Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

TrochĂŞ mi siĂŞ spieszy, a moÂże nawet bardzo, ale to ostatnia szansa na to, Âżebym dzisiaj zdoÂłaÂła coÂś tu napisaĂŚ :rozglada: Poranek Âświetny - rozmowy teÂż :) Tylko strĂłj pozostawia wiele do Âżyczenia - no, ale przynajmniej moÂżna wierzyĂŚ w wyznanie Anity z rozmowy z J. PaÂłasiĂąskim, Âże nie zna siĂŞ na modzie :lol:
Anita czytajÂąca maile - nie wiem, czy tylko takie do niej ludzie pisali, ale obiektywizmem to one nie trÂąciÂły i wszystkie przechylaÂły siĂŞ na jedna stronĂŞ :devil:

No dobrze, moÂże jutro bĂŞdzie bardziej obiektywnie - bo Anita jutro teÂż ma byĂŚ :tanczy:
Ale siĂŞ wziĂŞÂła ostro do pracy :brawa:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Anita czytajÂąca maile - nie wiem, czy tylko takie do niej ludzie pisali, ale obiektywizmem to one nie trÂąciÂły i wszystkie przechylaÂły siĂŞ na jedna stronĂŞ :devil:
Maile tr¹c¹ce zbytnim obiektywizmem nie s¹ czytane publicznie w TVN24. :> Poniewa¿ pojawi³y siê w necie nie raz, nie dwa, doniesienia, ¿e tvn24.pl jest moderowany w doœÌ ... hm.. :xx: dziwny sposób , wygl¹da na to, ¿e Anita czyta po prostu takie maile jakie do niej dochodz¹ na adres @tvn24.pl
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No i dziÂś Anita 3 dzieĂą z rzĂŞdu w ''Poranku''
Obrazek Obrazek
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A ja wczoraj pozwoli³am sobie uwieczniÌ, moim zdaniem, najsympatyczniejsz¹ czêœÌ Poranka :tanczy:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Poza tym do pochwalenia jak zwykle dzia³alnoœÌ publicystyczna Anity :) Rozmowa z Relig¹ pierwszorzêdna :brawa:

MyÂślaÂłam, Âże Anita zÂłapaÂła taki Porankowy pĂŞd, Âże i dzisiaj bĂŞdzie, no ale siĂŞ przeliczyÂłam ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze:A ja wczoraj pozwoli³am sobie uwieczniÌ, moim zdaniem, najsympatyczniejsz¹ czêœÌ Poranka :tanczy:
Anita to zaradna dziewczyna jest. :D Nie bardzo wiedziaÂła co zrobiĂŚ z tymi balonikami, aÂż w koĂącu przydepnĂŞÂła butem sznureczki, co uprzejmy pan operator nam pokazaÂł w caÂłoÂści :D
MyÂślaÂłam, Âże Anita zÂłapaÂła taki Porankowy pĂŞd, Âże i dzisiaj bĂŞdzie, no ale siĂŞ przeliczyÂłam ;)
ChciaÂłabyÂś, aby nam siĂŞ Anitka przepracowaÂła? :rozglada: Ja caÂły czas czekam na aktualizacjĂŞ na blogu i obiecanÂą relacjĂŞ z urlopu :spiewa:

[ Dodano: PiÂą PaÂź 05, 2007 8:08 pm ]
I siĂŞ doczekaÂłam :tanczy: tutaj moÂżna przeczytaĂŚ o tym, jak Anitka urlop w Kanadzie spĂŞdzaÂła :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:Anita to zaradna dziewczyna jest. :D Nie bardzo wiedziaÂła co zrobiĂŚ z tymi balonikami, aÂż w koĂącu przydepnĂŞÂła butem sznureczki, co uprzejmy pan operator nam pokazaÂł w caÂłoÂści :D
UmknĂŞÂło mi to :>
ChciaÂłabyÂś, aby nam siĂŞ Anitka przepracowaÂła? :rozglada: Ja caÂły czas czekam na aktualizacjĂŞ na blogu i obiecanÂą relacjĂŞ z urlopu :spiewa:
I siĂŞ doczekaÂłam :tanczy: tutaj moÂżna przeczytaĂŚ o tym, jak Anitka urlop w Kanadzie spĂŞdzaÂła :tanczy:
Jak czytaÂłam bloga, to mi siĂŞ moje wypady kolonijne w gĂłry przypomniaÂły :x Ale dobrze, Âże Anita przynajmniej tyle dla nas robi ;) Stara siĂŞ jak moÂże ;)
No i cieszĂŞ siĂŞ, Âże tak miÂło spĂŞdziÂła czas wolny :) OczywiÂście ten, kiedy byÂła zdrowa ;)

I niech juÂż tak Anita nie narzeka, bo moÂże nie ma czteropasmowych autostrad, ale sÂą za to np. u mnie przyjazne misie i wiewiĂłrki :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś Anita prowadzi ''Fakty'' z Grzegorzem Kajdanowiczem :tanczy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Szkoda, Âże Anita w Faktach tylko siedzi. Moim zdaniem Âładniej by siĂŞ prezentowaÂła na stojÂąco. A Kajdanowicz to mogliby wywaliĂŚ i daĂŚ kogos innego do pary. MoÂże Marcina Prokopa? :lol:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:hmm: Ja niestety nie widziaÂłam wczorajszego wydania ;( Na stronĂŞ FaktĂłw teÂż nie mogĂŞ siĂŞ dostaĂŚ ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mandi pisze:Szkoda, Âże Anita w Faktach tylko siedzi. Moim zdaniem Âładniej by siĂŞ prezentowaÂła na stojÂąco.
No i dziÂś Anita zapowiedziaÂła materiaÂł na stojÂąco :)
Obrazek Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Tadla lepsza :D
Kuba: Tak, to rzeczywiÂście fascynujÂąca i rozbudowana wypowiedÂź.
Ostatnio zmieniony niedziela 14 paź 2007, 18:06 przez piotrek888, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A teraz coÂś fajnego ( nie wiem czy byÂło ). :D WidzieliÂście nagie "Fakty"? :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=1p1hu9266PI

W sumie sympatyczna przerĂłbka. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ca³a 'prawda' -ca³¹ dobê :D Nawet Anita mo¿e byÌ w takim aspekcie kontrowersyjna ;) :klamca:
A tak powaÂżniej to gdzie oni JÂą wywiali-trudno JÂą ostatnio napotkac w tvn24 :uhh:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Ponowne pojawienie siĂŞ Anity w Faktach uwaÂżam za jeden z najsilniejszych
punktĂłw na liÂście zmian - tych juÂż wprowadzonych i tych ktĂłre przed nami.

ÂźrĂłdÂło: Kamil Durczok
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na Onet.pl jest taka galeria - Jak zmieniÂły siĂŞ polskie prezenterki. SÂą teÂż zdjĂŞcia Anity:

Obrazek

2003/2007
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości