Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: Amy »

Czytałam dokładnie! :D

ALE ja (osobiście) aż tak za czarnym nie przepadam :P
A nie powinnam narzekać :D, bo lepiej tak: czerń + ładny zestaw, niż czerń (bądź nawet kolor) + nieciekawy zestaw :lol:
This is not the end, this is not the beginning.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

Ale dziś to już chyba żadnych zastrzeżeń ? :aniol:
( nie kraczmy przed 16-tą :cicho: )
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

PJN miał zakusy żeby znów namieszać, ale tym razem TVN24 stanęło na wysokości zadania :)
A co do stroju, to nic bardziej żywiołowego niż kolor czerwony :tanczy: Do tego peeptoes pod kolor sukienki :D
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

No dobra, to ja się jednak przyczepię - z tymi ujęciami z profilu, to zaczyna się dziać to samo co z prognozami pogody sprzed ekranu :?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: Amy »

epsztajnek pisze:Ale dziś to już chyba żadnych zastrzeżeń ? :aniol:
( nie kraczmy przed 16-tą :cicho: )
Po pierwsze: ja nigdy nie kraczę :D
Po drugie: miałam napisać wcześniej, że dzisiejszy strój jest strzałem w 10 :brawa: I bardzo ucieszyłam się, gdy o 15 zobaczyłam Anię w tym stroju :) Posłuchali nas!
nouze pisze:A co do stroju, to nic bardziej żywiołowego niż kolor czerwony :tanczy: Do tego peeptoes pod kolor sukienki :D
Nie wiem czy już to pisałam, ale czerwony to od zawsze mój ulubiony kolor :tanczy:
Wydaje mi się, że marynarka jest w kolorze czerwonym makowym, jeżeli się mylę, poprawcie mnie :lol:

PS Co ja zrobię od piątku... ;(
This is not the end, this is not the beginning.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: piotrek888 »

Anna zarobiła - więcej na www.tvnfakty.pl :D
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

piotrek888 pisze:Anna zarobiła - więcej na www.tvnfakty.pl :D
To chyba głównie zasługa tego, że "ich czworo" prowadziło pasma i programy w których jest najwięcej reklam (dnż, poranek, fpp). Tak czy owak, w moich ślepiach, Anna drogocenna i ekskluzywna jest od baaardzo dawna :D
Amy pisze:czerwony to od zawsze mój ulubiony kolor
I tak trzymaj ;)
Amy pisze:PS Co ja zrobię od piątku...
Nie martw się, będą capsy na forum, poza tym jeszcze zatęsknisz za liceum :spiewa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

Amy pisze:Po pierwsze: ja nigdy nie kraczę
:hmm:
zupełnie jak z sękiem
chciałem powiedzieć nie chwalmy dnia przed zachodem słońca
na szczęście zaklęcia nie były potrzebne , żadna siła wyższa nie przerwała dziś programu :plus:
nouze pisze:poza tym jeszcze zatęsknisz za liceum :spiewa:
Nie wiem, czy za zreformowanym liceum tak samo się będzie tęsknić , jak za dawnym , poczciwym 4-letnim, ale z pewnością zatęsknisz za utraconą młodością :D14
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: Amy »

nouze pisze:
Amy pisze:czerwony to od zawsze mój ulubiony kolor
I tak trzymaj ;)
No ba :)
nouze pisze:
Amy pisze:PS Co ja zrobię od piątku...
Nie martw się, będą capsy na forum, poza tym jeszcze zatęsknisz za liceum :spiewa:
Już tęsknię haha :P ale póki co, muszę ponarzekać...
epsztajnek pisze:
Amy pisze:Po pierwsze: ja nigdy nie kraczę
:hmm:
zupełnie jak z sękiem
Nie wiem o co chodzi :lol:

Dzisiaj Ania również wróciła do czerni, ale miała bodajże beżową bluzkę :) Elegancko i z klasą. Jutro proszę jednak znowu coś kolorowego! :twisted:
This is not the end, this is not the beginning.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

Dziś znowu piękna prezencja :brawa: :brawa: :brawa:
ale mam wrażenie, że , niestety, operatorzy ( a może realizatorzy ) coraz mniej przykładają się do pracy :(
- ujęcia Anny są coraz słabsze ( o profilu już mówiliśmy, oprócz tego nie ma już prawie ujęć "przemarszów" pani redaktor )
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Co do przemarszów, to na tym ujęciu Anna skojarzyła mi się z pewnym znanym zdjęciem zespołu, na który Pan się powołał przy okazji imienin Anny :lol2:
Obrazek

Belka informacyjna zwaliła nam widok na opięty spódnicą kuperek :xx:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze:Co do przemarszów, to na tym ujęciu Anna skojarzyła mi się z pewnym znanym zdjęciem zespołu, na który Pan się powołał przy okazji imienin Anny
Pełna zgoda :tanczy: :plus:
Tylko, że to był przemarsz finałowy :>
Przyznam się, że najbardziej mi dzisiaj było szkoda, że pan operator nie pokazał z bliska tego interesującego zapięcia z tyłu bluzki :xx:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Ciemne barwy - jednak - uber alles? :mhm:
Bo dziś bardziej mi sie podobała niż w niedawnym, czerwono-szarym zestawieniu.
W sumie Anna to jest taki czarny charakter, więc nie dziwota. Choć rozum (?) mi podpowiada, że to jednak spódniczka jest tu słowem-kluczem :spiewa:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ale żeby nie było za nudno, to muszę jednak trochę namieszać.
Dziś było znów dobre ujęcie na "króliczka", ale mam wątpliwości czy to aby na pewno jest ten króliczek o którym myslimy :>
Obrazek
Obrazek

Niestety, nie dość że moje capsy są pod jakościowym względem słabe, to jeszcze na wyostrzaniu i jakiejkolwiek edycji zdjęć znam się, pisząc delikatnie - dość umiarkowanie.
Mam za to dezodorant z króliczkiem plejboja :stop: (no co? męski!) i od początku mi te uszy coś nie pasowały :nie:
Żeby się nie okazało że to pawlakowskie "zwyciężymy!" :xx: :hmm:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

To tak jak u lekarza psychiatry ( bez żadnych aluzji :grozi: ) pacjentowi pokazuje się plamy o różnych kształtach z pytaniem "z czym to się kojarzy ?"
To dzisiejsze "coś" kojarzy mi się z orzełkiem na czapkach wojskowych ( jeszcze z czasów PRL )
Na pewno nie jest królik w żadnej postaci.
nouze pisze:Choć rozum (?) mi podpowiada, że to jednak spódniczka jest tu słowem-kluczem
Oczywiście. I niech tak zostanie. Dlatego dziś nie będzie szczegółowego komentarza ( chociaż bardziej pasowała by mi jednolita czerń , niźli szara marynarka )

P.S. A może jednak był to zaplanowany królik , tylko Anna trafiła na tatuażystę patałacha :devil:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:To dzisiejsze "coś" kojarzy mi się z orzełkiem na czapkach wojskowych ( jeszcze z czasów PRL )
Na pewno nie jest królik w żadnej postaci.
Mimo wszystko, jeśli to fauna, to obstawiałbym że to coś długouche niźli skrzydlate :rozglada:
epsztajnek pisze:Oczywiście. I niech tak zostanie. Dlatego dziś nie będzie szczegółowego komentarza ( chociaż bardziej pasowała by mi jednolita czerń , niźli szara marynarka )
A mi marynarka pozytywnie wpadła w oko, może i ujeła pieprzu, ale dodała takiej pełnej wdzięku elegancji 8) Do tego to uczesanie, które powoli zaczyna przypominać to, co już dwukrotnie wydawało mi się pewnym zwiastunem zapuszczania włosów - do trzech razy sztuka? :D1
Obrazek
Obrazek
epsztajnek pisze:P.S. A może jednak był to zaplanowany królik , tylko Anna trafiła na tatuażystę patałacha
Kara dla niego mogłaby być tylko jedna - klasyczna dekapitacja :evil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości