Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..odpisaÂła Ci Âże nic nam ze swojego Âżyciorysu nie zdradzi :?: :shock:
Tak zrozumiaÂłem :devil:

WiĂŞc musi nam chyba zatem wystarczyĂŚ to, co wyczytujemy z jej nieziemsko piĂŞknych brÂązowych oczu :spiewa:
..wiĂŞc albo Agatce nie zaleÂży na sÂławie i na tym by ludzie jÂą pozawali coraz lepiej :mhm:

..albo ma coÂś do ukrycia :mhm: :lol:

..no ale przecieÂżwcale nie musiaÂłaby nam o wszystkim mĂłwiĂŚ :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack '62 pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..odpisaÂła Ci Âże nic nam ze swojego Âżyciorysu nie zdradzi :?: :shock:
Tak zrozumiaÂłem :devil:
Nie ma jak to dostaĂŚ wirtualnego kosza od najpiĂŞkniejszej kobiety na Âświecie :lol: !! :lol:
Black , ale Ty szczĂŞÂściarz jesteÂś :szalony: !! Normalnie w czepku urodzony :lol2: !!
Black Jack '62 pisze:WiĂŞc musi nam chyba zatem wystarczyĂŚ to, co wyczytujemy z jej nieziemsko piĂŞknych brÂązowych oczu :spiewa:
Skoro taka wola naszej Pani , to musimy jÂą uszanowaĂŚ :D !!

Nie rozumiem tej jej woli , ale jeÂśli Agatka chce byĂŚ najbardziej tajemniczÂą kobietÂą tego Âświata , to jej wybĂłr ;) !!
I tak bĂŞdĂŞ jej podwÂładnym i leÂżaÂł bĂŞdĂŞ u jej stĂłp jak najwierniejszy sÂługa :lol2: !! :P
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Nie ma jak to dostaĂŚ wirtualnego kosza od najpiĂŞkniejszej kobiety na Âświecie :lol: !! :lol:
Black , ale Ty szczĂŞÂściarz jesteÂś :szalony: !! Normalnie w czepku urodzony :lol2: !!
..dostaÂł juÂż drugi raz kosza od Agatki :lol2:
..pierwszy raz polegÂł przy okazji prĂłby zdobycia wywiadu :spiewa:
..to znaczy Âże podwĂłjny szczĂŞÂściarz :lol:
..i siĂŞ nie poddaje :lol:
marcinkowsky pisze:Nie rozumiem jej , ale jeÂśli Agatka chce byĂŚ najbardziej tajemniczÂą kobietÂą tego Âświata , to jej wybĂłr ;) !!
I tak bĂŞdĂŞ jej podwÂładnym i leÂżaÂł bĂŞdĂŞ u jej stĂłp jak najwierniejszy sÂługa :lol2: !! :P
..a co nam innego pozostaje :?: ;)
..przecieÂż siĂŞ nie obrazimy na niÂą o to Âże nie chce nam o sobie mĂłwiĂŚ :D

..bo byÂśmy bez Agatki umarli :D

..a Agatka jak rasowa dziennikarka :D
..woli mĂłwiĂŚ o innych :brawa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:..bo byÂśmy bez Agatki umarli :D

..a Agatka jak rasowa dziennikarka :D
..woli mĂłwiĂŚ o innych :brawa:
A ja dzisiaj spaĂŚ przez AgatkĂŞ i jej odpowiedÂź nie mogÂłem :nie: :D
marcinkowsky pisze:Black , ale Ty szczĂŞÂściarz jesteÂś :szalony: !! Normalnie w czepku urodzony :lol2: !!
Jak to mawiajÂą: w trochĂŞ Âźle skrojonym, ale jednak :devil: :devil:

ÂŻyczĂŞ miÂłego dnia - oczywiÂście spĂŞdzonego w towarzystwie Agatki :* MoÂże dla Was bĂŞdzie bardziej szczodra niÂż w stosunku do mnie :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Zbuntujcie siĂŞ i teÂż siĂŞ powÂściÂągnijcie :D Chyba nie chcecie byĂŚ gorsi od Agatki w powÂściÂąganiu siĂŞ? :devil:

Ot, taki jeden dzieĂą strajku :devil:
Black Jack '62 pisze:
marcinkowsky pisze:Black , ale Ty szczĂŞÂściarz jesteÂś :szalony: !! Normalnie w czepku urodzony :lol2: !!
Jak to mawiajÂą: w trochĂŞ Âźle skrojonym, ale jednak :devil: :devil:
Ja sÂłyszaÂłam, Âże mĂłwi siĂŞ o niefortunnym urodzeniu w za ciasnym czepku :stop: :lol:
Black Jack '62 pisze:ÂŻyczĂŞ miÂłego dnia - oczywiÂście spĂŞdzonego w towarzystwie Agatki :* MoÂże dla Was bĂŞdzie bardziej szczodra niÂż w stosunku do mnie :D
Do³¹czam siê do ¿yczeù :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..nastĂŞpny pustelnik :?: :devil: :devil:
not that kind pisze:Zbuntujcie siĂŞ i teÂż siĂŞ powÂściÂągnijcie :D Chyba nie chcecie byĂŚ gorsi od Agatki w powÂściÂąganiu siĂŞ? :devil:
..ja nie potrafiĂŞ :szalony:
..Agatka jako nasza 'zwierzchniczka' moÂże nie jest wzglĂŞdem nas specjalnie wylewna :szalony:
..ale i tak najcudowniejszÂą 'zwierzchniczkÂą' jakÂą sobie moÂżna wyobraziĂŚ :szalony:
not that kind pisze:
Black Jack '62 pisze:ÂŻyczĂŞ miÂłego dnia - oczywiÂście spĂŞdzonego w towarzystwie Agatki :* MoÂże dla Was bĂŞdzie bardziej szczodra niÂż w stosunku do mnie :D
Do³¹czam siê do ¿yczeù :D
..dzieĂą nie bĂŞdzie tak udany jak byÂśmy tego chcieli :/
..wielkopolskĂŞ reprezentuje dzis WĂłjcik ;(
..zatem na AgatkĂŞ nie ma co liczyĂŚ ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:..nastĂŞpny pustelnik :?: :devil: :devil:
Nie wiem, co gorsze :mhm: CaÂłkowicie niedziaÂłajÂące forum, czy forum pozwalajÂące wysyÂłaĂŚ tylko puste posty? :devil:
Chyba to drugie, bo w ten sposĂłb przynajmniej moÂżna zaÂświadczyĂŚ o swojej obecnoÂści :lol2:
Black Jack '62 pisze:ZaraziÂłem siĂŞ od niej jej ''powÂściÂągliwoÂściÂą'' :]
/.../
Bo siĂŞ dzisiaj dowiedziaÂłem, Âże nic nam o sobie nie powie :]
Black, och Black, Black, Black - tak mi przykro ;( Najszczersze wyrazy wspó³czucia i solidarnoœci, które to pukaj¹ do Twoich drzwi - nie chcê by trafi³y gdzieœ w pró¿niê :(

Ale¿ to uczucie upoœledza :devil: Lepiej odejœÌ od terminologii niepe³nosprawnoœci, wiêc zamieniê s³owo na... niepe³noœÌ i napiszê: jakie¿ to uczucie niepe³ne :lol2:

Agatta, och Agatta, Agatta, Agatta :> Powœci¹gliwoœci jej siê zachcia³o :> Zupe³nie jakbym s³ysza³ moj¹ ¿onê! :lol: Jesteœcie pewni, i¿ Agatta jest kobiet¹ stanu wolnego :> Brzmi jak mê¿atka z piêcioletnim sta¿em :devil: DoœÌ, ¿e nie u¿y³a s³owa ''wstrzemiêŸliwoœÌ'' :hyh: :devil:
not that kind pisze:Zbuntujcie siĂŞ i teÂż siĂŞ powÂściÂągnijcie :D Chyba nie chcecie byĂŚ gorsi od Agatki w powÂściÂąganiu siĂŞ? :devil:
Zwieramy szeregi i szykujemy siĂŞ do strajku :lol2:
JuÂż zaczynam ÂżaÂłowaĂŚ, iÂż wysyÂłaÂłem do Agatty tylko pochlebnych maili, kiedy ona w gruncie rzeczy taka niewdziĂŞczna :devil: JuÂż ÂżaÂłujĂŞ, Âże tak szalenie cieszyÂły mnie odpowiedzi od niej... :devil:

I dla niej chciaÂłem rzuciĂŚ mojÂą rĂłwnie powÂściÂągliwÂą ÂżonĂŞ :devil: Kobiety... :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Post autor: }{ypnosea »

Czytam i oczom nie wierzĂŞ :? Od razu zinterpretowaÂłam sytuacjĂŞ i pomyÂślaÂłam, Âże Agata moÂże sobie nie Âżyczy mieĂŚ fanĂłw? :rozglada:

To by³oby przykre, ale jak inaczej interpretowaÌ jej odmowê (w pewnym sensie) do wspó³pracy z fanem :mhm:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:Zwieramy szeregi i szykujemy siĂŞ do strajku :lol2:
..gÂłupio bĂŞdzie siĂŞ wyÂłamaĂŚ :mhm:
..ale jeszcze cie¿ej do Was do³¹czyÌ :hmm:
..mam powaÂżny dylemat :spiewa:
}{ypnosea pisze:Czytam i oczom nie wierzĂŞ :? Od razu zinterpretowaÂłam sytuacjĂŞ i pomyÂślaÂłam, Âże Agata moÂże sobie nie Âżyczy mieĂŚ fanĂłw? :rozglada:

To by³oby przykre, ale jak inaczej interpretowaÌ jej odmowê (w pewnym sensie) do wspó³pracy z fanem :mhm:
..a moÂże fan Âźle do niej 'podszedÂł' :>
..lub czymÂś wypÂłoszyÂł :>
Alchemik pisze:Black, och Black, Black, Black - tak mi przykro ;( Najszczersze wyrazy wspó³czucia i solidarnoœci, które to pukaj¹ do Twoich drzwi - nie chcê by trafi³y gdzieœ w pró¿niê :(

Ale¿ to uczucie upoœledza :devil: Lepiej odejœÌ od terminologii niepe³nosprawnoœci, wiêc zamieniê s³owo na... niepe³noœÌ i napiszê: jakie¿ to uczucie niepe³ne :lol2:
..chyba Âźle zrobiliÂśmy typujÂąc Blacka na posÂłaĂąca :devil:
..ktoœ bardziej zrównowa¿nony winien by³ siê tym zaj¹Ì :]

..a teraz to juÂż po ptokach :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:
Alchemik pisze:Zwieramy szeregi i szykujemy siĂŞ do strajku :lol2:
..gÂłupio bĂŞdzie siĂŞ wyÂłamaĂŚ :mhm:
..ale jeszcze cie¿ej do Was do³¹czyÌ :hmm:
..mam powaÂżny dylemat :spiewa:
Ja to nawet mogĂŞ byĂŚ w najbliÂższych dniach zmuszony do obowiÂązkowego i mimowolnego strajku :( !! Ale mam nadziejĂŞ , Âże wszystko siĂŞ jeszcze uÂłoÂży :rydzyk: !! O strajku z wÂłasnej i nie przymuszonej woli nie ma mowy :nie: !! Agatka publicznie mogÂłaby siĂŞ nas wyrzec ( co w sumie juÂż po czĂŞÂści zrobiÂła ) a ja i tak bĂŞdĂŞ jej najwierniejszy :racja: !!
}{ypnosea pisze:Czytam i oczom nie wierzĂŞ :? Od razu zinterpretowaÂłam sytuacjĂŞ i pomyÂślaÂłam, Âże Agata moÂże sobie nie Âżyczy mieĂŚ fanĂłw? :rozglada:
Uuuu :uhh: Nigdy tak tego nie odbieraÂłem , ale obiecujĂŞ siĂŞ nad tym zastanowiĂŚ :lol2: !! A wnioski przedstawiĂŚ na forum :lol2: !!
Alchemik pisze: Jesteœcie pewni, i¿ Agatta jest kobiet¹ stanu wolnego :> Brzmi jak mê¿atka z piêcioletnim sta¿em :devil: DoœÌ, ¿e nie u¿y³a s³owa ''wstrzemiêŸliwoœÌ'' :hyh: :devil:
No to tylko pozostaje zazdroœciÌ i jednoczeœnie z czasem wspó³czuÌ przysz³emu mê¿owi Agatki :lol: !! :xx: :xx: :xx:
obieÂżyÂświat pisze:
Alchemik pisze:Black, och Black, Black, Black - tak mi przykro ;( Najszczersze wyrazy wspó³czucia i solidarnoœci, które to pukaj¹ do Twoich drzwi - nie chcê by trafi³y gdzieœ w pró¿niê :(
..chyba Âźle zrobiliÂśmy typujÂąc Blacka na posÂłaĂąca :devil:
..ktoœ bardziej zrównowa¿nony winien by³ siê tym zaj¹Ì :]

..a teraz to juÂż po ptokach :spiewa:
No to kto jak nie Black :> !! Ciekawe , czy Ty miaÂłbyÂś tyle odwagi co Black poprosiĂŚ AgatkĂŞ o to , o co on jÂą poprosiÂł :> ?? Bo ja nie :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Ja to nawet mogĂŞ byĂŚ w najbliÂższych dniach zmuszony do obowiÂązkowego i mimowolnego strajku :( !! Ale mam nadziejĂŞ , Âże wszystko siĂŞ jeszcze uÂłoÂży :rydzyk: !!
..trzymam kciuki :lol2:
marcinkowsky pisze:]O strajku z wÂłasnej i nie przymuszonej woli nie ma mowy :nie: !! Agatka publicznie mogÂłaby siĂŞ nas wyrzec ( co w sumie juÂż po czĂŞÂści zrobiÂła ) a ja i tak bĂŞdĂŞ jej najwierniejszy :racja: !!
..ale takie leciutkie 'obraÂżenie' moglibyÂśmy przetestowaĂŚ :?: :devil:
..a moÂże jeszcze powinniÂśmy czymÂś AgatkĂŞ wzruszyĂŚ :?:
marcinkowsky pisze: No to kto jak nie Black :> !! Ciekawe , czy Ty miaÂłbyÂś tyle odwagi co Black poprosiĂŚ AgatkĂŞ o to , o co on jÂą poprosiÂł :> ?? Bo ja nie :lol:
..no fakt :rozglada:
..trzeba Blackowi oddaĂŚ to Âże odwaÂżny jest :)
..ale teÂż to schrzaniÂł robotĂŞ :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

SÂłuchajcie :D Strajk teÂż fajna sprawa i jakaÂś tam droga, ktĂłra prowadzi do celu :lol2:
No, ale nie przesadzajmy ;) PrzecieÂż wolĂŞ Agaty niejednokrotnie obiecywaliÂście - nawet tutaj - szanowaĂŚ, wiĂŞc...... ;)

A Blacky :devil: PamiĂŞtaj - grunt to siĂŞ nie poddawaĂŚ!!! :devil: Ale tobie to ja tego nie muszĂŞ uÂświadamiaĂŚ, prawda robaczku?!!! :devil:

WytrwaÂły chÂłop z niego - mĂłwiĂŞ Wam :lol2:
Agatta, och Agatta, Agatta, Agatta :> Powœci¹gliwoœci jej siê zachcia³o :> Zupe³nie jakbym s³ysza³ moj¹ ¿onê! :lol: Jesteœcie pewni, i¿ Agatta jest kobiet¹ stanu wolnego :> Brzmi jak mê¿atka z piêcioletnim sta¿em :devil: DoœÌ, ¿e nie u¿y³a s³owa ''wstrzemiêŸliwoœÌ'' :hyh: :devil:
Al, widzê, ¿e ju¿ zapomnia³eœ, czego uczyli na kursach przedma³¿eùskich (a wiem, ¿e uczêszcza³eœ ;) ) Taka wstrzemiêŸliwoœÌ, dziêki okresom niedosytu, powoduje wzrost wzajemnej atrakcyjnoœci i pozwala zachowaÌ œwie¿oœÌ, piêkno i pewn¹ tajemniczoœÌ w zwi¹zku..... :lol:
Ostatnio zmieniony czwartek 13 wrz 2007, 12:06 przez Funckyrella, łącznie zmieniany 1 raz.
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:SÂłuchajcie :D Strajk teÂż fajna sprawa i jakaÂś tam droga, ktĂłra prowadzi do celu :lol2:
No, ale nie przesadzajmy ;) PrzecieÂż wolĂŞ Agaty niejednokrotnie obiecywaliÂście - nawet tutaj - szanowaĂŚ, wiĂŞc...... ;)
..wiĂŞc Funcky znowu daÂłaÂś mi do myÂślenia :devil:
..a juÂż byÂłem gotĂłw zastrajkowaĂŚ :uhh:
A Blacky :devil: PamiĂŞtaj - grunt to siĂŞ nie poddawaĂŚ!!! :devil: Ale tobie to ja tego nie muszĂŞ uÂświadamiaĂŚ, prawda robaczku?!!! :devil:

WytrwaÂły chÂłop z niego - mĂłwiĂŞ Wam :lol2:
..wiem..wiem :lol2:

..trochê zd¹¿y³em ju¿ go poznaÌ :lol2:

..a Funkcy powiedz nam - co czujesz :?: :D
..bĂŞdzie dzis lub w najbliÂższym czasie Agatka w pracy :?: :)
..bo ja nie mam Âżadnych przeczuĂŚ ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

obieÂżyÂświat pisze:..a Funkcy powiedz nam - co czujesz :?: :D
..bĂŞdzie dzis lub w najbliÂższym czasie Agatka w pracy :?: :)
..bo ja nie mam Âżadnych przeczuĂŚ ;(
Drogi obi :roll: :D SkÂąd ja mam braĂŚ te przeczucia? :D Zadajesz pytania zbyt...... trudne :devil:
Rozum mi podpowiada, Âże po 3 przepracowanych intensywnie weekendach teraz naleÂżaÂłby siĂŞ Agatce odpoczynek i jeden wolny weekend ;) ......byÂłoby tak klarownie, gdyby pracowaÂła w normalnej stacji :D Ale, jako Âże pracuje w TVN24, to trudno cokolwiek przewidzieĂŚ :devil:
}{ypnosea pisze:Czytam i oczom nie wierzĂŞ :? Od razu zinterpretowaÂłam sytuacjĂŞ i pomyÂślaÂłam, Âże Agata moÂże sobie nie Âżyczy mieĂŚ fanĂłw? :rozglada:
JeÂśli jest tak, jak piszesz, to pozostaje powiedzieĂŚ Agatce: no przykro mi zÂłociutka, ale nie masz innego wyjÂścia jak pogodziĂŚ siĂŞ z tym, Âże masz grono wielbicieli i basta! :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:Drogi obi :roll: :D SkÂąd ja mam braĂŚ te przeczucia? :D Zadajesz pytania zbyt...... trudne :devil:
..no myÂślaÂłem Âże moÂże twoja kobieca intuicja coÂś ci podpowiada :?: :)
..pomyÂślaÂłem Âże moÂże spotkaÂłaÂś przypadkiem AgatkĂŞ na mieÂście..albo co :spiewa:
Funckyrella pisze:Rozum mi podpowiada, Âże po 3 przepracowanych intensywnie weekendach teraz naleÂżaÂłby siĂŞ Agatce odpoczynek i jeden wolny weekend ;) ......byÂłoby tak klarownie, gdyby pracowaÂła w normalnej stacji :D Ale, jako Âże pracuje w TVN24, to trudno cokolwiek przewidzieĂŚ :devil:
..i w dodatku to stacja caÂłodobowa i z tyloma pracownikami :spiewa:
Funckyrella pisze:JeÂśli jest tak, jak piszesz, to pozostaje powiedzieĂŚ Agatce: no przykro mi zÂłociutka, ale nie masz innego wyjÂścia jak pogodziĂŚ siĂŞ z tym, Âże masz grono wielbicieli i basta! :lol:
..ktĂłrzy jednak woleliby coÂś wiĂŞcej na jej temat wiedzieĂŚ ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 34 gości