Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

Sorry grupies byÂło parĂŞ Âśmiesznych rzeczy, ale wyjÂątkowo ciĂŞÂżki dzieĂą dziÂś rano miaÂłam. W sumie to chyba najwaÂżniejsze , Âże byÂł :lol: . Tak swojÂą drogÂą to moÂże po urlopie p.KuÂźniar nie bĂŞdzie dyÂżurnym weekendowym? :D
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

ajjj wiedzia³am, ¿e to bêdzie cudny day :):):):) jak najbardziej pozytywne zaskoczenie w postaci P. Jarka :):):):) teraz to ju¿ jestem pewna, ¿e bedzie jutro i mam nadzieje, ¿e sie nie przeliczê :):) niestety oglada³am Poranek tylko do 7:15, bo póŸniej to wiadomo, ¿e do szko³y :) z Panem T. Wasilewskim s¹ najlepsi :):)
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

Ostatnio jak p.Jarek byÂł w Poranku i w pogodzie Wasilewski, stojÂą sobie razem na tym podeÂście. JuÂż p.Wasilewski ma opowiadaĂŚ o pogodzie ale mu siĂŞ mikrofon popsuÂł.KuÂźniar na to, Âżeby tamten mĂłwiÂł a on bĂŞdzie powtarzaÂł. I tak faktycznie zrobili. :lol:
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

proszê proszê drugi poranek pod rz¹d :lol: dzisiaj to mogê chocia¿ d³u¿ej poogl¹daÌ Jarka w akcji. A mamy dzisiaj dzieù od has³em lec¹cych z r¹k kartek hihi ;) nie mogê nie wspomnieÌ o wczorajszym be¿owym garniturze :tanczy: podoba³ mi siê ale dziœ ju¿ widzê powrót do ró¿owej koszuli 8)
grupies
Początkujący
Początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 14:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: grupies »

No mnie teÂż siĂŞ podobaÂł w tym beÂżowym garniturze sÂłodko wyglÂądaÂł...

Hmm, tak sobie myÂślĂŞ, Âże skoro on byÂł wczoraj i dzisiaj to pewnie nie bĂŞdzie go w weekend nie bĂŞdzie.... :D :D i bardzo dobrze, bo jadĂŞ do siostry do wawy a ona nie ma tvn 24 ...

Ale moÂże go na ulicy spotkam... :devil: :devil: :devil:
"..So here I am the victim of my own choices, and I'm just starting..."
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

No, no weekendowy to on juÂż na 100% nie bĂŞdzie. Ale kto?????? :?
W beÂżowym.....no.....fajniusi :lol: I ta fryzurka....
Dzisiaj o 5.30, jak ledwo otworzyÂłam oczy, tak sobie pomyÂślaÂłam,Âże on taki biedniusi, tak wczeÂśnie musi wstawaĂŚ,oj ;(
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dziewczyny biegiem do wÂątka o TaĂącu z Gwiazdami, dywagujÂą tam o Waszym ulubieĂącu. :D OdszedÂł Hubert UrbaĂąski i padajÂą rĂłzne propozycje kto mĂłgÂłby go zastÂąpiĂŚ, i juÂż parĂŞ osĂłb sie wypowiedziaÂło, Âże mile widziany w roli prowadzÂącego byÂłby Jarek KuÂżniar!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jarek na pewno Âświetnie poradziÂłby sobie w "TaĂącu". Tym bardziej, Âże w "Porankach" dawaÂł znaĂŚ, Âże lubi ten program.
Dowcipny, ciĂŞte i uszczypliwe komentarze, wesoÂły. Na pewno mĂłgÂłby zastÂąpiĂŚ Huberta.

Ale nie zastÂąpi i powodĂłw jest wiele. Po pierwsze Jarek niestety nie jest znany szerokiej publicznoÂści, a po drugie powrĂłt do newsĂłw po takim epizodzie mĂłgÂłby byĂŚ ciĂŞÂżki. A chyba nie chcemy go zabieraĂŚ z newsĂłw, bo tam siĂŞ dobrze czuje.
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

ÂŚwiĂŞta racja :D Gdzie tam p.KuÂźniar do TzG, bez sensu pomysÂł. Niech on jest tu gdzie jest.Tylko czĂŞÂściej :lol:
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

A ja myœlê, ¿e TzG móg³by byÌ dla Niego du¿¹ szans¹ i w³aœnie dobr¹ okazj¹ do zaprezentowania siê szerszej widowni, szczególnie ¿e wed³ug mnie z jego poczuciem humoru i ciêt¹ ripost¹ œwietnie siê nadaje do tego typu show :)
Jestem nawet skÂłonna poÂświĂŞciĂŚ poranki z Nim dla TzG :D
cudnego dnia :D
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

to kto w Poranku? Kuba miaÂł chyba tylko jeden Poradek w tym tygodniu, coÂś wiĂŞcej miaÂł na wizji? Jak nie on, to odpowiedÂź prosta: Anita Werner. Mnie by to bardzo ucieszyÂło :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

KuÂżniar do posÂłanki Szymanek-Deresz poprawiajÂącej fryzurĂŞ:
- nie trzeba siĂŞ poprawiaĂŚ pani poseÂł, juÂż biegnĂŞ na rozmowĂŞ....
:lol: :lol: :lol:
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

I tak najlepiej za³atwi³ Szczypiùsk¹... rekord œwiata :D szkoda ¿e nie widzia³am jej miny... by³am w pracy i mia³am w³¹czony tylko pods³uch...

dla zainteresowanych:
zesz³o siê ¿e Miê¿yd³o odchodzi z PiS do PO i Szczypiùska uzna³a, ¿e zostanie on wykorzystany i porzucony, zreszt¹ wiadomo jak traktuje siê pos³ów przechodz¹cych z partii do partii (w sensie nie za bardzo powa¿nie), a KuŸniar na to , tak jak PiS traktuje Gilowsk¹ i Religê i Szczypiùska z rozpêdu "tak"i za chwilê eee, aa... ale KuŸniar szybko , dziêkujê zapraszam na serwis... :) jakoœ jej nie lubiê... dobrze jej tak...
JaroÂławowi gratulujĂŞ refleksu :) pewnie tak siĂŞ w niego zapatrzyÂła, Âże zapomniaÂła jĂŞzyka w gĂŞbie :D
cudnego dnia :D
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

KuÂźniar jest The Best. Tak myÂśleliÂśmy kto bĂŞdzie w weekend :lol: i proszĂŞ. Nie dadzÂą poodpoczywaĂŚ biednemu :lol: A apropos TzG , to moÂże on by i byÂł dobry, ale jakby taĂączyÂł a nie prowadziÂł :lol:.
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

caÂłe szczĂŞÂście, Âże On jest a nie ktoÂś inny, jakoÂś tak siĂŞ do Niego w weekend przyzwyczaiÂłam... :D bardzo mi siĂŞ podoba z tÂą "wyluzowanÂą" grzyweczkÂą :brawa:
cudnego dnia :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości