Patrycja Redo-Łabędziewska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

mijajÂą juz kolejne .. lata.. ale uroda tej pani zawsze promienieje..
Racja, racja.
Gdyby jeszcze skrĂłciÂła wÂłosy tak jak na tym zdjĂŞciu to wyglÂądaÂła by cudnie :tanczy:
Pati tak jak dzisiaj czyli w spiĂŞtych wÂłosach (czyt. ulizana) nie podoba mi w ale rozpuszczonych :spiewa:
Obrazek
No, ale dziÂś wrĂłciÂła Patrycja, pewnie teraz zostanie nadÂłuÂżej
Bardzo na to liczĂŞ bo od przyszÂłego tygodnia wchodzi "Prosto z Polski". Czekam na jutrzejsze, krĂłtkie 12 minutowe spotkanie.
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

A kiedy bĂŞdzie premiera tego "Prosto z Polski" (tzn. ktĂłrego stycznia, bo to, Âże w 2007 wiem ;] )???
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

"Prosto z Polski" zadebiutuje juÂż 2 stycznia.
Ciekawi mnie z ktĂłrego miejsca bĂŞdÂą ten program nadawaĂŚ, przy stole czy moÂże na stojÂąco? Mogli by kadrowaĂŚ tak samo jak w zeszÂłorocznym przeglÂądzie prasy zagranicznej (widok na schody)
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Albo zrobia sprzed ekranu tylnoprojekcyjnego - tak jak byÂły program "ÂŻadnych Granic", albo sprzed "telebimu" studia biznesowego - tak jak niektĂłre wydania specjalne, albo po prostu... - tak jak "Kropka nad 'i' " "Prosto z Polski" bĂŞdzie miaÂło wÂłasne stusio. RozwiÂązanie zagadki we wtorek :)
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jedyne co jest pewne ze na zakÂączenie FaktĂłw Patrycja powiedziaÂła ;Do zobaczenia w przyszÂłym roku -zabrzmiaÂło to tak jakbyÂśmy mieli jej bardzo dÂługo widzieĂŚ.Raczej takie poÂżegnanie robi siĂŞ raz do roku wiĂŞc pewnie dlatego tak dziwnie wyszÂło
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Jaka miÂła noworoczna niespodzianka, Patrycja wreszcie prowadzi serwisy :D :D. Oby takich niespodzianek byÂło w tym roku jak najwiĂŞcej. I jeszcze podsumowanie drugiej poÂłowy roku 2006
Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

jak to siĂŞ staÂło Âże nikt Patrycji nie zrobiÂł capsĂłw w nowym programie

Obrazek
Obrazek
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

adam pisze:jak to siĂŞ staÂło Âże nikt Patrycji nie zrobiÂł capsĂłw w nowym programie
:> TeÂż tego nie pojmujĂŞ :rozglada: Tak Âślicznie w tym programie siĂŞ prezentuje :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

NaprawdĂŞ fajnie wyglÂąda Patrycja w czerni i w nowej oprawie graficznej nowego programu
Napewno polubiĂŞ ten ten serwis informacyjny
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

DÂżastina pisze:
adam pisze:jak to siĂŞ staÂło Âże nikt Patrycji nie zrobiÂł capsĂłw w nowym programie
:> TeÂż tego nie pojmujĂŞ :rozglada: Tak Âślicznie w tym programie siĂŞ prezentuje :D
Wiem, wiem zawaliÂłem, miaÂłem maÂłe problemy z kartÂą ale dzisiaj juÂż OK i naprawiam :D
Dzisiaj prezentowaÂła siĂŞ naprawdĂŞ cudownie w rozpuszczonych wlosach :brawa: :tanczy: :spiewa:, to jest to co lubiĂŞ.
Teraz czekam na wystĂŞp Anity.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

A ma ktoÂś dane o oglÂądalnoÂści "Prosto z Polski" :?:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Fakty popoÂłudniowe w porĂłwnaniu z Prosto z Polski byÂły trochĂŞ mdÂłe.
WidaĂŚ Âże Patrycja szybko siĂŞ w nowym programie odnalazÂła-
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

redix pisze:Hmmm, czy to kolejna degradacja? Od dwĂłch miesiĂŞcy nie miaÂła dyÂżuru w DnÂŻ :x a ma tylko FP, ktoÂś zepsuÂł chyba grafik. A tak wogĂłle to zapraszam do czĂŞstszego pisania w tym temacie :)

Na szczĂŞÂście teraz prowadzi i F16 i "Prosto z Polski" (pewnie Anita przygotowuje DP)-to tak na pocieszenie :) In fine: zdecydowanie za rzadko piszemy w tym temacie, wiĂŞc moÂże czas to zmieniĂŚ?!! :mhm:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

CzĂŞÂściej pisaĂŚ na pewno nie zaszkodzi

TeÂż nie pisaÂł bym o degradacji gdyÂż teraz ma wiĂŞcej pracy przy dwĂłch programach i czasu aby prowadziĂŚ DNÂŻ raczej nie ma
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

.
Gdyby jeszcze skrĂłciÂła wÂłosy tak jak na tym zdjĂŞciu to wyglÂądaÂła by cudnie :tanczy:
Pati tak jak dzisiaj czyli w spiĂŞtych wÂłosach (czyt. ulizana) nie podoba mi w ale rozpuszczonych

Popieram!!! :tanczy: DodaÂłbym jeszcze grzywkĂŞ, ktĂłrÂą miaÂła (niestety czas przeszÂły :( ) w 2005 roku. Wtedy prezentowaÂła siĂŞ naprawdĂŞ cudownie. :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mam capsy -chyba wczorajsze
w nich teÂż jest ulizana (czyt. w spiĂŞtych wÂłosach)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 14 gości