Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Oprawe zdecydowanie powinni zmienic. bo ta juz sie zdecydowanie przejadla.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Co do loga to TVN napewno go nie zmieni, bo to jest wizytówka tej stacji, kó³ko z napisem TVN.A jeœli chodzi o oprawê to nie wiadomo kiedy zmieni .Tvn ma zasadê , ¿e w przeciwieùstwie do innych stacji nie zmieniaj¹ oprawy czêsto, do tej pory tylko raz zmienili, 2 marca 2002roku
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

I bardzo dobrze ze nie zmieniajÂą czesto - bo to rowniez wizytowka stacji. oprawa jest nie tylko na antenie ale rowniez na pojazdach, namiotach, balonach itp. A juz kompletnym dnem okresle oprawe tvn - inna na kazda pore roku na antenie a gdzie indziej inna. Na szczescie polsat tez poszedl po rozum do glowy i zrobil swoja wizytowke - oprawe stacji.
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

a-j-p pisze:Oprawe zdecydowanie powinni zmienic. bo ta juz sie zdecydowanie przejadla.
Tylko Âżeby nastĂŞpna byÂła na kolejne piĂŞĂŚ lat, a nie jak w Polsacie, gdzie oprawa zmienia siĂŞ wÂłaÂściwie co rok... a mi siĂŞ bardzo podobaÂła stara plansza "tvn poleca" - nie bez powodu trzymaÂła siĂŞ do 2002.

Fajna sprawa by³a te¿ z plansz¹ reklamy - od 6:00 do 19:00 by³a w kolorze ¿ó³tym, a po 19:00 - niebieskim.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Zgadzam siĂŞ - tylko po 5 latach te oprawy byÂły juÂż malo nowoczesne.

[ Dodano: PiÂą PaÂź 05, 2007 8:57 pm ]
A co do obecnej oprawy to szkoda Âże zamiast TVN poleca piszÂą "dziÂś", "jutro" - bo i tak jest czesto jedna reklama na jutro a nastepne na inne dni wiec mogliby pisac tvn poleca. No a co pisze Polsat? "Polecamy".
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

r_r16 pisze:Zgadzam siĂŞ - tylko po 5 latach te oprawy byÂły juÂż malo nowoczesne.
No wÂłaÂśnie... i zauwaÂż, Âże obecna oprawa TVN dalej jest nowoczesna i moÂże siĂŞ utrzymaĂŚ jeszcze z 1.5 roku - gdy zrobili tÂą oprawĂŞ, myÂślili o tym Âżeby oprawa byÂła na tyle nowatorska Âżeby utrzymaÂła siĂŞ na conajmniej cztery lata. To wedÂług mnie wielki plus dla TVN, w przeciwieĂąstwie do Polsatu - dlaczego, to juÂż napisaÂłem w poprzednim poÂście.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

tyle, Âże telewizja Polsat, takÂże przestaÂła zmieniaĂŚ swojÂą oprawĂŞ bo jest juÂż 1,5 roku ,
natomiast w TVP takÂże nie wymyÂślajÂą nowych bo powtarzajÂą siĂŞ sezonami (ta sama oprawa ktĂłra jest obenie , byÂła i rok temu i 2lata temu na jesieni)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Tyle Âże oprawa na kazda pore roku dla mnie to glupota - oprawa powinna sie identyfikowac z kanalem a nie z pora roku.
I pisaÂłem juÂż: wielkie uzananie dla polsatu za to, Âże poszedÂł po rozum do gÂłowy i zrobiÂł wÂłasnÂą oprawĂŞ, ktĂłra identyfikuje sie z kanalem.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

mysle ze polast nie zmieni tak szybko oprawy, swoje zapÂłaciÂł za niÂą, zreszta to najÂładniejsza oprawa polsatu

tvn ma juz troche stara tÂą oprawĂŞ i tak sie zastanawiam ile jezcze bĂŞdĂŞ ja oglÂądaÂł, przydaÂłby sie jakis lekki lifting
TVN innowacja i nowoczesność...
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Dziœ zobaczy³em nowe ID TVNu (ale styl taki sam, kó³eczka itp.), wiêc coœ siê dzieje :).
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

jakie?
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Normalne - styl ten sam, ale animacje inne.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

A kiedy zostanÂą wprowadzone? MoÂże masz jakieÂś zdjĂŞcia? A muzyka ta sama?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

No wÂłaÂśnie gdzie to widziaÂłeÂś? Bo chyba nie na antenie?
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

MoÂże to jednak to co pokazywaÂłem na forum??? :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość