[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Wiadomości

Post autor: Camilo »

Nie wiem, do kogo "Wiadomości" kierują swój przekaz, ale język uważywany przez reporterów jest tak trywialny, że chyba do sześciolatków. :hyh: Szczytem jest już specjalny wysłannik do Kijowa Leszek Krawczyk, który jak pobędzie tam jeszcze parę dni, to pod pretekstem zimy zacznie tańczyć przed kamerą, by zwrócić na siebie uwagę. Ten facet jest skoncentrowany tylko na własnej "przebojowości", a do powiedzenia w sprawach merytorycznych ma tyle co ja po przeczytaniu jednego artykułu w gazecie. :stop: Szkoda, że tacy ludzie są głównymi wysłannikami telewizji publicznej w miejsce, w które skierowane są oczy niemal całej Europy.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Wiadomości

Post autor: lukaszbialas »

Camilo pisze:Nie wiem, do kogo "Wiadomości" kierują swój przekaz, ale język uważywany przez reporterów jest tak trywialny, że chyba do sześciolatków. :hyh: Szczytem jest już specjalny wysłannik do Kijowa Leszek Krawczyk, który jak pobędzie tam jeszcze parę dni, to pod pretekstem zimy zacznie tańczyć przed kamerą, by zwrócić na siebie uwagę. Ten facet jest skoncentrowany tylko na własnej "przebojowości", a do powiedzenia w sprawach merytorycznych ma tyle co ja po przeczytaniu jednego artykułu w gazecie. :stop: Szkoda, że tacy ludzie są głównymi wysłannikami telewizji publicznej w miejsce, w które skierowane są oczy niemal całej Europy.
A nawet świata. Nie rozumiem promowania Pana Krawczyka jaki i na przykład Adama Federa, który próbuje robić śmieszne materiały na koniec głównego wydania. Chciałbym za to żeby w Wiadomościach pojawiła się Kamila Biedrzycka-Osica, która niebawem kończy urlop macierzyński i wcale nie jestem przekonany, że wróci do TVP Info, które straciło połowę swojej widowni. Chciałbym też zobaczyć w Wiadomościach, reporterów Radia RMF i Radia ZET. Z tego pierwszego na przykład Tomasza Skorego i Mariusza Piekarskiego, a z ZETki Jacka Czarneckiego i Łukasza Konarskiego. Ostatnio do Wiadomości przeszedł z TVN24 reporter Czarno na białym - Leszek Dawidowicz. To na pewno jakieś wzmocnienie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Wiadomości

Post autor: Camilo »

Od dzisiaj dopiero mam okazję śledzić jak media relacjonują wydarzenia na Ukrainie i obejrzałem m.in. serię specjalnych wydań "Wiadomości". Tadla niemalże zapłakana, ewidentnie przewyższa ją to psychicznie, w jakimś dziwnym mundurze i hełmie, a reporterzy Stepan i Gasiński z pełnymi frazesów komentarzami. Nie chcę mówić, że to było słabe, w każdym razie równowaga między profesjonalizmem a emocjami została totalnie zachwiana.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Wiadomości

Post autor: Lord_info »

Wczorajsze skróty z Wiadomości:
o 18:55
http://youtu.be/2wHeXExoGAs

i 19:30
http://youtu.be/-xEFFYDdcVQ
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wiadomości

Post autor: epsztajnek »

kap, kap, płyną łzy ... :spiewa:
No to mamy kandydata do Obciachu 2014 - redakcję Wiadomości
Mogli sobie darować to ujęcie wzruszonej Betti :grozi:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiadomości

Post autor: Trzeciak »

Camilo pisze:Od dzisiaj dopiero mam okazję śledzić jak media relacjonują wydarzenia na Ukrainie i obejrzałem m.in. serię specjalnych wydań "Wiadomości". Tadla niemalże zapłakana, ewidentnie przewyższa ją to psychicznie, w jakimś dziwnym mundurze i hełmie, a reporterzy Stepan i Gasiński z pełnymi frazesów komentarzami. Nie chcę mówić, że to było słabe, w każdym razie równowaga między profesjonalizmem a emocjami została totalnie zachwiana.
Nikomu nie życzę podobnej sytuacji, ale nawet ja bym także tego nie wytrzymał. Przypomina mi się podobna sytuacja - wydanie z 11 kwietnia 2010 roku (dzień transportu trumny z ciałem Lecha Kaczyńskiego z Smoleńska do Pałacu Prezydenckiego). Danuta Holecka (która przeprowadziła wiele wywiadów z nieżyjącym prezydentem) pod koniec wydania też się omal nie rozpłakała.

Dziś na miejsce zawędrował Piotr Kraśko.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Wiadomości

Post autor: Greg Haus »

TVP planuje rozbiórkę budynku A przy ulicy Woronicza, w tym miejscu ma powstać całkowicie nowa siedziba dla Widomości, TVP INFO oraz Panoramy. Oznacza to prawdopodobnie, że za jakieś 2 lata TVP i Wiadomości będą miały studio z prawdziwego zdarzenia :tanczy: W końcu - kolejnych przemeblowanego aktualnego studia mającego z 30 metrów kwadratowych bym nie zniósł. :grozi:
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Wiadomości

Post autor: Lord_info »

"Wiadomości" zmienią czołówkę i oprawę muzyczną – nieoficjalnie dowiedział się "Presserwis"
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... a-czolowke
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Wiadomości

Post autor: Greg Haus »

Lord_info pisze:"Wiadomości" zmienią czołówkę i oprawę muzyczną – nieoficjalnie dowiedział się "Presserwis"
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... a-czolowke
Mam nadzieję, że za muzyką pójdzie i studio bo obecne jest bardzo małe, ciemne i smutnawe.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Wiadomości

Post autor: Camilo »

Nowe studio to raczej dopiero w nowym miejscu, choć nie wiem, czy ta wyprowadzka z Placu Powstańców jest nadal aktualna.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Wiadomości

Post autor: lukaszbialas »

Tomasz Sekielski przygotowuje materiały dla Wiadomości:
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... domosciami
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Wiadomości

Post autor: prze_kw »

"Wiadomości" obchodzą dziś 25 rocznicę. Z tej okazji na antenie TVP Historia codziennie o 19:00 będą emitowane wydania z 1989 roku. Natomiast ani w serwisach internetowych TVP, ani w TVP Info nie wspomniano nawet o rocznicy. Ciekawe czy powiedzą cokolwiek o 19:30.
Liczą się tylko Fakty.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Wiadomości

Post autor: Greg Haus »

Radzimir Dębski ma być twórca nowej oprawy muzycznej Wiadomości
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Wiadomości

Post autor: ketjow »

nowej? ta która jest teraz jest ok. Zajęliby się lepiej oprawą TVP Info :) r
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Wiadomości

Post autor: Greg Haus »

ketjow pisze:nowej? ta która jest teraz jest ok. Zajęliby się lepiej oprawą TVP Info :) r
Zajęliby się lepiej studiem Wiadomości .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości