[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Mam Talent - 3,22 mln
MBTM - 2,64 mln
The Voice - 1,87 mln

Mnie szczerze mówiąc nudzą już programy muzyczne. Mimo iż "Mam Talent" nie ogląda się tak źle to po 1 odcinku tej serii zrezygnowałem z dalszego oglądania.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Mam wrażenie, że z tygodnia na tydzień jeśli chodzi o program jest coraz gorzej. Dlatego nie dziwi mnie tutaj spadek widowni.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Mam talent

Post autor: Debeet »

Z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej. Odcinki z Agustinem ogląda się znacznie lepiej niż z Kozyrą.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

O tak, odcinki z Agustinem wypadają lepiej niż z Robertem Kozyrą, ale w tej serii moim zdaniem póki co tylko 2 pierwsze odcinki były na dobrym poziomie. Kolejne 2 nieco bardziej nudne.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

Wydaje mi się, że w przypadku Mam Talent takie wyniki skończą się spadkiem programu.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

mam to samo zdanie. agurolla lepszym jurorem , lecz poziom od 2 odcinkow o wiele gorszy od poprzednich :(
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Mam talent

Post autor: musicomaniakk »

Weekendowa oglądalność:

Mam Talent - 3,55mln
Must Be The Music - 2,96mln
The Voice Of Poland - 1 część - 1,88mln, 2 część - 2,35mln
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Mam talent

Post autor: po31 »

Ta edycja jest naprawdę tandetna
Wolę zdecydowanie The Voice of Poland jest super i polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Ostatnio zmieniony sobota 05 paź 2013, 22:40 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono 2 posty. Proszę nie pisać dwóch wypowiedzi w odstępie minuty, tylko edytować poprzednią.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

Dla mnie realizacyjnie najlepsza edycja. Masa zaskoczeń, idiotycznych wystepow, najlepsze jury od 2giej edycji. Zdecydowanie lepiej sie oglada to niz TVoP ktore w tym sezonie... Przynudza i kompletnie nie porywa. Jak zadna edycja tego programu w ogole na swiecie, zreszta.
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Agustin w roli jurora to strzał w dziesiątkę, ale pod względem uczestników tegoroczna edycja jest słaba. Wszystko to już było. Jedyny uczestnik, który zasługuje na uwagę to ten zespół teatru cieni. Reszta już była.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

I Pani tworząca obrazki z piasku :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

A racja, zapomniałem o niej.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Mam talent

Post autor: szym »

A nie wydaje Wam się, że producenci ściągnęli kobietę od piasku i teatr cieni, żeby nie było nudno? Z tego co kojarzę Ci ludzie nie są nawet z Polski.

Obejrzałem oba występy i mimo wszystko jednak wersja ukraińska z piasekiem oraz zwycięzcy brytyjskiego "Mam Talent", czyli "Attraction" bardziej mi się spodobali, powiem wręcz, że zrobili na mnie piorunujące wrażenie - tutaj jakoś tak bez emocji. Może to też wina montażu, zamiast pokazywać z jednej kamery występ cieni to oni co chwile zmieniali ujęcia + komentarze prowadzących "oo! aaa! patrz, z tyłu tak stoją, a widać samolot!!". WTF :P

Oczywiście na plus jest to, że pojawiają się tego typu nowości w polskiej edycji, ale jakoś bardziej bym się pasjonował tym faktem, gdyby "Mam Talent" czymś zaskoczył, a nie pokazał to, co wygrało zagraniczne edycje parę lat temu.
:)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Wyniki programów talent-show
*Mam Talent (TVN) - 3,3 mln widzów
*Must Be The Music - Tylko Muzyka (Polsat) - 3,29 mln widzów
*MasterChef (TVN) - 3,02 mln widzów
*The Voice of Poland (TVP2) - 2,11 mln (1,8 mln - część pierwsza, 2,37 mln - druga)

Co ciekawe - "MT!" wygrał z "MBTM" tylko o 18 tys. widzów.

źr: muzyka.interia.pl
adrea6767
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 10:54

Re: Mam talent

Post autor: adrea6767 »

Wspaniały program,podziwiam ludzi którzy mają jakiś szczególny talent ja go nie mam :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość