Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Moskiewski PaweÂł z dziÂś :D

Relacja :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I rozmowa :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jak dobrze pĂłjdzie, to z wyborami w Rosji wejdziemy w drugÂą setkĂŞ :lol2:
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:Moskiewski PaweÂł z dziÂś :D
W porannej zimowej aurze i czarnym pÂłaszczyku :lol2: Zdaje siĂŞ, Âże o szalu zapomniaÂł :uhh:
Relacja
G³ównie o pomys³ach w³adzy na zachêcanie wyborców do udzia³u w wyborach traktowa³a :) Nie mo¿na by³o nie dostrzec figlarnego uœmiechu na twarzy Pana Korespondenta :rozglada: czy jak, kto woli specjalnego wys³annika Tvn24 do Moskwy :rozglada:
I rozmowa
Z przedstawicielk¹ Kongresu Polonii Rosyjskiej o liœcie pochwalnym, wystosowanym przez Putina na zjazd tego Kongresu w³aœnie :) Œnieg zacz¹³ sypaÌ podczas trwania tej rozmowy :uhh: Nic nie poradzimy. Zima :uhh:
PóŸniej d³ugo, d³ugo nic :uhh: A¿ wreszcie popo³udniem, kiedy opad³y ju¿ emocje po losowaniach do Euro2008, uda³o siê Paw³owi nadaÌ relacje :tanczy: O piêtnastej naszego czasu Moskwa ciemnoœci¹ by³a ju¿ spowita, strasznie nastrojowo siê zrobi³o :rozglada: W kolejnym serwisie wyemitowali rozmowê z Polk¹ mieszkaj¹c¹ i prowadz¹c¹ interesy w Moskwie. Rozmowa dotyczy³a wp³ywu wyników wyborów na sytuacjê w biznesie :mhm: Zdaje siê, ¿e tê rozmowê wczeœniej Pawe³ nagra³ gdy¿ woko³o widno jeszcze by³o :rozglada: I wreszcie w serwisie o szesnastej relacja uspokajaj¹ca ;) Zarówno opozycja jak i zwolennicy Putina planuj¹ zorganizowaÌ manifestacje na ulicach Moskwy. Mój ulubieniec stwierdzi³, ¿e to brzmi niepokoj¹co, ale na szczêœcie, na razie jest spokojnie. Od siebie dodam: i niech tak zostanie :)
Jak dobrze pĂłjdzie, to z wyborami w Rosji wejdziemy w drugÂą setkĂŞ :lol2:
GdybyÂś nie ociÂągaÂła siĂŞ z robieniem capsĂłw :rozglada: kto wie co by byÂło :spiewa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

DÂżastina pisze:
not that kind pisze:Jak dobrze pĂłjdzie, to z wyborami w Rosji wejdziemy w drugÂą setkĂŞ :lol2:
GdybyÂś nie ociÂągaÂła siĂŞ z robieniem capsĂłw :rozglada: kto wie co by byÂło :spiewa:
MogĂŞ wcale nie robiĂŚ :nie:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:
DÂżastina pisze:
not that kind pisze:Jak dobrze pĂłjdzie, to z wyborami w Rosji wejdziemy w drugÂą setkĂŞ :lol2:
GdybyÂś nie ociÂągaÂła siĂŞ z robieniem capsĂłw :rozglada: kto wie co by byÂło :spiewa:
MogĂŞ wcale nie robiĂŚ :nie:
Wiem :rozglada: A drug¹ setkê mo¿e jutro rozpoczniemy :mhm: Zapewne te¿ relacjami z Moskwy ;) W koùcu ktoœ bêdzie musia³ po tych wyborach wszystko nam uporz¹dkowaÌ :rozglada: Póki co mamy jeszcze dziœ i kolejne relacje za sob¹ :tanczy: W serwisie o 19:00 i 19:30 telefonicznie Pawe³ umila³ nam czas w oczekiwaniu na wstêpne wyniki Centralnej Komisji Wyborczej. Pan Porada wczoraj spisa³ siê ³adnie, ale dziœ ma u mnie przechlapane, przerwa³ Paw³owi jedn¹ z tych telefonicznych relacji :nie: A on tak zajmuj¹co opowiada³. Siê zastanawiam po jak¹ chol... ( :rozglada: ) ³¹cz¹ siê i w po³owie przerywaj¹ :nie: Raportow¹ relacj¹ trochê siê zrehabilitowali. S³yszeÌ j¹ tylko mog³am, a co za tym idzie lepiej na tym, co Pawe³ mówi³ skupiÌ siê by³am w stanie :rozglada: Zmêczony chyba ju¿ trochê ( :mhm: a mo¿e to od nadmiaru informacji ?) wkrad³y siê w jego wypowiedŸ drobne pomy³eczki :rozglada: Z demokracji zrobi³ demonstracjê, a z partii Sprawiedliwa Rosja - Jedn¹ Rosjê :rozglada: Ca³a reszta bez zarzutu :brawa:
Przed paroma minutami nadawaÂł dla M24h, krĂłciutko co prawda, ale treÂściwie :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

A to juÂż PaweÂł z dziÂś :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Agnes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 29 lis 2007, 16:47

Post autor: Agnes »

wkradÂły siĂŞ w jego wypowiedÂź drobne pomyÂłeczki :rozglada: Z demokracji zrobiÂł demonstracjĂŞ, a z partii Sprawiedliwa Rosja - JednÂą RosjĂŞ

Dobre :D krewniak ma poczucie humoru :D
Takie wtopy sÂą stresujÂące , ale jak sie je potem oglÂąda to ma sie niezÂły ubaw :D , a potem przychodzi chwila refleksji"jak ja mogÂłem/am tak siĂŞ pomyliĂŚ- przynajmniej ja tak mam :D
jak by nie by³o Pawe³ to zdolniacha i super goœÌ - moja krew! :D
Agnes
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:A to juÂż PaweÂł z dziÂś
Czyli tak jak przeczuwaÂłam zostaÂł w Rosji i porzÂądkowaÂł, tzn. relacjonowaÂł dla nas sytuacjĂŞ po wyborach :tanczy: Pierwsza relacja juÂż o Poranku. JeÂśli siĂŞ dokÂładnie przyjrzy capsom, to na Âśrodku widaĂŚ taki biaÂły krzyÂżyk. Jarek KuÂźniar oczywiÂście musiaÂł to zauwaÂżyĂŚ i skomentowaĂŚ. PozwolĂŞ sobie zacytowaĂŚ: PoniewaÂż w rosyjskich wyborach do Dumy dziaÂłaÂło wszystko tak jak w innych, czyli trzeba byÂło postawiĂŚ krzyÂżyk przy odpowiednim kandydacie. Ja uwaÂżam, Âże najlepszym kandydatem jest PaweÂł ÂŁukasik, dlatego postawiÂłem krzyÂżyk na jego licu. :mhm: PawÂła zdaje siĂŞ nie bawi poczucie humoru kolegi :devil: Zatem mamy ze sobÂą coÂś wspĂłlnego :rozglada: Kolejna relacja takÂże o Poranku, przy okazji omawiania przez Jacka PaÂłasiĂąskiego tematĂłw zagranicznych. Pan Jacek wywoÂłaÂł PawÂła do odpowiedzi sÂłowami: WspaniaÂły PaweÂł ÂŁukasik :lol2: (widzĂŞ, Âże nadajemy na tych samych falach, Panie Jacku :lol2:) Zimno u tych naszych sÂąsiadĂłw, aÂż chÂłopakom obiektyw zaparowaÂł :rozglada: Pan PaÂłasiĂąski powiedziaÂł, Âże podziwia PawÂła za to, iÂż wytrzymuje bez czapki na mrozie :> ZbesztaĂŚ go powinien, a nie podziwiaĂŚ :nie: ÂŻeby siĂŞ tylko ten nasz gieroj i maÂładiec ( tak go nazwaÂł p. PaÂłasiĂąski :lol2: ) nie pochorowaÂł :rydzyk:
Dn¿ te¿ przyniós³ nam Paw³owe relacje. Ju¿ w pierwszym serwisie Madzia go odpytywa³a, a on jak to on szczegó³owo jej i nam o wszystkim opowiada³ :tanczy: W kolejnym serwisie Kacperek ciekaw by³ tego, jak Rosja ma siê po wyborach, Pawe³ szczodrze informacjami go uraczy³ :tanczy: W tej relacji za plecami Paw³a pojawili siê Rosjanie demonstruj¹cy swoj¹ radoœÌ z wyników wyborów :mhm: Pawe³ chyba z nimi œwiêtowa³ :rozglada: Wnioskujê po jego szampaùskim nastroju i niedbale za³o¿onym krawacie :rozglada: I na koniec uraczy³ nas Pan Redaktor rozmow¹ z Mateuszem Piskorskim, jednym z polskich obserwatorów. Pan operator znowu dzia³a³ na nasz¹ korzyœÌ. Mogliœmy popatrzeÌ jak energicznie - ca³ym sob¹, Pawe³ pytania zadaje :rozglada: Kiedy podziêkowa³ goœciowi za rozmowê, doda³ jeszcze, ¿e obok œwiêtuj¹cych zwyciêstwo pojawili siê przeciwnicy Putina, ale do zamieszek nie dochodzi :mhm: Zupe³nie jakby wiedzia³, ¿e siê o jego bezpieczeùstwo martwimy :rozglada:
Agnes pisze:Dobre :D krewniak ma poczucie humoru :D
Wiele razy to udowodniÂł :tanczy:
Agnes pisze:jak by nie by³o Pawe³ to zdolniacha i super goœÌ
Pozwolê sobie przytakn¹Ì :lol2:

[ Dodano: Sro Gru 05, 2007 8:28 pm ]
Jeœli kogoœ to interesuje ( :devil: ) donoszê, ¿e Wspania³y Pawe³ £ukasik wróci³ :tanczy: Wróci³ :jupi: Jest ju¿ w kraju, w pracy, z nami :jupi: I ju¿ dla nas tworzy :tanczy: W PiŒ cofniêciem przez prokuraturê nakazu zatrzymania Ryszarda Krauzego siê zaj¹³. DoœÌ odmienne stanowiska - by³ego i obecnego, ministra sprawiedliwoœci przedstawi³. Przypomnia³ równie¿ o tym, za co tak w³aœciwie prokuratura chcia³a zatrzymaÌ Krauzego. Nie wiem tylko czy Pawe³ wyprzystojnia³ ( :lol2: ) po powrocie z obczyzny, zapomnia³ o tym, ¿eby siê nam pokazaÌ :> Mo¿e jutro to nadrobi? :mhm:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

D¿astina pisze:Wróci³ :jupi: Jest ju¿ w kraju, w pracy, z nami :jupi: I ju¿ dla nas tworzy :tanczy: W PiŒ cofniêciem przez prokuraturê nakazu zatrzymania Ryszarda Krauzego siê zaj¹³. DoœÌ odmienne stanowiska - by³ego i obecnego, ministra sprawiedliwoœci przedstawi³. Przypomnia³ równie¿ o tym, za co tak w³aœciwie prokuratura chcia³a zatrzymaÌ Krauzego. Nie wiem tylko czy Pawe³ wyprzystojnia³ ( :lol2: ) po powrocie z obczyzny, zapomnia³ o tym, ¿eby siê nam pokazaÌ :> Mo¿e jutro to nadrobi? :mhm:
Wedle rozkazu, chciaÂłoby siĂŞ napisaĂŚ :D

Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze: Wedle rozkazu, chciaÂłoby siĂŞ napisaĂŚ :D

Nie do koùca :nie: D³ugo kaza³ na siebie czekaÌ mia³ siê pojawiÌ ju¿ we czwartek :uhh: Poza tym zaprezentowa³ siê nam bardzo oszczêdnie :> Po tak d³ugiej roz³¹ce liczy³am na wiêksz¹ szczoroœÌ ze strony Pana Redaktora :uhh: Po tym materiale mogê tylko stwierdziÌ, ¿e nadal jest tak samo wysoki i szczup³y :rozglada: i nie straci³ swojego poczucia humoru :rozglada: ( :mhm: to i tak du¿o :rozglada: ) DoœÌ zrzêdzenia :rozglada: Teraz wiêcej o materiale bêdzie :D Po znaczku w prawym dolnym rogu capsów widaÌ, ¿ê dla PiŒ go skrêci³ :) Dzie³o to sprowokowane by³o artyku³em z Dziennika, który donosi³ jakoby Patrycja Kotecka dopytywa³a telewizyjnych techników, czy mo¿na zag³uszyÌ sygna³ TVN24. Pawe³ dowiadywa³ siê dla nas co, jak i czym mo¿na zag³uszyÌ . Dziêki mojej capsiarce wiemy, ¿e osobiœcie to czyni³ :D Z panami technikami sobie pogawêdki ucina³ ;) Firmow¹ brykê Pana Redaktora mogliœmy zobaczyÌ :mhm: ciekawe jak¹ prywatnie urzêduje? Na pierwszym capsie fajnie Pawe³ trzyma parasol :rozglada: Podejrzewam, ¿e w ogóle nie przemók³ :rozglada:

A na koniec wspomnieĂą czar :lol2: ChciaÂłby ktoÂś zobaczyĂŚ i wysÂłuchaĂŚ pierwszej relacji PawÂła z Moskwy? ProszĂŞ bardzo :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Agnes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 29 lis 2007, 16:47

Post autor: Agnes »

W koùcu mam tvn 24 :) wprawdzie dopiero od soboty i nie trafi³am jeszcze na krewniaka,ale mam nadziejê, ¿e nied³ugo bêdê mia³a t¹ przyjemnoœÌ :brawa:
Agnes
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

ProszĂŞ :D Capsy z dzisiejszego materiaÂłu :arrow:

ObrazekObrazekObrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Agnes pisze:W koùcu mam tvn 24 :) wprawdzie dopiero od soboty i nie trafi³am jeszcze na krewniaka,ale mam nadziejê, ¿e nied³ugo bêdê mia³a t¹ przyjemnoœÌ :brawa:
MoÂże juÂż dziÂś wieczorkiem Ci siĂŞ udaÂło trafiĂŚ? :tanczy: Ja teÂż rozpoczĂŞÂłam swojÂą przygodĂŞ z tvn24 w sobotĂŞ, prawie dwa lata temu :mhm: JeÂśli dobrze pamiĂŞtam pierwszy raz na PawÂła natknĂŞÂłam siĂŞ we wtorek. W Poranku, z fotela tematy dnia w reporterskim skrĂłcie przedstawiaÂł. Ech!!! Szkoda, Âże zrezygnowali z tej pozycji :roll:
not that kind pisze:ProszĂŞ :D Capsy z dzisiejszego materiaÂłu :arrow:
Materia³u, króry na pierwszy ogieù poszed³ w dzisiejszym wydaniu w PiŒ. Temat - czy religia powinna byÌ jednym z przedmiotów na egzaminie maturalnym. W materiale znalaz³o siê wszystko to, co siê znaleŸÌ powinno. Stanowiska hierarchów koœcielnych, katechetów, polityków czy wreszcie osób - krórym zale¿a³oby na tym, aby ów przedmiot na egzaminie maturalnym siê pojawi³. Cz¹stkowe materia³y zdobywa³ czêœciowo sam - rozmawia³ np. z ks. Józefem Klochem. O komentarz pani min. edukacji postara³a siê jakaœ kole¿anka redakcyjna Paw³a, której nie znam niestety :rozglada: Jako¿e nie wiadomo jeszcze, jak mia³by taki egzamin z religii wygl¹daÌ Pawe³ pokaza³ nam próbny test do egzaminu z historii taùca. Zapozna³ nas tak¿e z dostêpn¹ na naszym rynku edukacyjn¹ literatur¹ katechetyczn¹. Na capsach, które zapoda³a notka mo¿na zobaczyÌ, jak j¹ dla nas przegl¹da³ :D
:mhm: Narzeka³am - po emisji ostatniego materia³u, na oszczêdnoœÌ Paw³a w prezentowaniu swojej osoby, prawda? Siê zastanawiam co powiedzieÌ o tym dzisiejszym jego sk¹pstwie? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

WiedziaÂł, kiedy pojawiĂŚ siĂŞ w pracy na tak intensywnym dyÂżurze :lol2:
BĂŞdzie razem z nami ÂświĂŞtowaÂł jubileusz :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Wto Gru 11, 2007 9:48 am ]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Warto by³o dziœ zerwaÌ siê z ³ó¿ka o Poranku :lol2: Jak to mi³o ze strony Anity i Anety, ¿e skoro œwit mia³y wiele pytaù do kolegi redakcyjnego, który od rana dziœ sejm okupuje :tanczy: W pierwszej relacji o tym, czym dziœ rz¹d siê bêdzie zajmowa³ opowiada³ :mhm: Tylko dlaczego z sejmu o tym mówi³? :rozglada: A w drugiej o powo³aniu komisji ds. wyjaœnienia œmierci Barbary Blidy nas informowa³. Z rana lekko jeszcze niewyspany, ale w bardzo dobrym nastroju nasz Pan Redaktor :tanczy: Jak by³o dalej? Nie wiem :rozglada: Ale spokojnie :stop: wszystko mam nagrane i jak tylko obejrzê, to wystawiê recenzjê :rozglada:
not that kind pisze:WiedziaÂł, kiedy pojawiĂŚ siĂŞ w pracy na tak intensywnym dyÂżurze :lol2:
BĂŞdzie razem z nami ÂświĂŞtowaÂł jubileusz :lol2:

:mhm: Jaki jubileusz? :>
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

DÂżastina pisze:
not that kind pisze:WiedziaÂł, kiedy pojawiĂŚ siĂŞ w pracy na tak intensywnym dyÂżurze :lol2:
BĂŞdzie razem z nami ÂświĂŞtowaÂł jubileusz :lol2:

:mhm: Jaki jubileusz? :>
Nie wiem :roll: WyleciaÂło mi teraz z gÂłowy :devil:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I ostatnia relacja :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Wto Gru 11, 2007 1:36 pm ]
Ojej :o JuÂż przypomniaÂło mi siĂŞ, o jakim jubileuszu pisaÂłam :devil:

PaweÂł jako jedyny facet z caÂłego TVN-u ma takie wziĂŞcie na forum :tanczy:
Gratulacje i wszystkiego najlepszego na dalsze lata :tanczy:

Fanom trzeba ÂżyczyĂŚ jeszcze wiĂŞcej PawÂła w TVN24, a PawÂłowi jeszcze wiĂŞcej pracy :devil: :lol: Z ÂżyczeĂą dla PawÂła i dla fanek, to jeszcze przydaÂłoby siĂŞ dorzuciĂŚ, Âżeby wrĂłciÂł jak najszybciej na stanowisko prezentera :D

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla wszystkich z tym miejscem zwiÂązanych :lol2:

[ Dodano: Wto Gru 11, 2007 1:37 pm ]
Ja jeszcze raz :lol2: ChciaÂłam napisaĂŚ, Âże ta setka bardzo Âładnie w ZaÂłodze TVN siĂŞ prezentuje :lol2:
:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości