[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi teÂż z tej trĂłjki najbardziej pasuje Prokop. SoÂłtysik siĂŞ nie nadaje. GÂąsowski? :shock: To byÂłoby straszne... :nie:
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

GÂąsowski? bÂłagam, nie! On przecieÂż prowadzi dubi dub na TVP2 ..
SoÂłytsik lub Prokop moÂże byĂŚ ;P
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

GÂąsowski :stop: :stop: :stop: :stop: :stop: :stop:


Prokop :roll: :roll: :roll: :roll:

SoÂłtysik :P :P :P :P

Rusin :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:

wiem ¿e tak nie bêdzie ale có¿

No moÂże Prokop ewentualnie
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Tylko nie GÂąsowski. Nie lubie go strasznie. SoÂłtysik teÂż siĂŞ do tego nie nadaje. Bardzo chciaÂłbym zobaczyĂŚ w roli prowadzÂącego Jagielskiego (ewentualnie moÂże byĂŚ Prokop :D)
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Moim zdaniem Prokop i Jagielski nie majÂą szans .Prokop moÂże nadaje siĂŞ do porannego
DDTVN, ale nie do wieczornego programu na Âżywo.JuÂż prowadziÂł w TVP2 Przebojowe Polki
i skoĂączyÂło siĂŞ na tym ze program zostaÂł zdjĂŞty jeszcze przed zakoĂączeniem sezonu i nie ma znaczenia Âże formuÂła tego programu byÂła zÂła.On siĂŞ nie nadawaÂł i ludzie nie ogladali,
a gdyby prowadziÂł przykÂładowo UrbaĂąski to sam program wypadÂłby lepiej. To samo Jagielski.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »


1. Wszystko czego dotykaÂł sie Prokop koĂączyÂło sie bankructwem (stara "Machina", "Przebojowe Polki", w porĂŞ odsuniĂŞto go od "Filmu") .

2. Ale w DwĂłjce miaÂł, i morning-show, i program wieczorem, a do "TaĂąca" mi akurat pasuje, lubiĂŞ go po prostu :D .

3. Z tamtych propozycji nikt inny niestety siĂŞ nie nadaje. TVN na tyle gÂłupi chyba nie jest, Âżeby angaÂżowaĂŚ GÂąsowskiego (ja jak i chyba wiele innych osĂłb z tego powodu odpuÂściÂłbym sobie ten program). Jagielski - w porzÂądku, ale Jagielski w garniturze? no tego sobie nie wyobraÂżam :lol: SoÂłtysik jak to SoÂłtysik... To, ze miaÂłby to byĂŚ WojewĂłdzki (wyczytaÂłem gdzieÂś takÂą opiniĂŞ - niby dlatego przesunĂŞli "Bez sensu") jest absolutnÂą bzdurÂą. Ja lansowaÂłbym na to miejsce Kammela - tylko jeden uczestnik mniej, a prowadzÂący na poziomie. A poza tym:
Edward Miszczak pisze:Gwiazd ci u nas dostatek, ale znajdzie siĂŞ miejsce dla jeszcze jednej. Jak siĂŞ do nas zgÂłosi, bĂŞdziemy rozmawiaĂŚ.
MoÂżna uznaĂŚ to za sytuacjĂŞ specjalnÂą - aktualnie gwiazd pÂłci mĂŞskiej dostatku nie ma.

4. Nikt nie zastÂąpi UrbaĂąskiego. Nawet nie wiadomo jaki Ibisz czy Chajzer.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

gasowskiemu mowie nie, dla mnie jesli juz to prokop, fajnie lekko prowadzi ddtvn, to i z tancem sobie poradzi, zreszta prowadzil juz przebojowe polki na tvp2 i konferansjerka byÂła okej
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

WÂłaÂśnie w DDTVN byÂł materiaÂł na temat "TaĂąca z gwiazdami" i mĂłwili o prowadzÂącym. Nic nie chcieli powiedzieĂŚ!!! Ale powiedzieli ze jest prowadzacy. Podobno nie jest to najtanszy prowadzacy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Przypuszczam, Âże dziÂś o 20 zobaczymy GÂąsowskiego, bo podobno teÂż mocno negocjowaÂł warunki finansowe, a dzisiaj powiedziano Âże nie bĂŞdzie to najtaĂąszy prowadzÂący. Ja po namyÂśle uwaÂżam jednak Âże na chwilĂŞ obecnÂą najlepszy byÂłby KuÂźniar.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Scenografia teÂż siĂŞ nie zmieni mimo kolejnych zapowiedzi. CiekawĂŞ kto to bĂŞdzie. Wiadomo juz, Âże nis SoÂłtysik ( i dobrze ). Pewnie jakas gwiazda tvn'u bo wÂątpiĂŞ by zaÂłatwili jakiÂś transfer w kilka dni.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Greg Haus pisze:Scenografia teÂż siĂŞ nie zmieni mimo kolejnych zapowiedzi. CiekawĂŞ kto to bĂŞdzie. Wiadomo juz, Âże nis SoÂłtysik ( i dobrze ). Pewnie jakas gwiazda tvn'u bo wÂątpiĂŞ by zaÂłatwili jakiÂś transfer w kilka dni.
Sk¹d wiesz, ¿e w kilka dni. Konflikt miêdzy TVN, a H. Urbaùskim móg³ siê toczyÌ od conajmniej tygodnia - dwóch. Mo¿e TVN od razu przewidzia³, ¿e nic z tego nie bêdzie i po cichu zacz¹³ szukaÌ nowego prowadz¹cego? Ja czekam do 20:00 - wtedy siê wszystko wyjaœni.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Greg Haus pisze:Scenografia teÂż siĂŞ nie zmieni mimo kolejnych zapowiedzi. CiekawĂŞ kto to bĂŞdzie. Wiadomo juz, Âże nis SoÂłtysik ( i dobrze ). Pewnie jakas gwiazda tvn'u bo wÂątpiĂŞ by zaÂłatwili jakiÂś transfer w kilka dni.

Nieprawda. Nikt nigdzie nie mĂłwiÂł, Âże bĂŞdzie nowa scenografia na VI edycjĂŞ.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Marcin pisze:
Greg Haus pisze:Scenografia teÂż siĂŞ nie zmieni mimo kolejnych zapowiedzi. CiekawĂŞ kto to bĂŞdzie. Wiadomo juz, Âże nis SoÂłtysik ( i dobrze ). Pewnie jakas gwiazda tvn'u bo wÂątpiĂŞ by zaÂłatwili jakiÂś transfer w kilka dni.

Nieprawda. Nikt nigdzie nie mĂłwiÂł, Âże bĂŞdzie nowa scenografia na VI edycjĂŞ.
No wÂłaÂśnie - nikt nie zapowiadaÂł, Âże bĂŞdzie nowa scenografia. MoÂże jakieÂś brodne zmiany, ktĂłre bĂŞdÂą widoczne dopiero podczas programu.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

DziÂś w DDTVN Marcin powiedziaÂł kto jest prowadzÂący ale osunÂą mikrofon od ust :roll:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja myÂślĂŞ, Âże TVN nas zaskoczy i jak zwykle nic z naszych dotychczasowych przypusczeĂą nie okaÂże siĂŞ prawdÂą.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości