Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kuomi1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 paź 2007, 18:22

Post autor: kuomi1 »

Jakbys miaÂł wÂłozyĂŚ taka bluzeczkĂŞ i jeszcze musiaÂł siĂŞ zawiÂązaĂŚ sznurkami to tez bys byÂł smutny 8)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Nie wiem panowie , jakie bĂŞdzie wasze zdanie - wiem, Âże nie lubicie fikuÂśnych bluzeczek u Agaty .
Ale dla mnie - po prostu cudo :shock: :tanczy: :tanczy: :brawa: :brawa:
Cudo = dzisiejszy strĂłj + fryzura.
Agata na poczÂątku serwisu o 20 zaciĂŞÂła siĂŞ podczas zapowiedzi czasu ( dwuuuuuuuuuuudziesta ) - czyÂżby zegar biologiczny jej siĂŞ nie przestawiÂł ? :devil:
Obrazek Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

kuomi1 pisze:Jakbys miaÂł wÂłozyĂŚ taka bluzeczkĂŞ i jeszcze musiaÂł siĂŞ zawiÂązaĂŚ sznurkami to tez bys byÂł smutny 8)
..eee tam smutny - w³aœnie sobie siebie wyobrazi³em w tej bluzce i uœmiech nie chce zejœÌ mi z twarzy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

..a i mnie po dzisiejszym raporcie ta bluzka zaczĂŞÂła siĂŞ podobaĂŚ :D
..i jak patrzĂŞ na capsy od epszt'a podoba mi siĂŞ jeszcze bardziej :tanczy:

..wow - raport byÂł w wersji dwu czĂŞÂściowej :tanczy:

..Agatka przeprowadziÂła dwie rozmowy :tanczy:
..jednÂą telefonicznÂą i jednÂą w studio - w koĂącuuuuuuuuuu :tanczy:
..i dziwiê siê teraz jeszcze bardziej czemu to tak póŸno nast¹pi³o :mhm:

..no niestety rozmowa tak j¹ poch³onê³a ¿e pogubi³a siê póŸniej ju¿ po w tematach :red:
..ale pozbieraÂła siĂŞ i dobiÂła szczĂŞÂśliwie do brzegu - czyli do koĂąca raportu :tanczy:

..jeju - ile mnie ten raport kosztowaÂł zdrowia i emocji - nawet 'diabelski mÂłyn' mi tego nigdy nie dostarczyÂł i w porĂłwnaniu z raportem jest rutynÂą :tanczy:

..uufff..teraz juÂż bĂŞdzie spokojniej :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

.no niestety rozmowa tak j¹ poch³onê³a ¿e pogubi³a siê póŸniej ju¿ po w tematach
Agatka siĂŞ przeraziÂła nie na Âżarty :>
To trzeba zobaczyĂŚ...
http://www.sendspace.com/file/l2t5co
A tak swojÂą drogÂą, to fajnie by siĂŞ te tasiemki rozwiÂązywaÂło... dwa pociÂągniĂŞcia..i.. :tanczy: . :tanczy:
Ostatnio zmieniony niedziela 28 paź 2007, 19:18 przez epsztajnek, łącznie zmieniany 1 raz.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Agatka siĂŞ przeraziÂła nie na Âżarty :>
..wyobra¿am sobie co czu³a kiedy sekundy p³ynê³y a ona stanê³a w martwym punkcie i nie mog³a odnaleŸÌ siê w tematach ;(
..ale cieszyĂŚ siĂŞ naleÂży Âże po jakimÂś czasie jednak udaÂło siĂŞ ruszyĂŚ :*

..póŸniej do koùca jednak mia³a niezadowolon¹ minê :rozglada:
..a przecieÂż nie jej jedynej takie sytuacje siĂŞ zdarzajÂą :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

ChÂłopaki , chlopaki -niech ta jedna (ewidentna ;) ) wpadeczka nie przyĂŚmi nam przypadkiem tego cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudownego raportu :> :tanczy: :brawa:

Widzieliœcie wstêp -z jakim powerem w g³osie i gestach Agatka opowiada³a o ostatnich doniesieniach :lol2: ?? Rozpar³a siê w fotelu jakby siedzia³a w nim od lat , z lekko przymru¿onymi oczyma i gestami cia³a odpowiadaj¹cymi intonacji wypowiadanych zdaù opowiada³a o tym co siê sta³o , zadawa³a pytania Knapikowi , no a póŸniej przepyta³a Grzeszczaka :tanczy: !!
To wszystko sprawia³o , ¿e mia³em wra¿enie jakbym ogl¹da³ inn¹ Agatê :shock: !! Taka pewna siebie by³a i wszystko sz³o wspaniale , ³¹cznie z rozmow¹ na temat polityków , którzy wypadli z gry :brawa: !! S³yszeliœcie jaka zorientowana w sprawach amerykaùskich :lol2: ?? Ciekawe dlaczego :lol2: ?? I to rozbrajaj¹ce ''umhm'' Agatki po skoùczonych odpowiedziach goœcia :szalony: ??!! I widzieliœcie tê gestykulacjê d³oùmi..... rêkami podczas rozmowy :szalony: ??!! Cudo :D !!
obie¿yœwiat pisze: ..póŸniej do koùca jednak mia³a niezadowolon¹ minê :rozglada:
..a przecieÂż nie jej jedynej takie sytuacje siĂŞ zdarzajÂą :lol2:


ZupeÂłnie nie rozumiem dlaczego :> ?? PrzecieÂż to byÂła kilkunastosekundowa wpadka , ktĂłrÂą mogÂła Agatka zestawiĂŚ z kilkunasto jeÂśli nie kilkudzieÂśiĂŞciominutowym udanym raportem :tanczy: !! :brawa: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Sytuacja, któr¹ tak prze¿ywacie z punktu widzenia widza by³a zabawna - muszê siê przyznaÌ, ¿e trochê siê uœmia³am :rozglada: No, ale Agacie do œmiechu nie by³o, to fakt ;) Trzeba jednak powiedzieÌ, ¿e zachowa³a zimn¹ krew :D Ja na jej miejscu chyba bym uciek³a ze studia, gdyby grunt zacz¹³ mi siê paliÌ pod nogami :lol: A ona zosta³a i da³a sobie ze wszystkim œwietnie radê :D

Rozmowy faktycznie byÂły udane :D W koĂącu ktoÂś dobrze utytuÂłowaÂł ''szanownÂą paniÂą redaktor'' - mam na myÂśli Grzeszczaka :D A ta z Mazurkiewiczem - doradcÂą personalnym jeszcze bardziej udana :brawa: Agata elokwentna, konkretna i przygotowana, rozmĂłwca konkretny i rozmowĂŞ w finale moÂżna okreÂśliĂŚ jako konkretnÂą :D
Teraz jest juÂż bardzo dobrze, jeÂśli idzie o formĂŞ Agaty, a przecieÂż to dopiero poczÂątki :D

Co tam jeszcze? :D Na razie capsy z pierwszego serwisu :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
kuomi1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 paź 2007, 18:22

Post autor: kuomi1 »

Przeciez to nie wina Agaty, Âże prawie w tym momencie zaciaÂł siĂŞ teleprompter;) ale daÂła sobie rade :)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Sytuacja, któr¹ tak prze¿ywacie z punktu widzenia widza by³a zabawna - muszê siê przyznaÌ, ¿e trochê siê uœmia³am :rozglada: No, ale Agacie do œmiechu nie by³o, to fakt ;) Trzeba jednak powiedzieÌ, ¿e zachowa³a zimn¹ krew :D Ja na jej miejscu chyba bym uciek³a ze studia, gdyby grunt zacz¹³ mi siê paliÌ pod nogami :lol: A ona zosta³a i da³a sobie ze wszystkim œwietnie radê :D
Skoro ty siĂŞ przyznaÂłaÂś do tego , Âże siĂŞ ÂśmiaÂłaÂś , to ja teÂż :lol: !! Ale my notka niedobrzy jesteÂśmy :devil: !! Agatka jednak ma stalowe nerwy :D !!
Mia³a czas teraz na och³oniêcie -ca³¹ godzinê :lol: !! I jest ju¿ uspokojona w serwisie :D
Rozmowy faktycznie byÂły udane :D W koĂącu ktoÂś dobrze utytuÂłowaÂł ''szanownÂą paniÂą redaktor'' - mam na myÂśli Grzeszczaka :D A ta z Mazurkiewiczem - doradcÂą personalnym jeszcze bardziej udana :brawa: Agata konkretna i przygotowana, rozmĂłwca konkretny i rozmowĂŞ w finale moÂżna okreÂśliĂŚ jako konkretnÂą :D
Teraz jest juÂż bardzo dobrze, jeÂśli idzie o formĂŞ Agaty, a przecieÂż to dopiero poczÂątki :D
Strach siĂŞ baĂŚ :tanczy: !! JeÂżeli oczywiÂście zamierzamy peÂłniĂŚ funkcje publiczne i dostaniemy sie kiedyÂś w ogieĂą krzyÂżowych pytaĂą Agatki :lol: !!
Co tam jeszcze? :D Na razie capsy z pierwszego serwisu :D
Ajjhhh ten bluebox :lol: !! odmienia nam nie do poznania AgatkĂŞ :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ja w sprawie pozamerytorycznej :stop: Czy zauwaÂżyliÂście, Âże ta nowa bluzka Agaty jest przeÂświtujÂąca ? :spiewa: :rozglada:
kuomi1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 paź 2007, 18:22

Post autor: kuomi1 »

az tak nisko nie patrzylem :D tasiemka dziaÂła na mnie odpychajÂąco :) i moze dlatego...
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Ja w sprawie pozamerytorycznej :stop: Czy zauwaÂżyliÂście, Âże ta nowa bluzka Agaty jest przeÂświtujÂąca ? :spiewa: :rozglada:
A ja mam ochotê dzisiaj poruszaÌ kwestie wy³¹cznie maryyyyyyyyyyyyyyyytoryczneeeeee :lol: !! :tanczy: !! Agatka dzisiaj zdecydowanie nastroi³a mnie merytorycznie :tanczy: A jej swoboda podczas rozmowy urzek³a :P !!
az tak nisko nie patrzylem :D tasiemka dziaÂła na mnie odpychajÂąco :) i moze dlatego...
Nie wierzĂŞ , Âże nie zastanawiaÂłeÂś siĂŞ nad iÂście merytorycznÂą technikÂą wiÂązania kokardki :> ?? :lol:
Ostatnio zmieniony niedziela 28 paź 2007, 20:33 przez marcinkowsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

epsztajnek pisze:Ja w sprawie pozamerytorycznej :stop: Czy zauwaÂżyliÂście, Âże ta nowa bluzka Agaty jest przeÂświtujÂąca ? :spiewa: :rozglada:
..a ja nawet nie zwraca³em uwawi na kokardki..wst¹¿eczki i supe³ki :D

..sÂłuchaÂłem Agatki dzis jak Âświnia grzmotu :lol:
..nie poznawaÂłem a jednoczeÂśnie wydawaÂła mi siĂŞ taka jak zawsze :D
..coÂś niesamowitego :D

..jednak jak poczuÂła siĂŞ doceniona i powierzyli jej powaÂżne zadanie - to pokazaÂła na ile jÂą staĂŚ 8)
..choĂŚ wiem i przychylĂŞ siĂŞ do opinii notki Âże to jeszcze nie wszystko :tanczy:

..i obejrzaÂłem raz jeszcze sytuacjĂŞ po rozmowie i teraz juÂż nie wydawaÂła mi siĂŞ taka dramatyczna jak za pierwszym razem :D
..pchhiiii - nic sie nie staÂło tak naprawdĂŞ :)

..ojej - juÂż ta godzina :shock:
..a ja jeszcze nie spakowany :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:
epsztajnek pisze:Ja w sprawie pozamerytorycznej :stop: Czy zauwaÂżyliÂście, Âże ta nowa bluzka Agaty jest przeÂświtujÂąca ? :spiewa: :rozglada:
..a ja nawet nie zwraca³em uwawi na kokardki..wst¹¿eczki i supe³ki :D
''Uwawi'' - :> eeeeee :klamca: wkopaÂłeÂś siĂŞ kÂłamiesz -wydaÂło siĂŞ :lol: !!
..sÂłuchaÂłem Agatki dzis jak Âświnia grzmotu :lol:
..nie poznawaÂłem a jednoczeÂśnie wydawaÂła mi siĂŞ taka jak zawsze :D
..coÂś niesamowitego :D

..jednak jak poczuÂła siĂŞ doceniona i powierzyli jej powaÂżne zadanie - to pokazaÂła na ile jÂą staĂŚ 8)
..choĂŚ wiem i przychylĂŞ siĂŞ do opinii notki Âże to jeszcze nie wszystko :tanczy:
CiĂŞÂżko byÂłoby nie sÂłuchaĂŚ :D !! Agatka ma przecieÂż nad nami peÂłniĂŞ wÂładzy :lol: !! no i my w naszÂą krĂłlowÂą od poczÂątku bardzo wierzyliÂśmy i nadal wierzymy :tanczy: !! Kto wie czy teraz nie jeszcze mocniej , mocniej , mocniej :tanczy: !!
..i obejrzaÂłem raz jeszcze sytuacjĂŞ po rozmowie i teraz juÂż nie wydawaÂła mi siĂŞ taka dramatyczna jak za pierwszym razem :D
..pchhiiii - nic sie nie staÂło tak naprawdĂŞ :)
Ja juÂż za pierwszym razem w zestawieniu z caÂłym raportem zbagatelizowaÂłem caÂłe zajÂście :)
..ojej - juÂż ta godzina :shock:
..a ja jeszcze nie spakowany :lol:
Ojejhhh rzeczywiÂście -zaraz kolejny serwis :shock: ??!! :lol:
ChociaÂż Agatka mĂłwiÂła , Âże o 23. podsumowanie juÂż :mhm:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ojejhhh rzeczywiÂście -zaraz kolejny serwis :shock: ??!! :lol:
ChociaÂż Agatka mĂłwiÂła , Âże o 23. podsumowanie juÂż :mhm:
No có¿ ,dzisiaj Agata nie okaza³a siê przezorna tak jak wczoraj i zapowiedzia³a serwis , którego nie ma... :devil: :devil: :devil: Czekamy wobec tego na 23:30...

[ Dodano: Nie PaÂź 28, 2007 10:15 pm ]
I warto byÂło czekaĂŚ do 23:30 :tanczy: Dzisiaj byÂły na koniec Âżyczenia Dobrej Nocy i seria boskich spojrzeĂą...
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 16 gości