Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Maciek pisze:... a nie jako obra¿anie widzów TVN, którzy - co niejednokrotnie potwierdzi³y badania - do ma³o inteligentnych nie nale¿¹. :roll: :?
Taaaaaak :?: :!: A jakie mianowicie :?: :!: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

mail pochankowej to j.pochanke@tvn.pl


i tym razem nie kasuj juz ÂŁukaszu :!: :evil: :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

£ukasz jest zazdrosny i chcia³ zachowaÌ ten adres tylko dla siebie. Có¿ za niedobry administrator :!: :!: Be, nie³adnie :!: :evil:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:Taaaaaak :?: :!: A jakie mianowicie :?: :!: :twisted:
A na przykÂład te:
ÂŁukasz na tvn.tivi.pl pisze:TVN wybierajÂą mieszkaĂący najwiĂŞkszych miast (66 proc.), osoby z wyksztaÂłceniem Âśrednim (57 proc.), pracownicy administracji i usÂług (63 proc.), a takÂże uczniowie i studenci (57 proc.).
¬RÓD£O: AGB POLSKA

Jestem przekonany, ¿e te dane mówi¹ same za siebie. TVN ogl¹daj¹ przede wszystkim ludzie z Polski "A", ludzie ¿¹dni wiedzy (uczniowie i studenci) i osoby z wykszta³ceniem œrednim, co ju¿ w Polsce o czymœ œwiadczy. A poza tym, Doktorze, nawet Ty przyznajesz siê do rzadkiego, ale jednak ogl¹dania TVN. A jesteœ przecie¿ cz³owiekiem inteligentym, czy¿ nie? :wink:
arrow pisze:mail pochankowej to...
DziĂŞki; moÂże kiedyÂś mi siĂŞ przyda. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

List nadesÂłany do "GW" a zamieszczony w dzsiejszym wydaniu na str.17 w dziale opinie:

Jestem zgorszony manipulacjÂą "FaktĂłw"
13 lutego 2005 r. udzieli³em d³u¿szego wywiadu korespondentowi TVN w Moskwie na temat oœwiadczenia MSZ Federacji Rosyjskiej dotycz¹cego stosunku polskich œrodków masowego przekazu do konfederacji ja³taùskiej. G³ówna myœl mojej wypowiedzi dotyczy³a, oczywiœcie, fikcyjnoœci papierowych zapisów konfederacji w Ja³cie i k³ad³a nacisk na podzia³ Europy, w ramach którego Polska znalaz³¹ siê w sowieckiej strefie wp³ywów ze wszytkimi tego faktu dla POlski konsekwencjami. Pod koniec rozmowy korespondent TVN zada³ pytanie o rosyjskie podrêczniki historii. Jedno ze zdaù rozpocz¹³em od stwierdzenia: "minê³o w koùcuju¿ tyle vczasu, i¿ najwy¿sza pora o tym rozmawiaÌ, co oczywiœcie wszyscy robimy...". I ten w³¹œnie fragment zdania pos³u¿y³ redaktorom "Faktów" jako mój komentarz do oœwiadczenia rosyjskiego MSZ. Jestem tak¹ manipulacj¹ oburzony i zgorszony.

Stefan Meller
Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej W Federacji Rosyjskiej

Owszem ryman wczoraj za to przeprosi³ ambasadora ale widzom te¿ siê nale¿¹ jakieœ wyjaœnienia :!:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MaĂŚku - polecam pilnÂą lekturĂŞ moich postĂłw. Kilka tygodni temu tÂłumaczyÂłem juÂż ÂŁukaszowi, Âże studenci TVNu nie oglÂądajÂą. WidzĂŞ, ze muszĂŞ siĂŞ powtarzaĂŚ. Oto dowody:
1)W akademikach nie ma sieci kablowej, natomiast na zewnÂątrz nie widaĂŚ kilkuset anten telewizyjnych. Tak zwane Âświetlice z TV wyglÂądajÂą jak muzea techniki.
2) Podczas pierwszego miesi¹ca moich studiów (wynajmowa³em mieszkanie) w ogóle nie ogl¹da³em TV - nie mia³em telewizora, a potem skazany by³em tylko na Jedynkê - antena z wieszaka do ubraù potrafi³ za³apaÌ tylko ten kana³. (Trudno za pierwszym razem przywieŸÌ wszytko - tj ubrania, naczynia, poœciel, ksi¹¿ki, czasami ³ó¿ko, dla TV nie ma miejsca)
2)W ka¿dym pokoju jest co najmniej jeden komputer (zazwyczaj prêdzej czy póŸniej ka¿dy student kupuje "pud³o" - jest ono niezbêdne). Telewizor to naprawdê rzadkoœÌ, podobnie karty TV. Ludzie myœl¹ co "do garnka w³o¿yÌ", ewentualnie jak uzbieraÌ na super objazd naukowy. Telewizor do dobro, którego zakup planuje siê dopiero na którymœ tam miejscu.
3) ZajĂŞcia na uczelniach koĂączÂą siĂŞ zazwyczaj w okolicach 20.00 - potem idzie siĂŞ do knajpy. (OczywiÂście moÂżna koĂączyĂŚ wczeÂśniej - patrz mĂłj przykÂład - ale tylko nieliczni wybierajÂą zajĂŞcia rano, decydujÂąc siĂŞ na grupy popoÂłudniowe. Ot, ludzie chcÂą siĂŞ wyspaĂŚ.)
4) Jeszcze nigdy nie rozmawiaÂłem z Âżadnym studentem o propozycjach programowych TVN. Natomiast normÂą jest, Âże osoby posiadajÂące dostĂŞp do telewizora relacjonujÂą dokumenty z TVP - ostatnio pisaÂłem recenzje Kronik Auschwitz dla grupy. CzĂŞsto teÂż oglÂądamy wczeÂśniej nagrane filmy i propozycje programowe. Jednak TVN nie nadaje niczego interesujÂącego historykĂłw, filologĂłw wszelkiej maÂści, prawnikĂłw etc.

Tak przynajmniej jest w Krakowie. Ale podejrzewam, ze inne wielkie oÂśrodki akademickie w Polsce wyglÂądajÂą podobnie.
Sam z ramĂłwki TVN wybieram tylko Fakty - zresztÂą nie oglÂądam ich regularnie. (Inaczej sprawa wyglÂąda z TVN24, ale to kanaÂł na ktĂłry pozwoliĂŚ sobie mogÂą nieliczni - zazwyczaj tylko "miejscowi" majÂą kablĂłwkĂŞ, studenci z prowincji juÂż nie - dla nich to 50 zÂł miesiĂŞcznie w bÂłoto, wszak i tak nie majÂą czasu na TV) A to, Âże ktoÂś mieszka w tzw Polsce A, w mieÂście powyÂżej 100tyÂś o niczym jeszcze nie Âświadczy. wszak tez moÂże byĂŚ amatorem wina malinka i przesiadywaĂŚ caÂły dzieĂą pod budkÂą z piwem.


PS wci¹¿ nie wiem, jak¹ wiedze mo¿na zdobyÌ ogl¹daj¹c TVN...
PPS Podobnie jak Michos uwaÂżam, Âże Ryman winien przeprosiĂŚ takÂże widzĂł, nie tylko ambasadora.
Ostatnio zmieniony wtorek 15 lut 2005, 20:51 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Buahahahahahahhaha. :D :D :D Nawet badania wiarygodnego oÂśrodka badawczego obrĂłci tak Âżeby byÂło caÂłkiem odwronie. :D Och ten Faustus. :D

Tak siĂŞ skÂłada Faustuchu, Âże w skÂład grypy studentĂłw wchodzÂą takÂże:
- studenci zaoczni
- studenci ktĂłrzy mieszkajÂą w tym samym mieÂście co studiujÂą.


I obydwie te grupy sÂą bardzo liczne, co wiĂŞcej, obydwie te grupy majÂą w domach telewizory z TVNem. I nie kombinuj, bo to sÂą wiarygodne badania dobrej firmy. Czemu instytucje Ciebie nie proszÂą o przeprowadzenie badaĂą? PrzecieÂż jesteÂś taki mÂądry i wszystko wiesz najlepiej. Szkoda z TobÂą gadaĂŚ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukaszu znowu przesadzasz.
1) Na szczêœcie liczba studentów dziennych wci¹¿ przewy¿sza tych ze studiów zaocznych. Wiem, ¿e jako fan PO marzysz o p³atnych studiach dla ka¿dego, ale naprawdê na zaocznych nawet w 50% nie realizuj¹ tego co na dziennych. Zreszt¹ ich nawet trudno uwa¿aÌ za studentów. To ju¿ zwykli ludzie - musz¹ pracowaÌ etc, a na studiach pojawiaj¹ siê raz na dwa tygodnie.
2) Nie znam dokÂładnych danych dotyczÂących studentĂłw miejscowych i przyjezdnych, ale jedno jest pewne - tych drugich jest znacznie wiĂŞcej - zwÂłaszcza w Krakowie i Warszawie. SÂłyszaÂłeÂś o tzw miasteczkach studenckich? Sam KrakĂłw Âżyje na wynajmowaniu mieszkaĂą - chyba muszÂą miec chĂŞtnych. (NiektĂłrzy mĂłwiÂą, ze KrakĂłw to miasto ludzi starych i studentĂłw). PrzechodzĂŞ codziennie przez miasteczko AGH i nie widzĂŞ tam masztĂłw z antenami telewizyjnymi.
3)OczywiÂście ja nic nie wiem, ale Ty za to wiesz wszystko - nawet jak wyglÂąda Âżycie w akademiku, co robiÂą wieczorami studenci i jakimi ÂżyjÂą problemami. Moje opinie sÂą skutkiem jednomiesiĂŞcznego waletowania w ÂŻaczku - najwiĂŞkszym akademiku UJ.
4) Sonda¿y nie przeprowadzam - nie studiujê socjologii, ale wiem, ¿e zazwyczaj efekty badaù s¹ naginane i mo¿na je czytaÌ w ró¿ny sposób. (Ka¿da stacja TV tak robi).
Proszê wymieù mi choÌ jedn¹ pozycjê TVNu (oprócz Faktów), która potrafi³aby przyci¹gn¹Ì przed telewizorów studentów i staÌ siê póŸniejszym tematem do dyskusji.


PS i to chyba z TobÂą nie da siĂŞ dyskutowaĂŚ. Ja przytaczam argumenty, Ciebie zaÂś staĂŚ tylko na kpiny.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Doktorze - i tu kolejna wiadomoœÌ o moim ¿yciu - mój brat studiuje, i to wcale nie zaocznie. Ogl¹da on TVN i nie myœl wcale, drogi Dyskutancie, ¿e robi tak z litoœci dla mojej osoby. Wrtêcz przeciwnie - wielokrotnie zdarza³o mu siê w³¹czyÌ telewizor i obejrzeÌ, poza "Faktami" tak¿e "Milionerów" (dawniej), "Granice", "Stadion Europa", czy "Bitwê o Angliê". To s¹ naprawdê dobre produkcje, które ucz¹ i pouczaj¹. Wiele z nich daje rady, jak postêpowaÌ w ¿yciu. A dla studenta chyba takie w³aœnie informacje s¹ najbardziej niezbêdne.

Teraz przedstawiê inny, mniej wi¹¿¹cy przyk³ad. Otó¿ braciszkowi zdarzy³o siê nawet obejrzeÌ "Wyprawê Robinson", ale tylko pod warunkiem, ¿e wtedy:
- my oglÂądaliÂśmy
- nie byÂł za granicÂą (brat studiuje obecnie w Niemczech dziĂŞki wymianie Socrates). I wcale nie jest on fanem Huberta UrbaĂąskiego, choĂŚ - nie oszukujmy siĂŞ, bo i po co - waÂżnym argumentem przyciÂągajÂącym go przed telewizor byÂła uczestniczka Kasia, z ktĂłrÂą zresztÂą moderator ma zdjĂŞcie. :D To byÂł luÂźniejszy przykÂład, ale przecieÂż studenci w telewizji takÂże szukajÂą rozrywki, a w tej dziedzinie w polskich mediach TVN wiedzie prym. Doktorze, na pewno siĂŞ nie zgodzisz, ale zauwaÂż, Âże studenci wolÂą to od biesiad, ktĂłrymi szczyci siĂŞ TVP2.
doktorfaustus1 pisze:(...) na zaocznych nawet w 50% nie realizujÂą tego co na dziennych. ZresztÂą ich nawet trudno uwaÂżaĂŚ za studentĂłw.
Z tym siê nigdy, przenigdy nie zgodzê, choÌ jeszcze nie studiujê. Naprawdê nie powinieneœ dyskwalifikowaÌ osób, którym do dostania siê na dzienne zabrakn¹³ 1 punkt... :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) Dobrze wiesz, ¿e na Twój przyk³ad mogê znaleŸÌ 10 innych potwierdzaj¹cych moj¹ tezê. Wiêc mo¿e nie przerzucajmy siê przyk³adami.

2) Jak s³usznie zauwa¿y³eœ Milionerów ju¿ nie ma. Owszem - wielu ludzi szuka dobrej rozrywki, ale obecnie TVN oferuje Ciao Darwin i inne kity. O wiele lepsz¹ rozrywkê mo¿na znaleŸÌ w gronie przyjació³ - i wcale nie jest potrzebna do tego telewizja. Ludzie umawiaj¹ sie do knajpy, a nie przed telewizor. Biesiady skierowane s¹ do odpowiedniego widza, TVN równie¿ nie ma rozrywki zadowalaj¹cej studentów.

3) Nie dyskryminujê studentów zaocznych. Stwierdzam, ¿e nie otrzymuj¹ produktu (tj wiedzy) na poziomie za jaki zap³acili. I tak jest na ka¿dej uczelni w Polsce. Paùstwo nie ³o¿y na szkolnictwo wy¿sze, a to potrzebuje pieniêdzy - skutek :arrow: mamy setki tysiêcy studentów zaocznych, którzy nie prowadz¹ badaù naukowych, za to œwietnie zasilaj¹ uczelniane kwestury. Wszak czesne na niektórych kierunkach jest naprawdê wysokie. Poziom nauczania niestety ju¿ nie. Wola³bym rok przesiedzieÌ w domu ni¿ p³aciÌ za nisk¹ jakoœÌ "us³ug" i przelatywanie po ³ebkach (ewentulanie wybraz uczelnie prywatn¹, ale i tam róznie bywa). Wystarczy porównaÌ plan zajêÌ i kadrê prowadz¹c¹ zajêcia (tj stopnie naukowe wyk³adowców). Mam znajomych na studiach zaocznych i wiem ju¿, ¿e nie warto traciÌ na to czasu. Nie zgodzê siê równie¿ z opini¹, ¿e to brak "jednego punktu" kieruje ludzi na studia zaoczne. Jednak to ju¿ temat na zupe³nie inn¹ rozmowê.

4) ÂŁukaszu drogi skoĂącz z tymi kpinami i zacznij wreszcie analizowaĂŚ informacje podawane przez media.

EDIT ADMIN:
Niedobra Faustuszyco, przecieÂż dyskutujesz MaĂŚkiem. Ja siĂŞ od dwĂłch Twoich postĂłw nie wypowiadaÂłem. Bo wiesz, Âże nasze dyskusje nie majÂą sensu. Jak mnie lubisz, to moÂżemy pogadaĂŚ na zamkniĂŞtym o KoÂłobrzegu, statkach i bazach wojskowych, bo to nam szÂło. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

arrow pisze:mail pochankowej to j.pochanke@tvn.pl
No coz. Nie trudno bylo na to wpasc. To moze i do Werneerowej jest a.werner@tvn.pl ???
Ostatnio zmieniony środa 16 lut 2005, 13:58 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

doktorfaustus1 pisze:[...]Podczas pierwszego miesiÂąca moich studiĂłw
Z tego co wywnioskowaÂłem z lektury twoich postĂłw :lol: to widzĂŞ, Âże studiujesz na UJ...?
A na jakim kierunku, gdybym mĂłgÂł wiedzieĂŚ...? :wink:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Na Wydziale Teologii Komunistycznej. :D

StÂąd te silne sympatie Faustyszycy do parti postkomunistycznej, upolitycznionej TVP, beznadziejnego dziennika, posÂłanki Seneszyn (nigdy nie wiem jak to siĂŞ pisze) etc. I jednocznesna niechĂŞĂŚ do Lisa, PO i PiSu, TVN-u, Newsweeka i do mnie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A na jakim kierunku, gdybym mĂłgÂł wiedzieĂŚ...?
Albo czytasz bardzo eni uwaznie posty doktorka lub w ogĂłle ich nie czytasz :!: bo to kim dokotrek jest i gdzie studiuje juÂż wielokrotnie pisaÂł :!: MoÂże nie pisaÂł dokÂładnie Âże na UJ ale wiele razy powoÂływaÂł siĂŞ na wiedzĂŞ ktĂłrÂą posiadÂł a ktĂłra jest zwiÂązana z kierunkiem przez niego studiowanym :!:
No coz. Nie trudno bylo na to wpasc. To moze i do werneerowej jest a.werner@tvn.pl ???
Jak chcesz do niej maila pos³¹c to lepiej na A.Werner@tvn.pl :!: chocia¿ mo¿e i obydwa adresy s¹ poprawne :?:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukaszu dostajesz pierwsze i zarazem ostatnie ostrzeÂżenie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość