Agata Adamek

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Re: Agata Adamek

Post autor: aroldinio »

Faktycznie fajna ta koszulka ale Agata jakoś inaczej wyglądała w tym płaszczyku nie tak jak ostatnio
TVN - OD DZIESIECIU LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Zapowiada sie kolejny dzień Jej relacji - z Poranka :D
Obrazek Obrazek

Problemy techniczne - pełny uśmiech na twarzy :lol:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jacek P. wiernie stoi przy Agacie :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Adamek

Post autor: Nika »

Goraczka prawyborcza w Stanach trwa, ale takze na antenie tvn24 trwa program specjalny poswiecony temu wydarzeniu za szeroka woda. Agatka Adamek zdaje relacje o przebiegu superwtorku ( a wlasciwie super-duper Tuesday jak to Agatka powiedziala :D ) i o tym jak glosuja Amerykanie w 24 stanach.
Pod oslona nocy w studio tvn24 PiotrJacon i pod oslona, ale jeszcze nie nocy, a wczesnego wieczoru Agata Adamek z Nowego jorku.
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Agata Adamek

Post autor: maxxx »

Narazie był tylko taki suplement,a Agatka już się rozgadała :tanczy: Bedzie miała raj,ale dopiero o 1 naszego czasu-będzie mogła sobie mówic do woli :lol2: Zielony płaszczyk-ale musi być widoczna w tym nowojorskim półmroku :spiewa:
Strasznie się cieszę,że rozwija swój talent-Agata to mocne ogniwo Tvn24 :tanczy: Zobaczymy co się bedzie działo dalej,może wytrwam do tej pierwszej :rozglada:

Jedno co mnie martwi to kadrowanie,to ze studia jest ok,ale nie może tak być ,że Gwiazda jest na 1/5 ekranu :rozglada:
Powinna dostac po połowie z Barackiem Obamą-no może się jeszcze jakos podzielą :D :arrow:

ObrazekObrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Adamek

Post autor: Nika »

maxxx pisze:Narazie był tylko taki suplement,a Agatka już się rozgadała :tanczy: Bedzie miała raj,ale dopiero o 1 naszego czasu-będzie mogła sobie mówic do woli
Ciekawe jakie nowiny nam przekaze. Ja mam swoj typ co do kandydatow, ale nie bede narazie zdradzac. :stop: Ciekawe za kim Agata trzyma kciuki, moze jakis ton nostalgii, albo tez zadowolenia da sie jednak wyczuc z jej wypowiedzi gdy juz bedzie co nieco wiadomo.
Strasznie się cieszę,że rozwija swój talent-Agata to mocne ogniwo Tvn24 :tanczy:
Maxxxiu dokladnie to samo dzis stwierdzil redaktor Palasinski w "kacprowym" serwisie po 16.30, ale on to okreslill nawet, ze Agata wyrasta na wielka reporterke, widac, ze byl z niej dumny. Kto wie, moze redaktor Palasinski odgrywa role takiego jej mentora w kwestii reporterki zagranicznej. :mhm:
Jedno co mnie martwi to kadrowanie,to ze studia jest ok,ale nie może tak być ,że Gwiazda jest na 1/5 ekranu :rozglada:
Ona po to ten zielony, widoczny z daleka plaszczyk przywdziala, zeby nawet w malenkim kadrze rzucac sie w oczy. :D
Powinna dostac po połowie z Barackiem Obamą-no może się jeszcze jakos podzielą :D :arrow:
Chyba, ze Hillary odbierze swoja polowe kadru.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Agata Adamek

Post autor: maxxx »

Tvn24 zaprosił na noc z prawyborami,a nie jeden juz pewnie zasnął :spiewa: Chyba,że Monika Olejnik zatrzymala widownie :spiewa: Mialem juz sie zabrac za komentowanie tych prawyborow ,ale oddam jednak głos Piotrowi 8) :lol2:
Noi Agatha też musi zabłysnac :tanczy:
Nika pisze:Ciekawe jakie nowiny nam przekaze. Ja mam swoj typ co do kandydatow, ale nie bede narazie zdradzac. Ciekawe za kim Agata trzyma kciuki, moze jakis ton nostalgii, albo tez zadowolenia da sie jednak wyczuc z jej wypowiedzi gdy juz bedzie co nieco wiadomo.
Ja tez mam swoj typ-i tez nie mowie-nie bede tu agitował zaoceanicznych kandydatów :grozi: Agata zawsze nadaje na wysokich obrotach jak silnik hondowski :lol2: Wiec moze byc ciezko,ale moze moze coś przemyci between words( 8) )..
Maxxxiu dokladnie to samo dzis stwierdzil redaktor Palasinski w "kacprowym" serwisie po 16.30, ale on to okreslill nawet, ze Agata wyrasta na wielka reporterke, widac, ze byl z niej dumny. Kto wie, moze redaktor Palasinski odgrywa role takiego jej mentora w kwestii reporterki zagranicznej
Może to Jej jakis krajowy guru 8) Natomiast jeśli zostala pochwalona-widocznie na to zasłużyła :tanczy:
Ona po to ten zielony, widoczny z daleka plaszczyk przywdziala, zeby nawet w malenkim kadrze rzucac sie w oczy.
To Ci dopiero cwaniara :lol2: Wykorzystuje kazda powierzchnie na reklame :D Bez zartów-płaszczyk jest fajnyyyy :szalony:
Chyba, ze Hillary odbierze swoja polowe kadru.
Agatka i Hillary w kadrze do pary :ban: :ban: :ban: :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Adamek

Post autor: Nika »

maxxx pisze:Tvn24 zaprosił na noc z prawyborami,a nie jeden juz pewnie zasnął
No cisza , ze az przykro. Pomimo, ze nikt nie oglaszal ciszy przedprawyborczej. 8) Relacja trwala z pare minutek i wrzucili na tasme Monike Olejnik. Dopiero teraz o 1 wrocili na antene spowrotem z tym specjalnym wydaniem. My tu z maxxxiem wiekszy pijar robimy, nizeli tam sie dzieje. :spiewa:
Ja tez mam swoj typ-i tez nie mowie-nie bede tu agitował zaoceanicznych kandydatów :grozi: Agata zawsze nadaje na wysokich obrotach jak silnik hondowski :lol2: Wiec moze byc ciezko,ale moze moze coś przemyci between words( 8) )..
A moze nie ma zadnego typu, i zdaje sie na los... :hyh:
Może to Jej jakis krajowy guru 8) Natomiast jeśli zostala pochwalona-widocznie na to zasłużyła :tanczy:
Sugerujesz, ze tvn24 to sekta? :grozi: :lol:
Agatka i Hillary w kadrze do pary :ban: :ban: :ban: :tanczy:
Ha! I tu cie mam nie musisz nic pisac bo "between your words" ( 8) ) pojawily sie emotikony, z ktorych mozna wykluczyc juz jedna kandydature,a dokladniej rzecz biorac to kandydatke. :D Jezeli kreca Cie demokraci, to juz wiem, ze obstawiasz Obame. Yes, We Can! :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Agata Adamek

Post autor: maxxx »

Nika pisze:No cisza , ze az przykro. Pomimo, ze nikt nie oglaszal ciszy przedprawyborczej. Relacja trwala z pare minutek i wrzucili na tasme Monike Olejnik. Dopiero teraz o 1 wrocili na antene spowrotem z tym specjalnym wydaniem. My tu z maxxxiem wiekszy pijar robimy, nizeli tam sie dzieje.
Ale już się rozkręcili :tanczy: Nawet łączenia prze Onetskype z polonią są 8)
A moze nie ma zadnego typu, i zdaje sie na los...
Może :rozglada: Ale pewnie kogos tam obstawia wkoncu tam mieszka z dwa tygodnie do roku :lol2:
Sugerujesz, ze tvn24 to sekta?
Taaa a teraz jest obrzedek-superwtorek :tanczy:
Ha! I tu cie mam nie musisz nic pisac bo "between your words" ( ) pojawily sie emotikony, z ktorych mozna wykluczyc juz jedna kandydature,a dokladniej rzecz biorac to kandydatke. Jezeli kreca Cie demokraci, to juz wiem, ze obstawiasz Obame. Yes, We Can!
Nie potwierdzam,nie zaprzeczam :xx: :grozi: :spiewa:

Zmieniając temat Agatka ma imieniny :tanczy: A wiec wszystkiego najlepszego :tanczy: Nawet w 'Szkle' pamiętali :tanczy: :arrow:

Obrazek

I mapka :lol2: :spiewa: :arrow:

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Adamek

Post autor: Nika »

maxxx pisze:Ale już się rozkręcili :tanczy: Nawet łączenia prze Onetskype z polonią są 8)
I w dodatku przez kamerke :lol2:
Może :rozglada: Ale pewnie kogos tam obstawia wkoncu tam mieszka z dwa tygodnie do roku :lol2:
Agata na ignorantke nie wyglada, pewnie swoje zdanie wyrobione ma, takze pewnie za kogos po cichutku kciuki obstawia. :D
Nika pisze:Sugerujesz, ze tvn24 to sekta?
Taaa a teraz jest obrzedek-superwtorek :tanczy:
Kochany u nas to juz jest raczej supersroda! :D
Nie potwierdzam,nie zaprzeczam :xx: :grozi: :spiewa:
Dyplomata sie znalazl. :hyh:
Zmieniając temat Agatka ma imieniny :tanczy: A wiec wszystkiego najlepszego :tanczy: Nawet w 'Szkle' pamiętali :tanczy: :arrow:
Przyznaj sie pewnie Ty zes wyslal tego smsa do Szkielka, albo chlopacy od Tomaszewskiej :mhm: :spiewa:
I mapka :lol2: :spiewa: :arrow: ]
Ta mapka tu wymachujesz jakby mialo z niej conajmniej coskolwiek wynikac! :lol:
Agatka czeka na swoja kolej z relacja na godzine 2, ale my juz wiemy wg zrodla CNN i mozemy to tu i teraz zrelacjonowac, ze sposrod demokratycznych kandydatow w stanie Georgia na prowadzenie wysunal sie Barrack Obama, a u republikanow prowadzi Mike Huckabee.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Agata Adamek

Post autor: maxxx »

Ta mapka tu wymachujesz jakby mialo z niej conajmniej coskolwiek wynikac!
Kto umie czytać z mapy ten wie :tanczy: I nie musi się podpierać CNNem :grozi: :lol2: Łobuziara :grozi: Ale sympatyczna :lol2: Ok pora konczyc to wszystko-ważne,że wyniki podaliśmy przed Tvn24 8) Niechże to cnn bedzie od nas ciut szybsze,wkoncu blizej matecznika wyborczego :lol2:

Dzięki za pogawędke Niko :D Dobrej Nocy :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Adamek

Post autor: Nika »

maxxx pisze: Łobuziara :grozi: Ale sympatyczna :lol2:
Jaka tam lobuziara?! Ja tu wynikow nie moge sie doczekac, a Piotr Jacon wystawia nasza cierpliwosc na probe :D i co chwile program rozlacza i zaprasza po pelnej godzinie.
Ok pora konczyc to wszystko
Wszystko co dobre, szybko sie konczy.
-ważne,że wyniki podaliśmy przed Tvn24 8)
Nielada prekursorzy z nas! 8) :spiewa:
Niechże to cnn bedzie od nas ciut szybsze,wkoncu blizej matecznika wyborczego :lol2:
CNN to z pierwszej reki, a myslales, ze skad oni tam w studio tvn24 czerpia te wszystkie pozaoceaniczne niusy?! Jak nie z CNN to pewnie z FOXNews etc.
Dzięki za pogawędke Niko :D Dobrej Nocy :spiewa:
Rowniez dziekuje. Kolorowych!!! Nie wiem czy zyczyc Ci, zeby Agatka Ci sie przysnila, czy moze zwyciezca tych prawyborow, a wlasciwie to zwyciezcy, bo jeden u demokratow , a drugi u republikanow.
:D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Agata Adamek

Post autor: maxxx »

Wie ktoś coś czy Agatka dzisiaj była albo będzie :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Wie ktoś coś czy Agatka dzisiaj była albo będzie :D
Oglądałem wczoraj TVN24 praktycznie cały dzień (poza relacjami z obrad Sejmu), ale Agaty nie widziałem :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Agata Adamek

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Oglądałem wczoraj TVN24 praktycznie cały dzień (poza relacjami z obrad Sejmu), ale Agaty nie widziałem :rozglada:
Na pewno Agatka była zmęczona po nocnych (na czas polski) lajfach.Zapewne już wraca do kraju :jupi: Ale chyba możemy liczyć na powtórkę już w oficjalnych Wyborach w USA :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Na pewno Agatka była zmęczona po nocnych (na czas polski) lajfach.Zapewne już wraca do kraju :jupi: Ale chyba możemy liczyć na powtórkę już w oficjalnych Wyborach w USA :aniol:
Na pewno będzie relacjonowała wybory, choć być może dodadzą Jej jakieś wsparcie :rydzyk:
Staje się powoli polsko-amerykańską reporterką (jakby to powiedzieli Amerykanie ze swoim ''r'') :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości