Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No byÂło, byÂło - jestem zadowolony z dzisiejszego wydania. :D SzczegĂłlnie mnie zainteresowaÂł moment o wojnie Izraela z Libanem - ciekawe rozwiÂązanie - wczeÂśniej tego nie widziaÂłem. :mhm: :roll: :D

pochanke-fan'ie nie wiem czy wiesz, ale w temacie o Anicie Werner s¹ 2 fotki Styœki z artyku³ów o TVN 24. :D Jedna fotka jest cudowna, wspania³a, piêkna...Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

pawell pisze:pochanke-fan'ie nie wiem czy wiesz, ale w temacie o Anicie Werner s¹ 2 fotki Styœki z artyku³ów o TVN 24. :D Jedna fotka jest cudowna, wspania³a, piêkna...[/color]

wow !!! :uau: ... dziĂŞki za info :brawa: :lol2: ... nie zaglÂądaÂłem tam, nie wiedziaÂłem :ech:

pawell pisze:cudowna, wspaniaÂła, piĂŞkna...
przecudna, przewspaniaÂła, przepiĂŞkna :lol:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No.racja.Pochanke wyszÂła poprawnie.no bo innych przymiotnikĂłw ja nie uÂżyjĂŞ dot.jej osoby :P Âświetnie wszyscy siĂŞ prezentujÂą w bieli!szczegĂłlnie Anita :tanczy: a juÂż byÂłoby ekstremalnie Âświetnie,gdyby siĂŞ na tym zdjĂŞciu podpisali..WSZYSCY wymienieni w artykule :szalony: :szalony: :szalony:

ps.Czy mi siĂŞ wydaje,czy Pochanke ma 2gi tydzieĂą ten sam kostium,jeansy....dooobra teraz siĂŞ czepiam :lol2: :lol2: dziÂś jest iÂście GALAktyczny dzieĂą! :szalony:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

aveo pisze:ps.Czy mi siĂŞ wydaje,czy Pochanke ma 2gi tydzieĂą ten sam kostium,jeansy....dooobra teraz siĂŞ czepiam :lol2: :lol2: dziÂś jest iÂście GALAktyczny dzieĂą! :szalony:
w tamtym tygodniu owszem biale kostiumy( ró¿ny fason zauwa¿ :) ), poniedz. i wtor. tak miala jeansy, potem ju¿ czarne spodnie :mhm: ...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Justyna sprawia, ¿e jestem w stanie prze³kn¹c niedostatek informacji z zagranicy i pogarszajac¹ sie jakoœÌ Faktow. Ale jeœli zmiany bêd¹ sz³y nadal w z³ym kierunku to w koùcu nawet ona nie zdo³a zatrzymaÌ ani mnie ani przypuszczalnie innych, którzy ceni¹ sobie jakoœc a nie iloœÌ.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No doobra,ró¿ny fason :P Na czerù jeszcze chyba jest za wczeœnie..Hehe,ty widzisz czarne spodnie,a ja ciemno niebieskie jeansy,mo¿e poprzednie capsy zidentyfikuj¹ zjawisko spodni zmieniaj¹cych kolor :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

pawell pisze:

pochanke-fan'ie nie wiem czy wiesz, ale w temacie o Anicie Werner s¹ 2 fotki Styœki z artyku³ów o TVN 24. :D Jedna fotka jest cudowna, wspania³a, piêkna...Obrazek[/color]
Specjalnie dla fanĂłw StyÂśki, kadr z tej cudownej, wspaniaÂłej fotki ( bo chyba tÂą fotke pawle masz na myÂśli :) ) a caÂłoÂśc jak przedmĂłwca powiedziaÂł powyÂżej w wÂątku o Anicie Obrazek
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Mandi pisze:Justyna sprawia, ¿e jestem w stanie prze³kn¹c niedostatek informacji z zagranicy i pogarszajac¹ sie jakoœÌ Faktow
e tam ... przesadzasz ;)

[auote="aveo"] Hehe,ty widzisz czarne spodnie,a ja ciemno niebieskie jeansy,moÂże poprzednie capsy zidentyfikujÂą zjawisko spodni zmieniajÂących kolor [/quote]

zobacz Âśroda i czwartek :)

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 7:54 pm ]
a mi chodzilo o tÂą fotkĂŞ, StyÂśka taka uÂśmiechniĂŞta :) :lol:

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

nika pisze:Specjalnie dla fanĂłw StyÂśki, kadr z tej cudownej, wspaniaÂłej fotki ( bo chyba tÂą fotke pawle masz na myÂśli :) )
Tak! Obrazek Tak! Obrazek Tê fotkê mia³em na myœli. :jupi: :P Brak mi s³ów jak patrzê na to zdjêcie. :brawa:
pochanke - fan pisze:a mi chodzilo o tÂą fotkĂŞ, StyÂśka taka uÂśmiechniĂŞta :) :lol:
Ta teÂż jast fajna, ale lepsza ta pierwsza. Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

pochanke - fan pisze:zobacz Âśroda i czwartek :)
No racja :mhm: Wygl¹da na to,¿e zmienia spodnie :P w ogóle podoba mi siê to,kiedy koùcz¹ sie DeDektywi,to leci taki dosyÌ zabawny podk³ad,póŸniej pokazuj¹ Pochanke,jak coœ mówi - pewnie powtarza sobie zapowiedŸ do Faktów - I nastepuje 'zderzenie' tego œmiesznego podk³adu z powa¿n¹ min¹ Pochanke.Fajny jest ten moment :)

Ciekawi mnie te¿ ten moment,kiedy gdy ju¿ zapowie i pokazuj¹ materia³,ona szybko musi 'lecieÌ' do biurka i po drodze zapowiada kolejne materia³y.¯e te¿ jej siê g³os nie trzêsie w tym biegu.Ciekawe jak ona to robi,tzn zachowuje 'sta³oœÌ' g³osu...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Myœlê, ¿e Fani Justynki powinni zerkn¹Ì do w¹tku o Marcie Kuligowskiej , gdzie zamieœci³am równiez skan ze sesji Galowej, ale tym razem z Mart¹ i £ukaszem Grassem w roli g³ównej, no i powinniœcie moi drodzy doczytaÌ w opisie Marty kto jest jej narzeczonym 8) Przyznam szczerze, ¿e mnie to zaskoczy³o dosyc pozytywnie :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ta odleg³oœÌ jest dosyÌ krótka. :D Jak ma coœ czytaÌ, to chyba jednak raczej staje na chwilê. :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek

ÂźrĂłdÂło: tele TydzieĂą 07-08-06
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Dzisiejsze Fakty:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

nie wiem co napisaĂŚ o FAKTACH :mhm: Obrazek ... widzieliÂście jakie buty miala Justyna ? :lol2: , no spoko, Âładne i owszem, ale jak na lato ... trochĂŞ nie bardzo ... ;)

StyÂśka, byÂłaÂś Âświetna !, jak zawsze :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości