[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Ostatnio Filip Mettler dodał zdjęcie z Majką Hyży, podpis był bardzo tajemniczy "Przygotowania czas zaczac...;)" hmmm... czyżby coś? :D
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

http://xfactor.tvn.pl/aktualnosci,2102, ... 81393.html
Czyli schemat jak przy pierwszej edycji, tyle że zamiast Majki Tatiana.

Nie wiem po co zdradzali kategorie jurorów przed odcinkiem, do którego pozostało zresztą tak niewiele czasu, zabrali mi 50% emocji podczas oglądania. Drugie 50% to półfinaliści do Domów Jurorskich, ale do soboty jeszcze kilka dni, więc może i ich dotychczas poznamy ...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Po cholere ujawniali, kto ma jakie grupy?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Prędzej czy później - mogłyby się pojawić jakieś przecieki.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X FACTOR

Post autor: Nayma »

Tylko że odcinek w którym dowiedzielibyśmy się tego zostanie wyemitowany już w tę sobotę :) Mogli się wstrzymać. Na razie był jedyny przeciek na Fb o tym, że Tatiana zajmuje się grupami.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Super, że namówili Nosowską!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Szkoda, że ujawnili grupy, ale takie właśnie dopasowania obstawiałem. No i Czesław jest jedną osobą, który miał już wszystkie 3 grupy :D Fajne dobrane osoby do Domów Jurorskich, chociaż podejrzewałem, że Czesław zaprosi Melę Koteluk.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ja obstawiałem Gabę Kulkę, ale i tak jest dobrze. Kasia Nosowska 100 razy zapierała się już, że nie weźmie udziału w talent show, bo ona sama nie przeszłaby castingu. Dobrze jednak że się zgodziła, bo troche ludzi przy dobrej reklamie może to przyciągnąć.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Adrian ;P pisze:Szkoda, że ujawnili grupy, ale takie właśnie dopasowania obstawiałem. No i Czesław jest jedną osobą, który miał już wszystkie 3 grupy :D Fajne dobrane osoby do Domów Jurorskich, chociaż podejrzewałem, że Czesław zaprosi Melę Koteluk.
Pomyliło Ci się coś, bo Czesław nie miał jeszcze najmłodszych :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Adrian ;P pisze:Szkoda, że ujawnili grupy, ale takie właśnie dopasowania obstawiałem. No i Czesław jest jedną osobą, który miał już wszystkie 3 grupy :D Fajne dobrane osoby do Domów Jurorskich, chociaż podejrzewałem, że Czesław zaprosi Melę Koteluk.
Ale jurorzy otrzymają grupy - jak przy pierwszej edycji tzn.
-Czesław Mozil - 25+
-Tatiana Okupnik - Zespoły
-Kuba Wojewódzki - 16-24
SevenUP pisze: Kasia Nosowska 100 razy zapierała się już, że nie weźmie udziału w talent show, bo ona sama nie przeszłaby castingu. Dobrze jednak że się zgodziła, bo troche ludzi przy dobrej reklamie może to przyciągnąć.
Może, ale nie musi ;). Rok temu domy jurorskie odwiedzili m. in. Możdżer i Farna, a oglądalność Domów Jurorskich za wysoka nie była. Prawie program przegrał z "BnG".
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Domy Jurorskie to najnudniejsza cżęśc X FACTOR'a :( niestety , dobrze , że mam wtedy aku rat 18'stkę :P
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

adik1148 pisze:Domy Jurorskie to najnudniejsza cżęśc X FACTOR'a :( niestety , dobrze , że mam wtedy aku rat 18'stkę :P
Ja bardzo lubię etap Domów Jurorskich i Bootcamp (plus za akompaniament na żywo). Nimi w sumie troszkę odróżnia się XF od innych programów.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Obrazek

Pani Nosowska trzyma (niestety - jak dla mnie) zdjęcie Klaudii Gawor:
Obrazek

Kogo jeszcze rozpoznajecie (po przybliżeniu/odwróceniu) na zdjęciach ze stolika?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Te domy jurorskie to tani teatrzyk dla lemingów. Ja od tego typu programów oczekiwałbym rywalizacji, popisu talentów i jakiegoś porządku, bo jako przypadkowy widz nie wiem o co chodzi.
Najlepiej w postaci grafiki, aby było wiadomo kto gdzie jest i kiedy odpada. Ale z tego co wiem TVN nie ma grafików… bo tam same humanisty pracują.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Ale to działka producenta, czy Fremantle Media Polska, a nie TVN-u. Po prostu takie są domy jurorskie - bo tak jest w formacie i tyle. Nic na to nie poradzimy.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Maja Hyży na Bootcampie
http://xfactor.tvn.pl/wideo,2103,v/prze ... 16253.html

Coś czuję, że i tak w najgorszym razie będzie ją mieć Tatiana
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości