idzie jesieù, interesuj¹ce, ¿e nie ustosunkowa³eœ siê do tri(c)ku "Dwójki" jeœli chodzi o MJM (do 27 wrzeœnia 4 razy w tyg, potem do 24.10: 3) - "Tylko mi³oœÌ" nie ma przecie¿ szans w starciu z bezapelacyjnie najpopularniejszym serialem w kraju. Bajzel maj¹ w ramówce i tyle . Ale i tak Polsat bêdzie triumfowa³ :devil:
mks pisze: jestem maÂłomiasteczkowym chamem, prostakiem, kretynem, debilem, idiotÂą, durniem
Kim jeszcze? :cicho:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

POpieram, napisaÂłeÂś, ze nikt nie bĂŞdzie ogladac tego koncertu.. tego samego dnia leci koncert ambitnej Norah Jones.. jestem pewien, Âże wiĂŞcej widzĂłw bĂŞdzie ogladaĂŚ Ich Troje,.. ciekawe jak wtedy zareagujesz.. co?
WyjadĂŞ z kraju.
no i bardzo dobrze!!!! Przynajmniej bĂŞdzie o jednego fanatyka mniej, a tych w naszym kraju aÂż za duÂżo (przykÂład- caÂły rzÂąd PiS-u i ich 'wielki przyjaciel' Ojciec Tadeusz :devil: )

Ja WiÂśniewskiego nie lubiĂŞ i nigdy nie lubiÂłem ale w obecnej sytuacji bĂŞdĂŞ kibicowaÂł temu koncertowi gdyÂż ty...........
WyjadĂŞ z kraju.
:devil: :devil: :devil:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

object, pasjonujÂąca wypowiedÂź. Lepiej odniosÂłbyÂś siĂŞ do tego, co napisaÂł Kajetan. :]
MoÂże poruszumy jeszcze kwestiĂŞ WydarzeĂą, ktĂłrym z tygodnia na tydzieĂą coraz dalej do FaktĂłw?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

To chyba nie ma sensu bo widzĂŞ, Âże do maniakĂłw i fanatykĂłw fakty nie docierajÂą. A tak poza tym to kÂłamiesz, np. o tym gdzie jest wiĂŞcej reklam, Âże polsat byÂł na 2 miejscu tylko latem itd. :hmm: :hmm: :hmm:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Spodziewa³em siê czegoœ wiêcej. Widzê, ¿e zarówno ty jak i mks potraficie tylko atakowaÌ i krytykowaÌ TVN, a do danych przytoczonych przez Kajetena po prostu boicie lub wstydzicie siê odnieœÌ...

[ Dodano: PiÂą Sie 31, 2007 1:26 pm ]
radiowa reklama "Dnia kangura"
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość