Hubert Urbański

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Bardzo szkoda UrbaĂąskiego ;( ''Taniec z gwiazdami'' bez niego nie bĂŞdzie juÂż tym samym :nie: W dzisiejszym ''SE'' przeczytaÂłem, Âże moÂże go zastÂąpiĂŚ Piotr GÂąsowski.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A mnie go nie szkoda... Chcia³ Bóg wie ile kasy to mu drzwi pokazali. PazernoœÌ go zgubi³a.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

JeÂżeli to prawda co pisze prasa to niech idzie - wcale mi go nie szkoda. OdbiÂła mu chyba woda sodowa i efekty tego widaĂŚ. Zobaczymy gdzie wylÂąduje. Dla mnie straciÂł duÂżo...
ZIMA
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W dzisiejszym wydaniu Dziennika jest teÂż duzy artykuÂł o odejÂściu UrbaĂąskiego i jest tam notka, Âże Polsat nie jest zainteresowany UrbaĂąskim, w przeciwieĂąstwie do prezesa UrbaĂąskiego (zbieÂżnoÂśc nazwisk przypadkowa) z TVP, ktĂłry wyraÂża wyraÂżnie zaintersowanie przejĂŞciem gwiazdy TVN pod swoje sidÂła.
Je¿eli to jest rzeczywiœcie prawda co wypisuj¹ gazety o ¿¹danych stawkach Huberta, to z pewnoœci¹ podczas negocjacji on nawet nie przypuszcza³, ¿e tak to sie mo¿e w³asnie zakoùczyÌ. Moim zdaniem, na dzieù dzisiejszy ju¿ lepszej alternatywy na rozwój swoich umiejêtnoœci jakie dawa³a mu TVN, ¿adna inna telewizja w naszym kraju mu nie da.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Bardzo lubi³em Huberta Urbaùskiego - do wczoraj, kiedy to wysz³a jego pazernoœÌ. TVN dawa³ mu najlepsze programy - a on ¿¹da³ jeszcze i jeszcze. To siê doigra³. Odejœcie z TVN to jego najwiêkszy b³¹d. Ciekawe, gdzie teraz pójdzie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jeœli to prawda, ¿e tyle chcia³, to naprawdê przykre. Poprzewraca³o mu siê w g³owie? Nie wiem, ale ¿¹dania absurdalne. Durczok zarabia 100 000, z tym, ¿e Faktami rz¹dzi i to dzieù w dzieù, bez przerwy praktycznie. A Urbaùski mia³by zarabiaÌ 200 000 za parê dni prowadzenia programu?

Szkoda, Âże go nie bĂŞdzie. DuÂża szkoda. Ale jeÂśli to prawda - to Hubert przesadziÂł.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Marcin napisaÂł:
Jeœli to prawda, ¿e tyle chcia³, to naprawdê przykre. Poprzewraca³o mu siê w g³owie? Nie wiem, ale ¿¹dania absurdalne. Durczok zarabia 100 000, z tym, ¿e Faktami rz¹dzi i to dzieù w dzieù, bez przerwy praktycznie. A Urbaùski mia³by zarabiaÌ 200 000 za parê dni prowadzenia programu?

DuÂża szkoda. Ale jeÂśli to prawda - to Hubert przesadziÂł
RzeczywiÂście , jeÂśli zaczynajÂą siĂŞ dla tak - nieukrywajmy wybitnej osoby, liczyĂŚ tylko pieniÂądze , to lepiej zeby poszukaÂł sobie swojego miejsca gdzie indziej.
NOWA ERA W TVN
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

WedÂług mnie stracÂą na tym dwie strony.

TVN traci ikonĂŞ, najlepszego prezentera. Na miejscu prezesĂłw zapÂłaciÂłbym mu tyle ile rzÂąda.. a po zakoĂączeniu programu podziĂŞkowaÂł za wspĂłlpracĂŞ. Stacja nie miaÂłaby problemu z obsadzeniem programu.. w trzy dni nie da sie chyba profesjonalnie do czegoÂś takiego przygotowaĂŚ..GÂąsowski.. katastrofa, mam jeszcze w pamieci program "Dubidu" wolaÂłbym w tym czasie chyba mango24 ogladaĂŚ.. Janiak.. przecieÂż on spĂŞdza wiecej zcasu u kosmetyczki niÂż Skrzynecka, poza tym nie wypada dobrze na Âżywo.. Jagielski.. bez komentarza, poziom Âżartu Âżenujacy... Prokop.. tak, tak.. jeszcze zamieniĂŚ SkrzyneckÂą na Wellman i bĂŞdziemy mieli przaÂśny szoÂł a'la TVP.. wszyscy tylko nie ONI. Decyzja zdecydowanie zbyt pochopna.

Hubert UrbaĂąski.. kaÂżda stacja ma mĂŞskÂą i damskÂą twarz w tej chwili.. TVP1 Kammela i Szulim,TVP2 miaÂła Prokopa i Wellman.. teraz jest to stacja bez twarzy.. Polsat Ibisza i MÂłynarskÂą.. TVN miaÂł UrbaĂąskiego i MoÂłek.. Hubert straciÂł wiĂŞc najlepszÂą robotĂŞ jakÂą mĂłgÂł mieĂŚ w tej chwili.. bycie prezenterem TVP nie jest Âżadnym zaszczytem..a Polsat stawia na swoich i nie jest sie w stanie skusiĂŚ nawet na tak Âłakomy kÂąsek jak UrbaĂąski.. Wymagania finansowe ma ogromne, ale nie wiele mniejsze niÂż Durczok (ok. 100tyÂś) czy WojewĂłdzki.. przecieÂż mĂłwiono, ze za odcinek dostanie 40tyÂś.. czyli miesiĂŞcznie 160tyÂś.. patrzÂąc na te stawki Hubert ceni sie najbardziej.. TVN na ostatniÂą edycje powinien zapÂłaciĂŚ..

Albo UrbaĂąski przestaÂł byĂŚ dla TVN wygodny.. tak jak Lis kiedyÂś.. kzdy pretekst jest dobry Âżeby pozbyĂŚ sie osoby niewygodniej. Nikt z nas nie wie przecieÂż co sie staÂło, prawda?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WyjÂątkowo siĂŞ zgadzam. :D Prawie. A mianowicie:
Na miejscu prezesĂłw zapÂłaciÂłbym mu tyle ile rzÂąda


Gdyby TVN spe³ni³ horrendalne ¿¹dania Urbaùskiego, to ta informacja szybko by siê roznios³a wœród pracowników i kolejni zaczêliby ¿¹daÌ wiêcej i wiêcej. Skoro za jeden odcinek Hubert móg³by zarabiaÌ 50 000, to dlaczego oni nie. A to mog³oby przynieœÌ katastrofalne skutki.

Przykro, ale jednak trzeba pokazaĂŚ, Âże sÂą granice. Nawet tak duÂżym kosztem, jakim niewÂątpliwie jest utrata UrbaĂąskiego.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

mks pisze:(...) Na miejscu prezesĂłw zapÂłaciÂłbym mu tyle ile rzÂąda(...)
Przepraszam chyba Âżartujesz...Czy wiesz jaka to jest kwota dla zwykÂłego Âśmiertelnika, ktĂłry czytaÂł jakie ma "gwizdorek" wymagania... Dobra, bardzo decyzja TVNu. Komus komu jak wszystko na to wskazuje sodĂłwka odbiÂła nie powinno siĂŞ ufaĂŚ i nie ma miejsca dla niego w TVN.
ZIMA
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Tak, ale teraz stacja musi na gwa³t znaleŸÌ prowadz¹cego.. kogo? Prokopa, Jagielskiego, Majewskiego, G¹sowskiego, Wojewódzkiego.. ka¿dy sie nie nadaje do takiego programu.. p³ac¹ i maj¹ po problemie.. a potem won ze stacji.. wydaje mi sie, ze jakby inni zobaczyli jak koùczy chciwy Urbaùski szybko by sie wycofali z chêci podwy¿ek.. Ciekawe co sie teraz z Hubertem stanie?... TV4, TVP, Tele 5, Puls..? Bo Polsat go nie chce.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MyÂślĂŞ, Âże albo TVP ( UrbaĂąski chĂŞtnie by go u siebie widziaÂł - moÂże zmieniÂą Kurzajewskiego na UrbaĂąskiego w "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie"? :devil: :devil: ) lub Puls, bo oni szykujÂą jakieÂś ciekawe teleturnieje. :roll:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

A juÂż siĂŞ cieszyÂłem, Âże po zakoĂączeniu TaĂąca z Gwiazdami Hubert UrbaĂąski poprowadzi w TVN jakiÂś nowy, ciekawy teleturniej. LiczyÂłem na coÂś, co przyciÂągnie ludzi tak jak do milionerĂłw. No niestety, przedwczesne byÂły moje plany, i teraz pozostaje czekaĂŚ ktĂłra telewizja go przygarnie :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Dobre sÂłowo - przygarnie. ale w koĂącu nikt nie jest niezastÂąpiony...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Przepraszam bardzo ale, Âżeby tvn byÂła wiarygodnÂą stacjÂą to nawet jakby TzG miaÂł prowadziĂŚ sam Miszczak nie mogli sobie pozwolic na takie traktowanie jednego pracownika. Jeszcze raz powtarzam - sÂłuszna dla mnie decyzja stacji.
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości