Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

W rozmowie z goÂściem to podenerwowanie Pawla ujawniÂło siĂŞ szczegĂłlnie. SiedziaÂł tam taki posĂŞpny z rĂŞkami pod stoÂłem. Chyba nie chciaÂł uderzyĂŚ rozmĂłwcy? :mhm: :lol:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:o PaweÂł ....., uderzyĂŚ rozmĂłwcĂŞ :> My chyba nie o tym samym Pawle piszemy :lol:
ByÂł skrĂŞpowany trochĂŞ, bo panowie byli bardzo bojowo do dyskusji nastawieni i jedynie w ich kontekÂście istniaÂła groÂźba przejÂścia do rĂŞkoczynu :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No a dziÂś w urodzinowym filmiku wymieniony ''obrazkowo'' wÂśrĂłd osobowoÂści tvn24 :lol2:

A jaki rozrywkowy - na kolegium do czerwonoÂści rozgrzaÂł i rozbawiÂł swoich kolegĂłw :lol:
Dobre to byÂło 8)
ÂŻe teÂż w serwisach ma takiego ... pietra :>
Ostatnio zmieniony środa 09 sie 2006, 20:55 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WpraszaÂł siĂŞ do popoÂłudniowego magazynu! :D :D :D A co na to Pochanke, Marciniak i Grass, hĂŞ? :devil:
MĂłgÂłby byĂŚ jeszcze taki luÂźny za stoÂłem prezenterskim, bo ostatnio ciÂągle zestresowany. :lol2:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ale PaweÂł sie dzisiaj napracuje. Ma wejÂścia co chwile z OkĂŞcia.
Teraz relacjonuje ewakuacje naszego najwiĂŞkszego :lol: portu lotniczego.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

PaweÂł wyglÂąda dzisiaj jak Sakowska w spodniach. :lol: Ten sam kolor wÂłosĂłw, makijaÂż na twarzy. Po co mu to? Faceci nie muszÂą nakÂładaĂŚ na siebie tony pudru. To i tak Âźle wyglÂąda w telewizji. :x
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

By³ od rana :> A Funcky taka uradowana, bo w Raporcie wieczornym widzia³a relacjê Paw³a :> Tzn. ¿e by³ tam - na Okêciu - pó³ doby :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:By³ od rana :> A Funcky taka uradowana, bo w Raporcie wieczornym widzia³a relacjê Paw³a :> Tzn. ¿e by³ tam - na Okêciu - pó³ doby :>
No byÂł, byÂł ...w swoim Âżywiole :) wierciÂł siĂŞ, krĂŞciÂł, nadawaÂł rĂłwno - miaÂłam wraÂżenie, Âże zaraz bĂŞdzie gestykulowaÂł, albo zaraz wskoczy do mnie przez ekran do pokoju :lol: Ten facet to chodzÂący wulkan energii, nic dziwnego, Âże "gorzej" wypada w serwisach, ludzie przeciez on tam nie moÂże usiedzieĂŚ, widaĂŚ, Âże najchetniej to sam zrelacjonowaÂłby wszystko zewszÂąd naraz.
P.S. Masz racje Funcky- fajny z niego facet! 8)
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

P.S. Masz racje Funcky- fajny z niego facet!
Wiem, wiem :lol2: Muszê byÌ nieskromna, ale ja bardzo czêsto mam racjê i gromadzê wokó³ siebie tylko i wy³¹cznie fantastycznych ludzi :lol2:
No to mam do nadrobienia :D Tak siĂŞ dziwnie i niekorzystnie niestety dla mnie zÂłoÂżyÂło, Âże nie mogÂłam PawÂła tego dnia oglÂądaĂŚ, ale wiem, Âże musiaÂł byĂŚ rewelacyjny – wiem to, bo juÂż wczeÂśniej to zaobserwowaÂłam – wiem co on potrafi i na ile go staĂŚ :D A teraz pozostaje mi tylko wierzyĂŚ w Wasze relacje z tamtego dnia :D PaweÂł faktycznie poczekaÂł na mnie do Raportu wieczornego :tanczy: WiĂŞc przynajmniej namiastkĂŞ tego, co dziaÂło siĂŞ caÂły dzieĂą mogÂłam zobaczyĂŚ ;)
Co do urodzin TVN24 – znowu z Waszych relacji wnioskujĂŞ, Âże fety nie byÂło, ale kompletnie nie spodziewaÂłam siĂŞ, Âże PaweÂł w takim filmiku urodzinowym moÂże zostaĂŚ uwzglĂŞdniony :o
I to w dodatku przy okazji tak sympatycznego kolegium reporterĂłw :lol:
A co do stresu w serwisach, to ja juÂż pisaÂłam, Âże to wina promptera :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wielki powrĂłt pana PÂŁ :D
Kompletnie siê go nie spodziewaliœmy, w³¹czam tvn po wpó³ do 9-tej a tam Pawe³ z Tomaszem Zubilewiczem sprzeczaj¹ siê o to, kiedy bêdzie prognoza pogody :devil: I jak to bywa w przypadku prognoz pogody z Zubim dowiedzieÌ siê mo¿na ciekawych rzeczy na ró¿ne tematy. Dziœ np. dowiedzieliœmy siê, ¿e Pawe³ i Zubi mieszkaj¹ w jednej dzielnicy i znaj¹ siê nie tylko z pracy :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Wielki powrĂłt pana PÂŁ
Nast¹pi³ ju¿ wczoraj, kiedy to mogliœmy podziwiaÌ materia³ przez Paw³a przygotowany dla Raportu wieczornego :D Materia³ traktowa³o wiêŸniach, którzy z powodzeniem mog¹ w czasie odsiadki pracowaÌ w ró¿nych zawodach. Pawe³ odwiedzi³ jedno z wiêzieù i rozmawia³ z paroma skazanymi :D
Kompletnie siĂŞ go nie spodziewaliÂśmy
No niestety :( Ale z ranka nigdy nie jest zbyt ciekawie ;) Dopiero moment, w którym pojawiaj¹ siê goœcie w studio jest pewnym o¿ywieniem atmosfery w studio :D Bo czytanie newsów z promptera, choÌ dzisiaj Paw³owi ta czynnoœÌ ju¿ ca³kiem dobrze wychodzi, nie jest niczym nadzwyczajnym i czyœ za co mo¿na pochlebne opinie wyra¿aÌ :lol2:
Tak wiĂŞc do rozmĂłw wracajÂąc, do tej pory PaweÂł przeprowadziÂł dwie. Pierwsza z ..... jakimÂś porucznkiem, nie pamiĂŞtam nazwiska, ale byÂł szalenie przystojny :jupi: Rozmowa moÂże nie do koĂąca im siĂŞ kleiÂła, ale byÂła bardzo merytoryczna :) Natomiast druga z Markiem BuĂŚko, oczywiÂście o BiaÂłorusi :]
DziÂś np. dowiedzieliÂśmy siĂŞ, Âże PaweÂł i Zubi mieszkajÂą w jednej dzielnicy i znajÂą siĂŞ nie tylko z pracy
KtoÂś moÂże wie, gdzie pomieszkuje Zubilewicz? ÂŁadna to dzielnica Warszawy? :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..dawno nic tu nie wklejaÂłem :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..zapracowany ;)

[ Dodano: Wto Sie 22, 2006 9:15 am ]
..gdzie Funcky siĂŞ podziewa :uhh:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

..gdzie Funcky siĂŞ podziewa
Podobnie jak PaweÂł - zapracowana :lol2:

Ale jak jej powiem, ¿e czekaj¹ na ni¹ tutaj prezenciki, to na pewno znajdzie czas, by tutaj zerkn¹Ì :lol2:

A PaweÂł jest w swoim Âżywiole - komisje Âśledcze :tanczy: PamiĂŞtam go bardzo dobrze z czasĂłw ''rywinowskiej'' ... a moÂże ''orlenowskiej'' ( :lol2: ) komisji.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Czasami w Âżyciu juÂż tak jest :twisted: Np. tak jak dzisiaj, kiedy mam czas, Âżeby telewizjĂŞ oglÂądaĂŚ, to po Pawle ani Âśladu :(
A PaweÂł jest w swoim Âżywiole - komisje Âśledcze
Œmia³o mo¿na tak napisaÌ :D To widaÌ i s³ychaÌ, ¿e taka skomplikowana tematyka go krêci :lol2: Sprawnie porusza siê miêdzy tymi wszystkimi nazwiskami œwiadków, cz³onków komisji, bankami, spó³kami, przedsiêbiorstwami .... :brawa: PóŸniej dziwiÌ siê, ¿e kiedy siedzi za sto³em prezenterskim nie jest do koùca sob¹ ;)
..dawno nic tu nie wklejaÂłem
DziĂŞki :buzi:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

PaweÂł tak ni stÂąd ni zowÂąd w raporcie siĂŞ pojawiÂł i tak ni stÂąd ni zowÂąd mu przerwali z powodu transmisji konferencji :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości