Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:
}{ypnosea pisze:A wy dodajecie jeszcze temu wszystkiemu rangi? :hyh:
Nie rozumiem Was! Cieszycie, a przecieÂż powinniÂście ubolewaĂŚ!
Chyba, Âże juÂż wczeÂśniej wiedzieliÂście?
Jasneeee :lol: !! Ja nawet byÂłem w Californii o tym samym czasie co Agatka :spiewa: !!
Zgadnijcie , ktĂłry to ja jestem na tych fotkach :devil: ??
Tak, no pewnie :D I dlatego, te dla innych szokujÂące i trÂącÂące prywatnoÂściÂą filmy, na nas - ludzi juÂż oswojonych z tymi co niektĂłrymi faktami z Âżycia Agatty nie zrobiÂły teraz wiĂŞkszego wraÂżenia :lol2:
super :tanczy: bo wiecie ja chce sobie kupiÌ takie nissana maximê jak ma goœÌiu Agaty i chcia³em siê was zapytaÌ a w³aœciwie siê upewniÌ czy ten model ma kontrolê trakcji, automatic skrzyniê i pojemnoœÌ 3,5l? :lol:

a ta czarna laska co teÂż w tym samochodzie jedzie to myÂślicie Âże Agaty sis? :)
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze: super :tanczy: bo wiecie ja chce sobie kupiÌ takie nissana maximê jak ma goœÌiu Agaty i chcia³em siê was zapytaÌ a w³aœciwie siê upewniÌ czy ten model ma kontrolê trakcji, automatic skrzyniê i pojemnoœÌ 3,5l? :lol:
Nie lubiê Nissanów, poniewa¿ z za³o¿enia nie lubiê, gdy samochód na si³ê próbuje byÌ czymœ wiêcej ni¿ jest ;) Jak na ''Amerykanina'' przysta³o automatyczn¹ ma na na pewno ;) PojemnoœÌ to pewnie nie mniejsz¹ ni¿ 4 litry :lol2: I takie dodatki jak trakcja i klima to obowi¹zkowo ;) No i szykuj na takiego z 80.000 z³ 8)
to teÂż takie auto, ktĂłre w ogÂłoszeniach kupna-sprzedaÂży pojawia siĂŞ najczĂŞÂściej z hasÂłem: sprzedam lub zamieniĂŞ na taĂąszy :devil:
stajlus pisze:a ta czarna laska co teÂż w tym samochodzie jedzie to myÂślicie Âże Agaty sis? :)
PowtĂłrzĂŞ za Funcky, ktĂłrej z kolei Black kiedyÂś oznajmiÂł, Âże siostry na urlop siĂŞ nie zabiera, poniewaÂż moÂże wygadaĂŚ siĂŞ przed rodzicami jak ten urlop wyglÂądaÂł :devil: :lol:
Ostatnio zmieniony piątek 19 paź 2007, 10:09 przez Alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

Alchemik pisze:
to teÂż takie auto, ktĂłre w ogÂłoszeniach kupna-sprzedaÂży pojawia siĂŞ najczĂŞÂściej z hasÂłem: sprzedam lub zamieniĂŞ na taĂąszy :devil:
bo ja wÂłaÂśnie szukam taĂąszego ;)
PowtĂłrzĂŞ za Funcky, ktĂłrej z kolei Black kiedyÂś oznajmiÂł, Âże siostry na urlop siĂŞ nie zabiera, poniewaÂż moÂże wygadaĂŚ siĂŞ przed rodzicami jak ten urlop wyglÂądaÂł :devil: :lol:
to koleÂżanka?

a Black to odszedÂł przez te nagrania :>
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:bo ja wÂłaÂśnie szukam taĂąszego ;)
Aaaaaaach, wiĂŞc to tak?!!! :lol:
to koleÂżanka?
A mo¿e nawet przyjació³ka :lol2:
stajlus pisze:a Black to odszedÂł przez te nagrania :>
Eeee :> Black odszed³ du¿o wczeœniej zanim ukaza³y siê naszym oczom nagrania :] Nagrania ukaza³y siê kilka tygodni po jego odejœciu :D Powodem jego odejœcia by³a biografia :D Biografia, której Agatta nie chcia³a wespó³ z nim redagowaÌ :]
Œmiem twierdziÌ, przez wzgl¹d na nasz¹ (moj¹ i BJ'a) wielomiesiêczn¹ znajomoœÌ, ¿e - jeœli zna oczywiœcie treœÌ filmów - cieszy siê ich wymow¹ tak samo mocno, jak i my siê cieszymy, poniewa¿ podobnie jak my, pragnie dla Agatty szczêœcia :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Alchemik pisze:
stajlus pisze: super :tanczy: bo wiecie ja chce sobie kupiÌ takie nissana maximê jak ma goœÌiu Agaty i chcia³em siê was zapytaÌ a w³aœciwie siê upewniÌ czy ten model ma kontrolê trakcji, automatic skrzyniê i pojemnoœÌ 3,5l? :lol:
Nie lubiê Nissanów, poniewa¿ z za³o¿enia nie lubiê, gdy samochód na si³ê próbuje byÌ czymœ wiêcej ni¿ jest ;)
Przyznasz mimo to, Âże auto jest bardzo stylowe i w swej elegancji idealnie pasuje do Agaty? :)

Wczorajsza relacja jest u Grzegorzewszczyna http://pl.youtube.com/watch?v=GbSR51U54Mk :D
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

WidzĂŞ zatem, Âże ja Wam juÂż potrzebna nie jestem? :D

Tak sobie pomyÂślaÂłam, w kontekÂście tych filmĂłw z You Tube (prywatnych oczywiÂście :lol2: ), Âże one sÂą lepsze nawet niÂż jakaÂś tam biografia, wiĂŞc Black moÂże z powodzeniem wracaĂŚ, bez posmaku poraÂżki :lol:
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

king_kocur pisze:
Alchemik pisze:
stajlus pisze: super :tanczy: bo wiecie ja chce sobie kupiÌ takie nissana maximê jak ma goœÌiu Agaty i chcia³em siê was zapytaÌ a w³aœciwie siê upewniÌ czy ten model ma kontrolê trakcji, automatic skrzyniê i pojemnoœÌ 3,5l? :lol:
Nie lubiê Nissanów, poniewa¿ z za³o¿enia nie lubiê, gdy samochód na si³ê próbuje byÌ czymœ wiêcej ni¿ jest ;)
Przyznasz mimo to, Âże auto jest bardzo stylowe i w swej elegancji idealnie pasuje do Agaty? :)
W moim Lexusie LS 460 komponowaÂłaby siĂŞ jej klasa jeszcze sprawniej :lol2:
king_kocur pisze:Wczorajsza relacja jest u Grzegorzewszczyna http://pl.youtube.com/watch?v=GbSR51U54Mk :D
Och wspaniale :lol2: JuÂż zaglÂądam i oglÂądam :lol2:
not that kind pisze:WidzĂŞ zatem, Âże ja Wam juÂż potrzebna nie jestem? :D
:o nic bardziej mylnego - jak Ci to w ogóle mog³o przyjœÌ do g³owy? :o Wykluczone!!! :D
not that kind pisze:Tak sobie pomyÂślaÂłam, w kontekÂście tych filmĂłw z You Tube (prywatnych oczywiÂście :lol2: ), Âże one sÂą lepsze nawet niÂż jakaÂś tam biografia, wiĂŞc Black moÂże z powodzeniem wracaĂŚ, bez posmaku poraÂżki :lol:
W koĂącu zobaczyliÂśmy kawaÂłek Âżycia Agatty i to od strony, ktĂłrej siĂŞ najmniej spodziewaliÂśmy :lol2:
Ale Black, to indywidualista i jego potrzeby skrajnie ró¿ni¹ siê od naszych (odwo³ujê do jednych z jego ostatnich tutaj postów :lol2: ) :devil: Poza tym jest uparty jak wó³ 8)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Ojjjhhhh AluÂś, AluÂś -jĂŞzyk ci siĂŞ rozwiÂązaÂł widzĂŞ :ban: !! nieÂładnie , ojjjhhh nieÂładnie :ban: !! Koledzy podkrĂŞcili temat , a ty siĂŞ pohamowaĂŚ juÂż nie potrafisz :devil: !!
Alchemik pisze:
king_kocur pisze:
Alchemik pisze:
stajlus pisze: super :tanczy: bo wiecie ja chce sobie kupiÌ takie nissana maximê jak ma goœÌiu Agaty i chcia³em siê was zapytaÌ a w³aœciwie siê upewniÌ czy ten model ma kontrolê trakcji, automatic skrzyniê i pojemnoœÌ 3,5l? :lol:
Nie lubiê Nissanów, poniewa¿ z za³o¿enia nie lubiê, gdy samochód na si³ê próbuje byÌ czymœ wiêcej ni¿ jest ;)
Przyznasz mimo to, Âże auto jest bardzo stylowe i w swej elegancji idealnie pasuje do Agaty? :)
W moim Lexusie LS 460 komponowaÂłaby siĂŞ jej klasa jeszcze sprawniej :lol2:
Iiiiee tam japoĂączyki :D
A ja Wam chyba jeszcze nie mia³em okazji wspominaÌ o moim powerfullowym Pontiacu G6 Coupe..... :> ?? :lol2: Na którego to Pontiaca próbujê naci¹gn¹Ì rodziców :lol2: ?? :lol:
king_kocur pisze:Wczorajsza relacja jest u Grzegorzewszczyna http://pl.youtube.com/watch?v=GbSR51U54Mk :D
DziĂŞki :jupi: !! no ja moge powiedzieĂŚ , Âże w pierwszych sekundach jak patrzyÂłem na capsy notki ( ktora caÂły czas jest nam oczywiÂście potrzebna :* ) to miaÂłem dokÂładnie takÂą samÂą minĂŞ jak Jarek -coÂś mi siĂŞ zdaje , Âże teÂż widziaÂł te filmy :lol2: !! Ale mam nadziejĂŞ , Âże zrozumiaÂł , Âże nie kaÂżdy moÂże byĂŚ takim szczĂŞÂściarzem jak ..... no wiadomo kto :lol2: !!

A relacja Âświetna -oczywiÂście :brawa: !! :lol2:
Alchemik pisze:
not that kind pisze:Tak sobie pomyÂślaÂłam, w kontekÂście tych filmĂłw z You Tube (prywatnych oczywiÂście :lol2: ), Âże one sÂą lepsze nawet niÂż jakaÂś tam biografia, wiĂŞc Black moÂże z powodzeniem wracaĂŚ, bez posmaku poraÂżki :lol:
W koĂącu zobaczyliÂśmy kawaÂłek Âżycia Agatty i to od strony, ktĂłrej siĂŞ najmniej spodziewaliÂśmy :lol2:
Ale Black, to indywidualista i jego potrzeby skrajnie ró¿ni¹ siê od naszych (odwo³ujê do jednych z jego ostatnich tutaj postów :lol2: ) :devil: Poza tym jest uparty jak wó³ 8)
Wiedzê mamy teraz zwiêkszon¹ , ciekawoœÌ zaspokojon¹ :lol2: !! No ale takich filmów to w Za³odze na g³ównej stronie raczej nie mo¿na umieœciÌ :spiewa: !!

Nawet nie wiecie jak bym chciaÂł poznaĂŚ Blacka opiniĂŞ na temat filmĂłw :lol2: !! :lol: Nie macie z nim kontaktu mailowego -bo mi nie odpisaÂł kiedyÂś ;( !! ChciaÂłbym wiedzieĂŚ , czy teÂż mu oko zbielaÂło :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Iiiiee tam japoĂączyki :D
Ja teÂż mam "japoĂączyka" :D .... skÂładanego we Francji :hahaha: jakbym Agacie zaproponowaÂł przejaÂżdÂżkĂŞ, pewno zabiÂła by mnie Âśmiechem :devil: :devil:
Dzisiaj na szczĂŞÂście, jak siĂŞ domyÂślam, Agatta w drodze do Warszawy - bÂądÂź w przygotowaniu
...mmm... w latach 90-tych czasami bywaÂłem w Poznaniu sÂłuÂżbowo. Tak sobie pomyÂślaÂłem, gdyby tak szefowie teraz wysÂłali mnie do Poznania ... :) ChociaÂż wiadomo, Âże prawdopodobieĂąstwo trafienia na TEN dzieĂą, na TEN pociÂąg i na TEN przedziaÂł byÂło by bardzo bliskie zeru... :(
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
Iiiiee tam japoĂączyki :D
Ja teÂż mam "japoĂączyka" :D .... skÂładanego we Francji :hahaha: jakbym Agacie zaproponowaÂł przejaÂżdÂżkĂŞ, pewno zabiÂła by mnie Âśmiechem :devil: :devil:
DoÂświadczenie Âśmiechu Agaty audio-wizualnie byÂłoby na pewno doÂświadczeniem nie do opisania :lol2: !!

epsztajnek pisze:
Dzisiaj na szczĂŞÂście, jak siĂŞ domyÂślam, Agatta w drodze do Warszawy - bÂądÂź w przygotowaniu
...mmm... w latach 90-tych czasami bywaÂłem w Poznaniu sÂłuÂżbowo. Tak sobie pomyÂślaÂłem, gdyby tak szefowie teraz wysÂłali mnie do Poznania ... :) ChociaÂż wiadomo, Âże prawdopodobieĂąstwo trafienia na TEN dzieĂą, na TEN pociÂąg i na TEN przedziaÂł byÂło by bardzo bliskie zeru... :(
AleÂż , aleÂż :lol2: !! TrochĂŞ wiary w cuda :lol2: !! PrzecieÂż te siĂŞ zdarzajÂą :lol2:
Tylko kwestia podstawowa , to czy poci¹g oby na pewno jest œrodkiem lokomocji , którym Agata pokonuje trasê Warszawa - Poznaù :mhm: ?? mo¿e ca³¹ lub czêœci¹ ekipy jedn¹ z tvn-owskich Skód je¿d¿¹ do centrali tvn24 :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

AleÂż , aleÂż :lol2: !! TrochĂŞ wiary w cuda :lol2: !! PrzecieÂż te siĂŞ zdarzajÂą :lol2:
No tak... jak to napisaÂł w jednym ze swoich tekstĂłw Marek Dutkiewicz:
" bywa, Âże speÂłnia siĂŞ
najdziwniejszy z przedziwnych sen...
Wariat traf nagle wskaÂże ciĂŞ,
weÂźmie cie w ramiona Jumbo Jet...
California, mon amour...
Âśmieszne niebo, co nie zna chmur... "
mo¿e ca³¹ lub czêœci¹ ekipy jedn¹ z tvn-owskich Skód je¿d¿¹ do centrali tvn24 :lol2:
MyÂślisz, Âże dla jednej osoby angaÂżowali by samochĂłd ?
A lokalni reporterzy, ktĂłrzy zostajÂą na miejscu w Poznaniu , teÂż muszÂą jeÂździĂŚ na relacje...
No, chyba, Âże Agata ma podpisany kontrakt gwiazdorski, o czym nie wiemy :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
AleÂż , aleÂż :lol2: !! TrochĂŞ wiary w cuda :lol2: !! PrzecieÂż te siĂŞ zdarzajÂą :lol2:
No tak... jak to napisaÂł w jednym ze swoich tekstĂłw Marek Dutkiewicz:
" bywa, Âże speÂłnia siĂŞ
najdziwniejszy z przedziwnych sen...
Wariat traf nagle wskaÂże ciĂŞ,
weÂźmie cie w ramiona Jumbo Jet...
California, mon amour...
Âśmieszne niebo, co nie zna chmur... "

Takie stare a jakie aktualne :lol2: !!
PodejmĂŞ siĂŞ w najbliÂższej przyszÂłoÂści interpretacji tego tekstu :lol2: !!
MyÂślisz, Âże dla jednej osoby angaÂżowali by samochĂłd ?
A lokalni reporterzy, ktĂłrzy zostajÂą na miejscu w Poznaniu , teÂż muszÂą jeÂździĂŚ na relacje...
No, chyba, Âże Agata ma podpisany kontrakt gwiazdorski, o czym nie wiemy :lol2:
I lata miĂŞdzy miastami prywatnym odrzutowcem :lol2: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Takie stare a jakie aktualne :lol2: !!
PodejmĂŞ siĂŞ w najbliÂższej przyszÂłoÂści interpretacji tego tekstu :lol2: !!
ÂŻarty, Âżartami, ale ten sympatyczny, lekki szlagier wakacyjny z przed 29 lat , od ostatniego poniedziaÂłku nabraÂł zupeÂłnie nowego, ukrytego znaczenia :>
I lata miĂŞdzy miastami prywatnym odrzutowcem :lol2: !!
Odrzutowcem, nie odrzutowcem, ale mo¿e "B³êkitnym".... :devil: :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
Takie stare a jakie aktualne :lol2: !!
PodejmĂŞ siĂŞ w najbliÂższej przyszÂłoÂści interpretacji tego tekstu :lol2: !!
ÂŻarty, Âżartami, ale ten sympatyczny, lekki szlagier wakacyjny z przed 29 lat , od ostatniego poniedziaÂłku nabraÂł zupeÂłnie nowego, ukrytego znaczenia :>
Ja nie ÂżartujĂŞ :o !! :nie: To prawda , Âże tekst nabraÂł dla nas szczegĂłlnego znaczenia -tak jak wszystko co ma zwiÂązek z AgatkÂą :aniol: za naszÂą , czy jej przyczynÂą :lol2: !!
Odrzutowcem, nie odrzutowcem, ale mo¿e "B³êkitnym".... :devil: :devil:
:nie: za ciasno we wnĂŞtrzu tej maszyny jak na gwiazdĂŞ pokroju Agatki :lol2: !!

SwojÂą drogÂą ja juÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ , kiedy Agatka zacznie siĂŞ pojawiaĂŚ na ogĂłlnokrajowych imprezach medialnych wÂśrĂłd Âśmietanki gwiazd polskiego showbiznessu :lol2: !! :tanczy: :lol:
A my juÂż legalnie i bez wyrzutĂłw sumienia bĂŞdziemy oglÂądaĂŚ fotki w internecie :lol2: !! :tanczy: :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

To Black odszed³ z forum? Na sta³e? Funckyrella te¿? :shock: Widzê, ¿e forum siê kruszy. W takim razie chyba te¿ odejdê. ;( Co do Agaty to ju¿ d³ugo jej nie widzia³am na wizji ani jako reporterki ani jako prezenterki. Zamaist niej daja jakiœ ¿ó³todziobów, którzy jeszcze nie oswoili siê z kamer¹ np. Kacper 9nie znam nazwiska), facet pozbawiony wyrazu i charyzmy. :(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], marcin3usb i 28 gości