Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

£ukasz pisze:No chyba nie nale¿y jeœÌ zapiekanek, bo Justyna ich nie je. :D
Od dziÂś nie tknĂŞ Âżadnej zapiekanki,obiecujĂŞ.Jak Justyna nie je zapiekanek to ja teÂż :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:Od dziÂś nie tknĂŞ Âżadnej zapiekanki,obiecujĂŞ.Jak Justyna nie je zapiekanek to ja teÂż :D
No bo sÂą przecieÂż zapiekanki niezdrowe :D . :brawo: salladyn za deklaracjĂŞ :lol:

No i minĂŞÂły 4 dni i nasza wspaniaÂła gwiazda znĂłw w "Faktach". Program znowu - jakieÂż to nudne :wink: -bez wpadek Justyny ale za to z wpadkÂą odpowiedzialnych za podpisy reporterĂłw :wink: . No ale to przecieÂż nie wina Justyny :P
Justyna konkretna w swoich komentarzach po materiaÂłach "to jeszcze nie wszystkie fakty w Faktach" no i "ja Âżegnam siĂŞ tylko do jutra do 19:00" :P Co byÂło najwaÂżniejszym stwierdzeniem programu :wink:
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

TVN_FAN pisze:...no i "ja Âżegnam siĂŞ tylko do jutra do 19:00" :P Co byÂło najwaÂżniejszym stwierdzeniem programu :wink:
Zgadzam siĂŞ z toba w 100%.To zdanie Âżegnam siĂŞ tylko do jutra-miĂłd na uszy. :D Justyna dziaÂła antydepresyjnie nawet w czarnym :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

:: Kamil pisze:ÂŁÂączÂąc siĂŞ w radoÂści z resztÂą bywalcĂłw tego wÂątku przedstawiam skromne wspomnienie - Âże tak powiem - z wakacji pt. J jak Justyna, P jak Pochanke. Odcinek 1
Czy odcinek drugi powstanie? Mam nawet osobiste propozycje, co moÂżnaby tam dodaĂŚ :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

capsy z dziÂś:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


PabloOoOo_90 podaÂł link: http://www.torrent.net.pl/tort.php?ok&i ... faa164274b nie zaloguje siĂŞ ... co tam jest :?:
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

i z dziÂś:

Obrazek Obrazek


nie specjalnie mi siĂŞ podoba ten kubraczek, wole czarny :wink:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek

CzyÂż to nie jest boski uÂśmiech ?? :D
Kubraczek bardzo Âładny, wreszcie coÂś siĂŞ zaczyna dziaĂŚ :wink: Program teÂż bardzo sprawny, szybki i konkretny-kilka razy byÂły ty Âśliczne "szelmowskie" uÂśmieszki u Justyny :wink: PodobaÂło mi siĂŞ !! Nawet bardzo !! :)
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

taaaak ... ma boski usmiech :!: :]

Obrazek

podobaÂło mi sie jak zaprosiÂła na program Teraz My ... namĂłwiÂła mnie :lol: :

a teraz my, a dok³adnie oni. T. Siekielski i A. Morozowski dziœ o 22.30, ma by gor¹co w obronie moralnoœci, godnoœci i wartoœci skrajnie ró¿nych .... Ja polecam ... zapraszam na "Teraz My" ... no a my w faktach wracamy jutro o 19-stej, mi³ego wieczoru! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

pochanke - fan pisze: PabloOoOo_90 podaÂł link: http://www.torrent.net.pl/tort.php?ok&i ... faa164274b nie zaloguje siĂŞ ... co tam jest :?:
To wkrĂŞt z Mamy CiĂŞ ktĂłrego Justyna padÂła ofirÂą :]
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

no to mam to :D a jest tam moÂże jeszcze rozmowa w studio Majewskiego z JustynÂą ?
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TeÂż mi siĂŞ nie podoba kubraczek, ale lepszy ten, niÂż czarny. Patrzcie na pazury... :wink:
Obrazek

mogÂłaby oprowadzaĂŚ wycieczki po muzeum rotfl
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Kubraczek miaÂła bardzo Âładny :!: Nareszcie :!: :D A FAKTY w jej wykonaniu to po prostu niebo :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

nie miaÂłem moÂżliwoÂści pooglÂądac faktĂłw ... byÂła Justyna?, dajcie capsa :prosze:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pochanke - fan pisze:nie miaÂłem moÂżliwoÂści pooglÂądac faktĂłw ... byÂła Justyna?, dajcie capsa :prosze:
Justyna byÂła - caÂła na czarno :? i dobrze, Âże byÂła nawet tak ubrana bo ostatnio to Fakty sÂą na niepodobnym dla nich niskim poziomie i tylko dla stylu prowadzenia, osobowoÂści i samej osoby Justyny warto je w ostatnim czasie oglÂądaĂŚ !!
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości