[TVN] Warszawa - Stolica Sylwestra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Polsat jako 1 ogłosił gwiazdy swojego Sylwestra, tym razem w Gdyni - Sylwia Grzeszczak, Enej, Piersi, Maryla Rodowicz, Urszula, Krzysztof Krawczyk, Budka Suflera, Maciej Maleńczyk, Golec uOrkiestra, Blue Cafe, Pectus, Lemon, Loka.

Lista gwiazd w każdej stacji zapewne będzie mniejsza niż zawsze - teraz gwiazdy podzielą się na 3 stacje, a nie 2.
Z ciekawostek dodam, że Ewa Farna w Sylwestra wystąpi w Białymstoku, ale dopiero o 22:50 (informacja z jej strony). Możliwość, że wystąpiłaby w TVNie w Krakowie jest więc mniejsza.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

No właśnie nie tylko 3 stacje. W każdej większej miejscowości gwiazdy wystąpią na Sylwestrze.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Jednak nie jest to kilkanaście zespołów/wykonawców, a zazwyczaj około 4.
W Łodzi dla przykładu w tym roku żadnego Sylwestra nie ma :P
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Camilo »

Na 28 listopada zapowiedzieli konferencję prasową, podczas której ujawnią szczegóły.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Sylwester w TVN

Post autor: felek »

Na scenie ustawionej przed Sukiennicami na Rynku Głównym pojawią się tylko polscy wykonawcy: Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Feel, Wilki, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Tatiana Okupnik, Mrozu oraz Czesław Śpiewa.

Wystąpią także uczestnicy i laureaci programów "Mam Talent" oraz "X Factor": Klaudia Gawor, Grzegorz Hyży, Wojciech Ezzat, Piotr Lisiecki, Sabina Jeszka i Ada Szulc.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sylwester w TVN

Post autor: matik »

Jeśli mam ocenić dobór gwiazd, to źle nie jest, nie tego się spodziewałem ale brakuje mi jakiejś mocniejszej ''petardy''.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Znamy już program wszystkich 3 stacji na Sylwestra. Podsumowując wygląda to tak:

TVP2 Wrocław - Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Rafał Brzozowski, Kamil Bednarek, Maria Sadowska, Marek Piekarczyk, Kora, Kombi, Kapitan Nemo, Krzysztof Jaryczewski (Oddział Zamknięty), VOX, Shakin' Dudi, Izabela Trojanowska, Zbigniew Wodecki, Misia Furtak, Midge Ure (Ultravox), Ray Wilson (Genesis)
Prowadzą: Tomasz Kammel, Marika

POLSAT Gdynia - Golec uOrkiestra, Sylwia Grzeszczak, Enej, Lemon, Stachusky, Blue Cafe, Pectus, Budka Suflera, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Urszula, Maciej Maleńczuk, Loka, Papa D, Piersi, Lombard

TVN Kraków - Lady Pank, Perfect, Wilki, Feel, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Czesław Śpiewa, Agnieszka Chylińska, Monika Brodka, Ewelina Lisowska, Tatiana Okupnik, Dawid Podsiadło, Łukasz Mrozu Mróz, Future Folk, Ada Szulc, Piotr Lisiecki, Sabina Jeszka, Patricia Kazadi, Wojciech Ezzat, Grzegorz Hyży
Prowadzą: Agnieszka Szulim i Olivier Janiak, Patricia Kazadi i Marcin Prokop

+ imprezy nietransmitowane:

Katowice - Doda, Bajm, The Chance, Eddy Wata, Ego, Dawid Ignaczak, Nicco, Off Kultura
Prowadzą: Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek

Białystok - Ewa Farna

Szczecin - Wet Fingers, CJ Stone i The Nycer

Poznań - Mezo, Kasia Wilk, Kasia Rościńska, Daniel Moszczyński, Sick Live

Lublin - Kayah, Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Sławek Uniatowski, Ania Karwan, Mateusz Krautwurst

Warszawa - Sala Kongresowa - Zakopower, Grzegorz Turnau

Gdańsk - Patrycja Markowska, Cascada, Michael Mind Project
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Trzeba dopisać jeszcze imprezę w Warszawie, która się odbędzie na terenie stacji kolejowej przy Stadionie Narodowym, a na którym wystąpią m. in. Afromental, Waglewski Fisz Emade, Abradab, Piersi, T.Love i Big Cyc i Jamal: http://www.eska.pl/news/sylwester_2013_ ... ideo/90468
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Jeszcze w Rzeszowie wystąpi Hey :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Widziałem dzisiaj reklamę Sylwestra TVN. Niczym szczególnym się nie wyróżnia - na ekranie jest lista wszystkich gwiazd wieczoru i lektor po kolei czyta każdą - przy wymienieniu tej, którą czyta napis się powiększa :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Tekla Klebetnica dołączyła do wykonawców, którzy wystąpią na sylwestrze TVN. Prawdopodobnie jeszcze kilku wykonawców z X-Factor/Mam Talent dołączy, gdyż w planach było około 30 wykonawców, a jest około 20.

Oprócz Tekli Klebetnicy z wyżej wymienionych programów zagrają też Ada Szulc, Grzegorz Hyży, Wojciech Ezzat, Klaudia Gawor, Piotr Lisiecki i Sabina Jeszka.

Najbardziej w całym składzie sylwestra brakuje Ewy Farnej, Bednarka (będzie w TVP2) i Wyrostka (będzie w Polsacie).
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Sylwester w TVN

Post autor: felek »

To Tobie brakuje Bednarka, Wyrostka i Farny ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Adrian ;P »

@felek - Nie chodzi mi o to, że mi ich brakuje, bo Sylwestra i tak nie oglądam. Po prostu są to gwiazdy talent-show TVN, więc stacja według mnie powinna się starać o ich udział.

Tymczasem dzisiaj w DDTVN były wywiady prosto z rynku w Krakowie. Do grona wykonawców dołączył Paweł Binkiewicz z 2 edycji X-Factor (podejrzewam, że Spenner w takim wypadku również się pojawi).
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sylwester w TVN

Post autor: r_r16 »

Zapowiadano ok. 40 wykonawców, więc ciekawe jak wygląda cała lista.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Sylwester w TVN

Post autor: adik1148 »

Ogólnie scena sprawia dobre wrazenie , a dobór prowadzących i gwiazd jest świetny ! przewiduje około 2 mln :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości