Wiktory

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

sarna pisze:
Martin pisze:i muzycznÂą. Co roku jest taka sama... :x
No ja bym nie powiedzia³... Rubik gra³ wspania³¹ muzykê, która naprawdê bardzo mi sie poboba³a.
Jemu chyba chodziÂło o muzykĂŞ z oprawy graficznej, ktĂłra tak jak ona siĂŞ nie zmienia i wyglÂąda jakby byÂła z lat 90-tych no i chyba jest. :twisted:

A sama muzyka Rubika mi siĂŞ podobaÂła... 8) :)

A prowadzÂący (no wÂłaÂśnie zapomniaÂłem o nim) byÂł kiepski nawet bardzo. :? Bez tych kartek chyba by nie umiaÂł prowadziĂŚ tej gali... CiÂągle patrzyÂł w nie juÂż mogli daĂŚ mu promptera. :x
Ostatnio zmieniony wtorek 25 kwie 2006, 16:52 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Najgorsze byÂło to, Âże siedziaÂł. Czy naprawdĂŞ nie staĂŚ go byÂło, Âżeby sobie trochĂŞ postaÂł. Czy taki gwiazdor z niego, Âże nie moÂże prowadziĂŚ gali rozdania WiktorĂłw na stojÂąco. To lekcewaÂżenie widzĂłw i zaproszonej publicznoÂści. :x
Jemu chyba chodziÂło o muzykĂŞ z oprawy graficznej, ktĂłra tak jak ona siĂŞ nie zmienia i wyglada jakby byÂła z lat 90-tych no i chyba jest.
Tak, o to mi chodziÂło. 8)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

Sorry Martin, ale zrozumia³em to tak, bo napisane by³o o oprawie muzycznej - mog³em sie domyœleÌ, ¿e chodzi³o o muzyke do czo³ówki i prezentacji kandydatów.

A tak poza tym, to mnie tez nie pasuje, aby Durczoka wliczaĂŚ do gwiazd TVN. ZresztÂą taki daÂłem komentarz:
sarna pisze:trochĂŞ nie podoba mi sie to zdanie, Âże Kamila Durczoka wrzucacie w gwiazdy TVN. OczywiÂście, Âże jest juz w TVN i nie mam nic przeciwko temu, ale nie mowiÂłbym, ze to gwiazda TVN, bo jeszcze ani razu nire prowadziÂł FaktĂłw. ByĂŚ moÂże jest to przyszÂła gwiazda (raczej na pewno), ale na razie Durczok odniĂłsÂł sukces w TVP, a w TVN dopiero na niego czeka
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Media Link pisze:4,1 mln widzĂłw oglÂądaÂło w poniedziaÂłek transmisjĂŞ z gali wrĂŞczenia WiktorĂłw w telewizyjnej Jedynce. To o ponad 320 tys. mniej niÂż rok wczeÂśniej.
Nic dziwnego ludzie nie wytrzymali i nie ogladali tej nudnej gali. :roll: I chyba wszêdzie siê nie oby³o bez prze³¹czania na inny kana³... :twisted: Ja sam oglada³em tylko nominacje i wyniki niektórych kategorii. :roll: Jak TVP zrobi tak galê Miss World to bêdzie wstyd na ca³y œwiat... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

To ta gala byÂła wogĂłle transmitowana??
Chyba nie specjalnie sie zajêli jej reklam¹, skoro nawet nic o tym nie wiedzia³am, a TVP w³¹czam od czasu do czasu w ciagu dnia...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

nika pisze:To ta gala byÂła wogĂłle transmitowana??
Chyba nie specjalnie sie zajêli jej reklam¹, skoro nawet nic o tym nie wiedzia³am, a TVP w³¹czam od czasu do czasu w ciagu dnia...
No tak byÂła jak zawsze... :>

A galĂŞ reklamowali, ale sÂłabo ja widziaÂłem gdzieÂś tylko 2 - 3 promosy. :roll: A w nim pokazywali nominowanych do Wiktora publicznoÂści i zachĂŞcali do gÂłosowania...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Wiktory

Post autor: ktos »

Bez gali WiktorĂłw w TVP1

W tym roku zamiast transmisji 'na Âżywo' z gali rozdania nagrĂłd Wiktory 2006 widzowie Jedynki zobaczÂą jedynie 25 - minutowy skrĂłt.

Ceremonia rozdania WiktorĂłw odbĂŞdzie siĂŞ w tym roku dopiero 3 czerwca. Dotychczas organizowana byÂła w marcu lub w kwietniu. Po raz pierwszy od wielu lat wrĂŞczenie WiktorĂłw nie bĂŞdzie takÂże pokazywane na Âżywo przez TVP1. Stacja nada jedynie trwajÂący 25 minut reportaÂż z gali. Wyemitowany zostanie kilka dni po ceremonii - w sobotĂŞ 6 czerwca o godz. 15.35 - dowiedziaÂł siĂŞ portal Wirtualnemedia.pl.

TVP nie zdradza dlaczego nie bĂŞdzie relacji "na Âżywo".

Wiktory s¹ nagrodami Akademii Telewizyjnej przyznawanymi od 1985 roku. Ich pomys³odawc¹ jest Józef Wêgrzyn. Otrzymuj¹ je najpopularniejsze postaci telewizyjne. DziewiêÌ statuetek przyznaje Akademia Telewizyjna, z³o¿ona m.in. z dotychczasowych laureatów. Dziesi¹tego przyznaje publicznoœÌ. Rokrocznie wrêczane s¹ te¿ Super Wiktory za ca³okszta³t twórczoœci.

To juz nie lepiej daĂŚ tÂą gale do jakiejÂś innej telewizji aby byÂła caÂła transmisja 8) jeszcze ta pora 15 TVP coraz gorzej ;)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie dziwi mnie to gdyÂż ostatnio jak tvn zdobyÂł prawie wszystkie nagrody na innej gali to nie chcÂą oÂśmieszyc siĂŞ po raz kolejny.Po za tym kto inny rzÂądzi w tvp :mhm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O tym samym pomyÂślaÂłem gdy czytaÂłem ten artykuÂł. :D TVP nie chce robiĂŚ darmowej reklamy konkurencji jak to byÂło na ostatniej dali Telekamer. :D A pora - bez komentarza. :/
adam pisze:tvn zdobyÂł prawie wszystkie nagrody na innej gali
MoÂżna powiedzieĂŚ, Âże wszystkie moÂżliwe. :D Bo kategorie kabaret i muzyka nie sÂą zwiÂązane z jednÂą stacjÂą. Tak samo w sumie aktor i aktorka choĂŚ wiadomo za co w tym roku nagrodĂŞ dostaÂła Brodzik i MaÂłaszyĂąski...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To oczywiste, Âże TVP nie chce siĂŞ kompromitowaĂŚ po raz kolejny i nie chce transmitowaĂŚ sukcesu TVN.
Ale moim zdaniem, 20minutowy skrĂłt z tej gali i to po 15:00 jest jeszcze wiĂŞkszÂą kompromitacjÂą.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

PamiĂŞtam krzyk politykĂłw przy poprzedniej kompromitacji -pewnie to teÂż miaÂło jakiÂś wpÂływ na podjĂŞcie takiej decyzji
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Wiktory 2006: najwiĂŞcej nominacji dla Tomasza Lisa

Dopiero 3 czerwca, bez transmisji na Âżywo, ale bardziej demokratycznie z relacjami w trzech stacjach, odbĂŞdÂą siĂŞ Wiktory 2006. Nagrody wrĂŞczaĂŚ bĂŞdÂą m.in. prezes TVP, Nina Terentiew i BoÂżena Walter.


To bêdzie ju¿ 27. gala plebiscytu na osobowoœci telewizyjnego ekranu, który w 1985 zosta³ wymyœlony przez Józefa Wêgrzyna. Jak dowiedzia³ siê portal Wirtualnemedia.pl w tym roku w najwiêkszej liczbie kategorii, bo a¿ w czterech z jedenastu nominowany jest Tomasz Lis. Po dwie nominacje otrzymali El¿bieta Jaworowicz, Jerzy Turek, Robert Kubica, Ilona £epkowska, Krzysztof Ibisz, a tak¿e dziennikarska para Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski. Pewne jest, ¿e specjalnego Super Wiktora przyznanego przez Kapitu³ê na wniosek TVP otrzyma Krzysztof Kolberger. Zwyciêzców we wszystkich kategoriach wy³oni Akademia Telewizyjna z³o¿ona z laureatów Wiktorów z lat poprzednich, zaœ o tym komu przypadnie Wiktor Publicznoœci zadecyduj¹ widzowie.

Gala odbĂŞdzie siĂŞ w tym roku nie w Teatrze Narodowym jak w latach poprzednich, ale w Hotelu Sofitel Victoria. Jak zapowiadajÂą organizatorzy uroczystoœÌ ma mieĂŚ oryginalnÂą oprawĂŞ muzycznÂą. – To bĂŞdzie wieczĂłr skrzypcowy – mĂłwi JĂłzef WĂŞgrzyn, obecnie prezes organizujÂącej galĂŞ firmy Media Corporation. W czĂŞÂści artystycznej wystÂąpi Orkiestra „Sinfonia Viva” pod dyrekcjÂą Krzesimira DĂŞbskiego oraz laureaci Âświatowych konkursĂłw skrzypcowych: Mariusz Patyra i Agata Szymczewska. CeremoniĂŞ poprowadzi Maciej OrÂłoÂś. – To jedna osoba, ale duÂżo dookoÂła bĂŞdzie siĂŞ dziaÂło – zdradza tajemniczo WĂŞgrzyn.


Tego wszystkiego widzowie nie bêd¹ mogli jednak zobaczyÌ na ¿ywo, poniewa¿ gala po raz pierwszy od dziesiêciu lat nie bêdzie transmitowana bezpoœrednio na antenie Jedynki. Rezygnacjê z tej formy emisji TVP t³umaczy wieloma powodami. Jednym z nich jest spadaj¹ca od lat ogl¹dalnoœÌ gali. Jak wynika z danych AGB Nielsen Media Research w 2002 roku transmisja z wrêczenia Wiktorów przyci¹gnê³a przed ekrany niemal 7 mln widzów, zaœ w zesz³ym roku galê ogl¹da³o ju¿ tylko niewiele ponad 4 mln osób, mimo umiejscowienia programu w najlepszym czasie antenowym, bo tu¿ po 20.00.
- Ta tendencja spadkowa nie mogÂła pozostaĂŚ bez wpÂływu na strategiĂŞ wizerunkowo-marketingowÂą Telewizji Polskiej i na decyzjĂŞ o ograniczeniu emisji WiktorĂłw – mĂłwi nam Aneta Wrona, rzecznik prasowa TVP.

Innym powodem, ktĂłry podaje TVP jest zorganizowanie gali dopiero w czerwcu, podczas gdy, w poprzednich latach odbywaÂła siĂŞ ona w marcu bÂądÂź kwietniu. - To bardzo póŸno jak na imprezĂŞ - plebiscyt, ktĂłrego celem jest podsumowanie wynikĂłw roku poprzedniego. Na ogó³ tego rodzaju plebiscyty majÂą sens znacznie wczeÂśniej, najpóŸniej pod koniec pierwszego kwartaÂłu roku nastĂŞpnego – tÂłumaczy Wrona i dodaje, Âże przy tak pó¿nej emisji „emocje widzĂłw opadajÂą i nie przeÂżywajÂą oni tak Âżywo wynikĂłw plebiscytu”.

Nieco inaczej caÂła sytuacjĂŞ widzi jednak sam twĂłrca WiktorĂłw. Jak mĂłwi nam JĂłzef WĂŞgrzyn, jego firma przystÂąpiÂła do przygotowywania gali bardzo wczeÂśnie, zaÂś porozumienie z TVP w sprawie transmisji zostaÂło podpisane, gdy wicedyrektorem Jedynki byÂł jeszcze JarosÂław Grzelak, obecnie szef Agencji Informacji w TVP – Potem wszystko siĂŞ zmieniÂło, odpowiedzialne osoby przestawaÂły pracowaĂŚ, potem wracaÂły, pojawiaÂły siĂŞ nowe, kaÂżdy miaÂł inne koncepcje – tÂłumaczy WĂŞgrzyn - Jak moÂże funkcjonowaĂŚ nadawca, szczegĂłlnie publiczny, gdy nie ma decyzyjnoÂści, bo ze wzglĂŞdĂłw politycznych coÂś siĂŞ zmienia? – pyta dr Krystyna Doktorowicz, medioznawca z Uniwersytetu ÂŚlÂąskiego.

Ostatecznie, aby wybrn¹Ì z tej sytuacji i nie opóŸniaĂŚ dalej ceremonii wrĂŞczenia WiktorĂłw, organizator zdecydowaÂł, Âże Âżadna ze stacji nie bĂŞdzie mieĂŚ praw do transmisji na Âżywo, a galĂŞ rejestrowaĂŚ bĂŞdÂą kamery trzech czoÂłowych telewizji - TVP, Polsatu i TVN. KaÂżda z nich bĂŞdzie mogÂła takÂże nadaĂŚ wÂłasne relacje z uroczystoÂści, zaÂś wÂśrĂłd wrĂŞczajÂących Wiktory bĂŞdzie nie tylko prezes TVP Andrzej UrbaĂąski, ale takÂże dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew czy BoÂżena Walter. - KiedyÂś w przeszÂłoÂści jak tak byÂło, wiĂŞksza byÂła obecnoœÌ WiktorĂłw w mediach, bo nikt nie wyprzedzaÂł transmisjÂą na Âżywo – mĂłwi nam Wegrzyn.

Publiczna Jedynka nada 25 - minutowy reportaÂż z gali, ktĂłry pokazany zostanie w ÂśrodĂŞ 6 czerwca, jednak w nienajlepszym czasie antenowym, bo o godz. 15:35. - JeÂśli bĂŞdzie w telewizji publicznej retransmisja czy skrĂłt w ÂśrodĂŞ o takiej porze, to lepiej Âżeby go w ogĂłle nie byÂło - uwaÂża Krystyna Doktorowicz. Z kolei komercyjne stacje ograniczÂą siĂŞ prawdopodobnie jedynie do relacji z WiktorĂłw w dziennikach czy programach poÂświĂŞconych wydarzeniom kulturalnym i show businessowi jak nadawany w TVN „Co za tydzieĂą”.


JĂłzef WĂŞgrzyn zaznacza, Âże chciaÂłby, aby zastosowane w tym roku rozwiÂązanie funkcjonowaÂło takÂże w przyszÂłoÂści. – MogÂłaby powstaĂŚ taka fundacja np. przy Akademii WiktorĂłw, ktĂłra organizowaÂłaby ceremoniĂŞ wrĂŞczenia nagrĂłd, zaÂś telewizje albo kupowaÂłyby transmisje albo retransmitowaÂły czy zamieszczaÂły relacje z gali - mĂłwi Wegrzyn. - Najlepszy jest skrĂłt transmisji. Wtedy kaÂżda stacja bĂŞdzie promowaÂła swoich ludzi, ktĂłrzy otrzymajÂą tam nagrody – wtĂłruje mu Doktorowicz.

Dla Telewizji Polskiej relacja z WiktorĂłw nie jest aÂż tak istotna, poniewaÂż ta stacja ma w swojej ofercie bardzo wiele innych podobnych imprez. – W styczniu transmitowaliÂśmy galĂŞ Telekamer, w marcu - galĂŞ Polskich Or³ów, w poÂłowie kwietnia relacjonowaliÂśmy Fryderyki. WÂśrĂłd imprez, ktĂłre TVP zamierza nadal pilotowaĂŚ, jest rĂłwnieÂż Festiwal Polskiego Filmu Fabularnego w Gdyni – wylicza Aneta Wrona.

- Mamy w Polsce nadmiar tego typu nagrĂłd, gali w porĂłwnaniu do autentycznych osiÂągniĂŞĂŚ w dziedzinie kultury, sztuki czy twĂłrczoÂści telewizyjnej – uwaÂża Krystyna Doktorowicz. Jednak jej zdaniem Wiktory sÂą waÂżne i dla Âśrodowiska mediĂłw i dla widzĂłw, ktĂłrzy swoich faworytĂłw wybierajÂą w plebiscycie Wiktora PublicznoÂści. - Wiktory bardziej pociÂągajÂą publicznoœÌ niÂż nagrody filmowe. Postacie telewizyjne sÂą wbrew pozorom znacznie bliÂższe widzom niÂż aktorzy czy reÂżyserzy – konkluduje.

Nominowani do WiktorĂłw i SuperwiktorĂłw 2006

Najpopularniejszy polityk
Zbigniew Ziobro, Kazimierz Marcinkiewicz, RadosÂław Sikorski

NajwyÂżej ceniony komentator lub publicysta

ElÂżbieta Jaworowicz, Bogdan Rymanowski, Dorota Gawryluk, Krzysztof SkowroĂąski, Tomasz Lis

Najpopularniejszy aktor telewizyjny
Piotr Adamczyk, Borys Szyc, MaÂłgorzata KoÂżuchowska, Joanna Brodzik, Jerzy Turek

Gwiazda piosenki i estrady
Piotr Rubik, Katarzyna Cerekwicka, Anna DÂąbrowska

Najlepszy prezenter TV
JarosÂław Kret, Kamil Durczok, Maciej OrÂłoÂś, JarosÂław GugaÂła, Hanna Smoktunowicz

TwĂłrca najlepszego programu telewizyjnego
Ilona ÂŁepkowska, Tomasz Sekielski i Andrzej Mrozowski, Jacek ÂŻakowski i Piotr Najsztub, Tomasz Lis, Leszek KumaĂąski

OsobowoœÌ telewizyjna
ElÂżbieta Jaworowicz, Jerzy Bralczyk, Szymon Majewski, Tomasz Lis, Wojciech Mann

NajwiĂŞksze odkrycie telewizyjne
Robert Kubica, Krzysztof Ziemiec, Grzegorz Miecugow i Tomasz Sianecki, PaweÂł MaÂłaszyĂąski, Katarzyna Cichopek

Najpopularniejszy sportowiec
Otylia JĂŞdrzejczak, Adam MaÂłysz, DruÂżyna polskich siatkarzy, Robert Kubica

Wiktor publicznoÂści
Robert Janowski, Agnieszka Dygant, Krzysztof Ibisz, Tomasz Sekielski i Andrzej Mrozowski

Superwiktory
Ilona ÂŁepkowska i Tadeusz Lampka, Jerzy Maksymiuk, Jerzy Turek, ,Edward Miszczak, StanisÂław Tym, Andrzej Grabowski, Krzysztof Ibisz, Tomasz Lis, Alicja Resich - ModliĂąska

Krzysztof Kolberger – Superwiktor Specjalny przyznany przez Kapitu³ê na wniosek TVP.

ÂŁepkowskiej dali nominacje aby juÂż jednÂą kategorie wygraÂła TVP Cichopek odkryciem toku dobre, Pewno Lis wygra teÂż nagrode :D

MAM nadzieje zĂŞ TVN wygra wszystko ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i git. :D Gala Wiktory 2007 w niedzielĂŞ o 20:00 na TVN. :D TVP wszystko traci, a raczej sama wypuszcza z rÂąk do konkurencji. LiczĂŞ, Âże ta gala - podobnie jak TeleKamer w styczniu - bĂŞdzie sukcesem TVN. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

tvnfakty.pl pisze:Producenci postanowili wpuÂściĂŚ na niÂą wszystkie czoÂłowe stacje i transmisjĂŞ na Âżywo z ceremonii pokaÂże w tĂŞ niedzielĂŞ o 20:00 TVN!
A jednak nie bĂŞdzie to transmisja na Âżywo, tylko reportaÂż z fragmentami gali. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

CoÂś mi tu nie pasuje. :> Jak moÂże byĂŚ 3 czerwca reportaÂż z WiktorĂłw na TVN o 20:00 jeÂśli o tej samej porze, tego samego dnia zacznie siĂŞ gala rozdania WiktorĂłw? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 6 gości