Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Wzorzec wzorcem, ale Asia patrzy w tego pana jak zauroczona. Nie czepiam się, ale dziwi mnie to trochę.
Jacek-t pisze:Joasia i tak zdołała przemycić reklamę Podlasia - tym razem w postaci zalet kuchni w Tykocinie.
I przy okazji Wasylowi, bo ponoć przewodnik po Tykocinie napisał. :D
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

Co do pana Macieja.
Z jednej strony wzorzec dziennikarski, owszem. Ale ja (jak zwykle) doszukuję się czegoś głębiej.
Kto wie czy podświadomie nie jest on dla panny Joanny uosobieniem stateczności, zakotwiczenia, ugruntowania czy może czasem po prostu wciśnięcia na hamulec. Jeździ ta nasza Joasia ciągle na linii Siematycze-Wawa, Wawa-Siematycze, praca-dom, dom-praca,
a gdzie chwila dla samej siebie i Jej romantycznego (chyba nie mamy wątpliwości) serca?
Mam nadzieje, że jest ktoś w Jej pobliżu (i nie jest to @nouze ;) kto - kiedy tego potrzebuje - "zatrzyma" dla niej czas
(a niekoniecznie zabierze na szalony rajd kutrem :plus: przy którym "porankowa" Joanna nam rozkwitnie, ja piękna biała róża,
a my będziemy mieli czerpać jeszcze więcej przyjemności z Jej oglądania, słuchania, współobcowania. :)
ps. Uradowała mnie dzisiaj tym kolorem koszuli (uwielbiam taki). :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

nouze pisze:Zamienili prowadzących miejscami na zapowiadajce
Dziś ten wpis nie stracił na aktualności, ale tym razem poszło we właściwą stronę. :brawa:
Da się? Da się! Jak Joasia jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na swoim miejscu. 8)

P.S Widzę, że jutro oprócz gości okołoegipskich-nazwijmy to umownie, będzie także p. Tomasz Zimoch.
A, że Krynie ze sportu wszystko interesuje, tymbardziej liczę na fajną rozmowę, co znając pana Tomasza oraz oczywiście Joasie jest więcej niż pewne.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Pewnie będzie o skokach i zaskakująco dobrym występie naszej drużyny. Joanna chyba ze skokami średnio stoi, bo nazwiska Morgenstern niedawno nie wiedziała jak wymówić. Co do zapowiadajki, to ja bym dorzucił jeszcze jedną maleńką modyfikację:

Obrazek

Niedoczekanie moje...
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Dzisiaj Joasia nie tylko ze studia:

Obrazek
Obrazek

Ale i z Centrum Nauki Kopernik (choć oczywiście nie na żywo):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Wygląda na to że jeszcze nie raz dzisiaj obejrzymy Joannę w Centrum Kopernika, może doczekamy się Asi przy jakimś "eksponacie".
Obrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

A co to? A kto to?
"Koralowa" dziewczyna!! :D
Aha, trzeba wysłać jeszcze jednego mejla ostrzegającego o skutkach siedzenia na krawędzi krzesełka, bo po ostatnim wnioski nic a nic nie wyciągnięte. :hmm:
Ale przekorna :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Szkoda tylko, że korale ukryte pod kołnierzem :rozglada:
Jak zobaczyłem Joannę z Marcinem w "centrum..." od razu zamarzyła mi się cała seria wypraw, jak niegdyś z Dagmarą :rydzyk:
Sytuacja w Egipcie zaczyna destrukcyjnie działać na Joannę - biedna, nie dała rady wymówić słowa "obrabowana" mimo kilku prób :lol2:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

epsztajnek pisze: Jak zobaczyłem Joannę z Marcinem w "centrum..." od razu zamarzyła mi się cała seria wypraw, jak niegdyś z Dagmarą :rydzyk:
To samo przyszło mi na myśl.
epsztajnek pisze:Sytuacja w Egipcie zaczyna destrukcyjnie działać na Joannę - biedna, nie dała rady wymówić słowa "obrabowana" mimo kilku prób :lol2:
Chyba Joasia nie mogła się zdecydować czy ma być "obrabowana" czy "ograbiona" i uparcie wychodziło "obrabiona" :D .
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

Nowa pozycja: "Na spalonego" :lol2:
Och.. Asia byłaby doskonałą sędzią :aniol:
Decyzje byłyby w pełni suwerenne i niepodważalne. :grozi:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Korale koralowe koralami, a mnie najbardziej podoba się element ozdobny na szyi Joasi podczas wizyty w centrum nauki.
A co tam, uszło by coś takiego za stołem prezenterskim! :lol2:
epsztajnek pisze:od razu zamarzyła mi się cała seria wypraw
Pierwszy krok do całej serii został zrobiony. Kto wie, może to będzie jakiś pomysł na ubogacenie Poranka.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrekn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 27 gru 2007, 10:39

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrekn »

Czy mógłby ktoś wrzucić ten fragment z nartami i kaskiem z poranku 15 stycznia ?
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Asia była gościem DDTVN przed kilkoma minutami. Opowiadała o związku z Tomaszem Marcem, jak to wygląda na redakcyjnym korytarzu i rozwiązała tajemnicę tego forum - kiedy ten ślub :)
aneta101
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: środa 28 kwie 2010, 21:22

Re: Joanna Kryńska

Post autor: aneta101 »

Kiedy?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 34 gości