[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ta kobieta to na 100% Katarzyna Figura, bo na koĂącu spotu spadÂła jej peruka, a ten facet to nie wiem kto... Wiem jedynie Âże MichaÂł ZieliĂąski
Sorry, ale spotu nie oglÂądaÂłem. KierowaÂłem siĂŞ tylko zdjĂŞciem.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

exclusive ||||||||| przecieÂż to jest Renata Beger, Kasia Figura i Donald Tusk
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

Tusk to na pewno nie, bo:

po pierwsze: mialby rude wÂłody
po drugie: zmienilby gÂłos na charakterystyczne "r"

No ale po co siĂŞ zastanawiaĂŚ, skoro za 3,5 godziny wszystko sie okaÂże. :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek 13 mar 2006, 17:47 przez sarna, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pecio pisze:(...)przecieÂż to jest Renata Beger, Kasia Figura i Donald Tusk
Jej to jak zmienili Tuska. :? Ten z I edycji byÂł lepszy ten co tera bĂŞdzie to ma inny gÂłos i w ogĂłle jakiÂś dziwny jest. :? Beger teÂż sie trochĂŞ zmieniÂła... szkoda bo w I byli wspaniali. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Jejku poco tak lamentowaĂŚ juÂż za nieco ponad godzine dowiemy siĂŞ kto to btÂł
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ha! Nie mĂłwiÂłem, Âże MichaÂł Kwiatkowski bĂŞdzie Giertychem. Nigdy bym teÂż nie wpadÂł, Âże ten aktor, co gra Jerzego Urbana nadal bĂŞdzie w RwT.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Odcinek dzisiejszy... có¿ taki sobie. Pocz¹tek jak zwykle rewelacyjny - najbardziej podoba mi siê ten fragment programu :tanczy:

Dzisiejsi goÂście byli tacy sobie...ani Pani jury z TaĂąca ani Pan aktor Borys nie przemawiajÂą do mnie :neutral: . WÂłaÂśnie ten fragment zepsuÂł mi odbiĂłr dzisiejszego programu. :cry:

No i 3 czêœÌ programu - Rozmowy w T³oku...zapowiada³y siê sennie a¿ do dmuchniêcia "Romana Giertycha", które spustoszy³o stó³ gdzie tocz¹ siê te za¿arte rozmowy :tanczy: No i koùcowe wejœcie "Jerzego Urbana" szukaj¹cego ucha :hyh: choÌ charakteryzacja tego ostatniego nie by³a rewelacyjna :(

No i na sam koniec mieliÂśmy degustacjĂŞ kaczki :P
ZIMA
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

poprzednio Giertycha graÂł inny aktor a teraz MichaÂł ZieliĂąski, ogĂłlnie Rozmowy dziÂś sÂłabe, Figura trochĂŞ przesadzona :]
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

Giertycha poprzednio graÂł brat Anity Lipnickiej ten ktĂłry wkrĂŞcaÂł jÂą w Mamy CiĂŞ
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A mnie siĂŞ zdawaÂło, Âże zawsze byÂł MichaÂł ZieliĂąski i nikt przed nim. :?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze: Dzisiejsi goÂście byli tacy sobie...ani Pani jury z TaĂąca ani Pan aktor Borys nie przemawiajÂą do mnie :neutral: . WÂłaÂśnie ten fragment zepsuÂł mi odbiĂłr dzisiejszego programu. :cry:
Borys??
Wiesz... w tym konkretnym przypadku to moÂże do Ciebie KaczyĂąski przemawiaĂŚ na nie goÂście w SMS. Mnie siĂŞ akurat podobali... szczegĂłlnie Pani SzymaĂąska - PavloviĂŚ - ma w sobie coÂś intrygujÂącego (choĂŚ ja jej zbytnio oceniĂŚ nie mogĂŞ :uhh:).
Btw. Nie spodziewaÂłem siĂŞ Âże Maciej Stuhr zapowie kolejnego goÂścia.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A mi siĂŞ wczoraj caÂły program podobaÂł od poczÂątku do koĂąca. :lol: A najbardziej ta kandydatka na Miss World z Rosji robiona przez Szymona. :lol: :lol: :brawa: bardzo fajnie to Szymon zagraÂł. :D Hehe ten moment z rurÂą byÂł najlepszy :smiech: :D GoÂście teÂż byli fajni. :D No i niestety Âżycie w jednej minucie znikÂło na staÂłe - szkoda. :cry: Iw teleturnieju "KoĂąca nie widaĂŚ" materiaÂły byÂły odrazu lepsze. :D

"Rozmowy w tÂłoku" jak zwykle bardzo dobre - nie spodziewaÂłem sie Âże na koniec bĂŞdzie 4 aktorĂłw. :P Najbardziej podobaÂła mi siĂŞ Figura Âświetnie i dosyĂŚ Âśmiesznie zroboina. Potem Beger dobrze ze zmieniÂła tylko wÂłosy :D bo zostaÂła taka jaka byÂła w I edycji - i bardzo dobrze. :P :D No a Giertych najgorszy niestety... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze: Borys??
Wiesz... w tym konkretnym przypadku to moÂże do Ciebie KaczyĂąski przemawiaĂŚ (n?)a nie goÂście w SMS. Mnie siĂŞ akurat podobali... szczegĂłlnie Pani SzymaĂąska - PavloviĂŚ - ma w sobie coÂś intrygujÂącego (choĂŚ ja jej zbytnio oceniĂŚ nie mogĂŞ :uhh:).
Btw. Nie spodziewaÂłem siĂŞ Âże Maciej Stuhr zapowie kolejnego goÂścia.
No wiesz...my wszyscy wiemy, Âże jesteÂś jaÂśnie oÂświecony i nieomylny Kamilek :D ktĂłremu nie zdarzyÂło siĂŞ nigdy pomyliĂŚ :tanczy:

A przykro mi te¿, ze nie rozumiesz znaczenia s³ów(o ile dobrze zrozumia³em Twoj¹ zakrêcon¹ wypowiedŸ)...wyobraŸ sobie, ¿e nie tylko Kaczyùski mo¿e przemawiaÌ :D wiêc raczej nie kompromituj siê takimi stwierdzeniami, ze tylko cz³owiek mo¿e przemawiaÌ...wobraŸ sobie, ¿e rzeczy lub osobowoœci te¿. :P
No to tyle - a odnoÂśnie wczorajszego SMSa to dalej twierdzĂŞ, Âże goÂście byli zupeÂłnie "bladzi" i nic ciekawego do programu nie wnieÂśli.
Nie zgadzam siĂŞ teÂż z PawÂłem (choĂŚ nie - sÂłowo nie zgadzam siĂŞ jest zÂłe, ma on bowiem prawo do swojego zdania :hyh: ), Âże "Giertych" byÂł taki zÂły :D mi siĂŞ on podobaÂł - nie byÂł moÂże jakiÂś super rewelacja :P ale zÂły teÂż nie byÂł :P
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Wczoraj RwT nie kleiÂły siĂŞ. Wszystko byÂło ok, postacie dobrze zrobione- ale dialogi byÂły trochĂŞ sztuczne. Nowy Giertych za to, jest lepszy od starego, uÂżywa duÂżo wiĂŞcej min Giertycha-oryginaÂłu.
Nad FigurÂą trzeba popracowaĂŚ, bo jak siĂŞ unosi gÂłosem, to wychodzi z tego Doda.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Najbardziej podobaÂło mi siĂŞ to jak Naciej Stuhr parodiowaÂł Szynmona jkak telewidzowie mĂłwiÂą o TaĂącu z gwiazdami
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości