Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Takimi "ludzkimi" to chyba moÂżna siĂŞ dowartoÂściowaĂŚ? :D ZrobiĂŚ coÂś poÂżytecznego gadaniem :) Nie to co politykowaniem ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/URL ][URL=http://img201.imagevenue.com/img.php?im ... _485lo.jpg]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

W Laskach dziœ Pawe³ wyl¹dowa³. A stamt¹d o po¿arze, który w zesz³ym tygodniu strawi³ szko³ê podstawow¹ dla niewidomych dzieci, opowiada³.
not that kind pisze:Takimi "ludzkimi" to chyba moÂżna siĂŞ dowartoÂściowaĂŚ? :D
Zw³aszcza, jeœli siê w takich tematach czuje najlepiej :) A jak wiemy z wywiadu w przypadku Paw³a tak w³aœnie jest :) Trzy obszerne relacje popo³udniem mia³am przyjemnoœÌ widzieÌ. Przeplatane by³y one wypowiedziami dzieci i dyrektorki tej spalonej szko³y. :mhm: Zdobywaniem tych w³aœnie komentarzy musia³ siê zajmowaÌ Pawe³ do popo³udnia, gdy¿ wczeœniej nie natknê³am siê na ¿adn¹ relacjê :mhm: Trochê szkoda, ¿e nie by³o rozmów na ¿ywo, dzieciaki odpytywane przez Paw³a wydawa³y siê byÌ strasznie wygadane :)
not that kind pisze:ZrobiĂŚ coÂś poÂżytecznego gadaniem :) Nie to co politykowaniem ;)
Masz racjĂŞ :) DowiedzieliÂśmy siĂŞ dziĂŞki Panu Redaktorowi jak ogromne straty poniosÂła szkoÂła, jaka pomoc zostaÂła juÂż udzielona, jakiej jeszcze potrzeba i wreszcie w jaki sposĂłb my moÂżemy pomĂłc :)
Jedyne do czego mo¿na siê dziœ przyczepiÌ to niedbale zawi¹zany krawat :rozglada: Pan pracuj¹cy w TV powinien zwracaÌ uwagê na takie szczegó³y :>
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Agnes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 29 lis 2007, 16:47

Post autor: Agnes »

kurcze szkoda ,¿e nie mam tvn 24,ale nied³ugo sie to zmieni:) szkoda tym bardziej , ¿e znam Paw³a £ukasika, powiem wam ¿e to super goœÌ i rewelacyjny dziennikarz:::))))!!!!!
Agnes
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Witam nowÂą userkĂŞ :D WidzĂŞ, Âże to debiut na forum i od razu w wÂątku najwiĂŞkszego profesjonalisty :lol2: Tylko pogratulowaĂŚ wyczucia :brawa:
Agnes pisze:kurcze szkoda ,Âże nie mam tvn 24
Ja mam tylko i wy³¹cznie ze wzglêdu na Paw³a :mhm: Jednak od pewnego czasu Paw³a jest strasznie ma³o na wizji :roll: Zastanawiam siê czy nie zrezygnowaÌ :roll:
Agnes pisze: niedÂługo sie to zmieni:)
ZastanĂłw siĂŞ czy warto :rozglada: Ta stacja czasami uzaleÂżnia :rozglada:
Agnes pisze:szkoda tym bardziej , Âże znam PawÂła ÂŁukasika
:o :o :o OsobiÂście? :o :o :o
Agnes pisze:powiem wam ¿e to super goœÌ
ChoĂŚ nie znam go osobiÂście teÂż tak sÂądzĂŞ :lol2:
Agnes pisze: i rewelacyjny dziennikarz:::))))!!!!!
Taaaak :spiewa: Gdyby byÂło inaczej to nie udzielaÂłabym siĂŞ tutaj :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Agnes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 29 lis 2007, 16:47

Post autor: Agnes »

Tak zgadza siĂŞ, jestem ÂświeÂżynkÂą:) :D dowiedziaÂłam sie przez przypadek jakiÂś czas temu ,Âże jest takie forum wiec postanowiÂłam siĂŞ zalogowaĂŚ:)
WidzĂŞ ,Âże wpisujÂą siĂŞ tu sami fani PawÂła :) i fajnie, nigdy bym siĂŞ nie spodziewaÂła ,Âże mogĂŞ ÂśledziĂŚ pracĂŞ PawÂła nie oglÂądajÂąc go.
MoÂże zaglÂąda na to forum?
W kaÂżdym razie jeÂżeli tak to pozdrawia krewna z nad morza- wie o kogo chodzi:)
Agnes
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

ZastanĂłw siĂŞ czy warto :rozglada: Ta stacja czasami uzaleÂżnia :rozglada:
I to mocniej niÂż heroina :!:
No, moÂże nie tyle sama stacja, co jej niektĂłrzy pracownicy :devil:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Na poczÂątek wspaniaÂła informacja :tanczy: Pan ÂŁukasik przerwaÂł milczenie :tanczy: Okazuje sĂŞ, Âże bĂŞdzie relacjonowaÂł dla nas przebieg wyborĂłw w Rosji :) Przedsmak mieliÂśmy w dzisiejszym PiÂŚ. W obszernej relacji nakreÂśliÂł nam nastroje naszych wschodnich sÂąsiadĂłw przed wyborami :) Kiedy dziÂś w Poranku wspominali o tych wyborach przez chwilĂŞ pomyÂślaÂłam sobie, Âże moÂże wÂłaÂśnie PawÂła tam poÂślÂą. I okazuje siĂŞ, Âże dobrze myÂślaÂłam :D Zatem weekend zapowiada siĂŞ ciekawie :tanczy:
Agnes pisze:Tak zgadza siĂŞ, jestem ÂświeÂżynkÂą:) :D dowiedziaÂłam sie przez przypadek jakiÂś czas temu ,Âże jest takie forum wiec postanowiÂłam siĂŞ zalogowaĂŚ:)
Mam nadziejê, ¿e Ci siê tutaj spodoba³o i d³u¿ej z nami zostaniesz? :lol2: O¿ywi³aœ w¹tek swoim pojawieniem siê :D Ostatnio skazana by³am tylko i wy³¹cznie na towarzystwo mojej - niewylewnej w s³owach capsiarki :rozglada:
Agnes pisze:WidzĂŞ ,Âże wpisujÂą siĂŞ tu sami fani PawÂła :)
Od czasu do czasu wpadali z wizytÂą tacy, ktĂłrym to i owo w Pawle siĂŞ nie podobaÂło :uhh: Ale zdaje siĂŞ, Âże siÂła naszych (pawÂłowych fanĂłw) argumentĂłw wyparÂła malkontentĂłw :rozglada:
Agnes pisze:i fajnie, nigdy bym siĂŞ nie spodziewaÂła ,Âże mogĂŞ ÂśledziĂŚ pracĂŞ PawÂła nie oglÂądajÂąc go.
To mi³e, ¿e nasza pisanina czemuœ dobremu s³u¿y :D Chyba siê wzruszy³am ;( Muszê pokazaÌ Twój wpis komuœ, kto od pewnego czasu powtarza mi, ¿e moja dzia³alnoœÌ tutaj jest zbêdna :rozglada:
Agnes pisze:MoÂże zaglÂąda na to forum?
Tego nie wiem :mhm: MoÂże lepiej niech nie zaglÂąda :red: :rozglada:
epsztajnek pisze:
ZastanĂłw siĂŞ czy warto :rozglada: Ta stacja czasami uzaleÂżnia :rozglada:
I to mocniej niÂż heroina :!:
No, moÂże nie tyle sama stacja, co jej niektĂłrzy pracownicy :devil:
Gdyby nie ci, niektĂłrzy pracownicy bezbarwna byÂłaby ta stacja, ktĂłra - nie wiedzieĂŚ czemu tak okrutnie doÂświadcza nas i naszych ulubieĂącĂłw :uhh: Epsztajnek, pamiĂŞtasz te piĂŞkne czasy, kiedy to PaweÂł na przemian z JoaÂśkÂą K. Podsumowania Dnia prowadzili? :spiewa:

Ach!!! Okazuje siĂŞ, Âże PaweÂł teÂż jest znanym Polakiem :rozglada: FotkĂŞ trochĂŞ niekorzystnÂą zapodano :rozglada: A ostatnie zdanie w opisie: Aktualnie peÂłni tylko funkcjĂŞ reportera stacji, wywoÂłuje u mnie skrajne emocje :uhh: W rankingu radzi sobie Âśrednio :rozglada: MoÂże teraz, kiedy o sobie przypomniaÂł pĂłjdzie mu lepiej :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Agnes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 29 lis 2007, 16:47

Post autor: Agnes »

"Tylko reporter?" chyba A¯ REPORTER. Mo¿ecie mi wierzyÌ,¿e reporterka to ciê¿ki kawa³ek chleba, naprawdê, wiem co mówiê bo tez pracujê w tej bran¿y, mo¿e nie a¿ o tak du¿ym rozmachu ale jednak. I nie raz nie zazdroszczê tê pracy. Trzeba tez zaznaczyÌ, ¿e paca reportera jest bardziej ciekawa ni¿ prezentera i pewnie Paw³owi bardziej odpowiada, w koncu przez wiele lat by³ reporterem najpierw stacjach radiowych a póŸniej w tvn- ie.
KURCZE A JA ZNOWU W PRACY!!! RATUNKUU!!!
Agnes
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Agnes pisze:"Tylko reporter?" chyba AÂŻ REPORTER. MoÂżecie mi wierzyĂŚ,Âże reporterka to ciĂŞÂżki kawaÂłek chleba
Ja zdajĂŞ sobie z tego sprawĂŞ, ale ten, kto pisaÂł tĂŞ opiniĂŞ o Pawle raczej nie :> WywĂŞszyÂłam, Âże mÂżna ten tekst zmieniaĂŚ ;) Postaram siĂŞ to uczyniĂŚ, jeÂśli wczeÂśniej mnie ktoÂś nie ubiegnie :rozglada:
Agnes pisze:"naprawdĂŞ, wiem co mĂłwiĂŞ bo tez pracujĂŞ w tej branÂży, moÂże nie aÂż o tak duÂżym rozmachu ale jednak. I nie raz nie zazdroszczĂŞ tĂŞ pracy.
Ten wybĂłr zainspirowany byÂł dokonaniami i osiÂągniĂŞciami krewniaka? :lol2:
Agnes pisze:"Trzeba tez zaznaczyÌ, ¿e paca reportera jest bardziej ciekawa ni¿ prezentera i pewnie Paw³owi bardziej odpowiada, w koncu przez wiele lat by³ reporterem najpierw stacjach radiowych a póŸniej w tvn- ie.
Ja, jak zawsze zreszt¹ ( :rozglada: ) podejdê egoistycznie do tej sprawy :rozglada: Mi sprawia³o przyjemnoœÌ podziwianie Paw³a w obu tych rolach i dlatego nie mogê siê pogodziÌ z tym, ¿e tak ni st¹d ni zow¹d przesta³ byÌ prezenterem :uhh:
Agnes pisze:"KURCZE A JA ZNOWU W PRACY!!! RATUNKUU!!!
Jak moÂżemy Ci pomĂłc? :rozglada:

Czekam na relacje z Moskwy i coraz bardziej siĂŞ nie cierpliwiĂŞ :nie: KuÂźniarowi coÂś nie spieszno do tego, aby wywoÂłaĂŚ PawÂła do odpowiedzi :> A moÂże dzisiaj nie bĂŞdzie relacji? :mhm:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Agnes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 29 lis 2007, 16:47

Post autor: Agnes »

:D to znowu ja. SiedzĂŞ w pracy i chyba zaraz mnie coÂś wyniesie :D - nuda :D
moja praca zainspirowana krewniakiem?nie wiem nigdy siĂŞ nad tym nie zastanawiaÂłam, chociaÂż kiedyÂś chciaÂłam studiowaĂŚ dziennikarstwo, ale przeszÂło mi i postanowiÂłam zostaĂŚ na pomorzu :tanczy:
No w kaÂżdym razie pracuje i wÂłaÂśnie umieram z przemĂŞczenia - bo to wÂłaÂśnie taka praca- czasami non stop juÂż mĂłzg mi sie lasuje
Agnes
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Agnes pisze:(...)czasami non stop juÂż mĂłzg mi sie lasuje
Serio? :D Wspó³czujê :lol2: A w jaki sposób odreagowujesz? :devil:

ÂŁukasik z Moskwy :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Agnes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 29 lis 2007, 16:47

Post autor: Agnes »

Kurcze ten PaweÂł to zwiedzi kawaÂł Âświata - zazdroszczĂŞ.
Fajnie,ze mogĂŞ go zobaczyĂŚ chociaÂż w tv, bo tak w ogĂłle nie widzieliÂśmy sie jakieÂś 2 lata:(
Jak odreagowuje? chyba najlepszym sposobem jest spĂŞdzenie jak najwiĂŞcej czasu z moim synkiem i mĂŞÂżem. wspĂłlnie spĂŞdzony czas, wspĂłlne wypady, dodajÂą mi powera :D
oprócz tego co jakiœ czas spotkanie z przyjació³mi i jakas imprezka :D
Agnes
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Agnes pisze:Kurcze ten PaweÂł to zwiedzi kawaÂł Âświata - zazdroszczĂŞ.
Fakt, bywa tu i tam :spiewa: Za mojego trzyletniego fanowania trochĂŞ siĂŞ tego nazbieraÂło: Irak, Turyn, Rzym, Cypr, KijĂłw, Londyn, Rumunia... :spiewa:
Agnes pisze:Fajnie,ze mogĂŞ go zobaczyĂŚ chociaÂż w tv, bo tak w ogĂłle nie widzieliÂśmy sie jakieÂś 2 lata:(
KiepÂściutko z pielĂŞgnowaniem wiĂŞzi rodzinnych? :uhh:
Agnes pisze:Jak odreagowuje? chyba najlepszym sposobem jest spĂŞdzenie jak najwiĂŞcej czasu z moim synkiem i mĂŞÂżem. wspĂłlnie spĂŞdzony czas, wspĂłlne wypady, dodajÂą mi powera :D
oprócz tego co jakiœ czas spotkanie z przyjació³mi i jakas imprezka :D
Zatem tego wszystkiego po trochu ÂżyczĂŞ Ci po powrocie z pracy :)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

20.30 to najlepsza pora na relacjĂŞ z Moskwy :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zanosi siĂŞ na to, Âże jutro bĂŞdzie ich jeszcze wiĂŞcej :D
JeÂżeli nie odkryjÂą kolejnych ognisk ptasiej grypy :D
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:20.30 to najlepsza pora na relacjĂŞ z Moskwy :D
Kubulek zasÂłuÂżyÂł na dobrÂą kolacjĂŞ za wywoÂłanie PawÂła do odpowiedzi :tanczy:
Jak dobrze, Âże byÂłam czujna i nie posÂłuchaÂłam Grassa, ktĂłry we wczorajszym PiÂŚ zapraszaÂł na PawÂłowe relacje dopiero w niedzielĂŞ :>
A o czym moÂżna opowiadaĂŚ w przedwyborczej relacji z Rosji? Np. o sondaÂżach przedwyborczych :) o tym jak partia, ktĂłra jest faworytem tych wyborĂłw radzi sobie w owych sondaÂżach. I wreszcie o tym, jak w Rosji wyglÂąda cisza wyborcza. Okazuje siĂŞ, Âże zupeÂłnie inaczej niÂż u nas :rozglada: Podobno Putin goÂści w kaÂżdym dzienniku telewizyjnym :devil:
not that kind pisze:Zanosi siĂŞ na to, Âże jutro bĂŞdzie ich jeszcze wiĂŞcej :D
Na to wÂłaÂśnie liczĂŞ :tanczy:
not that kind pisze:JeÂżeli nie odkryjÂą kolejnych ognisk ptasiej grypy :D
Dla przyjació³ ze wschodu znajd¹ czas :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 13 gości