Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

Preferujê krótkie formy wypowiedzi :wink: Fraszki,sonety,wiersze w ostatecznoœci niezbyt d³ugie opowiadania.Jestem mistrzem formy krótkiej. :D Ostatnio zacz¹³em pisaÌ ksi¹¿kê i po 20 stronie stwierdzi³em ¿e jest nie do czytania. :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kazimiera szczuka

Post autor: Aleksandra »

salladyn pisze:Preferujê krótkie formy wypowiedzi :wink: Fraszki,sonety,wiersze w ostatecznoœci niezbyt d³ugie opowiadania.Jestem mistrzem formy krótkiej. :D Ostatnio zacz¹³em pisaÌ ksi¹¿kê i po 20 stronie stwierdzi³em ¿e jest nie do czytania. :)
Ojej ;) Ja swojÂą powieÂśc epistolarnÂą jakopÂś prowadzĂŞ do koĂąca :) List nie jest dÂługÂą formÂą, wiĂŞc moÂżemy napisaĂŚ list zbiorowy do ludu :P

Love
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

Kazimiera u Manna w programie " DuÂże dzieci" - najblÂższa sobota -17.15-TVP 2. :D Pozdro dla Wszystkich "Kaziolubnych" .
nowicjusz
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ChoÌ nie przepadam za tym programem ten odcinek napewno zobaczê. :D Jestem bardzo ciekawy jakie pytania by³y do Kazimiery... :evil2: i co musia³a zrobiÌ ¿eby j¹ przyj¹Ì do klubu (?) :evil2: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W dzisiejszym "Super Expressie" jest artykuÂł o Kazi. W necie moÂżecie go zobaczyc TU. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:W dzisiejszym "Super Expressie" jest artykuÂł o Kazi. W necie moÂżecie go zobaczyc TU. :D :D
Dno to jest ten artykuÂł :/
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

Ja nie bĂŞdĂŞ tego komentowaÂł bo super express nie jest gazetÂą tylko papierem toaletowym w literki.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

szkoda ¿e tylko tyle macie do powiedzenia na temat tego artyku³u. jest doœÌ ciekawy i, ewidentnie, nie pozbawiony faktów. có¿, wiadomo sk¹din¹d ¿e Kazia do szmalu ma stosunek szczególnie kordialny. jest na po³y ¯ydówk¹, a wiêc wszystko pasuje niczym w konstrukcji Lego. :)
...and a Happy New Year!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

oto tekst:

Kazimiera I Chciwa

Kazimiera Szczuka uwaÂża siĂŞ za zbyt biednÂą, by pomagaĂŚ innym

Program Wojciecha Manna "DuÂże dzieci" zobaczymy 11 lutego w TVP 2

ProwadzÂąca program "NajsÂłabsze ogniwo" Kazimiera Szczuka ma serce maÂłe jak orzeszek!

KaziĂŞ najbardziej rajcuje kasa. Gdy chodzi o pieniÂądze, traci klasĂŞ. Szczuka (39 l.) zostaÂła zaproszona do programu Wojciecha Manna (57 l.) "DuÂże dzieci". W studiu byli takÂże profesorowie Jan Miodek i BronisÂław Geremek.

Oni mieli klasĂŞ
Szanowani intelektualiœci Miodek i Geremek przekazali swoje honoraria za udzia³ w produkcji na biedne dzieci. Ten piêkny gest uj¹³ nawet prowadz¹cego Wojciecha Manna, który od razu pogratulowa³ decyzji obu panom.

A Kazia? - Nic o takim pomyœle nie s³ysza³am - zas³ania siê Szczuka. I zamiast iœÌ w ich œlady, tylko chwali obu profesorów: - To bardzo mi³y gest z ich strony.

Dodajmy, Âże za udziaÂł w tej Âświetnej zabawie Szczuka otrzymaÂła niemaÂłe wynagrodzenie 15 tys. zÂłotych

PieniÂądze najwaÂżniejsze
A Kazia dla pieniĂŞdzy zgadza siĂŞ na kaÂżda pracĂŞ. - Program ("NajsÂłabsze ogniwo" - przyp. red.) jest uznawany za kompletne dno, ja rozwaÂżam rezygnacjĂŞ - powiedziaÂła nam ponad rok temu, ale nie zrezygnowaÂła tak dÂługo, jak siĂŞ daÂło, czyli do koĂąca istnienia teleturnieju. Bo kasa KaziĂŞ rajcuje. I nie lubi siĂŞ z niÂą rozstawaĂŚ.

Dziennikarka znana z tego, Âże ma jĂŞzyk ostry jak brzytwa, w towarzystwie dzieciakĂłw zmiĂŞkÂła. StawaÂła na gÂłowie, by rozbawiĂŚ inteligentne maluchy. - PracĂŞ na planie wspominam bardzo dobrze, Âświetnie siĂŞ bawiÂłam - mĂłwi. - ByÂła to zabawa bez obciachu, dlatego siĂŞ na niÂą zgodziÂłam.

PoÂżaÂłowaÂła
Dlaczego Kazia jest tak pazerna, ¿e biednym dzieciakom ¿a³uje tak ³atwo zarobionych pieniêdzy? Jak ustaliliœmy, Kazia czuje siê gorzej sytuowana od Geremka. Có¿, wielka inteligencja nie zawsze idzie w parze z wielkim sercem. I kto jest najs³abszym ogniwem?

Ile Szczuka zarabia?
Kazia na pieni¹¿ki narzekaÌ raczej nie powinna. Dziennikarze pisz¹cy felietony i komentarze, tacy jak Kazia, otrzymuj¹ od 1000 z³ za artyku³. Do tego nie martwi¹ siê o rachunki telefoniczne, bo maj¹ komórki s³u¿bowe. Dziennikarskie gwiazdy telewizyjne, takie jak Kazia, w du¿ych stacjach telewizyjnych - prywatnych - zarabiaj¹ ok. 20 tys. z³ miesiêcznie. Kazia jest pisark¹, felietonistk¹, prowadzi "Najs³absze ogniwo" i wspó³prowadzi program "Wydanie II poprawione". Wed³ug naszych ostro¿nych szacunków mo¿e zarabiaÌ ok. 45 tys.

autor: David MuszyĂąski
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No Kazia siĂŞ poskapiÂła, tylko przepraszam bardzo z tego co wiem goÂścmi tego programu sÂą teÂż inne "gwiazdy: czemu nic niemĂłwi siĂŞ o tym, Âże oni nieprzekazujÂą piniĂŞdzy. a i jeszcze jedno oglÂądaÂłem zapowiedz, w ktĂłrej byÂłop owiedziane, Âże Kazia bĂŞdzie razem z tym pÂływakiem K...zapomnaiĂŞÂłm nazwiska;p;p No ale wkaÂżdym razie nie z Geremkiem i Miodkie, ale mĂłwie, Âż emogÂłem siĂŞ myliĂŚ.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Taka maÂła dygresja:takie czasy dziwne nastaÂły,ze kaÂżdy oczekuje pomocy finansowej od kazdego.co siĂŞ nie stanie ,nie zdarzy,zaraz wielka akcja i zbiĂłrka siĂŞ dziejÂą,szczerze mĂłwiÂąc ja powoli uodparniam siĂŞ na akcje tego typu.stawiam na orkiestrĂŞ Owsiaka!
Nie wiem jakie jest wasze zdanie,ale myÂślĂŞ,Âże nie jestem odosobniona w tej kwestii i proszĂŞ nie myÂśleĂŚ,Âże ja czÂłowiek bez serca jestem :wink:
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

Ja proponuje ¿eby prowadz¹cy te¿ siê zrzek³ honorarium.I jeszcze operatorzy dŸwiêkowcy i goœcie w studio.I prezes TVP.¯yjmy w nêdzy ubierajmy siê w ³achamany biczujmy siê i wróÌmy do œredniowiecza.MEMENTO MORI.Kazimiera Szczuka dzia³a w wielu fundacjach i pomaga kobietom a tak¿e mniejszoœciom seksualnym,wiêc zrobi³a w ca³ym swoim ¿yciu wiêcej dobrego ni¿ ci dwaj pozostali goœcie oddawaj¹c to honorarium za program.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: kazimiera szczuka

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:(...)Kazimiera Szczuka dziaÂła w wielu fundacjach i pomaga kobietom a takÂże mniejszoÂściom seksualnym,wiĂŞc zrobiÂła w caÂłym swoim Âżyciu wiĂŞcej dobrego niÂż ci dwaj pozostali goÂście oddawajÂąc to honorarium za program.
oj salladynie...zawsze mamy jednakowe zdanie jeÂżeli chodzi o JustynĂŞ i w prawie kaÂżdej innej sprawie ale w tej kwestii nie mogĂŞ siĂŞ za bardzo z TobÂą zgodziĂŚ.

Pani Szczuka wg mnie postÂąpiÂła nie w porzÂądku (o ile rzeczywiÂście caÂłe wydarzenie opisane w SE jest faktem) w tej sytuacji a myÂślĂŞ, Âże przy caÂłym szacunku do prowadzÂącej "NO" jej dokonaĂą z dokonaniami prof. Geremka nie stawiaÂłbym na jednej szali.

To tyle ode mnie.

Nie jest to ataka na KazimierĂŞ a wyraÂżenie mojego subiektywnego zdania w odniesieniu do tej sytuacji. "NO" bardzo lubiaÂłem oglÂądaĂŚ.
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

TVN_FAN pisze: Pani Szczuka wg mnie postÂąpiÂła nie w porzÂądku (o ile rzeczywiÂście caÂłe wydarzenie opisane w SE jest faktem) w tej sytuacji a myÂślĂŞ, Âże przy caÂłym szacunku do prowadzÂącej "NO" jej dokonaĂą z dokonaniami prof. Geremka nie stawiaÂłbym na jednej szali.
No tak, to rzeczywiœcie jej wina ¿e nie by³a wystarczaj¹co doros³a by usi¹œÌ przy okr¹g³ym stole.Ja bardzo ceniê Bronis³awa Geremka ale Kazimierê Szczukê równie¿.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: kazimiera szczuka

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze: No tak, to rzeczywiœcie jej wina ¿e nie by³a wystarczaj¹co doros³a by usi¹œÌ przy okr¹g³ym stole.Ja bardzo ceniê Bronis³awa Geremka ale Kazimierê Szczukê równie¿.
Salladynie - no i ok !!
Ja nie twierdzĂŞ, Âże to jej wina czy nie jej wina.

Te dwie osoby majÂą zupeÂłnie inne Âżycie i dlatego wg mnie nie moÂżna ich dokonaĂą stawiaĂŚ na jednej szali.
O to mi tylko chodziÂło.
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości