Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pochanke - fan pisze:nie wiem co napisaĂŚ o FAKTACH :mhm: Obrazek ... widzieliÂście jakie buty miala Justyna ? :lol2: , no spoko, Âładne i owszem, ale jak na lato ... trochĂŞ nie bardzo ... ;)

StyÂśka, byÂłaÂś Âświetna !, jak zawsze :brawa:
buty widzieliÂśmy :D byÂły bardzo...interesujÂące jak na tÂą porĂŞ roku, choĂŚ miaÂłem takie wraÂżenie, ze Justyna jakby chciaÂła je schowaĂŚ bo zaraz na samym poczatku obrĂłciÂła siĂŞ tak, Âże juÂż nie byÂło ich widac :devil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Te buty odpowiadajÂą bardziej pogodzie niÂż porze roku.Ale wÂłaÂściwie jakie inne pasowaÂłyby do czarnego Âżakietu i niebieskich jeansĂłw ?(bo dzisiaj to juÂż napewno je miaÂła :D )Takie chyba najbardziej... :mhm: A jak jeszcze dodaĂŚ czarny kapelusz kowbojski i ostrogi do butĂłw tooo...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze:nie wiem co napisaĂŚ o FAKTACH :mhm: Obrazek
MoÂże to, Âże dziÂś NIC ( :!: ) z zagranicy nie byÂło? :cry: :cry:
pochanke - fan pisze:... widzieliÂście jakie buty miala Justyna ? :lol2: , no spoko, Âładne i owszem, ale jak na lato ... trochĂŞ nie bardzo ... ;)
:hmm: PamiĂŞtaÂłem Âżeby o tym napisaĂŚ, aÂż wkoĂącu zapomniaÂłem. :hmm: :D Bardzo mnie zaskoczyÂła swoim obuwiem jeszcze nigdy w takich jej nie widziaÂłem. :lol: Ciekawe jakie bĂŞdÂą nastĂŞpne? KiedyÂś byÂły klapki, szpilki teraz te. :lol: No wÂłasnie bardziej pasowaÂły do pogody i pierwszego tematu w "Faktach". :lol2:

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 1:18 pm ]
Fotka StyÂśki jak przygotowuje siĂŞ do "FaktĂłw" z gazeta.pl :D :

Obrazek

Fajna minka. :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Obrazek

ca³oœÌ >
TUTAJ

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 6:29 pm ]
zanim wstawiê capsy, niech mnie ktoœ oœwieci ... u was te¿ nie by³o obrazu przez ca³¹ zapowiedŸ Styœki ? kurde ... ! :/

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 6:51 pm ]
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Nie Âżebym siĂŞ czepiaÂł :devil: ale Justyna miaÂła wg mojego odczucia bardzo dobry humor :D MoÂże to efekt 5lecia TVN24 ?? :devil:
Mimo tego do FaktĂłw przyczepiĂŚ siĂŞ oczywiÂście nie moÂżna :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze:zanim wstawiê capsy, niech mnie ktoœ oœwieci ... u was te¿ nie by³o obrazu przez ca³¹ zapowiedŸ Styœki ? kurde ... ! :/
KtĂłrÂą tÂą przed "Faktami" podczas reklamy w "Detektywach"? :>

Hehe i udaÂło Ci siĂŞ uchwyciĂŚ wpadkĂŞ ze StyÂśkÂą. :D Teraz moÂżna sobie porĂłwnaĂŚ jak siĂŞ zmieniÂła... :P Fryzura oczywiÂście. :twisted: :devil: Szkoda, Âże nie masz capas z poczÂątku, bo znowy jakieÂś inne buty ja zauwaÂżyÂłem tylko duÂże obcasy. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

pawell pisze:KtĂłrÂą tÂą przed "Faktami" podczas reklamy w "Detektywach"? :>
koùcówkê Detektywów widzia³em, 19.00 s³yszê zaczynaj¹ce siê Fakty ... s³yszê tylko, w tv obrazu brak i tak przez ca³¹ zapowiedŸ ... miêdzyczasie w³¹czam drugi tv ... to samo :shock: :evil: :wariat:


oj zmieniÂła siĂŞ Justyna, pozytywnie, im starsza tym piĂŞkniejsza
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

To zdjĂŞcie z profesorem jest kultowe :lol: Pochanke dziÂś byÂła w humorze wyÂśmienitym!AÂż siĂŞ oglÂądaÂło Fakty z duszÂą na ramieniu,Âże na koniec NAPEWNO bĂŞdzie coÂś o urodzinach TVN24 i byÂło! :tanczy: Super materiaÂł! :brawa: :brawa: :D
Najlepiej ogl¹da³o mi siê Pochanke w dniu katastrofy WTC.Wróci³em do domu z festiwalu FPFF w Gdyni.w³¹czam TV i myœlê,¿e to jakiœ film katastroficzny leci,bo po tym siedzeniu od rana w teatrze straci³em kontakt z rzeczywistoœci¹.Patrzê na nowy kana³ i zastanawiam siê co to jest:jak nie CNN to co?!Pochanke by³a wtedy œwietna,trzeba przyznaÌ! :brawa: Do takiej czarnej 'roboty' nadaje siê najbardziej,poza Anit¹.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

O klasie dziennikarki Âświadczy nie to Âże Âładnie czyta ale to Âże potrafi improwizowaĂŚ tak jakby miaÂła wszystko wczeÂśniej przygotowane. 11 wrzeÂśnia (tego dnia zÂłamaÂłem nogĂŞ wiĂŞc miaÂłem mnĂłstwo czasu na oglÂądanie TVN24 :D ) byÂł sprawdzianem ktĂłry zdaÂła celujÂąco. A ta kultowa jak juÂż piszecie wpadka teÂż pokazuje jej profesjonalizm. MogÂłaby udawaĂŚ Âże wszystko O.K. i "jechaĂŚ" dalej ale ona postanowiÂła obrĂłciĂŚ to w Âżart. :brawa: :brawa: :brawa: Dla TVN24 za ostatnie 5 lat i oczywiÂście dla najwiĂŞkszej gwiazdy TVN24 (dla bardzo poczÂątkujÂących- tÂą gwiazdÂą jest Justyna :D ).
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:O klasie dziennikarki Âświadczy nie to Âże Âładnie czyta ale to Âże potrafi improwizowaĂŚ tak jakby miaÂła wszystko wczeÂśniej przygotowane. 11 wrzeÂśnia (tego dnia zÂłamaÂłem nogĂŞ wiĂŞc miaÂłem mnĂłstwo czasu na oglÂądanie TVN24 :D ) byÂł sprawdzianem ktĂłry zdaÂła celujÂąco. A ta kultowa jak juÂż piszecie wpadka teÂż pokazuje jej profesjonalizm. MogÂłaby udawaĂŚ Âże wszystko O.K. i "jechaĂŚ" dalej ale ona postanowiÂła obrĂłciĂŚ to w Âżart. :brawa: :brawa: :brawa: Dla TVN24 za ostatnie 5 lat i oczywiÂście dla najwiĂŞkszej gwiazdy TVN24 (dla bardzo poczÂątkujÂących- tÂą gwiazdÂą jest Justyna :D ).
Ostatnio ja zauwaÂżyÂłem, Âże Justyna przy jakiejÂś wpadce :D nie chce jej zatuszowaĂŚ czy przemilczeĂŚ a potrafi jak pisze salladyn wszystko obrĂłciĂŚ w Âżart - czy to sÂłowny czy to sytuacyjny.
No ale po tym poznaje siĂŞ gwiazdy - WIELKIE GWIAZDY !!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

... trochĂŞ historii

Obrazek Obrazek

Obrazek

w obecnej fryzurze Justyna o wiele lepiej wyglÂąda :lol2: ... to caÂłkiem inna StyÂśka w innym uczesaniu, w dÂłuÂższych wÂłosach :/ :) ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze: w obecnej fryzurze Justyna o wiele lepiej wyglÂąda :lol2: ... to caÂłkiem inna StyÂśka w innym uczesaniu, w dÂłuÂższych wÂłosach :/ :) ...
Nom o wiele, wiele lepiej. :D Czasy siĂŞ zmieniaÂły to i fryzury siĂŞ zmieniaÂły. :P Teraz nie wyobraÂżam sobie StyÂśki w takim "ulizanym" fryzie. :lol: :D ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

WolaÂłbym Pochanke w Faktach w tej 'ulizanej' fryzurze,ktĂłrÂą ja odbieram jako estetycznie umodelowanÂą. :) :) a teraz?jest tak jak widocznie byĂŚ musi.lecz - moÂże - byĂŚ zawsze inaczej..
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

TVN 24 ca³e ¿ycie na wizji ca³oœÌ TUTAJ

Justyna Pochanke

W TVN24 od pierwszych dni. MiesiÂąc po debiucie, 11 wrzeÂśnia 2001 r., relacjonowaÂła atak terrorystĂłw na nowojorskie WTC.

Moja praca to kopalnia anegdot i sytuacji, które mo¿na by opowiadaÌ godzinami. Mam jednak swoje ulubione. Ta dotyczy wyj¹tkowego cz³owieka. To goœÌ moich marzeù. Mistrz s³owa i czynu. Wybitny. Profesor W³adys³aw Bartoszewski. Bombardujê go telefonami wyj¹tkowo czêsto. Proszê o wspomnienia o Janie Pawle II, o komentarz do podba³tyckiej rury z gazem, o ocenê polskiej polityki zagranicznej i sceny politycznej w kraju. Prawie zawsze ³apiê go w biegu. Ba, w pêdzie. I tylko raz mia³ mnie wyraŸnie doœÌ. "Dziewczyno, znajdŸ sobie wreszcie m³odszego" - us³ysza³am w s³uchawce.

Obrazek


polecam takÂże wywiad znaleziony przez redaktora ---> WYWIAD
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości