Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: avatar »

Po zastanowieniu się wybrałbym Werner albo Kryńską. :D
Wiem, że sporo osób mnie znienawidzi za to ale... A. Jędrzejowska jest MOIM zdaniem zbyt sztuczna. :rozglada:
(to tylko moja ocena)
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: miwaszkiewicz »

Jędrzejowska kilka lat temu prowadziła już "Fakty", co prawda wydania popołudniowe, ale jej kandydatura wydaje się bardzo prawdopodobna.
Mariaczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2012, 16:40

Re: TVN Fakty pomoc w zaliczeniu przedmiotu PROSZĘ

Post autor: Mariaczi »

a mam jeszcze takie pytanie czy ktoś się może orientuje ile kosztuje produkcja jednego odcinka ?? czy w ogóle można jakoś taka informacje dostać ??
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: TVN Fakty pomoc w zaliczeniu przedmiotu PROSZĘ

Post autor: miwaszkiewicz »

Wszystko zależy od wydania. Kiedyś był gdzieś ciekawy artykuł na ten temat (chyba w "Przeglądzie"). Średnio jedno wydanie zamyka się pewnie w kilkunastu tysiącach złotych.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: miwaszkiewicz »

Czyżby "Fakty" zrezygnowały z tradycji, że podczas wizyt w USA gościem programu był Prezydent RP?
adolf6
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 13:51

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: adolf6 »

we wczorajszych Faktach był materiał o Euro biznesie. Oglądając dzisiaj Wydarzenia w Polsacie i był taki sam materiał tylko oczywiście gorzej skomentowany. widać że lepszych się kopiuje!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: sybic »

Wczoraj w Faktach Durczok pozwolił sobie na ocenę zachowania jednego z polityków oceniając jego działanie jako chamstwo. Trochę śmiesznie to wyglądało... nie chodzi mi o to, że dziennikarzowi nie wypada oceniać, a jedynie przedstawiać fakty, ale o to, że nie kto inny jak on po chamsku się zachowywał, że przypomnę jego słowa - "dlaczego ten stół jest kurwa taki ujebany".
No i teraz ja nie wiem, czy jego ocena zachowanie ma tu jakąś wartość, czy już nie.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: avatar »

sybic pisze:Wczoraj w Faktach Durczok pozwolił sobie na ocenę zachowania jednego z polityków oceniając jego działanie jako chamstwo. Trochę śmiesznie to wyglądało... nie chodzi mi o to, że dziennikarzowi nie wypada oceniać, a jedynie przedstawiać fakty, ale o to, że nie kto inny jak on po chamsku się zachowywał, że przypomnę jego słowa - "dlaczego ten stół jest kurwa taki ujebany".
No i teraz ja nie wiem, czy jego ocena zachowanie ma tu jakąś wartość, czy już nie.
Z tym, że Durczok jest szefem programu informacyjnego i do jego obowiązków należy dbanie o wizerunek programu. Skoro od kilku dni nikt nie reagował na bałagan w studiu to musiał on jakoś dotrzeć do tych ludzi. Chamsko w stosunku do Durczoka to zachwała się ta osoba, która umieściła ten film w internecie.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: sybic »

avatar pisze:Chamsko w stosunku do Durczoka to zachwała się ta osoba, która umieściła ten film w internecie.
Tia… a więzienia przepełnione są przestępcami, a świat niewinnymi ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: r_r16 »

Ile razy już był poruszany wątek upie***go stołu? Co jakiś czas ta sama dyskusja. Sam dosyć często w nieoficjalnych sytuacjach używam przekleństw i nie czuję się przez to mniej wartościowy. A to, że rola dziennikarza to przekazywanie informacji, a nie ocenianie to już inna sprawa.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: prze_kw »

Durczok już kiedyś miał problemy za ocenianie zachowań innych. Około 2001-2002 roku była taka głośna sprawa, gdzie pracownicy wywieźli szefa firmy na taczkach (nie pamiętam zbyt dokładnie o co chodziło), pan redaktor naczelny w dość ostrych słowach zapowiedział materiał o tym.
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: Trzeciak »

Chyba pamiętam. Lato 2002 rok - poszło o upadek chyba Stoczni Szczecińskiej i stworzenie spółki Stocznia Szczecińska Nowa.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: TVN Fakty pomoc w zaliczeniu przedmiotu PROSZĘ

Post autor: Łukasz »

Ja pamiętam, jak przez wiele lat Mariusz Walter podkreślał, że "Fakty" to najdroższe 26 minut w historii polskiej telewizji :D Szczególnie po wyrzuceniu Tomasza Lisa to przypominał. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: a-j-p »

15 minut Faktów dziś minęło a oni dalej nawalają o AmebrGold ...... pytam się czy to serwis informacyjny czy magazyn reporterów o jedynym temacie ... W Wydarzeniach Polsatu po 15 minutach słyszałem już o amebr,olimpiadzie, tajfunie, i kilka innych tematów ...
Fakty powoli = porażka :(
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: "Fakty" - nalepszy program informacyjny w Polsce

Post autor: sybic »

Od jakiegoś czasu odnoszę to samo wrażenie, a moje wnioski są bardziej skrajne. Mianowicie Fakty z Durczokiem na czele to program propagandowy. Normalnie lecą tam rzeczy które dobrze się oglądają i wzbudzają sensacje, np. wspomniany Amebr Gold. W ten sposób zyskują widzów. Widzowie są POtrzebni, by POtem nimi manipulować i wciskać im kit. Ciemny lud kupuje te bajeczki.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości