Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ah,¿eby takich ³¹czeù by³o wiêcej............ :aniol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ostatni pi¹tek by³ zajefajny. :D :tanczy: Najpierw uda³o mi siê pomyœlnie za³atwiÌ pewn¹ sprawê a gdy wróci³a do domu i w³¹czy³am telewizjê to ujrza³am sk³adn¹ i rzeczow¹ relacjê Joasi. :brawa: Szkoda, ¿e ostatnio wystêpuje tylko w jednej roli. ;( Czy¿by tamte dyzury prezenterskie by³y tylko wakacyjnymi zastêpstwami za kole¿anki i kolegów? :(
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ale ta rola pierwszoplanowa jest grana gelnialnie 8)

Obrazek

Obrazek

Gdyby to zaleÂżaÂło ode mnie,Krynia dostaÂłaby nagrodĂŞ w konkursie kina niezaleÂżnego na FPFF :P

Obrazek

Obrazek

g³ówn¹ nagrodê :spiewa:

Obrazek
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

CzyÂżby tamte dyzury prezenterskie byÂły tylko wakacyjnymi zastĂŞpstwami za koleÂżanki i kolegĂłw?
WrĂŞcz przeciwnie!!!
Nikt z fanĂłw nie odnotowaÂł zeszÂło-sobotniego dyÂżuru Joasi? :D
nie wiem, czy dobrze pamiêtam, ale najpierw pojawi³a siê w tvn24 w paœmie, w którym wespó³ z prowadz¹cym serwisy przegl¹daj¹ prasê krajow¹, a w miêdzyczasie :spiewa: prowadzi³a serwisy w ddtvn!!! :D Troszkê r¹czki jej siê trzês³y, ale ogólnie, jak na debiut, by³o ca³kiem dobrze - uroczo modelowa³a g³osem, by obni¿yÌ tonacje :lol2: I tak w pierwszych godzinach dnia na przemian: przegl¹d prasy, serwis w ddtvn. PóŸniej jeszcze do sejmu j¹ pos³ali :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

nonnoo Krynia w DDtvn,to znaczy,Âże widzowie TVN mogli jÂą podziwiaĂŚ i napewno zacznÂą oglÂądaĂŚ TVN24 :lol2: trafny wybĂłr :P
rÂączki siĂŞ trzĂŞsÂły,siak sÂłodko :roll: gdybym wiedziaÂł,to trzymaÂłbym za niÂą kciuki,Âżeby gazety jej nie pospadaÂły,ale z tego co napisaÂłeÂś to daÂła radĂŞ.jej gÂłos jest wielkim atutem.napewno jej pomĂłgÂł dostaĂŚ siĂŞ do TVN24.uprawia nim sztukĂŞ,ktĂłra rzeÂźbi uszy :szalony: on mi juÂż nie przeszkadza i mogĂŞ go rozpoznaĂŚ,szczegĂłlnie na jakiejÂś konferencji,kiedy Krynia zadaje pytanie,a wtedy wszelkie inne reporterskie pojĂŞkiwania nie majÂą szans 8)

Krynia na czarno :devil: caps thx to aero :D

Obrazek

czy ten golf czasem nie przeÂśwituje? :mhm: :devil:

ps.jestem fanem tylko 1 osoby na Âświecie!co nie znaczy,Âże nie lubiĂŞ pewnych reporterek :lol2:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj Joasia miaÂła relacjĂŞ bodajÂże nt koalicji rzÂądowej, ale nie dam za to gÂłowy. W kaÂżdym bÂądÂź razie zapamiĂŞtaÂłam, iÂż przedstawiÂła material w sposĂłb profesjonalny bez zajÂąkniĂŞcia. :brawa: Ciekawe kiedy znĂłw pojawi siĂŞ w roli prezenterki, najlepiej w parze z kimÂś z mĂŞskiego grona. ;) :lol:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

bo Krynia to pierwsza liga 8)

wczoraj by³a w Szkle Kontaktowym.Miecugow mówi³ o niej per Joasia :D W trakcie przygotowywania do ³¹czenia,ona skupiona i zapatrzona w kartkê,Pawlak z ty³u przechodzi i mówi:'Faceci maj¹ u pani przechlapane,bo pani wszystkiego wymaga od razu' :D :D :D
A ona bidulka wystraszona Âśle wymowne spojrzenie kamerze.
to byÂło super super super :tanczy: :tanczy: :szalony:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Podpisuje sie pod stwierdzeniem aveo :"Krynia to pierwsza liga" !!
Wczoraj pó¿no w nocy wróci³am z urodzin mojej kole¿anki do domu, i w³¹czy³am sobie jeszcze przed zaœnieciêm tvn24 8) a tam przedstawienie pod tytu³em "Wielka kompromitacja PiS" (podziêkowania dla "Teraz My" :D ) a ca³¹ serwisow¹ orkiestr¹ dyrygowa³a nasza kochana Krynia, ludzie to¿ pod t¹ os³on¹ nocy marnuje sie nam wielki talent, z jak¹ perfekcja ona relacjonowa³a wszystkie szczegó³y dotycz¹ce afery, konferencje, wypowiedzi, ba! jeszcze rozmawia³a z samym Lipiùskim- jednym z bohaterów afery, rozmawia³a jak wytrawny z d³ugoletnim sta¿em dziennikarz, bez zaj¹kniêcia, a z jak¹ dyplomacj¹, a trzeba dodaÌ, za rozmowa do najmilszych dla tego¿ Pana nie nale¿a³a! Co prawda w okolicach godziny 3 w nocy oczka Joasi zaczê³y jakby siê zmniejszaÌ od nadmiaru wczorajszych emocji i zmêczenia, ale nadal dzielnie relacjonowa³a gor¹ce wydarzenia wczorajszego dnia.
P.S. S³owa uznania jeszcze dla tego reportera sejmowego (zapomnia³am nazwiska), z którym Joasia sie ³¹czy³a co rusz w nocy-tez siê ch³opak spisa³ na medal
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

To by³ Skórzyùski. Asia dobrze wypad³a, bo mia³a "reportersk¹" robotê. W relacjach z Sejmu, tak¿e na ¿ywo, zawsze by³o dobra. A w nocy w zasadzie tylko rozmawia³a z goœÌmi. :arrow:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

WOW!!! Joasia zarówno wczoraj jak i dzisiaj spisa³a siê znakomicie w obydwu rolach. Ten jej prezenterski popis by³ cudowny. :tanczy: Zachowa³a siê jak rasowa dziennikarka. :brawa: Po prostu BOSKA KRYÑSKA! :tanczy: :brawa: Ro¶nie nam godna nastêpczyni Pochanke. :tanczy: Tylko one dwie, no i jeszcze tylko Anita, nadaj± siê do relacjonowania wydarzeñ na ¿ywo. Wczoraj Joasia powali³a mnie na kolana swoim profesjonalizmem. W ogóle nie spodziewa³am siê a¿ takiego wybuchu talentu. :roll: Trzeba zacz±æ lobbowaæ aby dosta³a Wiktora 2007 w kategorii najlepszy debiut. :lol: Ale tak na powa¿nie to ona NAPRAWDÊ zas³uguje na tê nagrodê! :D Joasia potwierdza tezê, ¿e uroda i talent id± ze sob± w parze! :D :brawa: Wkurzy³o mnie to jak jeden z rozmówców, bodaj¿e Lipiñski, usi³owa³ napa¶æ s³ownie nasz± bohaterkê, ale ta na szczê¶cie dzielnie odpiera³a zarzuty i to z jakim taktem. :brawa:
Ostatnio zmieniony środa 27 wrz 2006, 22:16 przez Mandi, łącznie zmieniany 2 razy.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

fajny post widmo wyszedÂł...

w ka¿dym razie,napisa³em,¿e to nie by³y TYLKO rozmowy z goœÌmi,ale rozmowy na poziomie HIGH QUALITY,i to jeszcze z Lipiùskim!Krynia doskonale poradzi³a sobie z tematem,podtrzymuj¹c emocjonalnoœÌ wydarzenia,doskonale puentuj¹c z wielu Ÿróde³.Rewelka! :brawa: Powierzyli to zadanie Kryni,której ono nie przeros³o.Z takim kalibrem dziennikarskim spokojnie mo¿e mieÌ ju¿ do czynienia 8)
hehe nika,no o 3 Krynia byÂła juÂż nieÂźle zmordowana :lol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:
hehe nika,no o 3 Krynia byÂła juÂż nieÂźle zmordowana :lol:
Ona i tak w porĂłwnaniu ze mnÂą wyglÂądaÂła jak krĂłlowa serwisu (byle nie do kawy)
ja po tej 3 w nocy wyglÂądaÂłam jak zmordowany pies....zasnĂŞÂłam ok 3.30 i wstaÂłam ok 7.30 , ale juz Asi nie byÂło, ciekawe czy poszÂła w kimono, czy ÂśledziÂła z ciekawoÂściÂą ciÂąg dalszy afery :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Mandi pisze:RoÂśnie nam godna nastĂŞpczyni Pochanke. :tanczy:
Krynia ma talent,jest niezÂła! :brawa: Ale aÂła,tylko nie Pochanke!NastĂŞpczyniÂą Pochanke mogÂłaby byĂŚ w sensie zastÂąpienia jej w Faktach :devil: ;) WidziaÂłbym jÂą w roli nastĂŞpczyni Olejnik 8) To chyba
nika pisze:Ona i tak w porĂłwnaniu ze mnÂą wyglÂądaÂła jak krĂłlowa serwisu
a ktĂłra z was dzierÂży koronĂŞ? :D

[ Dodano: Czw Wrz 28, 2006 11:40 pm ]
tutaj ubraÂła siĂŞ ostatnio tak,Âże kostium zlewa jej siĂŞ ze skĂłrÂą,to chyba tak specjalnie dla sejmu incognito,dla niepoznaki :D :D

Obrazek
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ona to jak¹œ metamorfozê przesz³a! :D Zwrot o 180 stopni. :brawa: Jak ona to zrobi³a? :shock: Nie chodzi tylko o profesjonalizm relacji, ale i o g³os. Czy¿by umawia³a siê z pos³ank¹ Senyszyn na Ìwiczenia?! :lol:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..ja widzĂŞ dwie Joanny KryĂąskie :D
..nie :D ..nie mam halucynacji :lol:

..jedna Joanna to jest ta reporterka - ÂżywioÂłowa w mowie 'wysoko-tonowa' :lol2:
..druga to jest Joanna prezenterka - stonowana w mowie 'nieÂżej-tonowa' :lol2:

..jak ona to robi nie wiem :lol2:
..ale transformacja jest ewidentnie widoczna :D

..Joanna na drugim planie :D
:arrow:
..Joanna at work :arrow:
Obrazek

..gadu gadu z BrygidÂą :arrow:
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości