Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Efcia »

Pan Jarek prowadzi program ale cały czas słychać jakieś głosy, szumy itp. :stop: :evil:
tamino
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 29 maja 2010, 10:37

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: tamino »

Ktoś musiał włączyć odsłuch w reżyserce lub w newsroomie i dlatego było słychać głosy.
wildjaga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 14:00

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: wildjaga »

RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: RBB »

Według mnie to najfajniejszy prezenter w Poranku :)
Jest wyluzowany i miły.
Teraz niedawno chyba prowadził Bardzo Polityczną Rozmowę, ale bardziej nadaje się do Poranku.
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Fabian »

wildjaga pisze:Znalezione w sieci http://demotywatory.pl/1937980/Brak-Kuz ... anku-TVN24
Sama prawda :)
Trzecia prawda.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: maxxx »

Wieki się tu nie wypowiadałem, ale muszę stwierdzić, że dość tak ogarnia to wszystko JK w nowej odsłonie, politycznej odsłonie. Otrzaskanie porankowe z tymi naszymi 'wspaniałymi' politykami dużo daje. Inna sprawa, że politycy to są już tak medialne bestie, że wystarczy zagaić temat i można się "przebujać" do końca programu :lol2:
W każdym razie jak dla mnie jest ok.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
bed4myhealth
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 20 lip 2010, 15:04

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: bed4myhealth »

maxxx pisze:Wieki się tu nie wypowiadałem, ale muszę stwierdzić, że dość tak ogarnia to wszystko JK w nowej odsłonie, politycznej odsłonie. Otrzaskanie porankowe z tymi naszymi 'wspaniałymi' politykami dużo daje. Inna sprawa, że politycy to są już tak medialne bestie, że wystarczy zagaić temat i można się "przebujać" do końca programu :lol2:
W każdym razie jak dla mnie jest ok.
no ładnie ;) to uważasz, że Jarosław Kuźniar się "przebujowywuje" przez Rozmowę bardzo polityczną?? ;)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: maxxx »

bed4myhealth pisze:
maxxx pisze:Wieki się tu nie wypowiadałem, ale muszę stwierdzić, że dość tak ogarnia to wszystko JK w nowej odsłonie, politycznej odsłonie. Otrzaskanie porankowe z tymi naszymi 'wspaniałymi' politykami dużo daje. Inna sprawa, że politycy to są już tak medialne bestie, że wystarczy zagaić temat i można się "przebujać" do końca programu :lol2:
W każdym razie jak dla mnie jest ok.
no ładnie ;) to uważasz, że Jarosław Kuźniar się "przebujowywuje" przez Rozmowę bardzo polityczną?? ;)
Niekoniecznie :lol2: Ostatnio np jak oglądałem program z panami: Kaliszem i Cymańskim odniosłem wrażenie, że prowadzący (wówczas Andrzej Morozowski), tylko się przywitał i był niepotrzebny, tak sobie dobrze radzili :spiewa:
Nie zawsze tak jest, bo np wczoraj face to face z panem Kwaśniewskim rozmowa wymagała skupienia :spiewa:
No dobra, może trochę przeszarżowałem, akurat do Jarka K. nie trafiony to byl argument, choćby dlatego, że 5-godzinne bujanie się od 5:55 rano byłoby niemożliwościa. Amen. :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Presserwis raczy podać łaskawie, że Kuźniar w jesiennej ramówce TVN24 ma prowadzić swój program. Nie wiem, czy się cieszyć, czy płakać.
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Efcia »

A co z porankami ;(
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No właśnie na razie jest za mało informacji, by o czymś przesądzać.
Nie sądzę jednak, by dostał codzienny program. Szybciej jakiś weekendowy, a wtedy może się dalej pojawiać w Porankach, tylko ewentualnie w innej konfiguracji niż do niedawna. A nóż program okaże się klapą. 8)
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: RBB »

Może mi ktoś powiedzieć czy jutro będzie prowadził Poranek pan Kuźniar?
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Efcia »

Gdybyś troszkę poszukał i poczytał to byś wiedział, że Pan Jarek w sierpniu nie będzie prowadził Poranków. Jutro Piotr Jacoń
Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 210
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Efcia »

Jarosław Kuźniar w "Polsce i świecie" :)
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: shortise »

Poproszę jakiegoś zapka :D
EDIT:20:38 Już jest ;p Dzięki
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości