Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kurcze po co jest ta zapowiedz co jeszcze dzis w "Faktach"? :x Bo w dzisiejszym wydaniu nie dali w odpowiednim czasie grafiki i zamiast tego widzielismy jak Styska bezradnie patrzy sie w prompter. :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dzisiejsze Fakty to juÂż 3 program z JustynÂą. Dzisiejszy dzieĂą byÂł wyjÂątkowy. To bowiem pierwsza rocznica Âśmierci Marcina PawÂłowskiego.
I dziÂś jak najbardziej moÂżna zrozumieĂŚ strĂłj Justyny ale niestety...jutro juÂż bĂŞdzie nowy, inny dzieĂą a jak moÂżna przypuszczaĂŚ Justyna teÂż bĂŞdzie na czarno. :?
Co do programu...Có¿ jedna ma³a wpadka nie mo¿e przes³oniÌ jak zwykle bardzo dobrej oceny programu. I nie jest to bezgraniczne uwielbienie dla tej osoby to stwierdzenie rzeczywistoœci czy to siê komuœ podoba czy tez nie :twisted: Nawet je¿eli niektórym szron mia³by opaœÌ na czuprynê z tego powodu !!
Ta kobieta ma swój w³asny indywidualny i jedyny styl, który sprawia, ¿e programy, które prowadzi ogl¹da siê z niebywa³¹ przyjemnoœci. Jej zapowiedzi nie s¹ pozbawione ciep³a, naturalnoœci jak to jest u innych. Jest to mo¿e dla niektórych nie do przyjêcia no i trudno - ich sprawa.
Ale sÂą na tym forum ludzie obiektywni, ktĂłrzy to dostrzegajÂą i za to naleÂży im siĂŞ wielkie dziĂŞki !!
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

TVN_FAN ale wcale nie wiadomo czy jutro bedzie StysÂława ???
wszak nie byÂło dzisiaj zapowiedzi. WiĂŞc nie wiadomo, moze miaÂła tylko weekend. Ale moze to onzaczaĂŚ ze jutro np. w Magazynie 24 h :razz:
Miejmy nadzieje ze juÂż niedÂługo powita nas w kolorze...

a to widzieliÂście ? chyba juz tu wklejaÂłam ale nie pamietam :]
Obrazek
Android <3
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

kamuii pisze:TVN_FAN ale wcale nie wiadomo czy jutro bedzie StysÂława ???
Wiadomo:
:: Kamil pisze:Justyna wczoraj, dziÂś, jutro i najbliÂższym tygodniu :D (...)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

kamuii pisze:TVN_FAN ale wcale nie wiadomo czy jutro bedzie StysÂława ???
wszak nie byÂło dzisiaj zapowiedzi. WiĂŞc nie wiadomo, moze miaÂła tylko weekend. Ale moze to onzaczaĂŚ ze jutro np. w Magazynie 24 h :razz:
Miejmy nadzieje ze juÂż niedÂługo powita nas w kolorze...
No tak - racja. Zapowiedzi nie byÂło wiĂŞc moÂżliwe, Âże jej jutro nie bĂŞdzie. Masz racjĂŞ. Ale z drugiej strony myÂślĂŞ, Âże nie dawaliby jÂą tylko na te 3 dni - myÂślĂŞ, Âże "pociÂągnie" Fakty gdzieÂś do Âśrody, czwartku. A to, Âże powita nas w kolorze...hmmm...przestajĂŞ w to wierzyĂŚ :?
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

kamuii napisaÂł:
a to widzieliÂście ? chyba juz tu wklejaÂłam ale nie pamietam
fotka byÂła, sam dawaÂłem ale moÂże daÂłaÂś jÂą wczeÂśniej ode mnie ;)

fajnie Âże Stysia jutro ale jak mam narazie tvn24 to szkoda Âże nie bedzie jej w 24 godzinach :/
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:No tak - racja. Zapowiedzi nie byÂło wiĂŞc moÂżliwe, Âże jej jutro nie bĂŞdzie. Masz racjĂŞ. Ale z drugiej strony myÂślĂŞ, Âże nie dawaliby jÂą tylko na te 3 dni - myÂślĂŞ, Âże "pociÂągnie" Fakty gdzieÂś do Âśrody, czwartku. A to, Âże powita nas w kolorze...hmmm...przestajĂŞ w to wierzyĂŚ :?
Ohhh.. masz jakieÂś problemy ze wzrokiem? PrzecieÂż napisaÂłem Âże bĂŞdzie na tygodniu. [wyedytowane]

EDIT: Ten kto nie przeczyta³ niech ¿a³uje. Musia³em usun¹Ì.
Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2005, 22:29 przez :: Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

WywaliĂŚ proszĂŞ ten post :wink:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 21 lis 2005, 12:01 przez terraX, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze: Ohhh.. masz jakieÂś problemy ze wzrokiem? PrzecieÂż napisaÂłem Âże bĂŞdzie na tygodniu.
ProblemĂłw ze wzrokiem pĂłki co nie mam (na szczĂŞÂście :D )ale moÂże -nawet napewno- nie jestem tak "inteligĂŞtny" jak inni uÂżytkownicy tego forum, na szczĂŞscie nie piszÂący w tym wÂątku :D i myÂślaÂłem, ze to tylko Twoje domniemania - ale skoro nie - no to ekstra !! Przynajmniej Fakty bĂŞdÂą na poziomie !! Sprawne, szybkie i przyjemne !! Ekstra !!
Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2005, 22:44 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 2 razy.
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

nie :!: ale co za przyjemnoœÌ pracowaÌ w weekend :?: no i doda³a uœmieszek :) ... wiec nie odbiewram to ani trochê ¿e "kpi" hehe
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Pochanke _fanie :D
1.masz ode mnie PW z przeÂświetleniem tylko niestety coÂś blokuje ;/ moze mas skrzynke pw przepeÂłnionÂą
2.zapodaj jeszcz raz mailem bo wcieÂło mi PW :] nie wiem dlaczego
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pochanke - fan pisze:nie :!: ale co za przyjemnoœÌ pracowaÌ w weekend :?: no i doda³a uœmieszek :) ... wiec nie odbiewram to ani trochê ¿e "kpi" hehe
Niestety dla niej, bo musi pracowac, ale przeciez fani czekaja i chyba nas to nie martwi, ze ona pracuje :evil2:
btw Pochanke-fanie tam jest napisane, ze week, a nie weekend.
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

no ale napisaÂła :

ca³y week tkwi w studiu Faktów z dopiskiem niestety :) zamiast niestety :( a to ró¿nica
nie czepiaj siĂŞ sÂłowek :!:


p.s. ale dziÂś ruch na tym forum :D
Ostatnio zmieniony niedziela 20 lis 2005, 23:29 przez pochanke - fan, łącznie zmieniany 2 razy.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

przed chwilÂą u WojewĂłdzkiego byla Martyna Wojciechowska :D i przy tej okazji przypomniaÂł Kuba zart ktĂłry powiedziaÂł mu MakÂłowicz
"¿adne facet który jad³ zapiekanke nie bedzie mia³ w ³ó¿ku justyny Pochanke " :D:D
Android <3
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

dziĂŞki kamuii za to "przeÂświetlenie" :!: , jednak sie nie myliÂłem piszÂąc w Sob Lis 19, 2005 " pamiĂŞtam jak baÂłem sie o Stysie by sie poprostu nie rozpÂłakaÂła ... " ... to nie byÂło w faktach, sorki za pomyÂłkĂŞ ale jak ktoÂś chce przeÂślĂŞ mu to = 15mb


+++
"przeÂświetlenie" - ale wzruszajÂące pozegnanie ... o rany ... fajnych miaÂłes i masz kolegĂłw Marcinie ... [']
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości