Jesień 2014 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

czerk pisze:Ranczo miało trafić do TVN! :D Główne role mieli zagrać Brodzik i Wilczak, ale Miszczak stwierdził, że to nie serial dla widza TVN.

Biorąc pod uwagę ostatnie zmiany programowe, poziom ramówki TVN, sprzątnięcie sprzed nosa TZG - na miejscu Miszczaka odszedłbym i zaszył się w Bieszczadach...
Skąd wiesz o tym, że Ranczo miało być w TVN? Znowu jakieś nieoficjalne informacje? :) Podaj proszę źródło.
afro16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 13:31

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: afro16 »

Myśle że TVN na jesień powinien zmienić swoją ramówke i to bardzo.
Moja propozycja na jesienną ramówke:

Rano pn-pt
6:00 - 8:00 Wstajesz i Wiesz (byłaby duża oglądalność)
8:00 - 11:00 DDTVN (zmienić kolor studia i prowadzących)

Rano sb-nd
6:00 - 8:30 Wstajesz i Wiesz
8:30 - 11:00 DDTVN

Do Faktów pn-pt
15:00 - 16:00 Rozmowy w Toku albo jakiś nowy talk show
16:00 - 17:00 W11 Wydział Śledczy
17:00 - 18:00 Szpital
18:00 - 19:00 Awantura o Kase (myśle że miałby dużą oglądalność)

Wieczór pn-cz
20:05 - 20:45 Na Wspólnej
20:45 - 21:20 Doradca Smaku

Poniedziałek
21:20 - 22:20 Lekarze
22:20 - 23:20 Perfekcyjna Pani Domu

Wtorek
21:20 - 22:20 Prawo Agaty
22:20 - 23:20 Kuba Wojewódzki

Środa
21:20 - 22:20 Top Model

Czwartek
21:20 - 22:20 Bitwa o Dom

Sb-Nd
17:00 - 18:00 Milionerzy

Sobota
18:00 - 19:00 Kret
20:00 - 21:15 You Can Dance
21:15 - 22:15 Kryminalni lub inny program o podobnej tematyce

Niedziela
18:00 - 19:00 Ugotowani
20:00 - 21:00 Masterchef
21:00 - 22:00 Sama słodycz
22:00 - 23:00 Na językach

I w niedziele do południa powinni zrobić programy dokumentalne albo jakieś seriale zagraniczne
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: qba5000 »

Tak sobie myślałem dzisiaj... Może jednak "Mam Talent!" może być ciekawe, jeśli pozbędziemy się większości małych płaczących dziewczynek o wzruszającym głosie, po którym Małgosia płacze, Agnieszka jest zachwycona itp., odświeżymy oprawę graficzną, potrzebny jest 4 juror (wyrazisty facet!), wymiana Foremiak (więc razem trzeba znaleźć troje jurorów, równie dobrze możemy przenieść Prokopa do jury) i złoty brzęczyk. Może trochę niewykonalne i kosztowne, ale na 100% show byłoby lepsze.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: po31 »

Chętnie zobaczyłbym polska wersje programu sing off, format the best la mellieurx aryiste jest zbyt zblizony do mam talent
afro16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 13:31

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: afro16 »

http://muzyka.interia.pl/raport/mam-tal ... 96455,8428

Ciekawe czy okaże się to prawdą. Ale fajnie by było zobaczyć coś nowego.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: matik »

W temacie o "Mam Talent!" jest o tym dyskusja.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Chyba czas pomyśleć o jakiś większych zmianach na jesień, bo teraz chyba jest dość średnio. TVN chyba przyzwyczaił się, że to co znane zawsze będzie oglądane. O ile jsienią się to sprawdziło i stacja była numerem 1 w 4+ i 16-49 tka w tym tygodniu w obu grupach była 2.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Wyniki obu pozycji rozrywkowych Polsatu oraz słabe wyniki "Project Runway" też musiały zrobić swoje.
afro16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 13:31

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: afro16 »

Na miejscu TVN zrezugnowałbym całkowicie z X Factor , Mam Talent dałbym wiosną 2015, a jesienią 2014 coś nowego , bo ta oferta już się wypala .
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: SevenUP »

TVN nie zrezygnuje z XF, bo wtedy i TVP2, i Polsat pozostawią swoje muzyczne programy, które zabiorą widownię pozostałą XF. Poza tym jakby nie patrzeć pozycja w TOP5 grupy komercyjnej, ostatnio 3. miejsce pokazuje że format zostanie.
Denistvn20
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 20:12

Mam Talent i Masterszef jesień 2014

Post autor: Denistvn20 »

jesienią 2014 już oficjalne są dwa programy
Mam talent precastingi już od 5.04.2014 roku czyli mowa o zniknięciu z anteny tvn Mam talent okazały się nieprawdą . Chociaż można by zrobić parę zmian
oczywieście Agnieszki Chylińskiej i prowadzących bym nie ruszał
przydało by się wywalić Foremniak i Egurolla . Foremniak zastąpić Iwoną Pawlowicz razem z Agnieszką to był by świetny duet a mogli by ją dać gdyż Tzg będzie mieć przerwę jesienną . Egurolla zastąpili by Wojewódzkim lub tu bym dał Galińskiego nadawał by się i jakiegoś nowego jurora lub nową jurorkę.
Masterszef też prawdopodobnie będzie zmiana w jury a mianowicie w Trzecim sezonie nie zobaczymy Morana ale póki co jeszcze o zmianach nic nie wiadomo.
A i jeszcze pozostaje nam jedno pytanie co z Wawa non stop na ten czas niesprawdzone media mówią że Fani ratują Wawa Non Stop a raczej prubują do tego jest petycja o przywrócenie serialu która ma już 3,500 głosów czyli coś się dzieje jeśli ta petycja coś da to serial Wawa non stop prawdopodobnie zobaczymy jesienią 2014 roku a jeśli nie to najpóżniej zima z 2014/na zimę lub wiosnę 2015 chyba że ta petycja nic nie da !
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam Talent i Masterszef jesień 2014

Post autor: Trzeciak »

Denistvn20 pisze: przydało by się wywalić Foremniak i Egurolla . Foremniak zastąpić Iwoną Pawlowicz razem z Agnieszką to był by świetny duet a mogli by ją dać gdyż Tzg będzie mieć przerwę jesienną.
Tego nikt nigdzie nawet nieoficjanie nie powiedział.
Denistvn20 pisze:Egurolla zastąpili by Wojewódzkim lub tu bym dał Galińskiego nadawał by się i jakiegoś nowego jurora lub nową jurorkę.
Wojewódzki (póki na antenie jest "X Factor") już raz powiedział, że "Mam Talent", to dla niego rozdział zamknięty. Co do Galińskiego i Pawlowicz - "Mam Talent" to nie "Taniec z gwiazdami". Takiego typu zmiany za wielkiego sensu nie mają.
Denistvn20 pisze:A i jeszcze pozostaje nam jedno pytanie co z Wawa non stop na ten czas niesprawdzone media mówią że Fani ratują Wawa Non Stop a raczej prubują do tego jest petycja o przywrócenie serialu która ma już 3,500 głosów czyli coś się dzieje jeśli ta petycja coś da to serial Wawa non stop prawdopodobnie zobaczymy jesienią 2014 roku a jeśli nie to najpóżniej zima z 2014/na zimę lub wiosnę 2015 chyba że ta petycja nic nie da !
Po niezadawalających wynikach "Wawy Non Stop" TVN nie przypadkowo zdjął serial z końcem lutego. Tak więc to też sprawa zamknięta. 3,5 tys. fanów, przy milionach widzów, którzy zagłosowali to zbyt mało.
Denistvn20
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 20:12

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Denistvn20 »

no tak ale być może okaże się ze powróci w innej formie lub na inny kanał jest ttv i tvn7 więc wszystko możliwe
mam talent wraca to pewne
i masterszef tak samo
wawa być może
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Jestem mocno przekonany, że nawet te stacje nie wyemitują "Wawy Non Stop" w premierach. Tak jak pisałem - TVN raz i wyraźnie zamknął sprawę.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

Denistvn20 pisze:jesienią 2014 już oficjalne są dwa programy
Mam talent precastingi już od 5.04.2014 roku czyli mowa o zniknięciu z anteny tvn Mam talent okazały się nieprawdą . Chociaż można by zrobić parę zmian
oczywieście Agnieszki Chylińskiej i prowadzących bym nie ruszał
przydało by się wywalić Foremniak i Egurolla . Foremniak zastąpić Iwoną Pawlowicz razem z Agnieszką to był by świetny duet a mogli by ją dać gdyż Tzg będzie mieć przerwę jesienną . Egurolla zastąpili by Wojewódzkim lub tu bym dał Galińskiego nadawał by się i jakiegoś nowego jurora lub nową jurorkę.
Masterszef też prawdopodobnie będzie zmiana w jury a mianowicie w Trzecim sezonie nie zobaczymy Morana ale póki co jeszcze o zmianach nic nie wiadomo.
A i jeszcze pozostaje nam jedno pytanie co z Wawa non stop na ten czas niesprawdzone media mówią że Fani ratują Wawa Non Stop a raczej prubują do tego jest petycja o przywrócenie serialu która ma już 3,500 głosów czyli coś się dzieje jeśli ta petycja coś da to serial Wawa non stop prawdopodobnie zobaczymy jesienią 2014 roku a jeśli nie to najpóżniej zima z 2014/na zimę lub wiosnę 2015 chyba że ta petycja nic nie da !
Ja rozumiem, że czasem ktoś się spieszy, i zrobi literówke, nie postawi przecinka, wkradnie się jakiś błąd etc. Tak, mnie też się to dość często zdarza, bo każdy ma tryb życia taki jaki ma. Ale na boga tego się czytać nie da! Cały wpis sprawia wrażenie wojennej depeszy (tak, wiem, nie na miejscu w obecnej sytuacji na wschodzie). Wawa jesienią 2014, albo zima 2015, Tzg będzie mieć przerwę jesienną, Masterszef będzie zmiana w jury bo nie zobaczymy Morana. Naprawdę chcę jak tutaj wchodzę czytać Wasze komentarze, ale jakaś ODROBINA czytelności chociażby (bo wiem, że wiele osób ma problemy z ortografią, i staram się nieudolnie to zrozumieć), ale czasem przekracza to wszelkie możliwe granice.
I drugie - logika. Myślisz, że widz włączy TVN i MT7 po to, żeby zamiast popularnej i JAKIEJŚ Foremniak, obejrzeć profesjonalne opinie np. o śpiewie w wykonaniu Galińskiego i "Pawlowicz"? Na boga, przecież ona jest teraz w Polsacie! To może jutro Wojewódzki pojawi się w Top Chefie?
Dziękuję i proszę o choć częściowe zrozumienie mnie, normalnego szarego czytelnika tego forum na którym bywam od lat, bo mnie, czasem ręce opadają. A wierzę, że ludzie tutaj bywający mają coś ciekawszego do powiedzenia :D
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości