Oznaczenia wiekowe programów

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zobaczymy jak to bedzie wygladaĂŚ juÂż od poniedziaÂłku :roll:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowe oznaczenia programĂłw

Post autor: salladyn »

:: Kamil pisze:oj przesadzacie.. ja widziaÂłem na tvnie i stwierdzam Âże mi to nie bĂŞdzie wogĂłle przeszkadzaĂŚ.. a wy narzekacie jakby te oznakowanie byÂło nie wiem jakich rozmiarĂłw..
Obyœ mia³ racjê.Mi te¿ tych rozmiarów co pokazuje tvn znaczki nie przeszkadzaj¹ ale sk¹d wiesz jakie bêd¹ w innych stacjach :?: Popatrz sobie na telewizjê publiczn¹ a szczególnie na tvp3.Tam poprzednie znaki naprawdê zajmowa³y spor¹ czêœÌ ekranu.Po za tym wracam do pytania jak ktos kto ma czarnobia³y telewizor rozpozna jakiego koloru jest kó³ko :?: Gdybym ja mia³ siê pytac jak to jest zalecane czy mogê ogl¹daÌ program który jest opatrzony trójk¹tem w ¿ó³tym kó³ku,rodziców,to oni by mnie chyba wyrzucili z domu za napastliwoœÌ bo przecie¿ po³owa programów jest nadawana w³aœnie z tym znakiem.Poza tym jesli ktoœ ma 16 lat to chyba jest ju¿ na tyle dojrza³y ¿e nie zrobi nikomu krzywdy tylko dlatego ¿e na filmie goœÌ wyd³uba³ drugiemu oko(chocia¿ szczerze mówi¹c takie filmy mnie nudz¹).Poza tym ju¿ widzê jak stacje tv rzetelnie oceniaj¹ program.Jeœli tylko do czegoœ bêd¹ mia³y jakiekolwiek w¹tpliwoœci to ¿eby mieÌ spokój od Krritv dadz¹ "tylko dla doros³ych".Moim zdaniem film akcji mo¿e narobiÌ mniej szkód dziecku ni¿ japoùskie kreskówki b¹dŸ seriale typu "Power Rangers".
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jeszcze w tym czerwonym kó³ku powinna byÌ cyfra 18 to by ci co maj¹ czarnobia³e telewizory wiedzieli dla kogo jest dany program przeznaczony a co by by³o wpisaÌ w zielone kó³eczko? :roll:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:jeszcze w tym czerwonym kó³ku powinna byÌ cyfra 18 to by ci co maj¹ czarnobia³e telewizory wiedzieli dla kogo jest dany program przeznaczony a co by by³o wpisaÌ w zielone kó³eczko? :roll:
no w zielone nic.. bo jakby w czerwonym by³a osiemnastka to by siê przecie¿ odró¿nia³o.. czyste kó³ko i kó³ko z liczb¹ ;)
Ostatnio zmieniony sobota 13 sie 2005, 14:30 przez :: Kamil, łącznie zmieniany 2 razy.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

A jaki procent PolakĂłw ma jeszcze czarno biaÂły TV ?? Zdaje siĂŞ bardzo malutki, wiĂŞc po co to...
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pewnie Âże malutki ale na pewno jeszcze ktoÂś tam ma :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

oznaczenia programĂłw

Post autor: salladyn »

OczywiÂście Âże ten procent jest znikomy ale istnieje a przecieÂż wszystkich widzĂłw nalezaÂłoby traktowaĂŚ tak samo.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Re: nowe oznaczenia programĂłw

Post autor: LordTomas »

salladyn pisze:Po za tym wracam do pytania jak ktos kto ma czarnobia³y telewizor rozpozna jakiego koloru jest kó³ko :?:
Albo ktoÂś jest daltonistÂą :)
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: nowe oznaczenia programĂłw

Post autor: pawell »

yotomasz pisze:Albo ktoÂś jest daltonistÂą :)
no tak to teÂż jest problem :|
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zielone kó³ko jest w ogóle zbêdne. Jeœli program dozwolony jest dla wszytskich to nie powinno byÌ poprostu nic!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Zielone kó³ko jest w ogóle zbêdne. Jeœli program dozwolony jest dla wszytskich to nie powinno byÌ poprostu nic!
no w³asnie :D jak by³y te 3 znaki to TVN wogóle nie pokazywa³ zielonych kó³ek tylko chyba na polszmacie one by³y stosowane :|
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

pawell pisze:no w³asnie :D jak by³y te 3 znaki to TVN wogóle nie pokazywa³ zielonych kó³ek tylko chyba na polszmacie one by³y stosowane :|
I chyba na kanaÂłach tvp :|
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No i dobrze. Po co komu to zielone kó³ko. Tylko ekran zaœmeica, skoro dla wszystkich. :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

yotomasz pisze:I chyba na kanaÂłach tvp :|
nie wiem na TVP nie zwracaÂłem na to uwagi :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: nowe oznaczenia programĂłw

Post autor: salladyn »

yotomasz pisze:
salladyn pisze:Po za tym wracam do pytania jak ktos kto ma czarnobia³y telewizor rozpozna jakiego koloru jest kó³ko :?:
Albo ktoÂś jest daltonistÂą :)
Rzeczywiœcie na to nie zwróci³em uwagi :) Swoj¹ drog¹ to daltoniœci maj¹ przer¹bane.Puszcz¹ swoim dzieciom film erotyczny bo nierozpoznaj¹ znaków :wink: ,musz¹ chodziÌ do pracy pieszo bo nie mog¹ miec prawa jazdy(sygnalizacja œwietlna) i ubieraj¹ wœciek³y ró¿ do soczystej zieleni bo myœleli ¿e to czerwieù i b³êkit :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości