Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Widzia³em ten materia³, ale najbardzie rozœmieszy³ mnie pokazany przez dwie sekundy wzór chemiczny - nawet nie by³o czasu na jego analizê. Ot tak sobie mign¹³ na ekranie. Ostatni raz chemie mia³em 6 lat temu i musze d³u¿ej myœleÌ. Dwie sekundy to za ma³o.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Wywiad z Grzegorzem Kajdanowiczem

Post autor: kamuii »

http://gala.onet.pl/0,1210809,1,wywiady.html wywiad z gali z naszym ulubieĂącem a to najciekawsze cytaty...

1.

NajgÂłoÂśniejsza zmiana miejsc ostatniego sezonu. Z reportera zmieniÂł siĂŞ w prowadzÂącego Fakty w TVN, a widzowie okrzyknĂŞli go godnym nastĂŞpcÂą Tomasza Lisa
Ciekawe ktĂłrzy ?????
2.
Informacje, ktĂłre czyta, czasem go zaskakujÂą.
a moÂże zaskakuje go Âże potrafi czytac ????
3.
Nie wysypiam siĂŞ. Nie przespaÂłem caÂłej nocy od dwĂłch miesiĂŞcy, od czasu, gdy urodziÂł siĂŞ maÂły. Szczerze mĂłwiÂąc, jestem zmĂŞczony dramatycznie.
ProponujĂŞ wiĂŞc wyspaĂŚ siĂŞ i ustÂąpiĂŚ komuÂś miejsca... :?
4.
Trzeba liczyĂŚ na siebie.
bez komentarza...
5.
GALA: PchaÂł siĂŞ pan do prowadzenia FaktĂłw?

G.K.: Ja w ogĂłle raczej siĂŞ nie pcham. PrzyszedÂł do mnie szef, zÂłoÂżyÂł mi takÂą propozycjĂŞ, a ja zgodziÂłem siĂŞ z zastrzeÂżeniami, Âże chcĂŞ pozostaĂŚ reporterem.
a Âświstak siedzi i zawija je w te sreberka..... :? Grzechu kto Ci w to uwierzy ? no kto ????

Ogólna refleksja jest taka ¿e jest to oczywiœcie typowy sponsorowany wywiad w jakich celuje Gala... robi najczêsciej wywiady z tymi z którymi nikt inny by go nie zrobi³... Festiwal ob³ódy i cynizmu... o jaki bym jednak A*tomata nie podejrzewa³a... :? Jest te¿ oczywiste i¿ ten kto ten wywiad przeprowadza³ nie mia³ najmniejszego pojêcia o tym kto jest dobrym dziennikarzem a kto nie...

No i cieszĂŞ siĂŞ ze Michos mnie ostrzegÂł bo gdybym zobaczyÂła ten wywiad w gazecie to poszÂła by na strzĂŞpy... :evil: :twisted:
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MiaÂłem o tym pisac, ale widzĂŞ, Âże kamuii mnie ubiegÂła. Najlpesze sÂą komentarze - ludzie jadnÂą po nim, Âże hoho. :twisted:
Hahahahaha dobre..., wybrali najmniejszego ĂŚwoka czyimÂś tam nastĂŞpcÂą, pezenterzy

TVN jesteÂście ÂżaÂłoÂśni , pretensjonalizm i prowincjonalizm przebija z was w kaÂżdym calu, patrzecie siĂŞ lepiej na Smoktunowicz z Polssatu to jest sznyt, a nie z byle ĂŚwoka socjotechnicznie pasujÂącego do preferencji ciemnej masy oglÂądajÂącej widomoÂści robiÂą gwiazdĂŞ, socjotechniczne matoÂły, powinni pozwalniaĂŚ tych ĂŚwokowatych prezenterĂłw i zatrudniĂŚ coÂś miÂłego dla oka i ducha a nie promieniujÂących pretensjonalizmem i palnctwem ĂŚwokĂłw, czy to Pochanke czy to inny jemioÂła z TVN czy TVN24
~Bruno, 2005-01-14 10:08
Kolejny dziennikarzyna,...

...ktĂłry uwaÂża siĂŞ za autorytet moralny.
~Anna, 2005-01-14 08:58
ja kolesia nie kojarzê....sk¹d wy go ludzie znacie....???? twarz doœÌ pospolita....on wystêpuje w telewizji ???
~loomp, 2005-01-14 10:29
:twisted: Z niego taki nastĂŞpca Lisa jak ze mnie fizyk jÂądrowy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

haha komentarze sooper ;) a podobno jeszcze w jakiejÂś dzisiejszej gazecie jest nazwany godnÂą nastĂŞpcÂą Lisa.... :lol: :lol: :lol:
ÂżaÂłosne... :)
NiektĂłrzy niestety pojĂŞcia nie majÂą o dobrym prowadzeniu dziennika ale jak widaĂŚ PR dziaÂła
Android <3
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hmm... no to raczej jest PR, a PR w tvn jest moim zdaniem bedyskusyjnie - rewelacyjny.

A co do samego faktu Kajdanowicza: przesada z tym jest (chociaz wydawalo mi sie ze to pochanke miala byc nastepczynia... czyzbym cos opuscil?), ale niektorzy i tak sie nabiora, tak jak ja nabralem sie z pewnych dziaÂłaĂą PR w sprawie Lisa, jak jeszcze pracowaÂł w tvn.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No wÂłaÂśnie czyÂżby krĂłlowa JustyÂś traciÂła wplywy na dworze na rzecz a*tomata ??? wszystko mozliwe w koĂącu to telewizja a*tomatĂłw a ona jak kolwiej jest kabotynkÂą - nim nie jest :?
Czy¿by ukochany m¹¿ traci³ wp³ywy przy korytku ????
Swoj¹ droga zrobienie pierwszej gwiazdy z A*tomata i usuniecie Justyny na jego rzecz by³o by kolejn¹ niezrozumia³¹ czyli normaln¹ decyzj¹ tvn-u... No i oczywiœcie by³ by to przekrêt oraz sukces PR jakich ma³o... No ale skoro mozna by³o wywaliÌ Anitê... i Lisa to chyba moga wszystko
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To jest tak ¿³osne, ¿e nie warto o tym nawet dyskutowaÌ. :twisted:
Co by tu napisaĂŚ :?: To wszystko jest nienormalne i chore :twisted:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WÂłaÂśnie na Onecie poggrubionÂą czcionkÂą pojawiÂł siĂŞ news Godny nastĂŞpca Tomasza Lisa. O ludzie :? ToÂżto jest wywyÂższanie go nad samÂą JustynĂŞ PochankĂŞ. Oni chyba powariowali :evil:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ich popierdoliÂło :twisted: :twisted: :twisted:
Co oni sobie do cholertym myÂślÂą :?: :?: :?:
PrzecieÂż to poniÂżenie Lisa!!!!!!!!!!!!!!!!
No i w tym miejscu mamy ostateczne pogrzebanie Anitki :cry: :cry: :cry: WidaĂŚ teÂż Âże wszyscy zapomnieli o Anitce bo nikt tam nie zauwaÂżyÂł Âże on wszedÂł na jej miejsce.
Grzegorz Kajdanowicz dostanie wiktora za "najwiĂŞksze odkrycie telewizyjne" :!: Teraz jestem tego pewien :!: :twisted: :twisted: :twisted:
No có¿ dla tvn-u kajdanwicz jest wielk¹ gwiazd¹ a Anitka "g³upi¹ lask¹" pozbawion¹ g³owy i jakichkolwiek umiejêtnoœci dobrego dziennikarza.
I teraz mamy odpowiedÂź dlaczego jak Anitka byÂła to nie zrobili z niÂą w gali wywiadu :!: :!: :!:
WolÂą promowaĂŚ a*otomata.
A wywiad byÂł sponsorowany :!: :!: :!: Tvn zleciÂł gali aby zrobiÂła temu zero "PR" :!:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Michos, znasz jakies kulturalne synonimy sÂłowa "popierdoliÂło"? :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Oni sÂą nienormalni ?
Nie przepadam za Justyna ale wszystko ma swoje granice...
Takie wywyÂższenie Kajdanowicza jest dla niej obrazÂą a juÂż na pewno jest obrazÂą dla Lisa... jak moÂżna byĂŚ takim bezmĂłzgiem i pisaĂŚ ze on jest jego godnym zastĂŞpcÂą ???
Pisanie czegoÂś takiego jest rĂłwnieÂż obraÂźliwe wobec Anity ktĂłrÂą to dziennikarskie beztalencie zastÂąpiÂło... :evil: :evil: :evil: :evil:
i powiem jeszcze jedno.... jeœli Pochankow¹ spotka taki sam los jak Anitê czyli usuniêcie w cien na rzecz A*tomata.... to choÌ mia³a bym wielk¹ ochote powiedzieÌ "masz za swoje" to bedzie mia³a moje ca³kowite poparcie... :evil: :evil: bo jest jaka jest... kabotynka z aspiracjami na gwiazde ale w odró¿neiniu od Kajdanowicza wie jak prowadziÌ serwis... doœÌ dziennikarskich miernot w tivi... w fucktach nie ma miejsca dla A*tomata... FAKTY = ANITA......................!!!!!!!!!!!
Android <3
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

minĂŞÂło 24 h wiĂŞc moge napisaĂŚ

Dlaczego do jasnej ÂŁukasz (jak zostaÂłam poinformowana ) caÂły czas zmienia mi tematy wÂątkĂłw ??? :evil: :evil: :evil: to juÂż 3 raz.... miaÂłam prawo napisaĂŚ Âże ten wywiad to zenada i nie Âżycze sobie zmieniania tego co napiszĂŞ :evil: :evil: :evil: :evil:
Android <3
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Skierowanie do okulisty dla a*tomata :) BRAVO :):)

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=19938051
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd. Teraz to Walter powinien go zwolniĂŚ, bo takie odznaczenia sÂą zarejestrowane dla TVP.A kto te odznaczenia przyznaje.

Teraz, gdy zacz¹³ mi odpowiadaÌ w roli weekendowego prowadz¹cego. Szkoda reportera.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

on wogĂłle nie powinien go zatrudniac ;)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 17 gości