Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Wg mnie, na Mellera juÂż zostaÂł wydany wyrok i odchodzi. Tylko po prostu nie podajÂą tego oficjalnie. Na razie.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

BREAKING NEWS :D Kaczka chce rozwiÂązaĂŚ parlament !!!!

ehh i dobrze teraz mam nadzieje media im poka¿¹ co to jest stronniczoœÌ :D
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

JeÂżeli Kaczor ogÂłosi wybory to niski wynik bĂŞdzie miaÂł PiS a frekfencja bĂŞdzie na poziomie kilku procent.
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

polityka

Post autor: salladyn »

Pieprzyæ obiektywno¶æ- ZATOPIÆ PIS :!: :!: :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Je¿eli PIS zastosuje swoj¹ metodê d¹¿enia do w³adzy i Prezydent rozwi¹¿e parlament to ja im nie wró¿ê sukcesu :?

Mam nadziejĂŞ, Âże ludzie zobaczÂą co znaczy polska polityka i frekwencja w tych wyborach bĂŞdzie wynosiĂŚ jakieÂś 10-12% !!

I tego caÂłej polskiej polityce ÂżyczĂŞ !!
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

polityka

Post autor: salladyn »

Ja mam tylko nadziejĂŞ Âże w tych wyborach PO nie zachowa siĂŞ jak dziecko we mgle i bĂŞdzie walczyĂŚ rĂłwnie nieczysto jak PIS.Maskotki,teczki,pomĂłwienia.Skoro PIS ucieka siĂŞ juÂż do takich skrajnych metod to rzeba z nim walczyĂŚ. :evil: :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Kowal pisze:JeÂżeli Kaczor ogÂłosi wybory to niski wynik bĂŞdzie miaÂł PiS a frekfencja bĂŞdzie na poziomie kilku procent.
KtoÂś tu maÂło oglÂąda polityke ;-) Niestety ;-) jest to maÂło prawdopodobne. Owszem, moze byc niska frekwencja, ba - jest to prawie pewne, nie przelozy sie to jednak na tak znaczacy spadek Pisu.Niestety polityy tej partii lejÂą miĂłd w wiele uszu, a co za tym idzie w wiele gÂłosĂłw. Ja myslĂŞ tylko ze ten mizernej jakosci domek z kart rozleci sie - ale dopiero za pare lat, gdy w rodacy nie odczujÂą tego w portfelu. Lech KaczyĂąski tak na prawde moze dzis podjac najlepsza dotad decyzje - bo PiS nie ma juz nic do stracenia. On moze tylko zyskaĂŚ. Co? SpĂłjrzmy tylko na ostatni sondaÂż - PO - 33 Pis -32 . Razem 65. Nie bez kozery padly w pewnym momencie, z ust jaroslawa, iz "Z PO wspolpracowac mozemy, ale nastepnym razem"
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Bartek ma racjĂŞ ze niska frekwencja = Mohery = Pis :/
ALe sÂądze ze tym razem media stanÂą po wÂłasciwiej stronie :] i zatopiÂą PiSdzielcĂłw :D
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

polityka

Post autor: salladyn »

No to jednak perspektywa bezwzglĂŞdnego posÂłuszeĂąstwa partii strachu okazaÂła siĂŞ na tyle kuszÂąca Âże "drĂłb" zrezygnowaÂł z wczeÂśniejszych wyborĂłw. :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

I PO CO BYÂŁ CAÂŁY TEN CYRK ????

Cholerne Kaczki nie doœÌ ze znowu wygl¹da³ jak niedorozwój z tymi rêkami na stole, to trzyma³ naród tyle godzin w niepewnosci po to by og³oœiÌ to co sami wiedzieli od pocz¹tku ?
I jeszcze ten Aneks przecieÂż to jest dyktatura ;(
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

WSTYD !!

To co poraz kolejny zrobiÂł dziÂś PIS to juÂż przeszÂło wszystkie pomysÂły !!

Kolejna gra polityczna, Âżeby jeszcze bardziej powiÂązaĂŚ rĂŞce Samoobronie i LPR.

Andrew przecieÂż wyraÂźnie powiedziaÂł...zrezygnujemy z wszystkiego :?

A czyÂżby J.K. KaczyĂąscy przestraszyli siĂŞ tego, ze spadÂło im poparcie ?? Bodaj przecieÂż tylko wg jedengo sondaÂżu mieli przewagĂŞ nad PO.

I mam osobiÂście nadziejĂŞ, Âże dalej bĂŞdzie spadaĂŚ...aÂż do 0 :)

A Wielki Roman G. dobrze wie, Âże PosÂłem juÂż by prawdopodobnie nie byÂł :?
kamuii pisze:I jeszcze ten Aneks przecieÂż to jest dyktatura
Dyktatura to niestety siĂŞ zaczĂŞÂła z chwilÂą poÂżegnania z koalicjÂą PO-PIS.

KaÂżda bowiem inna partia i nawet 100 PaktĂłw Stabilizacyjnych nic nie da :x Wiadomo kto i tak bĂŞdzie rzÂądziÂł.
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

polityka

Post autor: salladyn »

Dobrze powiedziaÂła Janina Paradowska-to jest juÂż kuriozum.Prezydent wygÂłasza orĂŞdzie w ktĂłrym bĂŞdzie mĂłwiÂł czego nie zrobi.To jakieÂś morderstwo na rozumie. :evil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: polityka

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:Dobrze powiedziaÂła Janina Paradowska-to jest juÂż kuriozum.Prezydent wygÂłasza orĂŞdzie w ktĂłrym bĂŞdzie mĂłwiÂł czego nie zrobi.To jakieÂś morderstwo na rozumie. :evil:
Salladynie - moÂże nie wszyscy znajÂą pojĂŞcie sÂłowa "orĂŞdzie" ?? !! :lol: 8)
ZIMA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

To samo mĂłwi teraz Rokita... oburzajÂące !!!
i kaczopodobne...
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: polityka

Post autor: salladyn »

TVN_FAN pisze: Salladynie - moÂże nie wszyscy znajÂą pojĂŞcie sÂłowa "orĂŞdzie" ?? !! :lol: 8)
Otó¿ to :!: Drób ju¿ dawno zrujnowa³ wszelkie obyczaje polityczne :evil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość