Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

TerraX nie s¹dz ;) ¿e fanów Anity cieszy zaraz nieobecnoœÌ Justyny :D
Ja tam wolaÂła bym widzieĂŚ jako jej zmienniczkĂŞ AnitĂŞ ale to nie znaczy z ei jej nie chce tam widywaĂŚ... Wszak dobra StyÂśka nie jest zÂła :D
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

kamuii pisze:TerraX nie s¹dz ¿e fanów Anity cieszy zaraz nieobecnoœÌ Justyny
No nie, nawet tak nie myÂślĂŞ. :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

DokÂładnie Kamuii. Bardzo przemyÂślana i budujÂąca opinia. PodpisujĂŞ siĂŞ pod tym rekÂą i nogami.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wielkie gratulacje dla najlepszej dziennikarki w Polsce - Justyny Pochanke :D :brawo: :brawo: :brawo:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ale super super :D :D :D Serdecznie jej gratuluje i bardzo sie ciesze:) Ahhh...jeszcze telekamere zdobedzie i bedzie komplet:)
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pewnie dzis powiedza o tym w "Faktach", bo przeciez takiej informacji nie mogli by przekazac widzom. :] :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Brawa dla Justyny, zasÂługuje na ten tytuÂł w 100% :brawo: :brawo:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hmm czy zasÂługuje ? :D
Pewnie tak ;) ale rĂłwnie mocno na ten tytuÂł zasÂługuje np. Durczok czy Gawryluk...

Uwa¿am ze ten rok nie dostarczy³ nam poprostu kandydata który by siê wyró¿nia³ czymœ wybitnym... wiêc musieli wybrac z prezenterów ;)

A wiadomo ze PieczyĂąskiego i WalterĂłw staĂŚ na dobrÂą reklamĂŞ ;)
WiĂŞc mamy dziennikarza roku w postaci StyÂśki.

Uwa¿am ¿e w Faktach (g³ównych ) jest najlepsza ale czym innym siê zas³u¿y³a ? Tak samo na ten tytu³ zas³uguje np.Durczok

WiadomoÂści - Fakty
Debata - Magazyn 24 h ;)

ReasumujÂąc gratuluje i cieszĂŞ siĂŞ ale nie ma znowu powodĂłw do "piania" :evil2:
Android <3
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

pawell pisze:Pewnie dzis powiedza o tym w "Faktach", bo przeciez takiej informacji nie mogli by przekazac widzom. :] :D
No i powiedzieli :D :D A kajdan to nawet bardzo miÂło skomentowaÂł...cos w rodzaju, to juz nie ma watpliowsci ktĂłra stacja i ktĂłry program informacyjny jest najlepszy :D chyba po raz pierwszy sie z nim zgadzam... :D
....w świecie Faktów....
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

emi pisze: No i powiedzieli :D :D A kajdan to nawet bardzo miÂło skomentowaÂł...cos w rodzaju, to juz nie ma watpliowsci ktĂłra stacja i ktĂłry program informacyjny jest najlepszy :D chyba po raz pierwszy sie z nim zgadzam... :D
Tak !! I nawet Kajdan powiedziaÂł teÂż, Âże wyjaÂśni siĂŞ dlaczego Justyna Pochanke nie prowadzi dziÂś programu choĂŚ zgodnie z grafikiem powinna.
No ale có¿...wybaczamy jej zdecydowanie bo jak powiedzia³ Kajdanowicz " Na jutro zapraszam w imieniu Justyny Pochanke"i to jest najwa¿niejsze :) Pewnie tylko na jeden dzieù ale dobre i to. Chyba, ¿e bêdzie mia³a jeszcze pi¹tek, ¿eby oddaÌ dzisiejszy dy¿ur Grzegorzowi... No zobaczymy !! :D :wink:
ZIMA
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Obrazek
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

quantrix chcia³em dac to samo zdjêcie ale jakoœÌ mojego a twojego ... nie ma porównania, pozostaje mi daÌ ze strony tvn, z napisem za co nagroda

Obrazek

i z samÂą statuetkÂą

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Myslaelm ze na tvn.pl nie bedzie dzis informacji o tym ale jednak jest i bardzo dobrze. :D Nawet w zamowiedzi przed "Faktami" o tym bylo. :D No i Onet.pl o tym tez pisze>>> http://wiadomosci.onet.pl/1212642,11,item.html Wielkie :brawo: dla Styski...

P.S. przed chwilka w "Uwadze" o tym rowniez wspomnial Marcin Leskiewicz :D :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

kamuii pisze:ale rĂłwnie mocno na ten tytuÂł zasÂługuje np. Durczok czy Gawryluk...
Co do Gawryluk to bym siê sprzecza³a, jest dobra, ale nie na tyle wyró¿niaj¹ca, aby otrzymaÌ tytu³ dziennikarza roku, spoœród naprawdê mocnej stawki. Mo¿e dostaÌ dowód sympatii od widzów (np Telekamerê), ale to co innego.
Lubiê Gawryluk, jest poprawna, miewa nawet wzloty, ale tacy s¹ wszyscy dziennikarze telewizyjni,wiêc wszyscy powinni kiedyœ tak¹ nagrodê dostaÌ, a nie dostaj¹. Ale doœÌ o Gawryluk, to nie jej w¹tek. :wink:
kamuii pisze:Uwa¿am ze ten rok nie dostarczy³ nam poprostu kandydata który by siê wyró¿nia³ czymœ wybitnym... wiêc musieli wybrac z prezenterów ;)
A dla mnie takÂą kandydatkÂą w tym roku byÂła wÂłaÂśnie pani PieczyĂąska.
ByÂł to jej pierwszy peÂłny rok w Faktach- udany; co do jej warsztatu dziennikarskiego chyba nie ma wÂątpliwoÂści- sama piszesz, Âże lubisz jÂą w M24, wiĂŞc widzisz, Âże nie jest tylko prezenterkÂą.
WypracowaÂła juÂż styl prowadzenia FaktĂłw. SwĂłj styl. Czy to nie wystarczy?
Don`t worry Kamuii w przyszÂłym roku pewnie nie dostanie :evil2:
kamuii pisze:A wiadomo ze PieczyĂąskiego i WalterĂłw staĂŚ na dobrÂą reklamĂŞ ;)
No wiadomo :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Zapomnialem dodac w ostatnim poscie.

Jakie nie mile komentarze sa na Onet.pl :? naszczescie nie brakuje tych pozytywnych...

A ty fotka ze strony tvn24.pl:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości