[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Z wiosennej ramówki reklamują na razie.chyba tylko te pseudo seriale i PNŻ. Innych spotów nie widziałem i wspólnego też. Pewnie od poniedziałku zaczną.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: X FACTOR

Post autor: 3405t »

już na tvn.pl gorąco
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

CO masz na myśli?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

A propos nowej czołówki. Jak w starej można było po prostu wyciąć ten fragment jak X leci w stronę wysp, tak w nowej czołówce niemożliwe jest praktycznie wycięcie dużego fragmentu miasta, nad którym X przelatuje, więc wreszcie w czołówce pojawi się polski akcent - najpewniej Warszawa. Bo wątpię, że zostawią widok na Londyn.

Wolałbym tylko, aby do nowej czołówki dopasowali starą muzykę. Nowa jest zbyt metaliczna, nie podoba mi się.
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: X FACTOR

Post autor: alik79 »

Mogli by w tej edycji wprowadzić wzorem UK program eXtra Factor (kulisy programu) który nadawany był by w soboty o 21:50 na antenie TVN 7 kanał dostępny naziemnie (DVB-T)
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

alik79 pisze:Mogli by w tej edycji wprowadzić wzorem UK program eXtra Factor (kulisy programu) który nadawany był by w soboty o 21:50 na antenie TVN 7 kanał dostępny naziemnie (DVB-T)
Mogliby, tak jak kiedyś do You Can Dance i Tańców z gwiazdami, ale wiesz jak to jest. Pewnie nieprędko. Oby chociaż planowali (symbolicznie) 4 jurora/mentora w 4 edycji :mhm:
W ogóle ciekawe jak tym razem będzie z pewną kwestią, która od 1 edycji wzbudzała we mnie zażenowanie... Mam na myśli siedzenie na dupie jurorów po występach gwiazd. (o angielski prowadzącego już nie muszę na szczęście się bać i wstydzić)
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: X FACTOR

Post autor: wafel »

Wydaję mi się, że jeżeli coś takiego byłoby planowane (czytaj: kulisy programu) to dawno byśmy o tym wiedzieli ;(
... może w przyszłej edycji :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Właśnie wyemitowali reklamówkę XF i X na końcu i muzyka były ze starej czołówki, więc chyba za wcześnie się cieszyliśmy.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Ale muzyka i grafika zapewne będą zmienione w czołówce - zresztą było to widać i słychać w materiale "Faktow". Poza tym muzyka ze starej czołówki nadal jest obecna w brytyjskiej edycji programu - szczególnie w momencie, kiedy jest ogłaszany zwycięzca programu.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Jeśli już jesteśmy w temacie czołówek to na YouTube znalazłem zrobioną przez kogoś zapowiedź polskiej gwiazdy wzorem edycji brytyjskiej:
http://www.youtube.com/watch?v=5978fc4f95U

Wygląda to bardzo dobrze.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR / fanpage facebook

Post autor: TheXF »

Ale beznadziejnie jest prowadzony oficjalny fanpage X-Factora na Facebooku... ;p
Nawet moją znajomą zbanowali tam za (kulturalną, nie jakąś chamską) krytykę. Żałosne :)
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: X FACTOR

Post autor: wafel »

Debeet pisze:Jeśli już jesteśmy w temacie czołówek to na YouTube znalazłem zrobioną przez kogoś zapowiedź polskiej gwiazdy wzorem edycji brytyjskiej:
http://www.youtube.com/watch?v=5978fc4f95U

Wygląda to bardzo dobrze.
Najpierw musi taka gwiazda do nas przyjechać :D
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Najbardziej ciekawi mnie kiedy TVN ma zamiar odświeżyć stronę internetową :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Podejrzewam, że może się to stać w dzień pierwszego odcinka live, jak to było w przypadku Mam Talent. Nowa czołówka wzorem XF 2011 UK też może pojawić się dopiero wtedy.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

r_r16 pisze:Podejrzewam, że może się to stać w dzień pierwszego odcinka live, jak to było w przypadku Mam Talent. Nowa czołówka wzorem XF 2011 UK też może pojawić się dopiero wtedy.
Nowa czołówka będzie od 1 odcinka.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości