Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Teraz, w obliczu dyÂżurĂłw PawÂła dzieĂą po dniu, chyba Âżadna fanka i Âżaden fan nie ma prawa narzekaĂŚ :tanczy:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze:Dzisiaj widziaÂłam tylko jaka do tej pory tylko dwie relacje ;) TĂŞ przed 13-stÂą
:o ÂŻe co? To juÂż o trzynastej byÂł? Nie widziaÂłam :uhh:
..ja widziaÂłem :D

..odpowiednio :D

Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

kamilo pisze:PaweÂł dziÂś od samego rana zajmuje siĂŞ sprawÂą polskich wojsk w Iraku
Od samego rana do 14:30 mo¿na staÌ przed siedzib¹ MON i relacje nadawaÌ :D I to ca³kiem sporo relacji :tanczy: Do trzynastej czekaliœmy na konferencjê ministra Szczyg³o, Pawe³ do tego czasu informowa³ nas jak siê ma sytuacja z gro¿¹cymi nam terrorystami, mówi³ jakie s¹ stanowiska w tej sprawie ró¿nych partii politycznych. Tu¿ po trzynastej zada³ bodaj dwa trudne ( :devil: ) pytania panu ministrowi, a w kolejnych serwisach skrupulatnie ow¹ konferencjê relacjonowa³. Najpierw z ministerstwa, a póŸniej sprzed :tanczy: Notka powinna lada moment capsy, te pokonferencyjne zapodaÌ. O ile forum nie padnie :devil:
not that kind pisze:Teraz, w obliczu dyÂżurĂłw PawÂła dzieĂą po dniu, chyba Âżadna fanka i Âżaden fan nie ma prawa narzekaĂŚ :tanczy:
Ale na jego nieobecnoœÌ za sto³em prezenterskim i owszem :uhh:
obieÂżyÂświat pisze:
DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze:Dzisiaj widziaÂłam tylko jaka do tej pory tylko dwie relacje ;) TĂŞ przed 13-stÂą
:o ÂŻe co? To juÂż o trzynastej byÂł? Nie widziaÂłam :uhh:
..ja widziaÂłem :D

..odpowiednio :D
Prawdziwych przyjaciĂłl poznajemy wtedy, gdy relacjĂŞ ulubionego pana z tv przegapimy :lol2: DziĂŞki bardzo obi :*
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze: Prawdziwych przyjaciĂłl poznajemy wtedy, gdy relacjĂŞ ulubionego pana z tv przegapimy :lol2: DziĂŞki bardzo obi :*
..nie ma za co :D

..tak sobie stare dobre czasy przypomniaÂłem :lol2:
..czasy kiedy to na moich capsach tutaj siĂŞ bazowaÂło :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

PrzecieÂż w dalszym ciÂągu moÂże bazowaĂŚ, tylko, Âże musisz siĂŞ tÂą bazÂą podzieliĂŚ troszkĂŞ ze mnÂą :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Capsujcie do upadÂłego moi drodzy capsiarze, PawÂłowi na potĂŞgĂŞ :lol2:
DziÂś jednak materiaÂłu do ocapsowania brak :uhh: Ale wolne panu redaktorowi siĂŞ naleÂżaÂło, po tak intensywnie przepracowanym tygodniu :) Ale tylko jeden dzieĂą i ani chwili dÂłuÂżej :stop:
Powspominajmy zatem :) Wczoraj, w dnÂż goÂściem Beaty Tadli byÂł prof. Maciej Mrozowski. Ci, ktĂłrzy zapoznali siĂŞ z biografiÂą PawÂła wiedzÂą, Âże to PawÂłowy promotor jest :) Szkoda, Âże nie bywaÂł goÂściem w tvn24 za czasĂłw PawÂłowego prezenterowania. To mogÂłoby byĂŚ interesujÂące starcie, wykÂładowcy ze studentem :tanczy: A tutaj moÂżna posÂłuchaĂŚ jak, m.in. PaweÂł, krzyczy za rzecznikiem Dorna, Âże Âłaknie pana marszaÂłka :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Ale elitarnie PaweÂł dziÂś siĂŞ pojawiÂł - na jednÂą relacjĂŞ :spiewa:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:Ale elitarnie PaweÂł dziÂś siĂŞ pojawiÂł - na jednÂą relacjĂŞ :spiewa:
To nic, najwa¿niejsze, ¿e by³ i nadawa³ :tanczy: Nareszcie tvn24 zdecydowa³a siê zaserwowaÌ coœ dobrego :tanczy: G³ód powoli zaczyna³ mi doskwieraÌ :rozglada: Na koniec dn¿ Kacperek uraczy³ nas takim wspania³ym k¹skiem :P Ju¿ dawno z takim zainteresowaniem nie s³ucha³am relacji po konferencji czerwo...ups :stop: pomaraùczowych :devil: Mam nadziejê, ¿e ta dzisiejsza relacja, to preludium do wielu wspania³ych relacji, w Paw³a wykonaniu, w trakcie wieczoru wyborczego :)
Wiemy co, m.in. PaweÂł porabiaÂł w czasie, kiedy go nie byÂło :rozglada: WizytĂŞ u fryzjera zaliczyÂł :lol2:

[ Dodano: Sob PaÂź 20, 2007 6:24 pm ]
DÂżastina pisze:Mam nadziejĂŞ, Âże ta dzisiejsza relacja, to preludium do wielu wspaniaÂłych relacji, w PawÂła wykonaniu, w trakcie wieczoru wyborczego :)
Nikt nie chce ze mnÂą rozmawiaĂŚ to sama sobie opowiem o tym, co sÂłyszaÂłam w dzisiejszym Poranku ;) PaweÂł bĂŞdzie dla nas relacjonowaÂł przebieg jutrzejszych wyborĂłw z Londynu :tanczy: KuÂźniar poinformowaÂł o tym, odpowiadajÂąc na zapytanie niejakiej pani Izy. Kobitka chciaÂła wiedzieĂŚ, czy moÂże siĂŞ spodziewaĂŚ dziÂś relacji PawÂła ÂŁukasika, bo nie wie czy warto oglÂądaĂŚ Poranek :lol: Wszystko wskazuje na to, Âże jest nas wiĂŞcej - urzeczonych :mhm: Czy ja dam radĂŞ oswoiĂŚ siĂŞ z myÂślÂą, Âże PaweÂł jeszcze jednÂą fankĂŞ posiada?? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

No proszĂŞ, Redaktor ÂŁukasik w Londynie :shock: Czy to na otarcie Âłez za odebranie dyÂżurĂłw prezenterskich :lol:
Obrazek Obrazek
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Powiedzmy, Âże trochĂŞ go docenili ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

epsztajnek pisze:No proszĂŞ, Redaktor ÂŁukasik w Londynie :shock: Czy to na otarcie Âłez za odebranie dyÂżurĂłw prezenterskich :lol:
KuÂźniara proÂśba o to, aby PaweÂł zapowiedziaÂł jeden z porankowych serwisĂłw teÂż siĂŞ w to wpisywaÂła? :mhm: Pewnie myÂślÂą, Âże tym posuniĂŞciem sprawiÂą, Âże wybaczĂŞ im tĂŞ degradacjĂŞ :nie: Nic z tego :devil:
not that kind pisze:Powiedzmy, Âże trochĂŞ go docenili ;)
Kiedy sobie przypomnê drug¹ turê wyborów prezydenckich, sprzed dwóch i Paw³a rolê w nich, to powiedzia³abym, ¿e nawet bardzo go docenili :rozglada: Wówczas nadali tylko jedn¹ relacjê, w³aœciwie rozmowê z podró¿nymi, których pan redaktor, na Dworcu Centralnym o wra¿enia po og³oszeniu wyników pyta³ :rozglada: Dziœ jest du¿o lepiej :tanczy: Czy to w kraju, czy poza jego granicami tak samo profesjonalny i przygotowany do omawiania tematu, którym siê zajmuje :tanczy: Nastawia³am siê na relacje w wieczorze wyborczym, ale oczywiœcie nie mam nic przeciwko temu, ¿e ju¿ o Poranku by³y :lol2: W pierwszej relacji ch³opaki wymieniali siê spostrze¿eniami na temat ró¿nicy czasowej :lol: Jaros³aw obieca³, ¿e bêdzie jeszcze du¿o relacji w dn¿. :> Jak do tej pory by³a tylko jedna :o Zwracam honor, w³aœnie drug¹ nadaje :tanczy: Dla formalnoœci dodam tylko, ¿e Pawe³ bardzo przystojnie prezentuje siê na tych londyùskich ulicach :szalony: Czekam na c.d. :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

I oto ciÂąg dalszy :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

PatrzÂąc na capsy i majÂąc w pamiĂŞci wczorajsze relacje ÂśmiaÂło moÂżna stwierdziĂŚ, Âże plÂąsajÂąco o Polakach gÂłosujÂących w Londynie nasz pan redaktor opowiadaÂł :szalony:
Wybory, wybory i po wyborach. Do tej pory otrz¹sn¹Ì po pora¿ce siê nie mogê :rozglada:
Ju¿ po wyborach i po wieczorze wyborczym :> Dobrze, ¿e nie nastawia³am siê na wiele Paw³owych relacji, jeszcze bardziej rozczarowana bym by³a :devil: Niemniej jednak, to skandal, ¿e taki wspania³y reporter móg³ nadaÌ tylko jedn¹, jedyn¹ relacjê :nie: Tu¿ po 22:00 i to w czasie, kiedy by³ serwisowy przerywnik :nie: Relacja oczywiœcie wspania³a, pan redatkor w doskona³ym humorze :mhm: pewnie zna³ ju¿ wyniki wyborów :mhm: Czy¿by jego faworyt zwyciê¿y³ i st¹d ta radoœÌ? :rozglada:
DziÂś od rana teÂż z Londynu nadaje :tanczy: PKW oznajmiÂła na konferencji, Âże konsulaty ociÂągajÂą siĂŞ z przesÂłaniem wynikĂłw wyborĂłw i PaweÂł te kontrowersje musiaÂł nam wyjaÂśniaĂŚ. ZapewniÂł, Âże jeszcze dziÂś, wszystkie wyniki trafiÂą do PKW. Czas pokaÂże czy prawdĂŞ nam powiedziaÂł :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Z Londynu to chyba na tyle :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Wczoraj ju¿ mniej oficjalnie, zrzuci³ krawacik :lol2: Kamerê jednak mu zabrali i przez videotelefon relacje musia³ nadawaÌ :> Na szczêœcie bez zak³óceù wszystkie przebiega³y :)
not that kind pisze:Z Londynu to chyba na tyle :D
DosyÌ ju¿ tego pobytu na obczyŸnie :plus: Czas wracaÌ, panie redaktorze :plus: Ojczyzna czeka. :D Zwyciêzcom trzeba pomóc w formowaniu rz¹du, a przegranym w otrz¹œniiêciu siê po pora¿ce :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości