Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:A, czy to obi sÂą sÂłowa jakiejÂś piosenki? :D Nie znam :lol2: Uczucie za to znam doskonale :lol2: I nawet jeÂśli nie z autopsji, to z...... opowiadaĂą :devil: ........Waszych :lol:
..nie wiem skÂąd..ale znam te sÂłowa :lol2:
..moÂże nawet sam je uÂłoÂżyÂłem :devil:
..s¹ doœÌ uniwersalne :lol2:
Hej ch³opaki :lol2: Czy Wy nie macie zamiaru odpocz¹Ì i ,,odpuœciÌ'' Agatce? :lol:
..Âżeby to byÂło takie proste :neutral:
Nie doœÌ, ¿e na pewno zmaga siê z uci¹¿liw¹ presj¹ nowej ,,przygody'', czego oczywiœcie po niej nie widaÌ, to jeszcze Wy nie u³atwiacie jej zadania i odpoczynku psychicznego, uporczywie domagaj¹c siê, by dominowa³a non stop na antenie :lol2:

Poczekajmy :lol2: Wszystko w swoim czasie! :lol2:
..zawsze ceniÂłem u Ciebie to Âże potrafisz w zaÂłoÂżeniu niemoÂżliwym dostrzec iskierkĂŞ nadziei :lol2:
No i juÂż teraz sama wiem, Âże nie przesadzaliÂście piszÂąc, Âże w wykonaniu Agatki to cholernie profesjonalny i przejrzysty przeglÂąd najwaÂżniejszych wydarzeĂą z caÂłego dnia :brawa:
..a nam to siĂŞ nie wierzyÂło na sÂłowo :?: ;(
Jedynie z PawÂłem Agatka mogÂłaby rywalizowaĂŚ o moje wzglĂŞdy i uznanie :lol2:
A widzieĂŚ ich razem prowadzÂących takie podsumowanie, to aktualnie moje najszczersze marzenie :tanczy:
.Agatka w duecie :?: :D
..poczekaj - najpierw musimy siĂŞ nacieszyĂŚ AgatkÂą solo :lol2:
NajdroÂżsi :) Czekamy na AgatkĂŞ? :D Bo ja, jak jÂą widzĂŞ, to czujĂŞ, Âże nawet Âłapki mi zdrowiejÂą :)
..nie wiem jak Wy ale ja wstajĂŞ jutro i pojutrze..etc. na Poranek :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

marcinkowsky pisze:A tak w ogĂłle ,to kiedy zobaczyÂłem AgatkĂŞ wczoraj to nie wiem czemu od razu pomyÂślaÂłem , Âże }{ypnosea bĂŞdzie zadowolona ze stroju Agatki :devil: ??
Trudno znaleŸÌ kobietê piêkniejsz¹ od Agatki nawet wœród niebianek :) Ale bardziej pasuj¹ do niej bogate i kobiece szaty, ni¿ te niektóre pustelnicze szaty, które od czasu do czasu na siebie nanosi :szalony:
Tylko , ¿ebym siê nie uzale¿ni³ od tych uœmiechów na dobranoc , bo jak mi kiedyœ nie dostarcz¹ na tacy , to nie bêdê móg³ zasn¹Ì :( :!! :rydzyk:
Nie sÂądziÂłem, Âże kiedykolwiek bĂŞdĂŞ tvn'owi taki wdziĂŞczny :) DziĂŞki nim niemoÂżliwe staÂło siĂŞ moÂżliwe :) Nie sÂądziÂłem, Âże kiedykolwiek poznam to wspaniaÂłe uczucie ..., Âże poznam, co to znaczy budziĂŚ siĂŞ o bladym Âświcie w towarzystwie Agatki i co to znaczy mĂłc zasypiaĂŚ z AgatkÂą :) MĂłc przed snem i po przespanej nocy widzieĂŚ ten Âżar w jej oczach, ktĂłry Âłagodzi skoÂłatany sen i pozytywnie nastraja na caÂły przepeÂłniony trudem dzieĂą :)
Z profesjonalizmem Agatki jestem juÂż obyty :) Ale wÂłaÂśnie jej spojrzenia caÂły czas mnie zaskakujÂą i dostarczajÂą najwiĂŞkszych doznaĂą :)

Z drugiej strony nie sÂądziÂłem rĂłwnieÂż nigdy, Âże bĂŞdĂŞ jeszcze kiedyÂś tak przeklinaÂł tvn :devil: W momencie, kiedy zasypiajÂąc i budzÂąc siĂŞ, zdajĂŞ sobie sprawĂŞ z ograniczeĂą wypÂływajÂących z tej z zaÂłoÂżenia tylko komfortowej koÂłysanki i pobudki z AgatkÂą :devil: I z dodatkĂłw w postaci pokutnie nastrajajÂącego stroju i iloÂściÂą makijaÂżu, ktĂłrej natura by sobie nie ÂżyczyÂła :lol2:

Na ustach, jeœli ju¿, to lekki ró¿yk ... poproszê :P
Jak Black miaÂł takÂą wenĂŞ , to mĂłgÂł od razu przelaĂŚ jÂą na tytuÂł :lol2: !!
Black czuwa, Black myÂśli - ostatnio za duÂżo i zbyt intensywnie, dlatego wÂłaÂśnie efektĂłw przemyÂśleĂą nie prezentuje :lol2:
Ale przyjdzie czas, kiedy pomysÂł odpowiedni siĂŞ narodzi :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:
Funckyrella pisze:Hej ch³opaki :lol2: Czy Wy nie macie zamiaru odpocz¹Ì i ,,odpuœciÌ'' Agatce? :lol:
..Âżeby to byÂło takie proste :neutral:
PĂłki co to powiem Ci nawet , Âże to w ogĂłle nie wchodzi w rachubĂŞ :nie: niemoÂżliwe , Âżebym ja zdecydowaÂł siĂŞ na odpoczynek :nie: !! nie czujĂŞ teÂż , Âżebym specjalnie mocno narzucaÂł siĂŞ Agatce :)
Nie sÂądziÂłem, Âże kiedykolwiek bĂŞdĂŞ tvn'owi taki wdziĂŞczny :) DziĂŞki nim niemoÂżliwe staÂło siĂŞ moÂżliwe :) Nie sÂądziÂłem, Âże kiedykolwiek poznam to wspaniaÂłe uczucie ..., Âże poznam, co to znaczy budziĂŚ siĂŞ o bladym Âświcie w towarzystwie Agatki i co to znaczy mĂłc zasypiaĂŚ z AgatkÂą :) MĂłc przed snem i po przespanej nocy widzieĂŚ ten Âżar w jej oczach, ktĂłry Âłagodzi skoÂłatany sen i pozytywnie nastraja na caÂły przepeÂłniony trudem dzieĂą :)
Black :lol: !! Tylko ty sobie chÂłopie za duÂżo nie wyobraÂżaj :grozi: !! :lol: !!
Na ustach, jeœli ju¿, to lekki ró¿yk ... poproszê :P
I ciemna obwoluta wokó³ ciemnych oczu Agatki :P Tak ja w pamiêtny czwartek podczas czwartkowej uczty porankowej :P !! :P

Black , a Âżadnych sugestii garderobianych :> AAAAa -zajarzyÂłem :lol: Ano nie , bo po co sobie gÂłowĂŞ zbĂŞdnymi rzeczami zaprzÂątaĂŚ :lol: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:
Black Jack '62 pisze:Nie sÂądziÂłem, Âże kiedykolwiek bĂŞdĂŞ tvn'owi taki wdziĂŞczny :) DziĂŞki nim niemoÂżliwe staÂło siĂŞ moÂżliwe :) Nie sÂądziÂłem, Âże kiedykolwiek poznam to wspaniaÂłe uczucie ..., Âże poznam, co to znaczy budziĂŚ siĂŞ o bladym Âświcie w towarzystwie Agatki i co to znaczy mĂłc zasypiaĂŚ z AgatkÂą :) MĂłc przed snem i po przespanej nocy widzieĂŚ ten Âżar w jej oczach, ktĂłry Âłagodzi skoÂłatany sen i pozytywnie nastraja na caÂły przepeÂłniony trudem dzieĂą :)
Black :lol: !! Tylko ty sobie chÂłopie za duÂżo nie wyobraÂżaj :grozi: !! :lol: !!
(...)
I ciemna obwoluta wokó³ ciemnych oczu Agatki :P Tak ja w pamiêtny czwartek podczas czwartkowej uczty porankowej :P !! :P

Black , a Âżadnych sugestii garderobianych :> AAAAa -zajarzyÂłem :lol: Ano nie , bo po co sobie gÂłowĂŞ zbĂŞdnymi rzeczami zaprzÂątaĂŚ :lol: ??
A mnie dziwi, ¿e Black nie podj¹³ i nie rozwin¹³ tematu ''winiarnego'' :lol2:
W koĂącu nie ma jak to kolacja przy Âświecach i przy lampce czerwonego, wytrawnego wina :D No, ale widzĂŞ, Âże Black ten jakÂże romantyczny moment caÂłkowicie pomija... :spiewa: :devil:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Agata o wiele leppiej wypada jako prezenterka niÂż reporterka moim zdaniem. InteresujÂące jest to, Âże niektĂłrym zmienia siĂŞ trochĂŞ gÂłos tak jak to nastÂąpiÂło w Przypadku Agaty i Joasi (oczywiÂście na lepsze :D ).
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze: A mnie dziwi, ¿e Black nie podj¹³ i nie rozwin¹³ tematu ''winiarnego'' :lol2:
W koĂącu nie ma jak to kolacja przy Âświecach i przy lampce czerwonego, wytrawnego wina :D No, ale widzĂŞ, Âże Black ten jakÂże romantyczny moment caÂłkowicie pomija... :spiewa: :devil:
MaÂło o Blacku i jego moÂżliwoÂściach wiecie :spiewa: On nawet o odpowiedniÂą oprawĂŞ muzycznÂą wieczoru potrafi siĂŞ zatroszczyĂŚ. :lol2:
Mandi pisze:Agata o wiele leppiej wypada jako prezenterka niÂż reporterka moim zdaniem. InteresujÂące jest to, Âże niektĂłrym zmienia siĂŞ trochĂŞ gÂłos tak jak to nastÂąpiÂło w Przypadku Agaty i Joasi (oczywiÂście na lepsze :D ).
Te¿ zwróci³am na to uwagê :mhm: Agatka serwisuj¹ca brzmi bardziej jak ta z materia³ów, ni¿ ta z relacji na ¿ywo. :)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Czy mi siê wydaje , czy znowu wszystko krêci siê wokó³ Blacka :> ?? ;(
not that kind pisze: A mnie dziwi, ¿e Black nie podj¹³ i nie rozwin¹³ tematu ''winiarnego'' :lol2:
W koĂącu nie ma jak to kolacja przy Âświecach i przy lampce czerwonego, wytrawnego wina :D No, ale widzĂŞ, Âże Black ten jakÂże romantyczny moment caÂłkowicie pomija... :spiewa: :devil:
Zawsze widziaÂłem go jako czÂłowieka w gorÂącej wodzie kÂąpanego :devil: !! Tylko pod wpÂływem Agatki staÂł siĂŞ taki trochĂŞ egzaltowany :devil: !! :lol2:
DÂżastina pisze:MaÂło o Blacku i jego moÂżliwoÂściach wiecie :spiewa: On nawet o odpowiedniÂą oprawĂŞ muzycznÂą wieczoru potrafi siĂŞ zatroszczyĂŚ. :lol2:
:o Nawet nie pytam skÂąd o tym wiesz :spiewa: !! :lol2: Ale skoro tak piszesz , to tak musi byĂŚ :lol2: !!

MiÂło ciĂŞ znĂłw tu widzieĂŚ DÂżastina :* bo juÂż zaczynaliÂśmy myÂśleĂŚ , Âże masz za zÂłe Agatce , Âże zajĂŞÂła PawÂłowe miejsce :rozglada: ?? WÂłaÂściwie to nie napisaÂłaÂś , Âże nie masz jej tego za zÂłe :spiewa: !!
mandi pisze:Agata o wiele leppiej wypada jako prezenterka niÂż reporterka moim zdaniem. InteresujÂące jest to, Âże niektĂłrym zmienia siĂŞ trochĂŞ gÂłos tak jak to nastÂąpiÂło w Przypadku Agaty i Joasi (oczywiÂście na lepsze :D ).
witaj :) ! Chyba jeszcze nie mieliÂśmy przyjemnoÂści.... :) ??
GÂłos :mhm: ?? no moÂże i trochĂŞ inny ma Agatka w serwisach w serwisach :szalony: !! Mniej donoÂśny :lol2: !!
Ja siê nigdy nie zastanawia³em nad tym , czy lepiej Agatka sprawuje siê jako reporterka , czy jako prezenterka :mhm: ?? Teraz pomyœla³em i mogê stwierdziÌ , ¿e zarówno jako reporterka i prezenterka wykonuje swoje zadanie pierwszorzêdnie :brawa: !! I s¹ to dwie ró¿ne jakoœci :D !! Zupe³nie jakbyœmy mieli dwie Agaty Tomaszewskie :lol2: !! Bo w pewnym sensie mamy :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

Agatka- œliczna dziewczyna. Dawno mnie nie by³o w kraju, znów wracam z zawodowej podró¿y i proszê- zmiany! Jak dla mnie trochê ma³o dynamiki, ale to przecie¿ pocz¹tki. Trzymam kciuki :brawa:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

riki pisze:Agatka- œliczna dziewczyna. Dawno mnie nie by³o w kraju, znów wracam z zawodowej podró¿y i proszê- zmiany! Jak dla mnie trochê ma³o dynamiki, ale to przecie¿ pocz¹tki. Trzymam kciuki :brawa:
MaÂło dynamiki :shock: ?? ZdarzyÂło siĂŞ w paru porankach , Âże Agatka byÂła z lekka ''przygaszona'' a moÂże zmartwiona niektĂłrymi informacjami , ale znowu podczas tych bardziej radosnych tematĂłw to ja z goÂła odmienne wraÂżenie odniosÂłem :lol2: !! ÂŻe Agatka oÂżywia siĂŞ niesamowicie :tanczy: !! CzujĂŞ , Âże jakby mogÂła to zaczĂŞÂłaby taĂączyĂŚ w fotelu .... a moÂże na biurku :lol2: ?? Zdarza jej siĂŞ nawet wychyliĂŚ lekko z kadru , a uÂśmiech nie schodzi jej z buzi :racja: Ona po prostu potrafi nam gamĂŞ nastrojĂłw na wizji i w jednym serwisie zaprezentowaĂŚ :)

ZgodzĂŞ siĂŞ co do jednego : to dopiero poczÂątki :szalony: !! WiĂŞc co bĂŞdzie dalej :szalony: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Nie sÂądziÂłem, Âże kiedykolwiek bĂŞdĂŞ tvn'owi taki wdziĂŞczny :) DziĂŞki nim niemoÂżliwe staÂło siĂŞ moÂżliwe :) Nie sÂądziÂłem, Âże kiedykolwiek poznam to wspaniaÂłe uczucie ..., Âże poznam, co to znaczy budziĂŚ siĂŞ o bladym Âświcie w towarzystwie Agatki i co to znaczy mĂłc zasypiaĂŚ z AgatkÂą :) MĂłc przed snem i po przespanej nocy widzieĂŚ ten Âżar w jej oczach, ktĂłry Âłagodzi skoÂłatany sen i pozytywnie nastraja na caÂły przepeÂłniony trudem dzieĂą :)
Black :lol: !! Tylko ty sobie chÂłopie za duÂżo nie wyobraÂżaj :grozi: !! :lol: !!
..i tak siĂŞ tego nie dowiemy bo przecieÂż napisaÂł Âże ostatnio zbyt intensywnie myÂśli :devil:
..ciekawe czy Black pisze pamiĂŞtnik :?: :devil:
marcinkowsky pisze: Zawsze widziaÂłem go jako czÂłowieka w gorÂącej wodzie kÂąpanego :devil: !! Tylko pod wpÂływem Agatki staÂł siĂŞ taki trochĂŞ egzaltowany :devil: !! :lol2:
..co siĂŞ duÂżo dziwiĂŚ Blackowi :lol2:
..Agatka wszystkich nas ujarzmi³a swoim wdziêkiem i ca³¹ reszt¹ :lol2:
..ja juÂż sobÂą..niegdysiejszym KrzyÂśkiem nie jestem :szalony:
marcinkowsky pisze:Ja siê nigdy nie zastanawia³em nad tym , czy lepiej Agatka sprawuje siê jako reporterka , czy jako prezenterka :mhm: ?? Teraz pomyœla³em i mogê stwierdziÌ , ¿e zarówno jako reporterka i prezenterka wykonuje swoje zadanie pierwszorzêdnie :brawa: !! I s¹ to dwie ró¿ne jakoœci :D !! Zupe³nie jakbyœmy mieli dwie Agaty Tomaszewskie :lol2: !! Bo w pewnym sensie mamy :lol2:
..kiedyÂś myÂślaÂłem Âże nie ma wspanialszej rzeczy od Agatki reporterki :szalony:
..a teraz doszÂło mi jeszcze jedno - nie ma wspanialszego 'wynalazku' od Agatki prezenterki :jupi:
..no i teraz bardziej moÂżna skupiĂŚ siĂŞ na urodzie Agatki :szalony:
..bo tak jak przypuszczaliÂśmy zanim jeszcze pojawiÂła siĂŞ w studio..
..w tym nowoczesnym studio jej szlachetna uroda jest jeszcze lepiej eksponowana :lol2:

..pĂłki co jednak pauza :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:
not that kind pisze: A mnie dziwi, ¿e Black nie podj¹³ i nie rozwin¹³ tematu ''winiarnego'' :lol2:
W koĂącu nie ma jak to kolacja przy Âświecach i przy lampce czerwonego, wytrawnego wina :D No, ale widzĂŞ, Âże Black ten jakÂże romantyczny moment caÂłkowicie pomija... :spiewa: :devil:
MaÂło o Blacku i jego moÂżliwoÂściach wiecie :spiewa: On nawet o odpowiedniÂą oprawĂŞ muzycznÂą wieczoru potrafi siĂŞ zatroszczyĂŚ. :lol2:
Z wiekiem cz³owiek mniej zwraca uwagê na perfekcyjnoœÌ szczegó³ów, a bardziej troszczy siê o szybko mijaj¹cy czas, kiedy ¿ycie pêdzi z coraz bardziej stromej górki :lol:
marcinkowsky pisze:
riki pisze:Agatka- œliczna dziewczyna. Dawno mnie nie by³o w kraju, znów wracam z zawodowej podró¿y i proszê- zmiany! Jak dla mnie trochê ma³o dynamiki, ale to przecie¿ pocz¹tki. Trzymam kciuki :brawa:
MaÂło dynamiki :shock: ?? ZdarzyÂło siĂŞ w paru porankach , Âże Agatka byÂła z lekka ''przygaszona'' a moÂże zmartwiona niektĂłrymi informacjami , ale znowu podczas tych bardziej radosnych tematĂłw to ja z goÂła odmienne wraÂżenie odniosÂłem :lol2: !! ÂŻe Agatka oÂżywia siĂŞ niesamowicie :tanczy: !! CzujĂŞ , Âże jakby mogÂła to zaczĂŞÂłaby taĂączyĂŚ w fotelu .... a moÂże na biurku :lol2: ?? Zdarza jej siĂŞ nawet wychyliĂŚ lekko z kadru , a uÂśmiech nie schodzi jej z buzi :racja: Ona po prostu potrafi nam gamĂŞ nastrojĂłw na wizji i w jednym serwisie zaprezentowaĂŚ :)
Piêknie marcinkowsky :brawa: Lepiej tego uj¹Ì nie mo¿na by³o :D Kiedy ju¿ uda³o jej siê pokonaÌ tremê, to poznaliœmy zupe³nie nowe oblicze Agatki :D Nawet w relacjach nie czêsto zdarza³o jej siê tak wyluzowaÌ, za to czêœciej kipia³a z niej taka w³aœnie energia :brawa:
I, im d³u¿ej na Agatkê za sto³em prezenterskim patrzê, na to, jak¹ radoœÌ i satysfakcjê sprawia jej ta nowa praca, to widzê, ¿e ona jest po prostu do tego zadania stworzona i by je wykonywaÌ przysz³a na œwiat :lol2: :brawa:
..pĂłki co jednak pauza :(
Tylko nie zaczynaj znowu ubolewaĂŚ z tego powodu :D Przypomnij sobie, ile w ostatnim czasie Agatka pracowaÂła i siĂŞ pokrzep :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:
DÂżastina pisze:MaÂło o Blacku i jego moÂżliwoÂściach wiecie :spiewa: On nawet o odpowiedniÂą oprawĂŞ muzycznÂą wieczoru potrafi siĂŞ zatroszczyĂŚ. :lol2:
:o Nawet nie pytam skÂąd o tym wiesz :spiewa: !! :lol2: Ale skoro tak piszesz , to tak musi byĂŚ :lol2: !!
Niech nam DÂżastina wszystko zaraz wytÂłumaczy :uwaga: :hahaha: I zdradzi o jakÂą oprawĂŞ muzycznÂą chodzi :lol:
marcinkowsky pisze:Czy mi siê wydaje , czy znowu wszystko krêci siê wokó³ Blacka :> ?? ;(
Bo on jest taki zakrĂŞcony :lol:
Funckyrella pisze:I, im d³u¿ej na Agatkê za sto³em prezenterskim patrzê, na to, jak¹ radoœÌ i satysfakcjê sprawia jej ta nowa praca, to widzê, ¿e ona jest po prostu do tego zadania stworzona i by je wykonywaÌ przysz³a na œwiat :lol2: :brawa:
Ciê¿ko by³oby siê mnie, jako naocznemu œwiadkowi, z tym stwierdzeniem nie zgodziÌ :D Ale taki tu dzisiaj spokój, ¿e chyba wiêkszoœÌ odda³a siê przyjemnoœci ogl¹dania nagraù archiwalnych? :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:Z wiekiem cz³owiek mniej zwraca uwagê na perfekcyjnoœÌ szczegó³ów, a bardziej troszczy siê o szybko mijaj¹cy czas, kiedy ¿ycie pêdzi z coraz bardziej stromej górki :lol:
..no to ja mam zdecydowanie caÂłe Âżycie pod gĂłrkĂŞ :devil:
..bo bardzo troszczê siê o szczegó³y :lol2:
Funckyrella pisze:Tylko nie zaczynaj znowu ubolewaĂŚ z tego powodu :D Przypomnij sobie, ile w ostatnim czasie Agatka pracowaÂła i siĂŞ pokrzep :D
..dobrze - nie ma sprawy :racja:
..a gdybym wiedziaÂł Âże powodem ciÂągÂłych Agatki nieobecnoÂści przed paroma tygodniami byÂło jej przygotowywanie siĂŞ do serwisĂłw to byÂłbym jeszcze bardziej wyrozumiaÂły :)
not that kind pisze:Ale taki tu dzisiaj spokój, ¿e chyba wiêkszoœÌ odda³a siê przyjemnoœci ogl¹dania nagraù archiwalnych? :lol2:
..dokÂładnie jest tak jak napisaÂłaÂś :lol2:

..a jak zobaczyÂłem Âże jest TwĂłj wpis na forum to myÂślaÂłem Âże przegapiÂłem np. relacjĂŞ Agatki :rozglada: :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..kolejna 'ofiara' pustego posta :lol2:

..jaka tu pustka nawet dosÂłowna panuje :szalony:

..pustka z powodu braku Agatki ;(

..i puste posty :(

..idĂŞ z odsieczÂą :lol2:
Ostatnio zmieniony wtorek 11 wrz 2007, 14:20 przez obieżyświat, łącznie zmieniany 1 raz.
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

:uhh: DziĂŞki :) No pustka niesamowita staÂła siĂŞ za moim przykÂładem :devil: !!
Funckyrella pisze:Z wiekiem cz³owiek mniej zwraca uwagê na perfekcyjnoœÌ szczegó³ów, a bardziej troszczy siê o szybko mijaj¹cy czas, kiedy ¿ycie pêdzi z coraz bardziej stromej górki :lol:
A w gruncie rzeczy w ¿yciu nie liczy siê , czy jesteœ stary czy m³ody , m¹dry czy g³upi , staranny , czy ''oplylacz'' -¿ycie wynagradza nas proporcjonalnie do wartoœci , jak¹ do niego wnosimy :lol2: !! Nawet bêd¹c szybkim Billem nie koniecznie musi to zaraz oznaczaÌ zaraz bezwartoœciowoœÌ :spiewa: !! :D
Funckyrella pisze:Piêknie marcinkowsky :brawa: Lepiej tego uj¹Ì nie mo¿na by³o :D
CzujĂŞ jak obrastam w piĂłrka :lol2: !! :* Taki doceniony jeszcze nigdy siĂŞ nie czuÂłem :racja: A wszystko znĂłw zasÂługa Agatki :*
not that kind pisze:
marcinkowsky pisze:Czy mi siê wydaje , czy znowu wszystko krêci siê wokó³ Blacka :> ?? ;(
Bo on jest taki zakrĂŞcony :lol:
No a ja to niby mniej :uhh: ?? :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:
not that kind pisze:Ale taki tu dzisiaj spokój, ¿e chyba wiêkszoœÌ odda³a siê przyjemnoœci ogl¹dania nagraù archiwalnych? :lol2:
..dokÂładnie jest tak jak napisaÂłaÂś :lol2:

..a jak zobaczyÂłem Âże jest TwĂłj wpis na forum to myÂślaÂłem Âże przegapiÂłem np. relacjĂŞ Agatki :rozglada: :lol:
Ja na szczĂŞÂście ;) widziaÂłem juÂż TwĂłj wpis obi , to sobie nie pomyÂślaÂłem tego co Ty :lol2: !! A nie byÂło mnie . bo muszĂŞ nadrabiaĂŚ zalegÂłoÂści , ktĂłrych mi siĂŞ nie wiem z jakiego powodu strasznie duÂżo nazbieraÂło :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości