Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Joasia z Marcinem sprawdzili jak płyn do płukania jamy ustnej oraz batoniki z adwokatem wpływają na stan trzeźwości.
Obrazek
Joasia wybrała słodkości
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pycha!
Obrazek
Obrazek
Wymęczyli Panią Redaktor, ale wynik 0.0
Obrazek
Obrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

Już widzę te batoniki..wielkości większych bateryjek musli ziarniste :spiewa:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Batonik wielkości... telefonu. Ale ten drugi zdaje się był śmietankowy, więc pewnie cały ten adwokat przykrył :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Ważne, że wydania pt. "niestrudzeni reporterzy na tropie.." będa w kolejnych weekendowych Porankach kontynuowany. :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

Ja i tak nie wierzę, żeby Ona je zjadła w całości :P , dwa !? z domieszką czekolady !? Zwykłe cuda dobrego montażu.
Przy teście "zaraz po" już jakoś nie zjadła kolejnych dwóch. 8)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jak tak patrze na te ujęcia to już widzę te propozycję od marsa, snickersa, prince polo itp składane Joasi przez reklamodawców. Jak tylko na Podlasiu jest jakaś porządna batonikolandia, to radze się spieszyć. :lol2:

Poseł Gowin bardzo pozytywnie przyjął zmiany porankowe, ale jak stwierdził nie ma czasu na oglądanie Poranków.
Ja też teoretycznie nie mam, a oglądam. :spiewa:

A co do zielonej Joasi tuż po siódmej, myśmy już takie myki stosowali lata temu. 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

incognito pisze:Przy teście "zaraz po" już jakoś nie zjadła kolejnych dwóch.
A co Ty byś chciał, żeby Asia nie tylko marynarką przypominała wcześniej wspomniane posłanki? :grozi: Ale rzeczywiście, jak tak teraz patrzę to mam podejrzenia że Asia zjadła wyłącznie ten śmietankowy, a panom policjantom wyraźnie pokazywała "dwa" paluszkami. :klamca:
maxxx pisze:Ważne, że wydania pt. "niestrudzeni reporterzy na tropie.." będa w kolejnych weekendowych Porankach kontynuowany.
Może już jutro :rydzyk:
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Fabian »

Asia powtarza błąd leksykalny. "Nie łudzi się, że nie osiągnie sukcesu...". Za dużo tych przeczeń, powinno być "Nie łudzi się, że osiągnie sukces...".
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

maxxx pisze:Ważne, że wydania pt. "niestrudzeni reporterzy na tropie.." będa w kolejnych weekendowych Porankach kontynuowany. :tanczy:
Dla mnie to najlepsza wiadomość w dzisiejszym Poranku. No i fakt, że dzisiejszy "test alkoholowy" był zrealizowany w identycznym stylu co pamiętne wyprawy
z Dagmarą. Moje marzenie z poprzedniego Poranka zaczyna się spełniać :jupi:
Fabian pisze:Asia powtarza błąd leksykalny. "Nie łudzi się, że nie osiągnie sukcesu...". Za dużo tych przeczeń, powinno być "Nie łudzi się, że osiągnie sukces...".
Też mnie to ukłuło w ucho :mhm:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze:Mimo wszystko, jeszcze dwa miesiące temu nie do pomyślenia by było żeby Joanna nie powiedziała że materiał ukazał się najpierw w PzP. Zero sentymentu jak widać.
Przypomniał mi się drobiazg z dzisiejszego Poranka, ale ważny - Joanna wymieniła dzisiaj , że coś ( nie już pamiętam co ) było pokazane w PzP.
Także nasze podejrzenia, że Joanna postanowiła na złość milczeć o PzP, są bezpodstawne :grozi:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Rafał Stangreciak był gościem przy okazji omawiania jednego z materiałów PzP. Kiedy Marcin kończył rozmowę i pożegnał Go tylko z nazwiska, Asia swoim dawnym zwyczajem, grzecznie acz wyraźnie wtrąciła jakiego programu jest reporterem. :)

Ale niewykluczone że mogła się Joanna jakiś czas boczyć na program, tylko jak to kobieta - przeszło z czasem.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Malutkie ziarenko prawdy może w tych naszych spostrzeżeniach i było, ale Joasia to klasa sama w sobie, choćby dlatego zapewne skończymy na domysłach. :spiewa: Na pewno ma nadal sentyment, nie wierze, że nie. :roll:
Ale musi wiedzieć, że w Poranku jest równie moooocno doceniana, o choćby przez moją skromną osobę. :lol2:
Asia na chwilkę pojawiła się również w Szkle Kontaktowym, jak dyskutuje z Poncyljuszem na tematy okołomuzyczne tuż przed wejściem na antene. Nawet w "Faktach" też mignęła. :tanczy:

Tak sobie jeszcze myślę, że w tych całych zmianach te weekendowe formuły to okazały się zbawienne dla nas. Nawet nie chce myśleć, jak byłbym wkurzony widząc jak Jej talent byłby stłamszony tylko do kilku serwisów porankowych..

Uciekam, do siódmej już całkiem niedaleko. :hmm: :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Marcin: J.Lo czy Joanna K. - z kim Państwo chcieliby oglądać Super Bowl? Na razie prowadzi Joanna K.
Joasia: Niemożliwe, może to dlatego że ze mną łatwiej się dogadać.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Hola, hola! Zbojkotowałeś Joasię na Balu Dziennikarzy. :) Wizyta służbowa, w ramach Niestrudzonych reporterów...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak liczyłem na Annę Jot w balowej sukni... ;(

Edit 8.29:
Ten moment jak Asia podbiegła do stołu przywołana przez Marcina, był prawie jak Baywatch :lol2:
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Fabian »

Jest szansa na nagranie rozmowy z Andrzejem Komorowskim?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kurier237 i 19 gości