Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
epsztajnek pisze: :mhm: zdjêcia not tylko pog³êbi³y w¹tpliwoœci - owe z³ote kó³ko na palcu ma wyraŸne naciêcie - co wskazywa³o by na pierœcionek. Ale równie dobrze mo¿e to byÌ odbijaj¹cy siê cieù... I b¹dŸ tu m¹dry .... :hmm:
BiorÂąc pod uwagĂŞ dwa fakty:
- Agatta nigdy wczeÂśniej nie miaÂła podobnej... umĂłwmy siĂŞ - ozdoby;
- nie zmieniÂła nazwiska...
...moÂżna wnioskowaĂŚ, Âże to jednak pierÂścionek :mhm:
To by by³o zbyt piêknie , ¿ebyœmy wszystko mogli wiedzieÌ i czegoœ tak do koùca mogli byÌ pewni :devil: !! Nie dowiemy siê , czy Agatka wysz³a za m¹¿ , dopoty dopóki sama nam o tym nie powie :lol: !! Czyli nigdy :devil: !!

Gdyby Agata wysz³a za m¹¿ za kogoœ znanego , albo tak jak Brygida za pomocnika kogoœ znanego , to mo¿e jakaœ gazeta by napomknê³a o tym fakcie :mhm: ?? :D

Zz zachowania Agatki teÂż niewiele moÂżna wywnioskowaĂŚ -jak zwykle jest neutralna :neutral:

Niestety nie napomknĂŞÂła , wiĂŞ zdajmy siĂŞ wiĂŞc jak zwykle w takich przypadkach na nasze przeczucie :devil: !!

Ja stawiam na to , Âże Âślub jednak byÂł :lol2: !!
Alchemik pisze:
epsztajnek pisze:Al, czy ty p³aczesz na œlubach ze wzruszenia, czy ze wspó³czucia ? :devil:
Sam kiedyÂś wypowiadaÂłem te sÂłowa i wiem jaki to ciĂŞÂżar nosiĂŚ je na sercu :devil:
Wspó³czucie :D

ÂŻartowaÂłem :lol: :*
dodaÂłeÂś na wypadek , gdyby Âżoneczka tu zajrzaÂła :lol2: ?? I tak ci nie uwierzy :devil: !!

not that kind pisze:A sÂłyszeliÂście AgatĂŞ podczas konferencji LiD-u w Kaliszu? :D Agata zaliczyÂła utarczkĂŞ sÂłownÂą ze SzmajdziĂąskim :D ZadawaÂła teÂż pytanie KwaÂśniewskiemu :D DÂżastina moÂże Wam wiĂŞcej napisze - ja wiem o caÂłej ''aferze'' od niej wÂłaÂśnie :D
Black byÂłby z Agaty dumny - Agata zezÂłoÂściÂła pytaniem komucha :lol2: A moÂże byÂł dumny..? ;)
:o to jednak Agatka miaÂła wiĂŞkszÂą misjĂŞ w Kaliszu :lol2: ?? PorozmawiaĂŚ -jak siĂŞ domyÂślam o lokalnej kampanii i rozdraÂżniĂŚ komucha :lol2: ??

No brawo :brawa: brawo :brawa: !! :lol2: Ja teÂż jestem z niej dumny :lol2: !!
Ale o co dokÂładnie poszÂło :> ?? :)
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:
epsztajnek pisze: :mhm: zdjêcia not tylko pog³êbi³y w¹tpliwoœci - owe z³ote kó³ko na palcu ma wyraŸne naciêcie - co wskazywa³o by na pierœcionek. Ale równie dobrze mo¿e to byÌ odbijaj¹cy siê cieù... I b¹dŸ tu m¹dry .... :hmm:
BiorÂąc pod uwagĂŞ dwa fakty:
- Agatta nigdy wczeÂśniej nie miaÂła podobnej... umĂłwmy siĂŞ - ozdoby;
- nie zmieniÂła nazwiska...
...moÂżna wnioskowaĂŚ, Âże to jednak pierÂścionek :mhm:
To by by³o zbyt piêknie , ¿ebyœmy wszystko mogli wiedzieÌ i czegoœ tak do koùca mogli byÌ pewni :devil: !! Nie dowiemy siê , czy Agatka wysz³a za m¹¿ , dopoty dopóki sama nam o tym nie powie :lol: !! Czyli nigdy :devil: !!
..no co Wy - odkrĂŞcacie imprezĂŞ :uhh:
..a juÂż szampana schÂłodziÂłem :uhh:

..to nie otwieraĂŚ jeszcze :?: :uhh:
Niestety nie napomknĂŞÂła , wiĂŞ zdajmy siĂŞ wiĂŞc jak zwykle w takich przypadkach na nasze przeczucie :devil: !!

Ja stawiam na to , Âże Âślub jednak byÂł :lol2: !!
..ja teÂż - bo szkoda szampana :lol2:

..kto Âśpiewa 'gorzko'' :?: :lol2:
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:A sÂłyszeliÂście AgatĂŞ podczas konferencji LiD-u w Kaliszu? :D Agata zaliczyÂła utarczkĂŞ sÂłownÂą ze SzmajdziĂąskim :D ZadawaÂła teÂż pytanie KwaÂśniewskiemu :D DÂżastina moÂże Wam wiĂŞcej napisze - ja wiem o caÂłej ''aferze'' od niej wÂłaÂśnie :D
Black byÂłby z Agaty dumny - Agata zezÂłoÂściÂła pytaniem komucha :lol2: A moÂże byÂł dumny..? ;)
:o to jednak Agatka miaÂła wiĂŞkszÂą misjĂŞ w Kaliszu :lol2: ?? PorozmawiaĂŚ -jak siĂŞ domyÂślam o lokalnej kampanii i rozdraÂżniĂŚ komucha :lol2: ??

No brawo :brawa: brawo :brawa: !! :lol2: Ja teÂż jestem z niej dumny :lol2: !!
Ale o co dokÂładnie poszÂło :> ?? :)
..ja nie gorszy :lol2:
..te¿ proszê o szczegó³y :lol2: :rydzyk:

..czy ten fragment to z dzis i do Agatki skierowany od naszego pijaczyny :?:
:arrow: http://www.onet.tv/30121,,1,2753914,1,1,0,0,wideo.html


..no ale skoro dzis Agatka w Kaliszu to jutro chyba jeszcze jej nie bĂŞdzie w Poranku :mhm:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:..no co Wy - odkrĂŞcacie imprezĂŞ :uhh:
..a juÂż szampana schÂłodziÂłem :uhh:

..to nie otwieraĂŚ jeszcze :?: :uhh:
Hmmm..... :mhm: ??!! Szkoda Âżeby siĂŞ zmarnowaÂł -ale nie :stop: Poczekajmy jeszcze z toastami -dla pewnoÂści :lol2: !!
..czy ten fragment to z dzis i do Agatki skierowany od naszego pijaczyny :?:
:arrow: http://www.onet.tv/30121,,1,2753914,1,1,0,0,wideo.html
Ooo :lol2: !! to nawet miÂły byÂł -pewnie upity jak zwykle :devil:

..no ale skoro dzis Agatka w Kaliszu to jutro chyba jeszcze jej nie bĂŞdzie w Poranku :mhm:
no ale weekend to juÂż chyba obowiÂązkowo w Warszawie spĂŞdzi :lol2: !!

Ciekawe co na to Agatki m¹¿.... ewentualnie narzeczony :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze: Hmmm..... :mhm: ??!! Szkoda Âżeby siĂŞ zmarnowaÂł -ale nie :stop: Poczekajmy jeszcze z toastami -dla pewnoÂści :lol2: !!
..dobra to chowam :lol2:

..jakby co to i tak w weekend otworzymy :lol2:
Ooo :lol2: !! to nawet miÂły byÂł -pewnie upity jak zwykle :devil:
..moÂże byÂł na jakimÂś weselu :?: :devil:

no ale weekend to juÂż chyba obowiÂązkowo w Warszawie spĂŞdzi :lol2: !!

Ciekawe co na to Agatki m¹¿.... ewentualnie narzeczony :lol2: ??
..moÂże kupili juÂż sobie mieszkanie w Warszawie :?: :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:
marcinkowsky pisze: Hmmm..... :mhm: ??!! Szkoda Âżeby siĂŞ zmarnowaÂł -ale nie :stop: Poczekajmy jeszcze z toastami -dla pewnoÂści :lol2: !!
..dobra to chowam :lol2:

..jakby co to i tak w weekend otworzymy :lol2:
Niejednego szampana a tyle ile bêdzie trzeba :lol2: !! Nawet jeœli Agatka nie wysz³a za m¹¿ :lol2: !! I nawet jesli jej nie bêdzie w telewizji :lol2: !! Chocia¿ ca³y czas mam nadziejê , ¿e bêdzie i ¿e wysz³a za m¹¿ :lol2: !! :rydzyk:
Ooo :lol2: !! to nawet miÂły byÂł -pewnie upity jak zwykle :devil:
..moÂże byÂł na jakimÂś weselu :?: :devil:
chyba raczej nie na Agatki Âślubie :devil: !! Nawet jeÂśli byÂł takowy :lol2: !!

..moÂże kupili juÂż sobie mieszkanie w Warszawie :?: :D
Jasne :lol2: !! I to nie jedno :lol2: !! Szkoda , Âże nic o facecie Agatki nie wiemy :D !!
Cholera :lol2: !! My to tak maÂło wiemy :devil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Impreza weselna beze mnie? :lol2: Dobrze, ¿e chocia¿ z szampanem siê powstrzymaliœcie :rozglada: Widzê, ¿e te¿ do koùca nie jesteœcie pewni czy to ju¿ obr¹czka, czy jeszcze pierœcionek? :mhm: Jeœli ju¿ obr¹czka to Ci znajomi z osiedla doœÌ niezorientowani albo jeszcze bardziej zakrêciÌ nami chcieli :mhm:
Co do dzisiejszej konferencji w Kaliszu, to by³o mniej wiêcej tak. Agatka siê przedstawi³a i zapyta³a Olka czy ta jego rezygnacja z udzia³u w weekendowych konwencjach komuchów nie ma przypadkiem zwi¹zku z wypowiedzi¹ W³adys³awa Frasyniuka (chyba dla jakiejœ gazety) , jakoby ostatnie zachowanie Kwasa mia³o zagra¿aÌ lewicy? Kwas, jak to Kwas zacz¹³ coœ tam m¹ciÌ i wtedy przyszed³ mu z odsiecz¹ Szmajdziùski. Powiedzia³ do Agatki tak: proponujê pani i pani wydawcy zapoznanie siê z treœci¹ drugiej czêœci tej wypowiedzi, w której pan Frasyniuk dodaje, ¿e wiêkszym zagro¿eniem jest obecna w³adza. Co na to odpowiedzia³a Agatka nie wiem, nie zrozumia³am akustycznie gdy¿ dziennikarze naraz coœ zaczêli mówiÌ. Agatka dopyta³a jeszcze Kwasa czy pozostaje nadal przewodnicz¹cym sztabu wyborczego lewicy. Kiedy ten jej odpowiedzia³, ¿e tak, ona odpar³a: tak, dziêkujê bardzo. Pewnoœci nie mam, ale chyba Szmajdziùski wzi¹³ Agatkê za dziennikarkê tej gazety, która tê wypowiedŸ Frasyniuka opublikowa³a. :mhm: Albo mog³o chodziÌ o to, ¿e na pasku w tvn24 tylko pierwsza czêœcÌ tej wypowiedzi siê przewija³a :devil: Mam nadziejê, ¿e zrozumieliœcie coœ z tego co napisa³am :rozglada: PóŸno ju¿, a poza tym tyle wra¿eù :rozglada: No, no, no ju¿ nie panna, a pani ( prawdopodobnie ) :spiewa:

[ Dodano: PiÂą PaÂź 12, 2007 7:48 am ]
Pewien pluszak na coÂś mnie naprowadziÂł takiego :devil: :devil: :devil: Nerwowy ten OluÂś :devil: :devil: :devil:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

D¿astina pisze:Impreza weselna beze mnie? :lol2: Dobrze, ¿e chocia¿ z szampanem siê powstrzymaliœcie :rozglada: Widzê, ¿e te¿ do koùca nie jesteœcie pewni czy to ju¿ obr¹czka, czy jeszcze pierœcionek? :mhm: Jeœli ju¿ obr¹czka to Ci znajomi z osiedla doœÌ niezorientowani albo jeszcze bardziej zakrêciÌ nami chcieli :mhm:

Poczekamy jeszcze :D !! Tylko nie wiadomo na co , a le moÂże coÂś siĂŞ wyjaÂśni w przyszÂłoÂści :lol2: !!

Na razie jednak widzê , ¿e Agatka ostro przesz³a do dziennikarskiej ofensywy :shock: !! :brawa: To ju¿ nie tylko Black , ale my wszyscy mo¿emy byÌ z niej dumni , ¿e tak do prawdy d¹¿y :brawa: !! :brawa:
Mam nadziejê, ¿e zrozumieliœcie coœ z tego co napisa³am :rozglada: PóŸno ju¿, a poza tym tyle wra¿eù :rozglada: No, no, no ju¿ nie panna, a pani ( prawdopodobnie ) :spiewa:
ZrozumiaÂłem na tyle na ile polityka i kampania jest dla mnie zrozumiaÂła :lol2: !! DziĂŞki za opis :* Poznajemy AgatkĂŞ jakiej jeszcze nie znaliÂśmy :brawa: !! :lol2:

Pewien pluszak na coÂś mnie naprowadziÂł takiego :devil: :devil: :devil: Nerwowy ten OluÂś :devil: :devil: :devil:
Ale jaki pluszak :lol2: ??

BoÂże :shock: !! PrzecieÂż AgatkĂŞ to tam poturbowali chyba w takim Âścisku :o ?? A ona mimo to tak dzielnie walczyÂła o informacjĂŞ :brawa: !! I jeszcze udaÂło jej siĂŞ ''rozdraÂżniĂŚ komucha-kÂłamczucha'' jego wÂłasnÂą''broniÂą :lol2: !! :brawa:

DziĂŞki DÂżastina za wszystkie informacje :* !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
D¿astina pisze:Impreza weselna beze mnie? :lol2: Dobrze, ¿e chocia¿ z szampanem siê powstrzymaliœcie :rozglada: Widzê, ¿e te¿ do koùca nie jesteœcie pewni czy to ju¿ obr¹czka, czy jeszcze pierœcionek? :mhm: Jeœli ju¿ obr¹czka to Ci znajomi z osiedla doœÌ niezorientowani albo jeszcze bardziej zakrêciÌ nami chcieli :mhm:

Poczekamy jeszcze :D !! Tylko nie wiadomo na co , ale moÂże coÂś siĂŞ wyjaÂśni w przyszÂłoÂści :lol2: !!
WeÂźmy moÂże przykÂład z naszej idolki i sami przejdÂźmy do ofensywy i zasypmy jÂą mailami z Âżyczeniami zdrowia, szczĂŞÂścia i pomyÂślnoÂści na nowej drodze Âżycia i... czekajmy aÂż albo podziĂŞkuje, albo zdementuje? :lol2:

Wiem, wiem :devil: Najprawdopodobniej nie odpisze nic :devil:
marcinkowsky pisze:Na razie jednak widzê , ¿e Agatka ostro przesz³a do dziennikarskiej ofensywy :shock: !! :brawa: To ju¿ nie tylko Black , ale my wszyscy mo¿emy byÌ z niej dumni , ¿e tak do prawdy d¹¿y :brawa: !! :brawa:
Kto by pomyÂślaÂł, Âże w tym anielskim ciele od czasu do czasu budzi siĂŞ taka dziennikarska bestia? :o :devil:
Widzê, ¿e politykom, a zw³aszcza takiemu cynikowi, Agatta nie pozwala sob¹ pomiataÌ i nie daje za wygran¹, a nie pozwalaj¹c siê zakrzyczeÌ, d¹¿y jeszcze bardziej do uzyskania odpowiedzi, nie zwa¿aj¹c przy tym na obraŸliwe teksty skierowane pod jej adresem - twarda sztuka dziennikarska z tej naszej Agatty :o :brawa:
Do tej pory widzieliœmy tylko jak ''œciera³a'' siê s³ownie w rozmowie z emerytk¹ ¿¹daj¹c¹ podwy¿ek i bodaj nauczycielk¹ z gorzowskiego liceum? :devil:
A teraz widzimy, Âże i w Âświecie wielkiej brudnej polityki nie pozwoli Agatta ustawiaĂŚ siĂŞ w szeregu i mocno broni swoich racji, ktĂłre sÂą przecieÂż racjami wiĂŞkszoÂści obywateli :lol2:
marcinkowsky pisze:ZrozumiaÂłem na tyle na ile polityka i kampania jest dla mnie zrozumiaÂła :lol2: !! DziĂŞki za opis :* Poznajemy AgatkĂŞ jakiej jeszcze nie znaliÂśmy :brawa: !! :lol2:
Ten wiatr w dziennikarskich Âżaglach podczas konwersacji na linii dziennikarze - politycy, ciekawe czy dyktowany ciÂśnieniem kampanijnym, czy moÂże wÂłasnymi poglÂądami politycznymi :mhm: :lol2:
marcinkowsky pisze:
DÂżastina pisze:Pewien pluszak na coÂś mnie naprowadziÂł takiego :devil: :devil: :devil: Nerwowy ten OluÂś :devil: :devil: :devil:
Ale jaki pluszak :lol2: ??

BoÂże :shock: !! PrzecieÂż AgatkĂŞ to tam poturbowali chyba w takim Âścisku :o ?? A ona mimo to tak dzielnie walczyÂła o informacjĂŞ :brawa: !! I jeszcze udaÂło jej siĂŞ ''rozdraÂżniĂŚ komucha-kÂłamczucha'' jego wÂłasnÂą''broniÂą :lol2: !! :brawa:

DziĂŞki DÂżastina za wszystkie informacje :* !!
EmocjonujÂące informacje :lol2: KiedyÂś, podczas konwersacji z Blackiem, ten napisaÂł mi, Âże kiedy chciaÂłby siĂŞ dowartoÂściowaĂŚ w swoim czÂłowieczeĂąstwie, marzyÂłoby mu siĂŞ aby obÂłudnik pokroju KwaÂśniewskiego potraktowaÂł go i spojrzaÂł na niego tak, jak kiedyÂś spojrzaÂł na MonikĂŞ Olejnik :lol2: Teraz moÂże zamarzyĂŚ o tym samym, tyle Âże w kontekÂście Agaty Tomaszewskiej :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Ja bym siê tak nie œmia³ z ca³ego zamieszania. Oczywiœcie te¿ chwalê Agatê za odwagê i si³ê przebicia :D Z tym, ¿e Kwaœniewski sam zdiagnozowa³ tê chorobê, a obowi¹zkiem sanepidu jest zbadanie tego cz³owieka pod wzglêdem zagro¿enia epidemiologicznego, tak wiêc nale¿a³oby go jak najszybciej odizolowaÌ go i poddaÌ go, jeœli oka¿e siê, ¿e trzeba, kwarantannie. W zwi¹zku z tym zaczynam martwiÌ siê o Agatê jako o osobê, która mia³a doœÌ bliski kontakt z ''podejrzanym'' :rozglada:

Daje jeszcze raz capsy, moÂżliwie najlepszej rozdzielczoÂści :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moim zdaniem to jest obrÂączka :] :tanczy:

Btw. Fajna fryzura :lol2: I kurtka :lol2:

Na mojej stronie maÂły update'cik :D ZresztÂą na you tube teÂż :lol2:
Ostatnio zmieniony piątek 12 paź 2007, 10:05 przez king_kocur, łącznie zmieniany 1 raz.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Moim zdaniem to jest obrÂączka :]
Ale rĂłwnie dobrze moÂże byĂŚ zÂłoty pierÂścionek z malutkim brylancikiem :mhm: Ech, Âżeby operator lepiej doÂświetliÂł ten paluszek ... Trzeba poczekaĂŚ do wystĂŞpu Agaty w studio, tam bĂŞdzie lepsze oÂświetlenie :lol:
Btw. Fajna fryzura :lol2: I kurtka :lol2:
To chyba nie kurtka, a pÂłaszczyk :D
P.S. JeÂżeli Agata pojawi siĂŞ w Poranku, moÂże coÂś nam podpowie "dÂługi jĂŞzyk" J.KuÂźniara ;)
Ostatnio zmieniony piątek 12 paź 2007, 10:06 przez epsztajnek, łącznie zmieniany 1 raz.
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:Ja bym siê tak nie œmia³ z ca³ego zamieszania. Oczywiœcie te¿ chwalê Agatê za odwagê i si³ê przebicia :D Z tym, ¿e Kwaœniewski sam zdiagnozowa³ tê chorobê, a obowi¹zkiem sanepidu jest zbadanie tego cz³owieka pod wzglêdem zagro¿enia epidemiologicznego, tak wiêc nale¿a³oby go jak najszybciej odizolowaÌ go i poddaÌ go, jeœli oka¿e siê, ¿e trzeba, kwarantannie. W zwi¹zku z tym zaczynam martwiÌ siê o Agatê jako o osobê, która mia³a doœÌ bliski kontakt z ''podejrzanym'' :rozglada:
:shock: Nie pomyÂślaÂłem o tym wczeÂśniej :shock:

Ej, king_kocur :lol: Agatta co najwyÂżej na kielicha mogÂła siĂŞ zaÂłapaĂŚ, a nie ''zÂłapaĂŚ'' jakiegoÂś tajemniczego wirusa :hahaha:
Daje jeszcze raz capsy, moÂżliwie najlepszej rozdzielczoÂści :D
Moim zdaniem to jest obrÂączka :] :tanczy:
Hmmm :mhm: Faktycznie tu znĂłw wyglÂąda jak obrÂączka :mhm: :D Ale to maluteĂąkie oczko mi i tak nie daje spokoju :mhm:
Na mojej stronie maÂły update'cik :D ZresztÂą na you tube teÂż :lol2:
PĂŞdzĂŞ sprawdziĂŚ :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Post autor: zoha8 »

[quote="king_kocur"]

Moim zdaniem to jest obrÂączka :] quote]

Emocje siĂŞgajÂą zenitu!

Tymczasem nie widzia³am nawet w zapowiedziach parafialnych tej pary. A œledzê na bie¿¹co.

A z innej beczki niektĂłrzy obiecywali juÂż tyle razy ,Âże w prywarne Âżycie Agaty siĂŞ nie bedÂą wtrÂącaĂŚ i co? :klamca:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

A tyÂś lokalna Ewa Drzyzga? :devil:

PrzecieÂż mÂłodzi mogli braĂŚ Âślub tylko cywilny? :lol2:

No wybacz, ale na palcu Agatty pojawia siê coœ, co przypomina wygl¹dem obr¹czkê, a my mamy przejœÌ obok tego obojêtnie? :o Co z nas byliby za fani? :o

No a poza tym to Ty roztrzÂąsnĂŞÂłaÂś teÂż po czĂŞÂści fakt ze Âślubem w tytule :lol2:

Wiem, Âże to nieÂładnie z naszej strony tak ''tarzaĂŚ" siĂŞ w prywatnym Âżyciu Agatty, ale skoro to silniejsze od nas :red:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:P.S. JeÂżeli Agata pojawi siĂŞ w Poranku, moÂże coÂś nam podpowie "dÂługi jĂŞzyk" J.KuÂźniara ;)
Ale trzeba by nim odpowiednio i umiejĂŞtnie pokierowaĂŚ :devil: !!
A z innej beczki niektĂłrzy obiecywali juÂż tyle razy ,Âże w prywarne Âżycie Agaty siĂŞ nie bedÂą wtrÂącaĂŚ i co? :klamca:
zoha8 -A ja to Âżadnych obietnic nikomu nie skÂładaÂłem :tanczy:
Ale juÂż mnie lica piekÂą :red: bo wiem, Âże Âźle robiĂŞ :red: !!
Ale zaraz , zaraz :> !! Przyk³ad idzie z góry :lol2: !! Jak Agatka zachowywa³a siê wzglêdem Kwaœniewskiego - maglowa³a go ile wlezie i to w dodatku chorego cz³owieka :devil: !! A choroba to przecie¿ te¿ element ¿ycia prywatnego :lol2: !! A wychodzenie za m¹¿ to wcale nie :nie: !! Przecie¿ wszyscy maj¹ prawo o tym wiedzieÌ :lol2: !! Bo ma³¿eùstwo to wielka radoœÌ przecie¿ :lol2:
Ja bym siê tak nie œmia³ z ca³ego zamieszania. Oczywiœcie te¿ chwalê Agatê za odwagê i si³ê przebicia :D Z tym, ¿e Kwaœniewski sam zdiagnozowa³ tê chorobê, a obowi¹zkiem sanepidu jest zbadanie tego cz³owieka pod wzglêdem zagro¿enia epidemiologicznego, tak wiêc nale¿a³oby go jak najszybciej odizolowaÌ go i poddaÌ go, jeœli oka¿e siê, ¿e trzeba, kwarantannie. W zwi¹zku z tym zaczynam martwiÌ siê o Agatê jako o osobê, która mia³a doœÌ bliski kontakt z ''podejrzanym'' :rozglada:

No tak :shock: ÂŁadne rzeczy :o I moÂże jeszcze juto dlatego nie bĂŞdzie Agatki :o ?? Bo dzisiaj jej nie byÂło :rozglada: ??

Ale warto by³o ryzykowaÌ zbli¿enie i tak gnêbiÌ Kwaœniewskiego dla pokazania umiejêtnoœci i wytrwa³oœci w d¹¿eniu do celu :brawa: !! :lol2:

ps king -fajny update :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..co do taplania siĂŞ w Âżyciu prywatnym Agatki to ja powinienem mieĂŚ najwiĂŞksze wyrzuty sumienia :red:

..i mam - Âżeby nie byÂło Âże nie mam :D

..ale jak juÂż Al pisaÂł to jak sie zachowujĂŞ jest silniejsze ode mnie :red: ;(
..tylko ¿e w³aœnie te¿ trzeba siê zastanowiÌ nad tym czy szukanie takich faktów w ¿yciu Agatki jak wyjœcie za m¹¿ jest naruszaniem jej ¿ycia prywatnego :mhm:

..no nie wiem - ja nie chcĂŞ bawiĂŚ siĂŞ w arbitra ;)
ZrozumiaÂłem na tyle na ile polityka i kampania jest dla mnie zrozumiaÂła :lol2: !! DziĂŞki za opis :* Poznajemy AgatkĂŞ jakiej jeszcze nie znaliÂśmy :brawa: !! :lol2:
..i ja jestem 'mÂądrzejszy' po DÂżastiny opowieÂści i po obejrzeniu linka z tvn24.pl :lol2:

..aleÂż chamsko Oleksander siĂŞ zachowaÂł :evil:
..wzglĂŞdem naszej Agatki :evil:

..a z niej te¿ niez³e 'zió³ko' :spiewa: :brawa: :lol:

P.S. JeÂżeli Agata pojawi siĂŞ w Poranku, moÂże coÂś nam podpowie "dÂługi jĂŞzyk" J.KuÂźniara ;)
..no nie wiem czy coÂś powie - Agatka ;)
..no i chyba nie chcielibyÂśmy Âżeby na wizji coÂś zÂłego siĂŞ staÂło panu Jareczkowi :devil:
..nie moÂżemy byĂŚ pewni reakcji Agatki na takie a nie inne pytanie o fakt z Âżycia prywatnego :devil:

..moÂże Agatka wstaÂłaby od biurka..trzasnĂŞÂła Jarka w twarz i obraÂżona wyszÂła ze studia :?: :devil:

..i kto by wtedy serwisy prowadziÂł :?: :lol2:
I moÂże jeszcze juto dlatego nie bĂŞdzie Agatki :o ?? Bo dzisiaj jej nie byÂło :rozglada: ??
..a po studiu te¿ nie ³azi³a..wróÌ..nie krêci³a siê :?: :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości