[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

Program jest COOL :brawa:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

m0nika111 pisze:
kamiiloo pisze:moÂłek-ciĂŞta riposta nie da spokoju kubie :D
mam takÂą nadziejĂŞ! :twisted:
mysle ze kubus jest dzis bez szans :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

MyÂślaÂłem, Âże Magda we wczorajszym odcinku siĂŞ rozkrĂŞci, a ona nadal nudna i sztywna. Za to rozmowa z Tomkiem Kammelem byÂła bardzo dobra. Nie zabrakÂło oczywiÂście peÂłnych poczucia humoru tekstĂłw za co lubie ten program :D. Tomek powiedziaÂł, Âże Âżadnego transferu nie ma, a jego pracodawcÂą jest TVP. No szkoda.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

mnie sie wogole odcinek nie podobaÂł, ani kammel ani moÂłek, wszystko i odnioslem wrazenie ze tomek sie powtarza
TVN innowacja i nowoczesność...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

MoÂłek byÂła fajna - taka zimna i opanowana. :D Coraz bardziej jÂą lubiĂŞ :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Magda wcale mi siĂŞ nie podobaÂła :nie:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A mnie odcinek bardzo siê podoba³. Wreszcie goœÌ nie da³ siê Kubie (myœlê o Mo³ek) i odgryza³ siê prowadz¹cemu, a nie œmia³ z jego dowcipów.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Na wÂłasne Âżyczenie- Kuba WojewĂłdzki Jest z tego forum ktoÂś chĂŞtny?
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

Kammel faktycznie siĂŞ powtarzaÂł ;P Ale fajna rozmowa ;d
Za to MoÂłek bardzo mi siĂŞ podobaÂła i jÂą coraz bardziej lubie ;D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Znamy juÂż goÂścia nastĂŞpnego odcinka:
JuÂż w najbliÂższÂą niedzielĂŞ goÂściem Kuby WojewĂłdzkiego bĂŞdzie Marek Kondrat - czÂłowiek, ktĂłry w swoim Âżyciu przemierzaÂł juÂż zaklĂŞte rewiry i inne labirynty, walczyÂł ze zÂłem w charakterze komisarza oraz braÂł czynny udziaÂł w Dniu ÂŚwira, a w dodatku zna siĂŞ na winie. I nie tylko.
Ponadto w programie: bÂłyskotliwy prowadzÂący, bÂłyskotliwa wymiana zdaĂą, liczne atrakcje i niespodzianki oraz muzyka w wykonaniu zespoÂłu "Tabu".
Pare lat temu byÂł Marek Kondrat u Kuby (WojewĂłdzki nawet zaliczyÂł ten wywiad do jednego z piĂŞciu najlepszych). Ciekawe czy uda mu sie to powtĂłrzyĂŚ tym razem :D
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

Troche sie spoznilem no ale... ostatnio kuby program zapowiadal sie bardzo ciekawie z magda i tomkiem.. no i tak zostalo.. zawsze czytalem co wy sadzicie o molek itd itp..

Ten program umocnil mnie w przekonaniu ze magda molek to rzeczywiscie najjasniejsza z gwiazd tvnu.. prosta normalna dziewczyna ktora ma klase i zna swoja cene.. kuba atakowal ja i wogole czasami nawet za bardzo " chodzmy to programu magdy tam se pospimy":D no ale taka jego sluzba.. mimo to jestem pelen uznania dla teh kobiety i wiem ze takich ludzi trzeba cenic..

co do tomka.. to zawiodlem sie na calej linii... wojewodzki zadal mu pytanie na temat tego dlaczego robi kolo siebie szum.. i po co mu ta wiocha:D:D (taniec kocham):D:D.. a on debil juz nie wiedzial co gadac i caly czas powtarzal to samo i bez sensu.. widocznie bylo widac ze chodzi mu o kase i tego nie da sie podwarzyc.. jeszcze glupi ze sie wypieral.. gdyby byl wyjatkowo inteligentny to mogl wpasc na pomysl " moja zona jest fanka tego show i pewnego dnia powiedziala ze chetnie by mnie zobaczyla na parkiecie.. a wiec jestem".. no ale sa ludzie i parapety jak widac jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase.. i tyle stracil duzo w moich oczach...

mimo to program byl zajebisty i usmialem sie jak nigdy:D:D

Magda gora!!!!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Elek pisze:. gdyby byl wyjatkowo inteligentny to mogl wpasc na pomysl " moja zona jest fanka tego show i pewnego dnia powiedziala ze chetnie by mnie zobaczyla na parkiecie.. a wiec jestem"!
Âżona? czy os wiesz czego ja nie wiem :P
TVN innowacja i nowoczesność...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Po ostatnim Kubie moje zdanie o Magdzie Mo³ek na nowo powróci³o do stanu pierwotnego niestety. Ju¿ mia³am wra¿enie od jakiegoœ czasu, ¿e Magda trochê wiêcej dystansu nabra³a do w³asnej osoby i pozby³a siê tego po³kniêtego kija, ale niestety u Kuby, który jest jaki jest, wykaza³a siê kompletnym brakiem poczucia humoru. Identycznie zachowywa³ siê Kammel, rozmowa mia³ka, Kuba sam nie wiedzia³ do koùca chyba jak znaleœÌ wspólny jêzyk z rozmówcami i brn¹³ w jakieœ idiotyczne pytania. Przesta³am ogl¹daÌ w po³owie programu. :neutral:
Marek Kondrat w nastepnÂą niedzielĂŞ? No to czekam z niecierpliwoÂściÂą!
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

no to moze dziewczyna:D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ja tez myslalem ze molkowa sie zmienila, zwlaszcza po sopocie odniosÂłem takie wrazenie ale to chyba to byÂła tylko gra pod publike
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość