[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jak wszyscy wiedz¹ nie lubiê Doroty Wysockiej (zajê³a miejsce Jolki, nic nie potrafi, a sto³ek dosta³a dziêki Monice Olejnik, która troszczy siê o biedne przyjació³ki), ale:
1) JuÂż kilka miesiĂŞcy temu Fakt napisaÂł podobny tekst, ktĂłry okazaÂł siĂŞ kaczkÂą dziennikarskÂą.
2) I co z tego, Âże nie ma jej na plakatch, skoro ma wiĂŞkszÂą liczbĂŞ dyÂżurĂłw od Gawryluk. Obie panie tylko w sobotĂŞ i niedzielĂŞ majÂą dyÂżur w gÂłownym wydaniu (wymieniajÂą siĂŞ co tydzieĂą), ale Wysocka ciÂągle siedzi w zwykÂłych wydaniach i wydaniach wieczornych - ma praktycznie najwiĂŞkszÂą liczbĂŞ przepracowanych godzin.

PS ta pani z biura rzecznika TVP mija siĂŞ z prawdÂą. Podobno GaweÂł domaga siĂŞ usuniĂŞcia Wysockiej, a Dworak boi siĂŞ, ze wĂłczas Olejnik siĂŞ obrazi. OczywiÂście byÂły rĂłwnieÂż odpowiednie badania popularnoÂści osĂłb i ich oceny przez widzĂłw, przeprowadzone, na przeÂłomie marca i kwietnia. Ich wynik na pewno nie byÂł dobry dla Wysockiej. Oto dowĂłd na wspomniane badania.
:arrow: http://www.tvp.pl/zamowienia_publiczne/home.asp?ID=391
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A dzisiaj w g³ównym wydaniu Wysocka. Nieœmia³o zauwa¿am, ¿e po ka¿dej publikacji sugeruj¹cej niepewn¹ przysz³oœÌ Wyosckiej, ta kura jak na z³oœÌ, nagle dostaje kolejne dy¿ury. Ehhh szkoda gadaÌ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
tom c.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czwartek 03 lut 2005, 16:18

Post autor: tom c. »

ja lubiĂŞ wysockÂą. bez problemu mogÂłaby siĂŞ pokazaĂŚ w niemieckiej czy francuskiej TV - warunki na to ma... jest ÂświeÂża, naturalna, sympatyczna, Âładna, zna wiele jĂŞzykĂłw i przede wszystkim zajmowaÂła siĂŞ dziennikarstwem za granicÂą...

ale tak naprawde to jedynÂą polskÂą dziennikarkÂą z klasÂą jest justyna pochanke :!:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

bez problemu mogÂłaby siĂŞ pokazaĂŚ w niemieckiej czy francuskiej TV
pewnie np na DSF ruf mich an :D sieben null sieben null funf vier :D:D chociaz nie wiem nie wiem :D

jĂŞzyki zna szkoda tylko Âże ich nie uÂżywa... :twisted: mogÂła by siĂŞ tez prawidÂłowo po polsku nauczyĂŚ czytaĂŚ...

A dziennikarki z klasÂą to Danka i Anita !!! :D
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Szkoda gadaĂŚ o Dorocie Wysockiej...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kompletna poraÂżka Doroty Wysockiej. Czy ona nie umie czytaĂŚ?
Ogl¹dam \\` od minuty i Wysocka ca³y czas siê j¹ka³a. 3 razy zmienia³a wersje, gdy mówi³a o Blairze, póŸniej 2 razy coœ zmienia³a, póŸniej mówi³a tak niewyraŸnie, ¿e jej nie mog³em zrozumieÌ. Gratulujê. Grass i Jêdrzejowska to przy niej mistrzowie i mówiê tu powa¿nie. Pora¿ka kompletna.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a zaczynaÂłem ja lubiĂŚ. zastanawia mnie kyto uczyÂł ja intonowaĂŚ i mĂłwiĂŚ na bezdechu, czy raptownie braĂŚ oddech na koĂącu zdaĂą
ale jÂą jakoÂś toleruje
moÂże dlatego Âże tak czĂŞsto pojawia siĂŞ w okienku WIADOMOÂŚCI
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Po dzisiejszym wystêpie, ¿e jest najgorsz¹ z najgorszych. Gorszej prezenterki ani prezentera programów informacyjnych nie ma ani w Polsacie, ani w TVN, ani w TVN24, ani w ¿adnym z kana³ów TVP. :? Grass radzi³ sobie dziœ dobrze. Kondratowicz nieco gorzej, ale Wysocka to klapa totalna.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Marcin pisze:Grass radziÂł sobie dziÂś dobrze. Kondratowicz nieco gorzej, ale Wysocka to klapa totalna.[/color]

Grass gadaÂł jak podniecony, prawie krzyczaÂł momentami :!:
Jednak duÂżo mu do Ziemca czy Porady. Co nie tak Waszym zdaniem z Kondratowicz. Tak rzadko jest na wijzi Âże moÂże wyszÂła z wprawy.....czĂŞÂściej trafiaÂłem na Grassa, niÂż mojÂą ulubionÂą prezenterke Danusie K.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Racja po dzisiejszym wystĂŞpie Wysockiej juÂż nie ma wÂątpliwosci kto jest najgorszym po Kajdanowiczu prezenterem...
Ja osobiÂście do Kondratowicz Tobi nic nie mam bardzo jÂą lubiĂŞ ale dzisiaj poprostu czasem siĂŞ myliÂła a Grass byÂł bardzo dobry musze to przyznaĂŚ choĂŚ dotÂąd miaÂłam go za A*tomata...
Android <3
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Wysocka gorsza od Kajdanowicza !! Ma okropny gÂłos FUU !! OKROPNY BABISZON :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja siĂŞ nie mogĂŞ zdecydowaĂŚ ktĂłre z nich jest gorsze ale :D
za to wczorajsza wpadka zainspirowaÂła mnie do przeorbienia pewnej piosenki :evil2:

WYSOCKA jest nasza krĂłlowÂą
Wysocka wci¹¿ myli siê
WiĂŞc zaÂśpiewajmy chĂłrem
Ona naszÂą idolkÂą jest

Wysockiej talent ze Âśmietnika
i tam jest jego kres
przed promterem zawsze umyka
ona nasza idolkÂą jest

Wysocka nasza krĂłlowÂą
oczy ma peÂłne Âłez
wiĂŞc zaÂśpiewajmy chĂłrem ona nasza idolkÂą jest

pewna osoba z forum bĂŞdzie wiedziaÂła skÂąd ta przerĂłbka :D
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wysocka pisze:Z najnowszysch doniesieĂą wynika, Âże premier do Londynu, Âże do Londynu przybyÂł, Âże premier do Londynu, eeeee, premier Tony Blair przybyÂł do Londynu.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

fakty a wiadomoÂści

Post autor: salladyn »

Czy ma ktoœ jakies informacje o Katarzynie Werner(nie wiem czy zbie¿noœÌ nazwisk z Anit¹ jest przypadkowa czy nie),nawet interesuj¹co prowadzi program,na pewno ¿adna rewelacja ale kto wie jesli siê podszkoli.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Obrazek

Zabierzcie jÂą z wizji!

Mimo treningĂłw nie nauczyÂła siĂŞ wyraÂźnie mĂłwiĂŚ

Widzowie telewizyjnych "Wiadomoœci" przecieraj¹ oczy ze zdumienia. Dlaczego Dorota Wysocka - Schnepf (34 l.), mimo ¿e mówi niewyraŸnie i pope³nia b³êdy, wci¹¿ prowadzi kluczowy dla TVP program? OdpowiedŸ jest typowa dla uk³adów panuj¹cych na Woronicza. Za Wysock¹ stoj¹ potê¿ni przyjaciele.

Dorota Wysocka jest osob¹ z przypadku. Co prawda wczeœniej by³a korespondentk¹ w Ameryce £aciùskiej i reporterk¹ radiowej Trójki, nigdy jednak nie pracowa³a jako prezenterka telewizyjna. Mimo to Dorota Warakomska z³o¿y³a jej propozycjê prowadzenia "Wiadomoœci". Wysocka zgodzi³a siê, licz¹c pewnie, ¿e w pracy pomo¿e jej dziennikarskie doœwiadczenie. - Jeœli ktoœ jest dobrym dziennikarzem, nie oznacza to, ¿e bêdzie dobrym prezenterem - t³umaczy jedna z najlepszych prezenterek informacyjnych Krystyna Czubówna. Mimo oczywistej regu³y Wysock¹ mia³a prowadziÌ g³ówne wydanie "Wiadomoœci". Wczeœniej spotka³a siê ze specjalist¹ od wymowy. Niestety, trening nie przyniós³ efektów. Wysocka wci¹¿ mówi³a niewyraŸnie. Jednak szef "Wiadomoœci" Grzegorz Kozak o z³e efekty pracy obwini³ nie Wysock¹, ale logopedê!
Nowym trenerem prezenterki "Wiadomoœci" mianowa³ ma³o znan¹ aktorkê Annê Zagórsk¹, która zagra³a epizodyczn¹ rolê Uli w "M jak mi³oœÌ". Jak mówi¹ nasi informatorzy Zagórska z Wysock¹ zamykaj¹ siê w pokoju szefa i godzinami Ìwicz¹ wymowê. Widzowie "Wiadomoœci" maj¹ jednak okazjê przekonaÌ siê, jak bezcelowe s¹ to Ìwiczenia, które na domiar z³ego finansowane s¹ z naszych abonamentów.
Wysocka nie tylko nie potrafi poprawiÌ b³êdów, ale rozwija siê w swojej nieporadnoœci. A¿ ¿al by³o patrzeÌ, jak próbowa³a zrelacjonowaÌ przebieg zamachów w Londynie. Nieprzytomna z przera¿enia, wodz¹c niepewnym wzrokiem, w koùcu zgubi³a w¹tek i zaserwowa³a widzom minutê ciszy poprzedzon¹ histerycznym be³kotem. Ciekawe, czy ktoœ w TVP wreszcie przypomni sobie, ¿e "Wiadomoœci" zawsze s³ynê³y z najlepszych prezenterów. Szkoda psuÌ tê tradycjê.

ÂźrĂłdÂło: Fakt
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości