Wieczór Wyborczy w TVN i TVN 24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

moÂże dlatego,Âże Ryman ceni siĂŞ droÂżej od Grassa :devil: no dobra przesadziÂłem.a moÂże.....to tylko Pochanke ma bÂłyszczeĂŚ,a Trawa robiĂŚ za giermka.njeeee
Prawda jest taka,¿e Trawie w M24h od pewnego czasu powierzaj¹ goœci z górnej pó³ki,a to o czymœ œwiadczy.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Rymanowski ma w niedzielĂŞ "KawĂŞ na ÂławĂŞ". A tak poza tym wolne ma Marciniak i to on powinien siĂŞ tam pojawiĂŚ, a nie Grass.
przemeczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 11 lis 2006, 14:46

Post autor: przemeczek »

Marcin pisze:Rymanowski ma w niedzielĂŞ "KawĂŞ na ÂławĂŞ".
Hehe... :lol: To "Kawa na ÂławĂŞ" bĂŞdzie nadawana w trakcie ciszy wyborczej :hahaha: ?
Dobre sobie... Buhaha! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze: Rymanowski ma w niedzielĂŞ "KawĂŞ na ÂławĂŞ".

Rymanowski sam mĂłwiÂł ze kawy na ÂławĂŞ nie bedzie bo jest cisza wyborcza
przemeczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 11 lis 2006, 14:46

Post autor: przemeczek »

Widocznie Marcin ogl¹da programy publicystyczne, informacyjne itp., tylko po to, ¿eby zobaczyÌ sobie lot kamery i scenografie a nie, ¿eby siê ws³uchaÌ w treœÌ programu. :lol:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A moÂże bĂŞdzie jednak specjalnie wydanie,w ktĂłrym politycy bĂŞdÂą graĂŚ w pokera :D
Tak mi coœ przysz³o na myœl,¿e Marciniak nie zosta³ wytypowany do wieczory wyborczego,bo ostatnio nie popisywa³ siê w M24h.na Maxymiuka kilka razy mówi³ Maxymowicz i ani razu :o siê nie poprawi³,³adnie z kartki czyta³ b³êdnie.dziêki niemu,mo¿na powiedzieÌ,Trawa ma powód do niema³ej radoœci.Pochanke go wylansuje na gwiazdê TVN24.no bo skoro do Pochanke dobieraj¹ partnerów,to napewno najlepszych z za³ogi.nic bardziej mylnego...Nie dali szansy Kalczy,któr¹ widzia³bym w wieczorze wyb.,ciekawe dlaczego ;) czy¿by uczeù móg³by przerosn¹Ì mistrza ;) nie wa¿ne.. Na pewno Pochanke to 70% sukcesu programu,wiêc bêdzie ciekawie :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Niedawno sprawdza³em w programie, czy jest przewidziana i by³a, no ale móg³ siê wkraœÌ b³¹d. :] Mog³oby byÌ przecie¿ jakieœ inne wydanie kawy - apolityczne. :D
Widocznie Marcin ogl¹da programy publicystyczne, informacyjne itp., tylko po to, ¿eby zobaczyÌ sobie lot kamery i scenografie a nie, ¿eby siê ws³uchaÌ w treœÌ programu
Nie oglÂądam "Kawy na ÂławĂŞ", a samo to stwierdzenie byÂło ÂżaÂłosne.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze:MogÂłoby byĂŚ przecieÂż jakieÂś inne wydanie kawy - apolityczne.
np. rozmowa Rymanowskiego o parzeniu kawy :tanczy:

A co do gÂłownego wÂątku to niecierpliwie czekam na 20.. problem w tym jak pogodziĂŚ fina taĂąca z gwiazdami z wyborczym wieczorem
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Jak wszystkim wiadomo w ub. doszÂło SamorozwiÂązanie Sejmu... i dobrze.

Za ponad 40 dni Wybory i zwiÂązany z tym wydarzniem - WieczĂłr wyborczy.
Czy ktoÂś wie czy TVN24 zaczeÂł juÂż przygotowania do tego niezwykle istotnego wieczoru...
NOWA ERA W TVN
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

PrzecieÂż zostaÂł troszku ponad m-c, po co tu gdybaĂŚ czy jakaÂś stacja zaczeÂła przygotowania do Wieczoru Wyborczego
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

eee za wczeÂśnie jeszcze, zreszta jak sie maja przygotowywaĂŚ?
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

kamiiloo pisze:zreszta jak sie maja przygotowywaĂŚ?
Przede wszystkim zleciĂŚ jakiejÂś dobrej firmie przygotowanie nieoficjalnych wynikĂłw wyborĂłw, by nie byÂło takiej sytuacji jak dwa lata temu gdy dane dla TVP przygotowaÂły dwie najwiĂŞksze grupy badawcze, a TVN musiaÂł posÂłuÂżyĂŚ siĂŞ firmÂą, ktĂłra jeszcze nigdy nie miaÂła takiego zlecenia.
A co do prowadzÂących, to nie ma raczej Âżadnych wÂątpliwoÂści - Pochanke i Durczok.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

zaklepia sobie zaklepi¹ nauczeni b³edami sprzed 2 lat no i chyba na tym przygotowania sie koùcz¹, bo có¿ tu mo¿na nawojowaÌ
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

W sumie mogliby w TVN24 na tym niebieskim pasku gdzie pisze tvn24.pl i widzowie@tvn24.pl zrobiĂŚ spacjalny pasek: WYBORY 2007... PojawaiÂłby siĂŞ on zawsze gdy temat w serwisie zwiÂązany jest z wyborami, politykÂą.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

W Superstacji juÂż dzieĂą po samorozwiÂązaniu Sejmu pojawiÂły siĂŞ specjalne belki i programy wyborcze. A w TVN i w TVN 24 cisza... mam nadziejĂŞ, Âże przed burzÂą.

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2007 4:11 pm ]
Obrazek
Mam nadziejĂŞ, Âże to ulegnie zmianie, bo jeÂśli TVN nie zdecyduje siĂŞ na przeprowadzenie wieczoru wyborczego, to bĂŞdzie ogromna kompromitacja i zawiedzenie. :neutral: :arrow: http://www.tvn.pl/2007-10-21,,176,program.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość