Tomasz Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

zdecydowanie nie widze durczoka i lisa razem w faktach, walczyli by o "dowĂłdztwo" nad grupÂą, wg mnie lis nadaje sie do tvn24 pokierowaĂŚ jakims zespoÂłem albo stworzyĂŚ cos ciekawego tematycznie albo tvp info mysle ze tam jest wiele do zrobienia, swoj start zapowiadali juz dawno, mysle ze nie ma tam kto tego ograrnÂąc, on by sie nadaÂł
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Czy Polsat straci na odejÂściu Lisa? Opinie dziennikarzy na ten temat sÂą podzielone:
ÂŚrodowisko dziennikarskie podzieliÂło siĂŞ w sprawie decyzji o odejÂściu z Polsatu Tomasza Lisa, gospodarza programu „Co z tÂą PolskÂą?” i szefa „WydarzeĂą”. Zdaniem niektĂłrych telewizja straci na wiarygodnoÂści. Inni uwaÂżajÂą, Âże sÂą lepsi i bardziej obiektywni dziennikarze od Lisa.
– Tomasz Lis jest na tyle inteligentnym czÂłowiekiem, Âże zapewne zrozumiaÂł, iÂż Zygmunt Solorz zwyczajnie nie chce go juÂż w swojej stacji. Pozostawanie w Polsacie byÂłoby w takiej sytuacji bez sensu – mĂłwi nam Grzegorz Pawelczyk, zastĂŞpca redaktora naczelnego tygodnika Wprost.

Zdaniem Pawelczyka, Solorz, jako wÂłaÂściciel stacji, ma prawo zatrudniaĂŚ u siebie kogo tylko chce. – Lis musi siĂŞ z tym pogodziĂŚ – dodaje.

– Decyzja o odejÂściu nigdy nie jest Âłatwa, a na pewno nie dla kogoÂś, kto w ten sposĂłb juÂż po raz drugi pozostawia za sobÂą stworzonÂą przez siebie redakcjĂŞ i program – przyznaje Kamila Ceran, dyrektor dziaÂłu informacji Radia Zet.

– Boje siĂŞ, czy wÂłaÂściciel Polsatu wobec nagonki wÂładz na niego, nie zachowaÂł siĂŞ asekuracyjnie odsuwajÂąc Tomasza Lisa od kierowania „Wydarzeniami” – zastanawia siĂŞ Wojciech Mazowiecki, szef dziaÂłu krajowego Przekroju. – JeÂśli tak, byÂłby to smutny dowĂłd na to, jak krucha jest wolnoœÌ prasy w Polsce, nawet w mediach komercyjnych –dodaje.

O naciskach ze strony wÂładzy mĂłwi takÂże Piotr StasiĂąski, zastĂŞpca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej. – WÂłaÂściciel prywatnej telewizji – ktĂłra powinna byĂŚ wolnym, niezaleÂżnym medium – ugina siĂŞ przed naciskami wÂładzy i usuwa dziennikarza, ktĂłry zaszedÂł wÂładzy za skĂłrĂŞ – tÂłumaczy StasiĂąski.

– Redakcja „WydarzeĂą” traci lidera, ktĂłry swoim nazwiskiem gwarantowaÂł pewnÂą jakoœÌ i styl. Zmiany juÂż sÂą widoczne – tÂłumaczy nam Kamila Ceran. Podobnie uwaÂża Piotr StasiĂąski. – SÂądzĂŞ, Âże pozbycie siĂŞ takiego dziennikarza obniÂża wiarygodnoœÌ programĂłw informacyjnych Polsatu – mĂłwi nam StasiĂąski.

ZupeÂłnie przeciwnego zdania jest Grzegorz Pawelczyk. – W Polsce jest wielu dziennikarzy lepszych i – przede wszystkim – bardziej obiektywnych od Tomasza Lisa. JeÂśli Zygmunt Solorz zatrudni ktĂłregoÂś z nich, to moÂże nawet zyskaĂŚ – wyjaÂśnia nam Pawelczyk.

– W najbliÂższych tygodniach widzowie i dziennikarze bĂŞdÂą siĂŞ bacznie przyglÂądaĂŚ czy ci, ktĂłrzy odwaÂżyli siĂŞ wejœÌ w buty Tomasza Lisa, sprostajÂą zadaniu niezaleÂżnego, odwaÂżnego i profesjonalnego dziennikarstwa. Ufajmy, Âże chcÂąc udowodniĂŚ sobie i Polakom, iÂż na jednym Lisie dziennikarstwo siĂŞ nie koĂączy, bĂŞdÂą siĂŞ staraĂŚ do jego poziomu dorosn¹Ì – komentuje Andrzej Skworz, redaktor naczelny miesiĂŞcznika Press.
ÂźrĂłdÂło: medialink.pl

Moim zdaniem ''Wydarzenia'' niewÂątpliwie wiele straciÂły nie mĂłwiÂąc juÂż, o jednym z najlepszych programĂłw publicystycznych w Polsce ''Co z tÂą PolskÂą?'' , ktĂłrego wielu widzom bĂŞdzie brakowaĂŚ. Program przez 3 lata oglÂądaÂło Âśrednio 2,16 mln ludzi.
2,16 mln widzĂłw oglÂądaÂło w Polsacie program „Co z tÂą PolskÂą?”, ktĂłry nadawany byÂł od koĂąca wrzeÂśnia 2004 roku – wynika z danych AGB Nielsen Media Research. Ostatnie wydanie talk – show Tomasza Lisa zgromadziÂło przed telewizorami 1,75 mln widzĂłw.
W czwartek telewizja Polsat wyemitowaÂła ostatnie wydanie „Co z tÂą PolskÂą?”, w ktĂłrym Tomasz Lis poÂżegnaÂł siĂŞ z widzami. Program oglÂądaÂło 1,75 mln widzĂłw, co daÂło stacji w tym czasie udziaÂł w rynku na poziomie 17,96 proc.

Program pojawiÂł siĂŞ na antenie Polsatu 30 wrzeÂśnia 2004 roku. Pierwszy odcinek „Co z tÂą PolskÂą” miaÂł 2,82 mln widzĂłw (23,08 proc. udzia³ów w rynku), jednak wĂłwczas talk – show byÂł emitowany wczeÂśniej niÂż dotychczas, bo ok. godz. 21.40.

NajwiĂŞcej widzĂłw oglÂądaÂło wydanie „Co z tÂą PolskÂą?” nadane 20 stycznia 2005 roku – 3,34 mln (28,48 proc. udzia³ów w rynku).

Wszystkie odcinki „Co z tÂą PolskÂą?” gromadziÂły przed telewizorami Âśrednio 2,16 mln widzĂłw przy udziale w rynku Polsatu wynoszÂącym w tym czasie 20,81 proc.
ÂźrĂłdÂło: medialink.pl
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

Obrazek znaleziony w necie:
Obrazek
ja teÂż podpisujĂŞ siĂŞ pod podziĂŞkowaniami: Haniu, Tomku- DZIĂŞKI!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

W tvn jest juÂż jeden program publicystyczny i to wg mnie wystarczy. Ale w TVN24 jak najbardziej!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

r_r16 pisze:W tvn jest juÂż jeden program publicystyczny i to wg mnie wystarczy
Dwa - "Teraz My" i "Kawa na ÂławĂŞ".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Fakt - dwa. To tym bardziej 3 jest juÂż niepotrzebny.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

WP.PL

Tomasz Lis wrĂłci do TVN?

Tomasz Lis
(fot. PAP / Leszek SzymaĂąski)

TVN uchyla drzwi Tomaszowi Lisowi, po tym jak dziennikarz zatrzasn¹³ poprzednie w Polsacie. Prezes TVN Piotr Walter powiedzia³ "Dziennikowi", ¿e chêtnie rozwa¿y jego ofertê, jeœli ten mu j¹ z³o¿y. Ale Lis na razie woli pisaÌ ksi¹¿kê.


Gazeta przypomina, ¿e Lis rozsta³ siê z Polsatem po tym, jak stacja zadecydowa³a siê po³¹czyÌ swój serwis informacyjny z powstaj¹cym kana³em TV Biznes i odsun¹Ì go od kierowania "Wydarzeniami". Zarz¹d t³umaczy³ sw¹ decyzjê potrzeb¹ "racjonalizacji kosztów". Media spekulowa³y jednak, ¿e prawdziwe powody odsuniêcia Lisa by³y polityczne, poniewa¿ jako publicysta Lis jest krytykiem PiS. Lis przyzna³ w rozmowie z "Dziennikiem", ¿e czuje siê ofiar¹ politycznych rozgrywek. Nie by³em niewygodny dla stacji, ale dla w³adzy - twierdzi. Dodaje, ¿e teraz chcia³by siê przede wszystkim porz¹dnie wyspaÌ, ostatnio pada³ w fotelu ze zmêczenia.

W to, ¿e jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce zostanie bezrobotny, trudno wierzyÌ, zw³aszcza ¿e do rozmów gotowi s¹ szefowie TVN, gdzie Lis pracowa³ przez siedem lat jako wspó³twórca i prezenter "Faktów" - pisze gazeta.

Tomek ma wiele mo¿liwych wyborów. Jeœli TVN by³by jednym z nich, to chêtnie bym to rozwa¿y³ - przyznaje prezes TVN Piotr Walter. Podobnie wypowiada siê Grzegorz Miecugow, który razem z Lisem budowa³ serwis informacyjny stacji. Miecugow mówi, ¿e bardzo chêtnie wróci³bym do wspó³pracy z Lisem.

Co na to sam zainteresowany? Za chwilê bêdê musia³ szukaÌ pracy, wiêc cieszê siê z tych deklaracji. Jest mi bardzo mi³o. Prawie wszystko jest mo¿liwe - mówi tajemniczo. Czy wœród ró¿nych wariantów swojej przysz³oœci, które teraz rozpatruje, jest te¿ kariera polityczna? Nie dziœ, nie jutro ani za tydzieù, ani nawet za 48 lat - ¿artuje Lis i natychmiast dodaje, ¿e nigdy nie mówi nigdy. Ale bêdê szuka³ miejsca w zawodzie i okolicach. Na razie musi sobie zorganizowaÌ czas, ¿eby nie odczuwaÌ pustki. Mam kilka miniprojektów, mo¿e napiszê kolejn¹ ksi¹¿kê? - zdradza "Dziennikowi". (PAP)
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Lis nigdy nie zgodziÂłby siĂŞ pracowaĂŚ z Durczokiem i odwrotnie.
Ostatnio w jednym z wywiadĂłw dziennikarka zapytaÂła Lisa jak ocenia to Âże Durczok
prowadzi i kieruje stworzone przez niego Fakty, bo przecieÂż kiedyÂś Durczok pracowaÂł w TVP min. za czasĂłw Roberta Kwiatkowskiego.
Lis odpowiadajÂąc powiedziaÂł, Âże to jest poprostu "szyderstwo losu" , wiĂŞc jak mogliby pracowaĂŚ razem?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Tylko, ¿e Durczok jest "kimœ", uwielbiaj¹ go miliony. A Lisa ludzie lubi¹ za co? Za to, ¿e prowadzi³ autorski program publicystyczny, w którym nie ba³ siê - czêsto na si³ê - krytykowaÌ PiS i Kaczyùskich. W opinni wielu Lis jest skoùczony tak¿e za rozwód z King¹, zostawienie dzieci, i romans ze Smokiem. Mam nadziejê, ¿e nie pojawi siê w TVN, bo to by³aby wielka kompromitacja tej stacji i Waltera.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

TeÂż mam nadziejĂŞ Âże nie pojawi siĂŞ w TVN :stop:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja tak bym go u Waltera widziaÂł. Ale w TVN 24 z jakimÂś programem publicystycznym oczywiÂście - typu "Co z tÂą PolskÂą?". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

POpieram pisze:Tylko, Âże Durczok jest "kimÂś"
A uwa¿asz, ¿e Lis nie jest "kimœ"? Pamiêtaj, ¿e to Durczok przej¹³ po Lisie program, który Tomek od podstaw sam zbudowa³, oczywiœcie z pomoc¹ wspó³pracowników. Gdy tymczasem Durczok prowadzi³ upartyjnione Wiadomoœci za czasów Roberta Kwiatkowskiego. Ju¿ pewnie nie pamiêtasz, ¿e to Lis we Faktach puœci³ materia³ o prezydencie Kwaœniewskim, który zatacza³ siê w Charkowie, podczas gdy Durczok ugi¹³ siê pod naciskiem lewicy by tego nie robiÌ.
Popieram pisze:uwielbiajÂą go miliony.[
Tomka Lisa tak samo uwielbiajÂą miliony.
POpieram pisze: A Lisa ludzie lubi¹ za co? Za to, ¿e prowadzi³ autorski program publicystyczny, w którym nie ba³ siê - czêsto na si³ê - krytykowaÌ PiS i Kaczyùskich.
Chyba sobie teraz ¿artujesz, twierdz¹c, ¿e ludzie "tylko" za to mog¹ go lubiÌ. Je¿eli masz tak krótk¹ pamiêÌ to mo¿e wypunktujê za co: 5 lat wspania³ych korespondencji ze Stanów Zjednoczonych dla TVP, zbudowanie od podstaw Faktów i wprowadzenie ich do czo³owych i jednych z najchêtniej ogl¹danych dzienników wieczornych, opiniotwórcze artyku³y w wielu codziennych gazetach, nie wspominaj¹c o paru ksi¹¿kach, które napisa³ i które sprzedawa³y i nadal sprzedaj¹ siê z ogromnym sukcesem. Na koniec dodam jeszcze "tylko" Co z t¹ Polsk¹ i zbudowane od podstaw Wydarzenia.
POpieram pisze:W opinni wielu Lis jest skoĂączony takÂże za rozwĂłd z KingÂą, zostawienie dzieci, i romans ze Smokiem
Je¿eli tych wielu ocenia cz³owieka tylko przez pryzmat czyjegoœ ¿ycia prywatnego i przede wszystkim przez pryzmat tego co wypisuj¹ tabloidy to szczerze takim ludziom wspó³czujê.
POpieram pisze: Mam nadziejĂŞ, Âże nie pojawi siĂŞ w TVN, bo to byÂłaby wielka kompromitacja tej stacji i Waltera.
KompromitacjÂą byÂło to, Âże sie go pozbyli. Mam nadziejĂŞ, Âże Tomek pojawi siĂŞ w TVN.
dominik300
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 11:25

Post autor: dominik300 »

Tomasz Lis wystapil w 2 wywiadach dla dziennika i dla Rmf.
To informacja z przed chwili :
Stacja uchyla drzwi Tomaszowi Lisowi, po tym jak dziennikarz zatrzasn¹³ poprzednie w Polsacie. Prezes TVN Piotr Walter powiedzia³, ¿e chêtnie rozwa¿y jego ofertê, jeœli ten mu j¹ z³o¿y. Ale Lis na razie woli pisaÌ ksi¹¿kê.

Lis przyzna³ w rozmowie z "Dziennikiem", ¿e czuje siê ofiar¹ politycznych rozgrywek. "Nie by³em niewygodny dla stacji, ale dla w³adzy" - twierdzi. Co zamierza? "Chcia³bym siê przede wszystkim porz¹dnie wyspaÌ, ostatnio pada³em w fotelu ze zmêczenia" - mówi Lis. W to, ¿e jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce zostanie bezrobotny, trudno wierzyÌ, zw³aszcza ¿e do rozmów gotowi s¹ szefowie TVN, gdzie Lis pracowa³ przez siedem lat jako wspó³twórca i prezenter "Faktów" - pisze gazeta.

"Tomek ma wiele wyborów. Jeœli TVN by³by jednym z nich, to chêtnie bym to rozwa¿y³" - przyznaje prezes TVN Piotr Walter. Podobnie wypowiada siê Grzegorz Miecugow, który razem z Lisem budowa³ serwis informacyjny stacji. "Bardzo chêtnie wróci³bym do wspó³pracy z Tomkiem" - mówi Miecugow. Co na to sam zainteresowany? "Za chwilê bêdê musia³ szukaÌ pracy, wiêc cieszê siê z tych deklaracji. Jest mi bardzo mi³o. Prawie wszystko jest mo¿liwe" - mówi.

Czy wœród ró¿nych wariantów swojej przysz³oœci, które teraz rozpatruje, jest te¿ kariera polityczna? "Nie dziœ, nie jutro ani za tydzieù, ani nawet za 48 lat" - ¿artuje Lis i natychmiast dodaje: "Nigdy nie mówiê nigdy. Ale bêdê szuka³ miejsca w zawodzie i okolicach. Na razie muszê sobie zorganizowaÌ czas, ¿eby nie odczuwaÌ pustki. Mam kilka miniprojektów, mo¿e napiszê kolejn¹ ksi¹¿kê?" - zdradza "Dziennikowi".

Lis rozsta³ siê z Polsatem po tym, jak stacja zadecydowa³a siê po³¹czyÌ swój serwis informacyjny z powstaj¹cym kana³em TV Biznes i odsun¹Ì go od kierowania "Wydarzeniami". Zarz¹d t³umaczy³ swoj¹ decyzjê potrzeb¹ "racjonalizacji kosztów". Prawdziwe powody odsuniêcia Lisa by³y polityczne. Lis jest krytykiem PiS.
zrodlo : zet.pl

kontrapunkt Rmf i Newsweeka :
G³osujecie na PiS, g³osujecie na koniec demokracji w Polsce - ostrzega Tomasz Lis, do niedawna dziennikarz Polsatu. W Kontrapunkcie RMF i "Newsweeka" sugeruje, ¿e premier osobiœcie wywiera³ naciski na szefa stacji Zygmunta Solorza, by go usun¹³. Dziennikarz zdradzi³ te¿, ¿e trzy partie zaproponowa³y mu start w wyborach.
Tomasz Lis nie chcia³ wprost odpowiedzieÌ na pytanie, kto mia³by naciskaÌ na szefa stacji. Zasugerowa³ tylko, ¿e móg³ to byÌ premier Kaczyùski. "Zapytajcie premiera, czy patrz¹c prosto w oczy mo¿e powiedzieÌ, ¿e w rozmowach z Solorzem nigdy nie ¿¹da³ natychmiastowego usuniêcia mnie z Polsatu" - mówi³ tajemniczo dziennikarz.

Lis otwarcie i bardzo jednoznacznie deklarowaÂł, co sÂądzi o PiS. "JeÂśli wybory wygra PiS, nie bĂŞdziemy mogli tu sobie tak rozmawiaĂŚ za rok" - wieszczyÂł w rozmowie z RMF i "Newsweekiem". I odradzaÂł wszystkim gÂłosowanie na partiĂŞ KaczyĂąskiego.

Dziennikarz nie ma wÂątpliwoÂści, Âże "byÂł od a do z przeÂświetlany". "Jakby ktoÂś coÂś na mnie znalazÂł, nie fatygowaÂłby siĂŞ juÂż do szefa stacji" - podsumowaÂł dziennikarz. I szedÂł dalej. OskarÂżyÂł wÂładzĂŞ o stosowanie naciskĂłw wobec mediĂłw. "Naciski nie dotyczyÂły tylko mnie, nie dotyczyÂły tylko Polsatu" - mĂłwiÂł tajemniczo. Ale zaraz dodaÂł, Âże na niego osobiÂście nikt nie naciskaÂł.

To juÂż kolejne publiczne oskarÂżenia formuÂłowane przez Lisa. WczeÂśniej, w rozmowie z DZIENNIKIEM dziennikarz powiedziaÂł, Âże czuje siĂŞ ofiarÂą politycznych rozgrywek. Jednak sam wÂłaÂściciel Polsatu stanowczo zaprzecza oskarÂżeniom. "ÂŻadnych naciskĂłw nie byÂło. ÂŻaÂłujĂŞ, Âże Tomek odszedÂł, ale musimy dbaĂŚ o koszty, w grĂŞ wchodzÂą ogromne oszczĂŞdnoÂści" - tÂłumaczy Solorz.

Jakie s¹ plany Lisa na przysz³oœÌ? Dziennikarz mówi, ¿e na razie szuka pracy. Wyzna³, ¿e dosta³ oferty startu w wyborach z ramienia trzech partii. Wszystkim odmówi³. "Bo chcê byÌ dziennikarzem" - t³umaczy³.
- zrodlo : dziennik.pl
rozmowa : http://www.newsweek.pl/artykuly/artykul ... ykul=20063
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

dominik300 pisze: WyznaÂł, Âże dostaÂł oferty startu w wyborach z ramienia trzech partii. Wszystkim odmĂłwiÂł. "Bo chcĂŞ byĂŚ dziennikarzem" - tÂłumaczyÂł.
To dlaczego nie jesteÂś dziennikarzem? Od trzech lat Lis jest rasowym politykiem - oskarÂża, jest stronniczy, czĂŞsto manipuluje tylko po to, by po prostu "pojechaĂŚ" po PiSie. To jest dziennikarz? Dziennikarzem on byÂł w TVP i przez kilka pierwszych lat w TVN. Gdyby rzeczywiÂście byÂł obiektywnym dziennikarzem, to nie byÂłoby tego caÂłego zamieszania i nadal siedziaÂłby w zarzÂądzie marnego Polsatu.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
jamlasica
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 16 paź 2006, 23:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: jamlasica »

POpieram pisze:
dominik300 pisze: WyznaÂł, Âże dostaÂł oferty startu w wyborach z ramienia trzech partii. Wszystkim odmĂłwiÂł. "Bo chcĂŞ byĂŚ dziennikarzem" - tÂłumaczyÂł.
To dlaczego nie jesteÂś dziennikarzem? Od trzech lat Lis jest rasowym politykiem - oskarÂża, jest stronniczy, czĂŞsto manipuluje tylko po to, by po prostu "pojechaĂŚ" po PiSie. To jest dziennikarz? Dziennikarzem on byÂł w TVP i przez kilka pierwszych lat w TVN. Gdyby rzeczywiÂście byÂł obiektywnym dziennikarzem, to nie byÂłoby tego caÂłego zamieszania i nadal siedziaÂłby w zarzÂądzie marnego Polsatu.
rzucasz jakimi ogĂłlnikami. a konkrety? wykaÂż mi przykÂłady kiedy Lis wykazaÂł sie brakiem rzetelnoÂści w informowaniu. Konkretnie. Bo ot tak sobie gadaĂŚ kaÂżdy moÂże.
Z reszta przypomnij sobie latka gdy rzÂądziÂło SLD - czy Lis byÂł dla nich Âłaskawszy?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości