Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:.znowu zaczynamy trudniĂŚ siĂŞ plotkami :stop:
Mamy sÂłabÂą wolĂŞ :hmm: !! :devil:
..a to nie jest tak przypadkiem Âże ten pierÂścionek po Âślubie jest na tym samym palcu co obrÂączka :mhm: :devil: :xx:
CoÂś ty -podobno sÂąsiedztwo wpÂływa na to , Âże szybciej siĂŞ niszczÂą :devil: !! A o drugich egzemplarzach obrÂączki i pierÂścionka kobiety nie powinny myÂśleĂŚ :lol: !!
Agatka najwyraÂźniej tak wÂłaÂśnie myÂśli i rozdzieliÂła ozdoby na dwie rĂŞce :tanczy:

..Âżycie na odwyku Âłatwe nie jest ;)
..zwÂłaszcza po tak silnym uzaleÂżnieniu trudno siĂŞ wyleczyĂŚ :D
..niby siĂŞ moÂżna uwolniĂŚ..ale czy tak do koĂąca to siĂŞ udaje :mhm:
..mam nadziejĂŞ Âże jak Blackowi siĂŞ uda siĂŞ do nas zgÂłosi ÂżebyÂśmy w razie czego skorzystali z rad :lol2:
Z mojÂą sÂłabÂą ''silnÂą wolÂą'' i mocÂą wdziĂŞku Agatki odwyk :> ?? Zapomnij :lol: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Mo¿e to kwestia póŸnej pory i zmêczenia, ale w serwisie 23:30 Agata mia³a kilka "zaciêÌ" podczas czytania :<

[ Dodano: Nie PaÂź 14, 2007 10:11 pm ]
Agata nam Âżyczy spokojnej nocy.... tylko jak noc moÂże byĂŚ spokojna po takiej porcji wraÂżeĂą wzrokowych :rozglada:
Obrazek
;)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 15 paź 2007, 06:54

mily upominek

Post autor: ;) »

czesc, mam dla was mila niespodziake - sama sie dziwie ze jeszcze nikt z was tego nie znalazl http://www.youtube.com/watch?v=k3fYuCnnda8

a jak poszperacie w okolo to znajdzieice reszte :)

pozdrawiam
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: mily upominek

Post autor: epsztajnek »

;) pisze:czesc, mam dla was mila niespodziake - sama sie dziwie ze jeszcze nikt z was tego nie znalazl http://www.youtube.com/watch?v=k3fYuCnnda8

a jak poszperacie w okolo to znajdzieice reszte :)

pozdrawiam
ObejrzaÂłem. W pierwszej minucie myÂślaÂłem , Âże to jakiÂś "troll" reklamuje swoje filmy.
Ale potem .... :red: :red: :red:
... ten pocaÂłunek pod koniec ..... ;( ;( ;( ... moÂże to i lepiej, Âże Black juÂż tego nie zobaczy....
Szkoda tylko, Âże ujĂŞcia w basenie takie niewyraÂźne :<
Ale juÂż wiemy, Âże Agatka lubi siĂŞ zabawiĂŚ i ma poczucie humoru :lol2:
..... a wieczorem trzeba bĂŞdzie poszukaĂŚ "tej reszty" :o

[ Dodano: Pon PaÂź 15, 2007 8:36 am ]
... ech jestem strasznie niezdyscyplinowanym pracownikiem :xx: :grozi:
... nie wytrzyma³em i zacz¹³em szukaÌ tej reszty filmów w s¹siedztwie .... Otworzy³em clip o obiecuj¹cym tytule "Californian Love" i .... w po³owie musia³em przerwaÌ , ¿eby nie pop³akaÌ siê z zazdroœci... to jednak strasznie rujnuj¹ce uczucie.... tak wiêc jednak z reszt¹ clipów poczekam do wieczora :(
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..bardzo sympatyczny film - to tyle komentarza z mojej strony :spiewa: :xx:
..obiecaÂłem :xx:
epsztajnek pisze:Mo¿e to kwestia póŸnej pory i zmêczenia, ale w serwisie 23:30 Agata mia³a kilka "zaciêÌ" podczas czytania :<
..to nie pora to nie Âżadna inna niedyspozycja - to ta bluzka :devil: :devil:
epsztajnek pisze:Agata nam Âżyczy spokojnej nocy.... tylko jak noc moÂże byĂŚ spokojna po takiej porcji wraÂżeĂą wzrokowych :rozglada:
..jak zwykle po Agatkowym nocnym dyÂżurze nie mogÂłem spaĂŚ :szalony:
..a dzis dodatkowo jak to po nieprzespanej nocy mam worki pod oczyma i boli mnie gÂłowa :hmm:

..ale mimo wszystko teraz juÂż tĂŞskniĂŞ do Agatki w telewizji :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:..bardzo sympatyczny film - to tyle komentarza z mojej strony :spiewa: :xx:
..obiecaÂłem :xx:
SÂą tu rzeczy, ktĂłrych nigdy szersza widownia nie powinna byÂła zobaczyĂŚ :spiewa:
No comments - poniewaÂż w przeciwnym razie posypiÂą siĂŞ piĂłra :spiewa:
moÂże to i lepiej, Âże Black juÂż tego nie zobaczy....
WyobraÂźnia Blacka, z tego ci mi wiadomo, siĂŞgaÂła zwykle jeszcze dalej, wiĂŞc naprawdĂŞ nic nie jest w stanie go zaskoczyĂŚ :lol:
obieÂżyÂświat pisze:
epsztajnek pisze:Mo¿e to kwestia póŸnej pory i zmêczenia, ale w serwisie 23:30 Agata mia³a kilka "zaciêÌ" podczas czytania :<
..to nie pora to nie Âżadna inna niedyspozycja - to ta bluzka :devil: :devil:
Faktycznie gdzieÂś trzeba siĂŞ upatrywaĂŚ przyczyny wczorajszej, no co tu duÂżo mĂłwiĂŚ, lekkiej niedyspozycji sÂłownej naszej Agatty :mhm: Jestem kategorycznie za ty, Âże wina leÂży po stronie tej bluzki wÂłaÂśnie :]
obieÂżyÂświat pisze:
epsztajnek pisze:Agata nam Âżyczy spokojnej nocy.... tylko jak noc moÂże byĂŚ spokojna po takiej porcji wraÂżeĂą wzrokowych :rozglada:
..jak zwykle po Agatkowym nocnym dyÂżurze nie mogÂłem spaĂŚ :szalony:
..a dzis dodatkowo jak to po nieprzespanej nocy mam worki pod oczyma i boli mnie gÂłowa :hmm:

..ale mimo wszystko teraz juÂż tĂŞskniĂŞ do Agatki w telewizji :)
Mykaj do szkoÂły i nie rozmyÂślaj juÂż wiĂŞcej o Âładnych paniach z tv :uwaga: Przynajmniej w czasie, gdy na terenie uczelni siĂŞ znajdujesz :lol2:
Co do wra¿eù, to faktycznie, im póŸniejsza pora, tym bardziej przybieraj¹ na sile :lol2:

Ile teraz czekaĂŚ przyjdzie nam na kolejne? :uhh:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

Agata ubraÂła siĂŞ wczoraj fatalnie

ona chce siĂŞ szpeciĂŚ strojami? :) jak tak, to osiÂągnĂŞÂła cel ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

zdecydowanie Âładniej ubieraÂła siĂŞ na wyjeÂździe :)

''gorrrrÂąca'' z niej dziewczyna :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:Agata ubraÂła siĂŞ wczoraj fatalnie

ona chce siĂŞ szpeciĂŚ strojami? :) jak tak, to osiÂągnĂŞÂła cel ;)
Tylko dlaczego miaÂłaby to robiĂŚ? :lol2: W ogĂłle, dlaczego miaÂłaby nosiĂŚ siĂŞ z takim zamiarem? :uhh: Stroje nie sÂą od tego, Âżeby szpeciÂły, tylko po to, Âżeby dodawaÂły jeszcze wiĂŞcej uroku :) Pomijam juÂż te pozostaÂłe funkcje, ktĂłre majÂą speÂłniaĂŚ stroje, bo nie o te funkcje strojĂłw noszonych w klimatyzowanym pomieszczeniu tutaj chodzi ;)
Wczorajszy strój Agatty widzê w psychikach wiêkszoœci widzów odcisn¹³ piêtno :hahaha: Oby nie mia³ wp³ywu na kszta³towanie wizerunek medialno-dziennikarskiego Agatty :uhh: Och :o Niech to nie idzie w tê stronê :uhh: To wcale nie jest prawda, ¿e im gorzej ktoœ jest ubrany, tym bardziej staje siê profesjonalnym i wiarygodnym :nie: To nie jest prawda :nie: Zw³aszcza, a mo¿e przede wszystkim od ludzi telewizji, wymaga siê schludnego i gustownego ubioru :ban:
zdecydowanie Âładniej ubieraÂła siĂŞ na wyjeÂździe :)

''gorrrrÂąca'' z niej dziewczyna :lol2:
Oj, chyba niedobrze siĂŞ staÂło, Âże link ten posiliÂł naszÂą wiedzĂŞ :rozglada:
MyÂśmy tylko faktu ewentualnej zmiany stanu cywilnego Agatty byli ciekawi :spiewa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..dziĂŞki stajlus za 'nietypowe' ujĂŞcia :lol2:
Alchemik pisze:
stajlus pisze:Agata ubraÂła siĂŞ wczoraj fatalnie

ona chce siĂŞ szpeciĂŚ strojami? :) jak tak, to osiÂągnĂŞÂła cel ;)
Tylko dlaczego miaÂłaby to robiĂŚ? :lol2: W ogĂłle, dlaczego miaÂłaby nosiĂŚ siĂŞ z takim zamiarem? :uhh: Stroje nie sÂą od tego, Âżeby szpeciÂły, tylko po to, Âżeby dodawaÂły jeszcze wiĂŞcej uroku :)
..no zgoda ;)
..ale juÂż nie przesadzajmy - wcale przecieÂż Agatki ten strĂłj nie zeszpeciÂł tylko odebraÂł nieco uroku :lol:

..i nie przesadzajmy ¿e mia³a tych potkniêÌ ³œownych tak du¿o ;)
..jedynie po 20. coÂś nie szÂło jej ;)
..a póŸniej w serwisach i w podsumowaniu by³o ju¿ g³adko :tanczy:
zdecydowanie Âładniej ubieraÂła siĂŞ na wyjeÂździe :)

''gorrrrÂąca'' z niej dziewczyna :lol2:
Oj, chyba niedobrze siĂŞ staÂło, Âże link ten posiliÂł naszÂą wiedzĂŞ :rozglada:
MyÂśmy tylko faktu ewentualnej zmiany stanu cywilnego Agatty byli ciekawi :spiewa:
..dlatego nie mam zamiaru niczego komentowaĂŚ Âżeby ni e dolewaĂŚ oliwy do ognia :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

i w podsumowaniu byÂło juÂż gÂładko :tanczy:
Nie bĂŞdĂŞ robiÂł "z gĂŞby cholewy" :lol: i podtrzymam swojÂą wersjĂŞ, Âże w podsumowaniu, miaÂła, no , moÂże 5minutowÂą seriĂŞ "potkniĂŞĂŚ". Ale w porĂłwnaniu do caÂłego wieczoru... :brawa: :brawa: :brawa:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..bedziemy siĂŞ licytowali :shock:

..no coÂś ty - jaka 5minutowa seria potkniĂŞĂŚ :?: :o

..pamiĂŞtam dokÂładnie podsumowanie :neutral:

..tylko pojedynczych parĂŞ literĂłwek siĂŞ zdarzyÂło - co zresztÂą nie jest niczym nadzwyczajnym w teleewizji na Âżywca ;)

..ale po powrocie do domciu jeszcze raz sobie obejrzĂŞ i wysÂłucham :lol:

..ale nic nie bĂŞdĂŞ liczyÂł :lol:

..wysÂłucham dla wÂłasnej satysfakcji :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

..jedynie po 20. coÂś nie szÂło jej ;)
Mo¿e wci¹¿ Agatta jeszcze jest myœlami tam, gdzie i z tym, którym - spêdza³a urlop :lol2:
Rozkojarzenie, niemo¿noœÌ skupienia na pracy i taki efekt ma³ych niedoci¹gniêÌ w profesjonalnie zaprezentowanym serwisie? ;)

obi - mykaj do ksi¹¿ek :ban: Bo ciê batem pogoniê :devil: Wiem, ¿e teraz to, co dzieje siê tutaj i co tutaj odnajdujesz jest po wielokroÌ ciekawe od tego, co znajdujesz w ksi¹¿kach, ale jak ''wydoroœlejesz'' to zrozumiesz, ¿e by³eœ w b³êdzie :devil: :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:
..jedynie po 20. coÂś nie szÂło jej ;)
Mo¿e wci¹¿ Agatta jeszcze jest myœlami tam, gdzie i z tym, którym - spêdza³a urlop :lol2:
Rozkojarzenie, niemo¿noœÌ skupienia na pracy i taki efekt ma³ych niedoci¹gniêÌ w profesjonalnie zaprezentowanym serwisie? ;)
..ja o niczym nie wiem :spiewa:
..sprawy nie byÂło :spiewa:
Alchemik pisze:obi - mykaj do ksi¹¿ek :ban: Bo ciê batem pogoniê :devil: Wiem, ¿e teraz to, co dzieje siê tutaj i co tutaj odnajdujesz jest po wielokroÌ ciekawe od tego, co znajdujesz w ksi¹¿kach, ale jak ''wydoroœlejesz'' to zrozumiesz, ¿e by³eœ w b³êdzie :devil: :devil:
..wyznajĂŞ zasadĂŞ: baw siĂŞ i szalej - nie pytaj co dalej :!:

..krĂłtko mĂłwiÂąc cape diem :lol:

..ale dobrze - juÂż sapdam :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:..ja o niczym nie wiem :spiewa:
..sprawy nie byÂło :spiewa:
Ja juÂż nawet nie pamiĂŞtam, co miaÂłem wymazaĂŚ z mojego dysku twardego w mĂłzgu :mhm:
obieÂżyÂświat pisze:..wyznajĂŞ zasadĂŞ: baw siĂŞ i szalej - nie pytaj co dalej :!:

..krĂłtko mĂłwiÂąc cape diem :lol:

..ale dobrze - juÂż sapdam :rozglada:
No, to ''sapdaj'' :tanczy: AleÂż ze mnie udany pedagog mÂłodzieÂży :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:No, to ''sapdaj'' :tanczy: AleÂż ze mnie udany pedagog mÂłodzieÂży :lol2:
Spróbuj mo¿e zatem jeszcze wp³yn¹Ì na Agatê i jej styl ubierania siê w pracy (prywatny bowiem bardzo mi odpowiada :) ).
Jej wczorajszym outfitem, jako znawca mody klasycznej, jestem zaÂłamany ;(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], lavazza86 i 22 gości