Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś w "Fakcie" jest kolejny juÂż trzeci ranking gwiazd. SondaÂż raczej jest wiarygodny, bo wykonaÂła go firma TNS OBOP. I w nim poraz pierwszy znalazÂła siĂŞ Justyna Pochanke. :D Odrazu znalazÂła siĂŞ na 24 miejscu (na 30) z wynikiem 3,1%. :D Dodam, Âże jej szef jest na 1 z wynikiem 22,0%. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Dzisiejsze Fakty:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

niestety dzisiaj nie ogl±da³em FAKTÓW :( ... moze kto¶ powie jak Justyna wypad³a, czy jak zwykle nie ma co opowiadaæ ? ;)


StyÂśka oczko puÂściÂła hehe, fajny caps :D

Obrazek

[ Dodano: Pon Sie 14, 2006 10:21 pm ]
... dziĂŞki, takÂą relacjĂŞ zdaliÂście Âże ho ho :brawa:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wszyscy ju¿ zd¹¿yli siê przyzwyczaiÌ ¿e zawsze wypada œwietnie - by³o normalnie jak zawsze :brawa: :brawa:
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sro Sie 16, 2006 7:32 pm ]
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Czw Sie 17, 2006 6:42 pm ]
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sob Sie 19, 2006 3:51 pm ]
Politycy o TVN 24 TUTAJ

fragmenty dot. Justyny:

PrzemysÂław Gosiewski: "Justyna Pochanke – tylko raz mnie zaprosiÂła, dlatego uchylĂŞ siĂŞ od komentarza"

BronisÂław Komorowski : "CeniĂŞ JustynĂŞ Pochanke za to, Âże ostro pyta, ale potrafi teÂż polemizowaĂŚ oraz daje szansĂŞ, w przeciwieĂąstwie do innych dziennikarzy TVN 24, ktĂłrych nazwisk nie bĂŞdĂŞ podawaÂł, na wysÂłowienie siĂŞ politykowi"

Jolanta Szymanek-Deresz: "pozytywnie oceniam JustynĂŞ Pochanke. Po pierwsze, co bardzo waÂżne w jej pracy, ma znakomity wizerunek, ktĂłry dodatkowo budzi zaufanie, a po drugie, w jej wywiadach to rozmĂłwca jest goÂściem, a nie ona"

[/b]

[ Dodano: Sob Sie 19, 2006 11:02 pm ]
fajnie, ja tu sobie piszê ... iloœÌ postów moich nie roœnie ... nie ¿ebym sie czepia³ ale to nie fair ... cz³owiek sie stara, buszuje po necie, dodaje do w¹tku ... jestem niezauwa¿alny 355 jak stoi w moiejscu tak stoi ... coraz bardziej mi sie to nie podoba :? ktoœ to wogóle czyta?, oglada? ... :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze:fajnie, ja tu sobie piszê ... iloœÌ postów moich nie roœnie ... nie ¿ebym sie czepia³ ale to nie fair ... cz³owiek sie stara, buszuje po necie, dodaje do w¹tku ... jestem niezauwa¿alny 355 jak stoi w moiejscu tak stoi ... coraz bardziej mi sie to nie podoba :? ktoœ to wogóle czyta?, oglada? ... :?
pochanke - fan'ie przesadzasz. ;) Czasami jest zastój i trzeba siê do tego przyzwyczaiÌ. Mo¿e od jutra gdy Styœka pojawi siê punktualnie o 19. w "Faktach" coœ sie zmieni? :) Poza tym to nie tylko Tobie nowe info sie dopisuje do starego postu. Ka¿dy tak ma - no prawie. :P I to raczej przez to nikt nie wie, ¿e coœ tu dopisa³eœ. Wiêc mam dla Ciebie radê - jak coœ dodasz to idŸ na stronê g³ówn¹ forum i powiadom o tym w Shout Box'ie - to najlepszy sposób. :P :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ja z braku czasu ten wÂątek "studiuje" hurtowo. Ale nic moim oczom nie umknie. Po prostu za jednym razem oglÂądam kilka czy kilkanaÂście postĂłw. Mam nadziejĂŞ Âże nie przestaniesz pisaĂŚ w tym wÂątku pochanke-fanie, bo "pochankolodzy" powinni trzymaĂŚ siĂŞ razem :D

A co do Justyny to zmieniÂła siĂŞ jej fryzura. Moim zdaniem na plus :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 28 sie 2006, 19:28 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Dzisiejsze Fakty:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

salladyn pisze:co do Justyny to zmieniÂła siĂŞ jej fryzura. Moim zdaniem na plus :)
:shock: NIEeeeee .... ! ! ! Ta fryzura jest :xx: Justyno, prosze CiĂŞ bardzo, bÂłagam przytnij wÂłosy z tyÂłu trochĂŞ i bĂŞdzie ObrazekObrazek
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Zgadzam siĂŞ z Pochanke-Fanem- fryzura nie jest zbyt ciekawa, wrĂŞcz brzydka
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Justyna w tej fryzurze wyglÂąda REWELACYJNIE :brawa: :brawa: :brawa:
i nie sÂłuchaj pochanke - fana
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:? No mi te¿ siê nie podoba nowa fryzura Styœki. :? Na prawdê powinna przyci¹Ì je z ty³u, bo teraz to wygl¹da dziwnie. :neutral: Chyba, ¿e Justyna zapuszcza w³osy... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

WyglÂąda Âświetnie i basta. Wszystkie gÂłosy sprzeciwu w tym wÂątku bĂŞdÂą kasowane :devil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

salladynie, ale masz gust :lol2: :hmm: ... bez urazy ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Wszystkie gÂłosy sprzeciwu w tym wÂątku bĂŞdÂą kasowane :devil:
Chcia³byœ :devil: Zawsze bêd¹ g³osy sprzeciwu i musisz siê do tego przyzwyczaiÌ. ;) Jak przegl¹dam capsy to widzê, ¿e ju¿ od paru wydaù siê one pokazuj¹, ale jeszcze w takiej formie nie zosta³y "zaprezentowane". No có¿ mi siê one nie podobaj¹, ale jak Styœka chce tak¹ fryzurê to niech nosi - musze sie przyzwyczaiÌ. :) Poczekam sobie do jej nastepnej wizyty u fryzjera. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości