[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie tylko miÂłoÂśnicy TVNu cieszÂą siĂŞ ze strony ktĂłrej link zamieÂściÂł Aro. RĂłwnieÂż ja prowadzĂŞ zakrojone na szerokÂą skalĂŞ "poszukiwania" :D
Oto pierwsze rezultaty:
http://web.archive.org/web/200208081039 ... edynka.ASF
( :arrow: "zapisz jako" - romowa magdy Olszewskiej z szefem redakcji internetowej Wiadomosci TVP1)

http://web.archive.org/web/200208081039 ... P2000w.ASF
( :arrow: "zapisz jako" - fragment Wiaodmosci o nagordzie SDP dla strony wiadomosci.tvp.pl i nasz Jola)
:D
Szukam dalej.

PS wyj¹tkowa odbra jakoœÌ plików video :!: :!:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

A propos Kasi Traskalskiej. Jej zdjĂŞcie sprzed kilku lat:

Obrazek
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

przepraszam, ale kto dzis ukladal texty do wiadomosci? bo nawet opiekunka swietlicy w mojej szkole takich gÂłupot by nie napisaÂła?

PS. ZostaÂłem dziÂś uÂświadomiony seksualnie. Okazuje siĂŞ, Âże gazety dla dorosÂłych to tzw. Âświerszczyki. No kurcze, nie zdawaÂłem sobie z tego sprawy :lol:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Telewizyjne Wiadomoœci zmieni³y formu³ê i czo³ówkê, przekazywane s¹ przez dwóch prezenterów z newsroomu. Zmiany maj¹ zapewniÌ czytelniejsz¹ kompozycjê i s³u¿yÌ ucz³owieczeniu dziennika. <== news z kronikim z 1994r. zdjêcia nie ma...



10 lat temu powsta³y "Wiadomoœci" - najchêtniej ogl¹dany przez telewidzów program informacyjny. Z tej okazji nagrody pieniê¿ne od prezesa otrzymali najbardziej zas³u¿eni pracownicy redakcji: Jolanta Pieùkowska, Marcin Zimoch, Anna Sobiecka, Hanna Kurzawa, Andrzej Lipski oraz Rados³aw Sêp. Specjalne nagrody dla twórców "Wiadomoœci" przyzna³ wiceprezes Marian Zalewski: dla Micha³a Maliszewskiego, Jadwigi ¯o³êdziowskiej, Macieja de Korczak-Leszczyùskiego, Renaty £êskiej, Joanny Œwiderskiej, Jolanty £opuszyùskiej, Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, Waldemara Milewicza oraz Zbigniewa Szepeluka.
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Specjalnie dla £ukasza regionalna gwiazda Wiadomosci Krzysztof izemiec oraz jedno zdjecie z Micha³em Admczykiem. (PS pamiêtaj, ¿e on te¿ z regionów - przez pewein czas robi³ Fakty Pó³noc)

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Oraz jedna z wczoraj.
Obrazek

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Trzy stare capsy z JolÂą PieĂąkowskÂą Na jednym z nich widaĂŚ zegar dodany przez redakcjiĂŞ internetowÂą WiadomoÂści.

Obrazek Obrazek
Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

OglÂądaÂłem dzisiaj jedno ze starych wydaĂą WiadomoÂści i dochodzĂŞ do wniosku, Âże w porĂłwnaniu z WysockÂą Jeneralski byÂł Âświetny, mimo licznych przejĂŞzyczeĂą. Naturalny, wyluzowany, a nie taki jak ta siksa...

A teraz dwa capsy.
Obrazek Obrazek
Nie wiem, czy uda siĂŞ Wam zobaczyĂŚ gdzie stoi pan na drugim zdjĂŞciu? :P
A teraz maÂłe wyjaÂśnienie :P
Przez wiele lat spektakle Teatru Telewizji na Âżywo byÂły realizowane ze studia, z ktĂłrego dziÂś nadawane sÂą "WiadomoÂści". Na deskach Teatru TV grali wszyscy wybitni polscy aktorzy. ReÂżyserowali teÂż najlepsi.
:arrow: http://tvp.pl/View?Cat=128&id=68023

Otó¿ tak siê sk³ada, ¿e ta "norka" (w pojêciu £ukasza) to najstarsze studio telewizyjne w Polsce. Otwarte dopiero w kilka lat po uruchomieniu telewizji. wczeœniej nadawano z eksperymentalnego studia w Ministerstwie ³¹cznoœci. Z czasem przenieœli siê na dzisiejszy Plac Powstaùców. To w³aœnie stamt¹d nadawano wszystkie programy z wyj¹tkiem... Dziennika Telewizyjnego - ten emitowano ze specjalnego studia w Pa³acu Kultury i M³odzie¿y. Z czasem TVP dosta³a nowe budynki na Woronicza, a na Powstaùców przenieœli Dziennik, który w 89r zast¹pi³y Wiadomoœci. Te z kolei w 93r przenieœli na Woronicza, a ca³y gmach na Powstaùców by³ gruntownie remontowany. Najstarsze studio ponownie rozpoczê³o pracê 1 grudnia 1997 r. - nadano wówczas Wiadomoœci ze studia z blue boxem. teraz Warakomska mówi o przeniesieniu programów informacyjnych do nowego gmachu na Woronicza ju¿ na sta³e.


Zapowiadali teÂż zmiany - tj udoskonalanie produkcji programu. MoÂże wiec zmieniÂą kadry bo ten juÂż mi siĂŞ znudziÂł.

Obrazek

WiĂŞc moze te byÂłby ciekawym rozwiÂązaniem?

Obrazek
Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

przed wczoraj i wczoraj miaÂłam okzajĂŞ obejrzeĂŚ wiadomoÂści... ale nie skorzystaÂłam.Wystarczy ze przecierpiaÂłam Kajdanowicza.Wysockiej nie zniosĂŞ :(
Mam nastêpuj¹ce pytanie czy mi siê tylko wydaje czy Gawryluk jakoœ w g³ównym nie widac ? Jêsli tak to dlaczego ?
Czy Warakomska jest tak gÂłupia czy teÂż tak uparta i nie potrafiÂąca przyznaĂŚ siĂŞ do porazki ???
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

D. Gawryluk regularnie prowadzi Forum. W WiadomoÂściach pojawia siĂŞ od czasu do czasu. Ostatnio byÂła ta siksa Wysocka, wiĂŞc spodziewam siĂŞ, Âże w tym tygodniu bĂŞdzie Dorota. ZresztÂą teraz biorÂą urlopy i jadÂą na narty - Duroczok ciÂągle siedzi w studiu, wiĂŞc moÂże juÂż niedÂługo pojedzie na urlop.

PS Gawryluk dzisiaj w wydaniu wieczornym. Szkoda tylko, Âże o 8.00, 12.00 i 15.00 straszyÂła Wysocka.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

thnx za info :)
dzisiaj za to byÂł Ziemiec :) i Âświetny materiaÂł GasiĂąskiego :)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Przez zupeÂłny przypadek trafiÂłem dzisiaj na koĂącĂłwkĂŞ pierwszej czĂŞÂści programu Pytanie na Âśniadanie. WyobraÂźcie sobie, Âże w do studia zaproszono Jarka Kreta z prognozy pogody po WiadomoÂściach oraz jego.... brata bliÂźniaka. Niestety nie wiem jak ma na imiĂŞ i co robi. WyglÂądajÂą tak samo, majÂą podobne gÂłosy i w ten sam sposĂłb mĂłwiÂą - trudno ich rozpoznaĂŚ. A moÂże sobie Âżarty robiÂą i na zmianĂŞ zapowiadajÂą pogodĂŞ? :D

Có¿ - mo¿na siê by³o tego spodziewaÌ, wszystkie bliŸniêta s¹ wyj¹tkowe :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Brukowe gazety juÂż dawno pisaÂły o tym, Âże ma brata bliÂźniaka. ByÂło nawet zdjĂŞcie :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale ja nie czytam tzw brukowych gazet i dzisiaj by³a to dla mnie mi³¹ niespodziank¹. Nota bene obaj byli w czarnych golfach.
W zwykÂłych wydaniach siedzi przenterka specjalnej troski Dorota Wysocka :evil:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

buuuu a ja przegapiÂłam Jarka i jego brata szkoda ;(
Faustusie czy dzisiaj nastÂąpi debiut Danki ?? :twisted:
W zwykÂłych wydaniach siedzi przenterka specjalnej troski Dorota Wysocka
hahaha :) bravo ;) sooper okerÂślenie :)
albo teÂż "profesjonalna/medialna inaczej" :)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TeÂż z nieciepliwoÂściÂą czekam na DankĂŞ. Niestety dzisiaj jest Komisja ÂŚledcza i Danka moÂże pojawiĂŚ siĂŞ dopiero o 16.30 (nie sÂądzĂŞ, Âżeby wczĂŞÂśniej skoĂączyli). Od kilku dni w Kurierze siedziaÂła MaÂłgorzata Motyl i Tomasz Boruszczak, dzisiaj rano byÂła Joanna OsiĂąska, czyli nowa zmiana. Niestety o 16.30 nie bedzie mnie w domu :cry: :cry: :cry: :cry:

Dzisjaj o 19.30 bĂŞdzie Ziemiec, wydawcÂą jest Grzegorz Kozak. Durczok widocznie na narty pojechaÂł, bo tej zimy nie miaÂł jeszcze urlopu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości