Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

terraX pisze: Ale ona czyta serwisy... Jak ma DnÂż to pojawia siĂŞ co godzinĂŞ, wtedy nie moÂże zbyt rzucaĂŚ siĂŞ w oczy, kto by wytrzymaÂł takÂą prezenterkĂŞ, ktĂłra zapeÂłnia sobÂą caÂły ekran? :D
W sumie,skoro czyta serwisy,to rzeczywiœcie nie wymaga aby tworzy³a specjaln¹ kreacjê przed kamer¹.Inaczej w raporcie,kiedy taka umiejêtnoœÌ jest wymagana.W serwisach,odnoszê wra¿enie,¿e w pewnych sytuacjach przes³adza,tzn sposób prezentacji informacji nie odpowiada ich treœci.
Beata szara myszka??????? A kto to wymyÂśliÂł? PiszÂąc jednoczesnie, Âże jest kreatywna. Jedno drugie wyklucza. To ja chcĂŞ wiĂŞcej TAKICH szarych myszek. Jest absolutnie zabĂłjcza!
A dlaczego szare myszki prezenterskie nie mogÂą siĂŞ rozwijaĂŚ?Tadli idzie to nieÂźle.WÂłaÂśnie takie myszki przeistaczajÂą siĂŞ w przyszÂłe gwiazdy..
Zabija mnie czasem jej nadmierny uÂśmiech,to nie wychodzi naturalnie.Swobodnie siĂŞ czuje przed kamerÂą,ale dla mnie coÂś nie gra.A te jej akcentowanie!Koszmar!ÂŻartujĂŞ :P

Tadla z tego,co siĂŞ tu dowiedziaÂłem musi byĂŚ i jest w porzÂądku.respect.Jednak kiedy pojawia siĂŞ na wizji,wolĂŞ poczytaĂŚ pasek z informacjami na dole szklanego ekranu..that's all.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

aveo pisze:Tadli idzie to nieÂźle.
To ma³o powiedziane, wed³ug mnie jest rewelacyjna :D . Ogl¹daÌ serwisy w jej wykonaniu to czysta przyjemnoœÌ a ten uœmiech :tanczy: :D Roœnie mam przysz³a gwiazda TVN24 a mo¿e i Faktów. :brawa:
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Pani Beato, ludzie pracujacy na wsi to nie chlopi, jak ich pani okreslila, ale rolnicy. Chlopi to byli w poprzednim latach, teraz to sa rolnicy!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

redix pisze:RoÂśnie mam przyszÂła gwiazda TVN24 a moÂże i FaktĂłw.
A ja powiem przewrotnie, Âże ona idealnie pasowaÂłaby do WiadomoÂści. :D
ByÂłaby tam najwiĂŞkszÂą gwiazdÂą, ale mam nadziejĂŞ, Âże nigdy jej nie zobaczĂŞ w Jedynce. :P
Wiadomo jaka konkurencja siĂŞ o niÂą upominaÂła?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Owszem byÂłaby gwiazdÂą 1ki,ale po Gawryluk :devil: no wpadka z tymi - chÂłopami,ale to nie koniec Âświata; )
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

No chyba jednak nie uda³a siê intryga! Ch³opi- owszem- padli, ale nie z ust Tadli, tylko Redo. Proszê s³uchaÌ uwa¿nie. Poza tym ten szary ¿akiet dzisiaj- eee. ¯ywe kolory, w tych jej dobrze. Poproszê wiêcej czerwieni, ró¿u, turkusu!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

riki pisze:No chyba jednak nie uda³a siê intryga! Ch³opi- owszem- padli, ale nie z ust Tadli, tylko Redo. Proszê s³uchaÌ uwa¿nie. Poza tym ten szary ¿akiet dzisiaj- eee. ¯ywe kolory, w tych jej dobrze. Poproszê wiêcej czerwieni, ró¿u, turkusu!
Tak wiĂŞc z ust Tadli chÂłopi nie padli...
ale wyszÂło:do si la sol fa mi RE DO :D
ale mi siĂŞ zrymowaÂło,nie pospadaĂŚ z krzeseÂł............

Duet Ania JĂŞdrzejowska i Tadla fajnie wypada!StanowiÂą przeciwieĂąstwo,ktĂłre wychodzi na plus.Dobrze siĂŞ uzupeÂłniajÂą!
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

WIDZIELI¦CIE GALÊ???? Jezu, jakie piêkne zdjêcia. Nie wszystkie, ale to z Beat± i Magd± na dachu jest genialne!!!! Beata piêknie wysz³a, miodzio! I opowiedzia³a najbardziej zabawn± historiê. W tej sukni zdecydowanie jej do twarzy. Mo¿e kto¶ wrzuci to zdjêcie z Gali? Plizzzz!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

To na dachu to zdecydowanie najlepsze zdjĂŞcie!Artystyczne i wszyscy na nim genialnie wyszli,a ten helikopter - pomysÂł znakomity :brawa: :brawa: :brawa: Marciniak wyszedÂł jak Batman i jego druÂżyna :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ci¹g dalszy Galowej sesji tym razem skan w roli g³ównej z Beatk¹ Obrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

BoÂże w tej sukni wyglÂąda oszaÂłamiajÂąco. :shock: :brawa: :D Zawsze wyglÂąda Âświetnie ale tu to juÂż ... poezja.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Beata to prawdziwy ANIOÂŁ tvn24 .
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Beta ma coÂś w sobie co przyciÂąga oko do ekranu telewizora. Prowadzi serwisy z gracjÂą, a jej wspaniaÂła dykcja nie zniechĂŞca.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

adam pisze:Beata to prawdziwy ANIOÂŁ tvn24 .
Ooooo...tak :D Ma Ona coÂś takiego w sobie co przyciÂąga do tivi :D A jej naturalny uÂśmiech jest niespotykany gdzie indziej (moÂże poza KingÂą Rusin :lol: ).No i super, Âże poszÂła ze Style bo tam nie byÂłaby, nie staÂłaby siĂŞ tak popularna i lubiana jak w TVN24-krĂłtko mĂłwiÂąc marnowaÂłaby siĂŞ tam :D
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

DziĂŞkujĂŞ za zdjĂŞcie. Jest boskie! :D :D :D Beata ma najcudowniejszy uÂśmiech i najwspanialszy gÂłos w telewizji. Nie musi niczym nadrabiaĂŚ.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości